Main Menu

Planetes

Started by Ramiz, 2006-03-05, 21:53:02

Previous topic - Next topic

kikuchiyo

A 2. kötettől kezdve van Tanabe.
Failure is the default option

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2006-12-15, 02:06:58
A 2. kötettől kezdve van Tanabe.
Valószínűleg addig is van, csak nem szerepel.
Az előző postbéli megjegyzésemet pedig pontosítanám:
Tanabe is szerepel a mangában (igaz kicsit nyomeszebbül néz ki) ÉS MÉG szex meg cicik is vannak benne!!! :cool: :hopp:
Az ártatlan szemlélődőben már csak egy kérdés marad megválaszolatlanul az eddigiek után is:
Tanabe a szex-és-cici dolgokban is szerepel, vagy az valami más nő, mondjuk a rövid hajú orosz csaj az anime sorozat végéről?
Vajon megtudják ezt valaha azok, akik nem olvassák el a mangát?!?!
A feszültség sikítva az égbe emelkedik!!!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Quote from: Ramiz on 2006-12-15, 02:12:55Vajon megtudják ezt valaha azok, akik nem olvassák el a mangát?!?!
A feszültség sikítva az égbe emelkedik!!!
Még jó hogy olvastam, most biztos gyomorfekélyt meg szívinfarktust kaptam volna de rögtön.  :D

Ramiz

Tisztára Planetes-es hangulatba kerültem, mert beraktam az OST-t... :cool:

Topikélesztős kérdés:
Kedvenc jelenet az animéből?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Quote from: Ramiz on 2006-12-16, 15:58:09Topikélesztős kérdés:
Kedvenc jelenet az animéből?
Utsó két epizód, en bloc :)
Meg ahányszor csak Tanabe azt mondja, hogy "I copy desu".
Meg amikor Fee véééégre rágyújthat egy egész epizód szenvedés után.
Meg amikor Tanabe lát egy szerelmespárt, ahol a csaj a magasabb, és nagyon elszomorodik, de maga se tudja, miért.
Meg asszem lassan újra kéne néznem :)

Ramiz

Nekem a legtöbb kedvenc jelenetem Tanabe-hoz kapcsolódik. :) Kedvenc epizódok... hmm, a nem-rágyújtásos jó lett volna, csak Fee-t nem sikerült megszeretnem. :D Talán amikor Tanabe látogatóban van a Földön Hachimakinál. Vagy amikor randizni próbálgatnak... Meg a Holdas menetelés is durva. Meg amikor a bajszos fazon rájön, hogy igenis büszke lehet erre a munkára is. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!