Ez nagyon lol :DD

Started by HVp213, 2006-03-09, 17:46:17

Previous topic - Next topic

sirtomi

Quote from: Yakumo on 2006-05-04, 23:49:35
Quote from: sirtomi on 2006-05-04, 23:31:23
Worst Music Video EVER

Hát ez.. ö... nem tudom kommentálni :D
Ezt 30 mp után kilőttem. Ezt nem lehet kibírni.  :comp: :3x3: :smile:

Én végig néztem :D

Szerk: És hallgattam is

Yakumo

Quote from: sirtomi on 2006-05-04, 23:51:03


Én végig néztem :D

Szerk: És hallgattam is
Erős ember vagy! :lol:

Xipe

Quote from: Nec^ on 2006-05-04, 23:49:15
Ha a rendőrök lennének a filmkritikusok:

Titanic
A Titanic nevű kétes hírű gőzerejű vizihajón látóterünkbe került L. Di Caprio fiatalkorú gyanús személy. Nevezett egyén bizalmas viszonyt létesített K. Winslet kiskorúval azzal a célzattal, hogy eltulajdonítsa annak gyémánt ékszerét. Hogy fondorlatos tervét elkövethesse, közösülést eszközölt fiatalkorú K Winslettével, de a váratlanul a helyszínre érkezeő jégheggyel való ütközés következtében a hajó elsüllyedett, és a keletkezett zűrzavarban L. Di Caprio-t szem elől tévesztettük és nevezett ismeretlen helyre távozott.

Micsoda nő

J. Roberts, magát üzletszerű kéjelgésből fenntartó amerikai állampolgár, türelmi zónán kívül szexuális szolgáltatást kínált föl az arra haladó R. Gere ismert üzletembernek. Utána nevezettek Gere szállodai lakoszályát ismétlődő jelleggel nem rendeltetésszerűen használták. Nevezettet később Gere az ismerőseinek mint élettársát mutatta be. Végezetül R. Gere fehér színű luxus gépjárművével az úttest közepén szabálytalanul haladott, majd házassági ajánlatot tett J. Robertsnek, ezáltal az üzletszerű kéjelgés tényállása nem megállapítható.

Több, mint testőr
K. Kostner őrző-védő bizalmas viszonyt létesített a vele munkakapcsolatban álló színes bőrű énekesnővel, aki folytatólagosan követett el zeneszámokat.
Később ismeretlen tettes egy videógépnek álcázott fegyverrel célzott lövést adott le az énekesművésznő irányába, de K. Kostner védelmet biztosított számára, olyan formán, hogy önnön teste által képezett akadályt a lövedék előtt.

Elemi ösztön

S. Stone gyanús életvitelű nőszemély feltételezésünk szerint áldozatait szexuális esemény kilátásba helyezésével lakásába csalta, velük fajtalankodott, majd egy 15 cm pengehosszúságú jegek vágására használatos eszközzel, -úgynevezett jégvágóval-, sérelmükre halált okozó testi sértést követett el.
A kihallgatás foganatosítása közben nevezett személy előre megfontolt szándékkal lábaival olyan irányú mozgást eszközölt, minek következtében előbb részlegesen, majd teljes terjedelmével felfedte szeméremtestét. Később a nyomozást végző rendőrtisztel is viszonyt létesített azon célból, hogy a nyomozótiszt tisztánlátását befolyásolja.

Egri csillagok

A tényállás a csoportosan elkövetett garázdaság klasszikus esete. A török állampolgárságú Ahmed bűntársaival sorozatos magánlaksértések megkísérlését eszközölte Eger térségében. D. István és társai jogos önvédelmi helyzetben egy házilagos készítésű fegyvernek számító tárggyal védekeztek.
Nevezett tárgy kerék alakú és a rászerelt csövekből tűzcsóvákat lő, súlyos testi sértéseket okozva.
Ennek hatására Ahmed és társai a helyszínről eltávoztak.

