Gratulációk

Started by Kuroi Tenshi, 2006-03-11, 11:33:23

Previous topic - Next topic

minuszmiki

Alkyra, 2k, grat.  :jee:
Solid Snake, valami vizsga, ahhoz is. :)

Lythis

Jahm, télleg, gracca a névváltáshoz Gmer!

Darkstar

Gyanús is volt. Megtetszett a wowos neved vagy már akkor el volt döntve az itteni változtatás is?
Grat! :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

#4233
Grat Gmer -> Draconire (habár nekem a Gmer jobban tetszett :hehe: )
Lehet lassan nekem is kéne

Fazék

Grat Gmer a névelszúrásért. De hát te tudod :)

Lythis

Quote from: Darkstar on 2008-01-23, 18:52:10
Gyanús is volt. Megtetszett a wowos neved vagy már akkor el volt döntve az itteni változtatás is?
Grat! :)
nem a WoW-ban hívták először így... ha jól emlékszem

Draconire

Yup, nem ott volt először, már régóta használom. Azt hiszem már írtam is valahol, hogy ez majdnem egyidős a Gmer-rel.

Egyébként félreértések elkerülése végett: a Gmer név saját hibámból "forróvá" vált és olyanok is eltalálhatnak ide miatta, akiknek nem szívesen adnám a tudtára ezen oldalam.^^

Próféta

Quote from: Draconire on 2008-01-23, 20:45:31
Yup, nem ott volt először, már régóta használom. Azt hiszem már írtam is valahol, hogy ez majdnem egyidős a Gmer-rel.

Egyébként félreértések elkerülése végett: a Gmer név saját hibámból "forróvá" vált és olyanok is eltalálhatnak ide miatta, akiknek nem szívesen adnám a tudtára ezen oldalam.^^
FYI: Gmer nekem is jobban tetszett, de nem azért van a neved, hogy nekem tessen, szóval no prob. Long live Draconire.

Fazék

Quote from: Draconire on 2008-01-23, 20:45:31Egyébként félreértések elkerülése végett: a Gmer név saját hibámból "forróvá" vált és olyanok is eltalálhatnak ide miatta, akiknek nem szívesen adnám a tudtára ezen oldalam.^^
ebben az esetben üdv newbie!  :tezsvir: örülök, hogy végre elhúzott innen az a Gmer, már nagyon kezdett az idegeimre menni... :rolleyes:

Xzone

Quote from: Draconire on 2008-01-23, 20:45:31
Yup, nem ott volt először, már régóta használom. Azt hiszem már írtam is valahol, hogy ez majdnem egyidős a Gmer-rel.

Egyébként félreértések elkerülése végett: a Gmer név saját hibámból "forróvá" vált és olyanok is eltalálhatnak ide miatta, akiknek nem szívesen adnám a tudtára ezen oldalam.^^

Most, hogy ilyen jól dokumentáljuk kb 10 postban, hogy Draconire régebben Gmer volt, tuti nem fognak megtalálni :D

chilip

Quote from: Fazék on 2008-01-23, 20:50:30
Quote from: Draconire on 2008-01-23, 20:45:31Egyébként félreértések elkerülése végett: a Gmer név saját hibámból "forróvá" vált és olyanok is eltalálhatnak ide miatta, akiknek nem szívesen adnám a tudtára ezen oldalam.^^
ebben az esetben üdv newbie!  :tezsvir: örülök, hogy végre elhúzott innen az a Gmer, már nagyon kezdett az idegeimre menni... :rolleyes:

IGNORED!!! :D

Gregory

Grat Gme... i mean Draconire  :appl:
Also gz S_S és Alkyra  :appl:  :appl:

Alkyra

thx, thx...névváltás? vicces, én már...ööö....ööö hány éve is?Xd nu mind1. már nagyon régóta alkyra vagyok.:P(az idők során a barátok zépen leredukálták a full nevem. először zentaisu alkyra, majd zen alkyra, majd alkyra s most a haverok csak alkynak hívnak márXD)

Selmo

A végén csak al leszel. (Mint a nagy Bundy.) :angyali:

A tökéletesség unalmas.

Én


Darkstar

Quote from: Draconire on 2008-01-23, 20:45:31
Egyébként félreértések elkerülése végett: a Gmer név saját hibámból "forróvá" vált és olyanok is eltalálhatnak ide miatta, akiknek nem szívesen adnám a tudtára ezen oldalam.^^
Care to elaborate? :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: Darkstar on 2008-01-24, 01:04:23
Quote from: Draconire on 2008-01-23, 20:45:31
Egyébként félreértések elkerülése végett: a Gmer név saját hibámból "forróvá" vált és olyanok is eltalálhatnak ide miatta, akiknek nem szívesen adnám a tudtára ezen oldalam.^^
Care to elaborate? :D
nemhiszem, hogy evvel azt kérdezted, amit - szerintem - kérdezni akartál.... :D

Én

Double birthday, double birthday, it's aaaaawwrite
Boldog Születésnapot kikuchiyonak és Membernek! :appl: :D

Darkstar

Quote from: Lythis on 2008-01-24, 01:07:14
nemhiszem, hogy evvel azt kérdezted, amit - szerintem - kérdezni akartál.... :D
Megeshet, bár határozottan úgy rémlik, hogy szokták ilyen formában is használni. ^^
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

HB kiku és Member! :appl:

Kuroi Tenshi

Hepi börzdéj, Kiku és Member! :appl: :appl:

Xzone

Boldog szülinapot Kikuchiyo és Member! :appl:

Member

Köszönöm és grat Kiku! :appl:
Meg grat dc! :appl:

Nakedape

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-01-24, 01:17:21
Hepi börzdéj, Kiku és Member! :appl: :appl:
+1, pláne az expadtársnak :whoah: :Kiraly:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Lythis

Heppi Börzdéj Kikuchiyo és Member!!
:appl: :appl:

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Dreamcleaver

Boldog Szülinapot Kiku és Member!!!

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Cobra

Boldog születésnapot kikuchiyo és Member.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Solid Snake

Boldog születésnapot, kikuchiyo és Member:hopp: :appl:

sirtomi

BSz Kiku és Member!  :appl: