Ez nagyon lol :DD

Started by HVp213, 2006-03-09, 17:46:17

Previous topic - Next topic

kikuchiyo

Failure is the default option

Nakedape

#8881
Quote from: kikuchiyo on 2009-05-08, 20:05:59
Daily Show vs. LHC
50-50 én is mindig ezt mondom

de Claudia Schiffer még mindig nem hívott fel :ejj:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

kikuchiyo

#8882
Dude, she's 38...

[spoiler]Ez a legrosszabb a felnövésben. Látni, ahogy a gyermek- és tinikorban ööö... idolizált gyönyörű nők férjhez mennek, szülnek tíz gyereket és megcsúnyulnak...[/spoiler]
Failure is the default option

Nakedape

#8883
when i started waiting for the call she was 25
[spoiler]lásd kiku spoilerje[/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

NLZ

Basszus, de öregek vagytok. :(
:D
[reserved]

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Próféta


Xzone

#8887
Kedvencem, az autotuner.

FFFFFFF javítva.

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én


NLZ

[reserved]

Bicskei

#8891


[spoiler=politikai vicc ne olvassa aki nem akarja]
Józsi bácsi elmegy a zaciba, hogy beadja a TV-t.
Útközben találkozik Bajnai Gordonnal. Gordon mondja neki:
- Józsi bácsi hát ne adja be a TV-t a zaciba, mert jövő héttől nagyon jó műsorok lesznek benne!
- Tényleg?! - kérdezi az öreg - és milyen műsorok fiam?
- Hétfőn én leszek, kedden a feleségem, szerdán a családom, csütörtökön a pártom! Péntek-Szombat-Vasárnap - a nép!
Na az öreg hazamegy, az asszony meg kérdezi tőle, hogy miért nem adta be a TV-t a zaciba? Mire Józsi bácsi:
- Találkoztam a Miniszterelnökkel és azt mondta, hogy jó műsorok lesznek, inkább visszahoztam!
- És milyen műsorok lesznek ?
- Hétfőn:A Félkegyelmű, kedden:A makrancos Hölgy, szerdán:A rém rendes család, csütörtökön: Ali Baba és a 40 rabló, péntek-szombat-vasárnap: A Nyomorultak
[/spoiler]


Ultras liberi

Fazék

a spoiler alatt rejlő szöveg már legalább 3 (6?(10?)) éve kering különféle névcserékkel :)

Én

Quote from: Bicskei on 2009-05-09, 23:40:38
[spoiler=politikai vicc ne olvassa aki nem akarja]
Józsi bácsi elmegy a zaciba, hogy beadja a TV-t.
Útközben találkozik Bajnai Gordonnal. Gordon mondja neki:
- Józsi bácsi hát ne adja be a TV-t a zaciba, mert jövő héttől nagyon jó műsorok lesznek benne!
- Tényleg?! - kérdezi az öreg - és milyen műsorok fiam?
- Hétfőn én leszek, kedden a feleségem, szerdán a családom, csütörtökön a pártom! Péntek-Szombat-Vasárnap - a nép!
Na az öreg hazamegy, az asszony meg kérdezi tőle, hogy miért nem adta be a TV-t a zaciba? Mire Józsi bácsi:
- Találkoztam a Miniszterelnökkel és azt mondta, hogy jó műsorok lesznek, inkább visszahoztam!
- És milyen műsorok lesznek ?
- Hétfőn:A Félkegyelmű, kedden:A makrancos Hölgy, szerdán:A rém rendes család, csütörtökön: Ali Baba és a 40 rabló, péntek-szombat-vasárnap: A Nyomorultak
[/spoiler]
:lol:

Erről eszembejutott:
[spoiler=rászizmus]Egy kamionsofőr négercsókot szállít a kamionján. Egyszercsak látja, hogy 2 cigány stoppol az út szélén, felveszi őket, mondja nekik, menjenek a raktérbe.
Mennek is, de egy kanyarban karambolozk, feldőlnek, szétborul a rakomány, a sofőr és a 2 füstös eszméletét veszti, utóbbiak ott fekszenek a négercsókok köztt..
Arra jár egy parasztbácsi: látja, nézi, mi történt, aztán a gmicsizájával eszméletlenül nekiesik a négercsókoknak.
Feébred a sofőr, látja mit csinál a tata, kérdezi:
- Öreg, mit csinál, hát nem elég nagy így is a károm?
- Ne anyázzál fiam, inkább gyere segíts, kettő már kikelt![/spoiler]