Csillagok háborúja

Elkövető D. Vader birodalmi állampolgár, aki később a kapitányságon magát Jedi lovagként aposztrofálta, tettét egy 87, illetve 0 pengehosszúságú általa fénykardnak nevezett elektronikai eszközzel követte el, amelynek pontos működési mechanizmusát a kirendelt hatósági szakértő nem tudta megállapítani. Az elkövető a későbbi áldozattal, O. van Kenobi-val (aki régi ismerőse) valamikor délután fél 4 és 4 között találkozott a Halálcsillag nevű szórakozóhelyen. Elkövető sérelmezte, hogy az áldozat megjegyzéseket tett sötét ruházatára, valamint jelenlegi munkakörét is éles hangon kritizálta. Előbb vitatkozni, majd dulakodni kezdtek melynek során O. van Kenobi a helyszínen életét vesztette.


fetrengek a rohogestol
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Selmo

Quote from: sirtomi on 2006-05-04, 23:31:23
Worst Music Video EVER

Hát ez.. ö... nem tudom kommentálni :D
:lul: :lul: :lul: :lul: :lul:
Ha nem fogadtam volna meg, hogy itt nem osztok karmát, most menne.
Kövezzetek meg, de ez annyira :lol:

(Bár amint bejött a kockás kép, jobb gomb és 3 mp bamba bámulás a Settings... menüre, mire bekattant, hogy itt nincs post-process. :lame:)

A tökéletesség unalmas.

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Kuroi Tenshi

Quote from: sirtomi on 2006-05-04, 23:31:23
Worst Music Video EVER

Hát ez.. ö... nem tudom kommentálni :D
:jee:
ez a koreográfia... meg a szerelés... nem semmi.

Amúgy lehetne még rosszabb is
(pl pontatlanul játszanának alá, hamisan énekelne, stb stb.)
Technikai szempontból már hallottam rosszabbat, de tény, hogy ez egy ütős kombináció...

Quote from: Nec^ on 2006-05-04, 23:49:15
Ha a rendőrök lennének a filmkritikusok:
:lul:

SaiyaGin


via_mala

#728
Denis Leary AMV- Love Hina
elég spéci AMV, de Denis Leary miatt megéri

Szerk.: van még egy ugyanerre a zenére, csak több animéből:
AMV - Various animes
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

via_mala

#729
És ha már Denis Leary, akkor egy nagyon régi, de klasszikus tőle:
Asshole
Érdemes odafigyelni a szövegre, és lehet nagyokat borulni.
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

SaiyaGin

Quote from: via_mala on 2006-05-05, 15:22:53
Denis Leary AMV- Love Hina
elég spéci AMV, de Denis Leary miatt megéri

Nagy i-gazságok vannak benne.

via_mala

#731
Denis Leary Shaman King do mix:
ren horo christmas
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Necrid^

Nagy Okosságok:

- Én most reinkarnációs tanfolyamra járok. Kicsit drága, de hát egyszer élünk!
- A legrosszabb dolog a cenzúrában a ********!!!!!!
- Atomvillanáskor ne álljunk tank mögé,mert ránk olvad.

na kövezettek! :D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

Ez annyira borzasztó, hogy ezt látnotok kell! Boohbah Zone immár 5 perce próbálgatok ki mindent rajta... ez nagyon agyromboló

Yakumo

Quote from: Nec^ on 2006-05-05, 21:30:13
Nagy Okosságok:

- Én most reinkarnációs tanfolyamra járok. Kicsit drága, de hát egyszer élünk!
- A legrosszabb dolog a cenzúrában a ********!!!!!!
- Atomvillanáskor ne álljunk tank mögé,mert ránk olvad.

na kövezettek! :D
Az utolsó az Kész! XD Jajj... :D :lul:

Necrid^

Quote from: Fazék on 2006-05-05, 21:31:56
Ez annyira borzasztó, hogy ezt látnotok kell! Boohbah Zone immár 5 perce próbálgatok ki mindent rajta... ez nagyon agyromboló
Ekkora egy baromság! :lol:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Selmo

Quote from: Fazék on 2006-05-05, 21:31:56
Ez annyira borzasztó, hogy ezt látnotok kell! Boohbah Zone immár 5 perce próbálgatok ki mindent rajta... ez nagyon agyromboló
Valakiknek nagyon sok ráérő idejük van... :lol:

A tökéletesség unalmas.

sirtomi

Quote from: Nec^ on 2006-05-05, 21:30:13
Nagy Okosságok:

- Én most reinkarnációs tanfolyamra járok. Kicsit drága, de hát egyszer élünk!
- A legrosszabb dolog a cenzúrában a ********!!!!!!
- Atomvillanáskor ne álljunk tank mögé,mert ránk olvad.

na kövezettek! :D

Utolsó nagyon hasznos tanács! :D

kisvirag

#738
srácok!

problémás a test bizonyos területeinek borotválása?
úgy érzed, a mostani borotvád nem alkalmas mindenütt a szőrtelenítésre?

Itt a megoldás!

A főszöveg után érdemes a where to shave részt is megnézni
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Yakumo

Quote from: kisvirag on 2006-05-06, 00:38:48
srácok!

problémás a test bizonyos területeinek borotválása?
úgy érzed, a mostani borotvád nem alkalmas mindenütt a szőrtelenítésre?

Itt a megoldás!

A főszöveg után érdemes a where to shave részt is megnézni
:lul: :lol: Jót röhögtemXD Ja és ha akartok még röhögni, akkor most nézzétek meg Bonci naplóját! :lol: http://nihontou.interhost.hu/blog/?p=160

Rage

Quote from: Yakumo on 2006-05-06, 01:45:34
http://nihontou.interhost.hu/blog/?p=160
OH SWEET JESUS. Hat, sokmindent eltudtam / tudok kepzelni a japanokrol, de ez meg nekem is betett...  :wtf:
痛みを感じる方向に、出口がある!

Lythis

Quote from: Yakumo on 2006-05-06, 01:45:34

:lul: :lol: Jót röhögtemXD Ja és ha akartok még röhögni, akkor most nézzétek meg Bonci naplóját! :lol: http://nihontou.interhost.hu/blog/?p=160
.jp pplz 4r3 5!c|<

hmm... a VK bandák azért néznek ki buzinak, mert ez jön be a népnek, vagy azért jön be ez a népnek, mert a VK bandák olyanok, mint egy rakat homokos?

Nakedape

Quote from: Fazék on 2006-05-05, 21:31:56
Ez annyira borzasztó, hogy ezt látnotok kell! Boohbah Zone immár 5 perce próbálgatok ki mindent rajta... ez nagyon agyromboló
ez se rossz ám :D én pl lementettem:)
edig pszhedélikus ingerhiányomat ezzel zalkattam:
http://www.box7box.com/6fin.html
de ez is alkalmas..., pedig nem is füvezem :rotfl:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kuroi Tenshi

Quote from: Yakumo on 2006-05-06, 01:45:34
nézzétek meg Bonci naplóját! http://nihontou.interhost.hu/blog/?p=160
Ugh... NC.
Illetve mégis.
Most a buzulás a trendi már ott is?
Normál férfiaknak ez visszataszító, de mire gerjednek azok a nő(sténye)k?
Meg hát, buzulás, de akkor miért kapnak mégis félig női alakot?

Na mindegy, szóval  :__devil:

Bár mondjuk nem baj, ha ez trendi lesz - legalább a hülyébbje kirostálódik...

Raggie

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

Quote from: Nec^ on 2006-05-06, 20:47:33
lol
Azt hiszem inkább nem mondom el senkinek se, hogy csak 3. megnézésre vettem észre, hogy mit kell nézni ezen a videón :D  :redface:

Yakumo

Quote from: Nec^ on 2006-05-06, 20:47:33
lol
remélem minimum szitává lőtték ezután a rendőrök. Anyját az ilyen állatnak.

Ramiz

Ne csináljátok már, fiúk... láthatólag kamu a felvétel! Viccesnek vicces meg jó, de Yaku, beszólni egy nem igazi eset miatt... :rolleyes: :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis