Éppen milyen zenét hallgatsz?

Started by Necrid^, 2005-06-14, 14:30:39

Previous topic - Next topic

Lythis

Pirates of the Carribean OST

SaiyaGin

Egymás után többször:FMP OST: Hate is exceeded
Nagyon illik ahhoz a hangulathoz, amibe az F/SN befejeztével kerültem. :bruhuhu:

Lt. Simoan Blarke

Masterplan - Back For My Life
The Berzerker - Chronological Order of Putrefaction
Children of Bodom - Lake Bodom (live). megint. micsoda shuffle. :D
Linkin Park - One Step Closer
FMP (Fumoffu) OST - Sore ga Ai Deshou
FMP (Fumoffu) OST - Kimi ni Fuku Kaze. ezeket imadom. opening es ending, ha jol emlekszem. kb. utalom miatta a keszitoket, mert majdhogynem erzelgosse tesz :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

#3693
Evenfall - Still in the Grey Dying [album]

Edit: áttértem Luca Turillire

Lt. Simoan Blarke

Masterplan night :) Into the Arena, Sail On, Soulburn, Crystal Night, Crimson Rider, Dark for the Dying, After This War, Bleeding Eyes. :whoah: :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis


Lazzaret



www.arkangyalok.uw.hu

Lt. Simoan Blarke

Ill Nino - One Nation Underground album
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Cartoon Network-öt. Meg nem mondom mi megy éppen, de azt hallgatom...

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lt. Simoan Blarke

kosz Darkstar, most en is kedvet kaptam. :)
"und dann haaaaaaaat er sie gekuesst wo das meer zu end iiiiist" :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Das Rad des Schicksals

Egy AMV alatt ment, ott tetszett meg.

Lythis


Draconire

Megaherz - 5. März
Megaherz - Showdown
Megaherz - Herzblut
Megaherz - Du oder ich
Megaherz - Heute Schon Gelebt
Megaherz - Himmelfahrt

Lythis

Mitsumune Shinkichi - Alice Game

Keelhaul

Babylon Zoo - Spaceman

utána Laibach :)
Kedvenc film: A Hetedik Pecsét, Stalker, Nagyítás, Dr.Caligari, Brazil, Az Élet Értelme
Zene: Skinny Puppy, Laibach, Rammstein, Stan Getz, Al di Meola, SoaD, ilyesmik, jó sok minden :)
Játék: már nem játszom, de BG és Monkey Island fanatikus voltam korábban. A Heroes sorozat első 4 tagjával még most is játszom + King's Bounty :)
És szeretem a belga sört.

Lt. Simoan Blarke

Nickelback - The Long Road album
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

via_mala

"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Lythis


via_mala

Nana Kitade - 18 -eighteen-
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lt. Simoan Blarke

In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Xaga


Darkstar

Lord of the Rings - Requiem For A Dream (Remix) (AMVben van, de már többedszer megy le, csak a zene miatt :))
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lt. Simoan Blarke

Hammerfall - Legacy of Kings album. Heeding the Call :whoah:, Dreamland, ecetera. ql.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kazenokizu

Quote from: Darkstar on 2006-07-25, 23:04:20
Lord of the Rings - Requiem For A Dream (Remix) (AMVben van, de már többedszer megy le, csak a zene miatt :))
Hihi, én is azt hallgattam délután! Nagyon tetszik! És rájöttem, hogy az a Paul Oakenfold zene (Aeternal), amit vmelyik nap hallgattam, benne van!!!!!!! :jee: :jee:

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Fazék

The Best of Blur

éppen a Song2 megy és kedvem lenne letombolni a szobám négy falát, de ehelyett csak bólogatok rá egyet szolídan és leállíthatatlan rángás jelentkezik a jobb lábamban...

...de már elmúlt.

rövid ez a szám, de mindent tartalmaz, amit egy számnak kell, egy jó kis ugráláshoz.

Lt. Simoan Blarke

agymosas!!!!!!!

Hirano Aya - Hare Hare Yukai
Hirano Aya - Bouken Desho Desho?

kezd kifolyni az agyam az orromon.  :redface:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Paul Oakenfold - Dead Can Dance - Host of Seraphim remix

Lt. Simoan Blarke

Matrix - Reloaded OST. ha mar annyira emlegettetek az Oakenfoldot. :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster