Main Menu

Naruto

Started by Tyrael, 2005-05-29, 16:30:24

Previous topic - Next topic

Ki a legjobb női ninja?

Hinata
Sakura
Temari
Ino
Tsunade
Kurenai
Mitarashi Anko
Shizune
Ayame
Kin
Tayuya
Tenten
Yuugao

Xaga

Legjobban/Egyedül ez a részlet tetszet a 168. részben.

ReLax18

168:
Hát ez tényleg nagyon béna volt, de szerencsére csak egy rész volt. A következõ részekben sem vagyok biztos...
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Raisu-Sama

De legalább az intron javítottak ^^"

Xaga

Quote from: Raisu-SamaDe legalább az intron javítottak ^^"
Jah, vmi pozitívum...

Bandita ^^

Hmmmmm.... Meglepõen tûrhetõ.......... Valahogy kíváncsi vok a következõre, ami mostanában(tekintve a 168-ast)meglepõ... :lazza:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Xaga

169: Sokkal jobb mint az elõzõ az tény, kiváncsian várom a folytatást...

ReLax18

169:
Viszonylag jó kezdõ epizód, viszonylag jó megvalósítással...legalábbis jobban néz ki, mint a 166-os special epizód. De nem ájultam el ettõl a résztõl sem...
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Magma

Nah, lehet, hogy emiatt lebannolnak, de megkockáztatom. :rolleyes:
Olyan 3 hónapja nyílt egy Naruto fórum, melynek mostmár 24 tagja van és közel 850 hozzászólással rendelkezik...
Ha érdekel valakit, akkor a cím a következõ:
http://konohaallies.proboards67.com/index.cgi
Men are supposed to forgive women's lies!

truby

hy all! Nem tudja vki, nekem miert irja ki a Naruto részek töltése közben, minden 2. résznél, hogy hiba a letöltésben?
Naon kiraly ez az anime, csak nem szeretnek reszeket kihagyva latni :P
jah es lesz meg tobb resz is felrakva? vagy össz-vissz ennyi van?
A valaszokat elore is koszonom ^^

Nimlot

169.résznél jár és hetente van 1 új rész, szerintem ez azért elég jó adag ha azt nézük, hogy a legtöbb anime 26 részes. Viszont a manga már jóval az anime elõtt jár (habár én nem olvasom). A letöltés nálam is soxor hibás de én azt mondom hogy ez ne tántorítson el a letöltéstõl :)

169.ep.: Talán valami jó is kisülhet ebböl a részbõl pl egy nyom Sasuke irányában. és nekem egyik kedvenc figurám a sensei:) Kifejezetten tetszett mikor naruto nyakához tartott ?kést?(nem tom mi a pontos neve) megnyalta:D:D:D mindenesetre jobbnak tûnik mint az eddigi tûzbevaló sz**-ok
"Being too kind is also... cruel!"

Danhibiki

Teljesen felbátorodtam, az általatok írt dolgoktól!:D Szóval, hogy a 169. rész már kezd jó lenne, megnéztem és tényleg nem volt rossz.:) Azért néha a rajzolás nem volt az igazi, de....Remélem azért ilyen gyenge mostanság a Naruto, mert a time jump-os részeket csinálják ezerrel.:D
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Bandita ^^

Quote from: Nimlot....egyik kedvenc figurám a sensei:) Kifejezetten tetszett mikor naruto nyakához tartott ?kést?(nem tom mi a pontos neve) megnyalta:D:D:D mindenesetre jobbnak tûnik mint az eddigi tûzbevaló sz**-ok

"KUNAI" - dobókés/tõr
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

ReLax18

170:
Elmegy...lehetett sejteni már a rész elején, hogy mi lesz. Sok helyen nagyon gyenge volt a rajzolás, de hát ne is várjak sokat ettõl...na mindegy...

Egyébként a mostani manga részek nagyon faszák!:jee:Naruto powaaa!:D
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Thomasson88

171:
Hát nekem bejött.Meg ezeka mostani fillerek teljesen tûrhetõek. Most már jöhetne vmi nagyobb csata meg mondjuk egy kis FOX power :D
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

Suszi

Egyetértek! (meg mondjuk egy kis Kakashi Gaiden :P)

Thomasson88

Wááááááá. FOX Rulz :D:D Ez jó rész volt nekem nagyon bejött.
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

ReLax18

#616
172:
Nem tudok egyszerûen megbékélni ezzel a résszel. Egyrészt nem tetszett a megvalósítás. Még mindig nagyon hülyén néz ki a sorozat. Másfelõl viszont van egy viszonylag jó sztori (de a "filler-etalon" akkoris a Hinatás marad:D) ...viszont ott meg az nem tetszett, hogy Naruto DemonFox chakrát használ, hogy egy béna "hal-lényt" elintézzen. Nameg "umi-boss"...pfft:lame:
Ja és ami nem tetszett...nem fejezték be...még húzzák, de hogy minek...nemhogy végre leadnák a Kakashi Gaident...:ejj:
Tényleg...mikor lesz vége ennek a filler mizériának? Úgy emlékszem, hogy vmikor márc. környékén, nem?
EDIT: hmm...mégsem márc. környékén...na mindegy...
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Thomasson88

#617
173:
Nem cicázom. Nekem nagyon bejött. Komolyan nem tûrhetõ volt hanem bevallom tetszett a rész. Lehet csak mert utóbbi idõben olyan volt a naruto amijen de elhet hogy mert télleg jó rész volt. Fene se tudja de teljesen korrekt volt a rész.Ellenben a következõ rész nem is tudom. Hanyagolhatónak érzem de hát majd kiderül.
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

Xaga

173: Nem néztem végig, nem teszet se a történet a rajzolás meg fölleg nem.

Nem megerõsítet hírek szerint 179. rész lesz az utcsó filler.

Suszi

173: Nekem tetszett ez a rész, mint ahogy ez az utóbbi filler történet is. Végre nem unom halálra magam Naruto nézés közben :)

Quote from: XagaNem megerõsítet hírek szerint 179. rész lesz az utcsó filler.
Na végre! Remélem igazak a hírek :)

Venom

Quote from: XagaNem megerõsítet hírek szerint 179. rész lesz az utcsó filler.

A próféta szóljon belõled! A fillerek mellõzésével sikerült magam kiéheztetnem némi Narutora... remélem mielõbb kapok tisztességes ínyencséget! :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Temari

#621
179-es részrõl ennyit találtam: Episode 179 was figured to be the start of the Kakashi Gaiden, but the title for 178 certainly does not sound like a title pointing to the end of the first part of the series. Hopefully that means 179 will incorporate the last few bits that were in the last normal manga chapter, before Kakashi Gaiden officially begins.

Chiyouni

Jó lenne, ha vége lenne már végre ennek a sok fillernek.....én már a 133. résznél besokultam, mert tûrhetetlenül sz&r volt a grafika és nagyon lame az egész. Úgy döntöttem, nem nézek többet, de aztán megint belekukucskáltam, elmentem 140-valahányig, de ott már tényleg betelt a pohár. Majd újra nézem, ha visszatérnek a manga plotline-hoz......mert a manga még mindig cool :)

Venom

Egy buta kérdés: mi a szösz az a Gaiden?

Mert Kakashi érdekel, de ha a Gaiden az valami paródiát takar, akkor az még a jó öreg Kakashival se kelti fel az érdeklõdésem.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Itachi

Quote from: VenomEgy buta kérdés: mi a szösz az a Gaiden?

Mert Kakashi érdekel, de ha a Gaiden az valami paródiát takar, akkor az még a jó öreg Kakashival se kelti fel az érdeklõdésem.
A gaiden vmilyen elõzményt jelent.Jelen esetben Kakashi gyerekkorát.
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Zanador

174: ez a rész számomra történelmet irt. Ez volt az elsõ, amit nem tudok megnézni...
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Xaga

Quote from: Zanador174: ez a rész számomra történelmet irt. Ez volt az elsõ, amit nem tudok megnézni...
Nekem a 2.

Venom

Huhh, pedig épp gondolkodtam, hogy lehúzom és nézek kis Narutot... elõvigyázatosság ftw. :)

Köszönöm a választ a gaidennel kapcsolatban. Ez esetben örömmel nézek elébe a dolognak. Anno reméltem, hogy a Naruto filmben lesz ilyen betekintés, de csak egy fél pillanat volt. :( (Pedig hogy beharangozták, hogy többet megtudhatunk így Kakashiról... no comment.)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

ReLax18

174:
...:lame: :lame: :lame: ...
Szerencsére már csak öt hét van hátra...remélem...
...és aztán végre Kakashi Gaiden, "timejump" és egy új, nagyon fasza küldetés.
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Magma

De jó, akkor már csak 3 rész sé jön a Gaiden! :whoah:

Lenne egy kérdésem: FTP-n miért nincs fenn a 174. rész? :confused: ( Így nem tudom kiírni DVD-re... :beken: )
Men are supposed to forgive women's lies!