NLZ

Quote from: Én on 2009-05-09, 23:47:32
Erről eszembejutott:
[spoiler=rászizmus]Egy kamionsofőr négercsókot szállít a kamionján. Egyszercsak látja, hogy 2 cigány stoppol az út szélén, felveszi őket, mondja nekik, menjenek a raktérbe.
Mennek is, de egy kanyarban karambolozk, feldőlnek, szétborul a rakomány, a sofőr és a 2 füstös eszméletét veszti, utóbbiak ott fekszenek a négercsókok köztt..
Arra jár egy parasztbácsi: látja, nézi, mi történt, aztán a gmicsizájával eszméletlenül nekiesik a négercsókoknak.
Feébred a sofőr, látja mit csinál a tata, kérdezi:
- Öreg, mit csinál, hát nem elég nagy így is a károm?
- Ne anyázzál fiam, inkább gyere segíts, kettő már kikelt![/spoiler]
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
[reserved]

Xzone

Quote from: Én on 2009-05-09, 23:47:32
- Öreg, mit csinál, hát nem elég nagy így is a károm?

[spoiler]Betörnek a cigány lakásába. A szomszédja megkérdezi:
- És mit vittek el?
- A színes TV-t, a videót, az autómata mosógépet és a háztartási robotgépet.
- És mekkora a károd?
- 23 centi, de hogy jön ez most ide.[/spoiler]


Zen

[spoiler][/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Xzone


Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Bicskei

Egy asszony együtt van a szeretőjével, mikor hallja, hogy nyílik az ajtó és hazajön a férje.
- Gyorsan, menj a sarokba!
Kapkodva bekeni a szeretőt babaolajjal és púdert fúj rá.
- Meg ne mozdulj, amíg nem szólok' - súgta neki -csinálj úgy, mintha szobor lennél.
- Mi ez itt? - kérdezi a férj, mikor belép a hálószobába
- Egy új szobor - vágta rá rögtön a feleség. Szabóék is vettek egyet a hálószobájukba. olyan remeknek találtam az ötletet, hogy én is vettem egyet.
A férj megelégedett a válasszal és fáradtan lefeküdtek. Hajnalban két óra felé felkel a férj, kimegy a konyhába, csinál egy szendvicset, hozzá egy pohár tejet és visszamegy a hálószobába.
- Tessék - mondja a szobornak, - egyél valamit. Én három napig álldogáltam a Szabóék hálószobájában, mint egy hülye, és nem kínáltak meg semmivel.

****

Egy 70 éves öregasszony elhatározza, hogy férjhez megy. A helyi újságba felad egy hirdetést:
"Férj kerestetik: Korombeli legyen, ne verjen, ne szaladgáljon körülöttem, és jó legyen az ágyban."
Másnap csengetnek nála. Kimegy ajtót nyitni és az ajtóban egy öreg faszi van tolószékben, karok és lábak nélkül.
- Ugye nem gondolja, hogy komolyan veszem, hát magának nincs is lába!
- Így nem tudok maga körül szaladgálni.
- De magának kezei sincsenek!
- Így nem tudom megverni sem.
-.....és jó az ágyban?
A férfi hátradől a tolószékében, és mosolyogva mondja:
- Megnyomtam a csengőt, nem?
Ultras liberi

Én


Bicskei

van még:D

Kiszivárogtak a 2010-es érettségi tételek Matematika érettségi tételek 2010



1. Sztojka család rendkívüli szorgalommal bodza lekvárt készít. A bodzát a közeli erdőből lopják, így semmilyen mezőgazdasági beruházásra nincs szükségük. Az 500g-os bodza lekvárt 600,- Ft-ért adják el az ismerőseiknek, számla nélkül. Rezsiköltséggel sem kell számolni, mivel a villanyórát átkötötték a 10db rezsó működtetéséhez. Így egy bodza lekvár eladásával 600,- Ft tiszta hasznot könyvelhetnek el. Mennyi bodza lekvárt kell eladni, hogy 3db BMW X5 személyautót és 2db nagyobb ingatlant tudjanak venni 1 éven belül?
2. A rendszerváltás óta a nemzeti összvagyon 40%-a tűnt el, és közben 100 milliárd forinttal adósodott el az ország. Hány hónapot kell még lopni a parlamenti képviselőknek, hogy a maradék közvagyon is eltűnjön, és az ország teljesen lepusztuljon?
3. Lajcsi faterja Vácon tölti a hatéves büntetését, amit kettős gyilkosságért kapott. A gyilkosságért 1.700.000 Ft-ot és egy félmillióért eladható arany Rolex karórát akasztott le. Lajcsi a vérdíjból minden héten eljátszik a lovin 15.000 Ft-ot. Átlagosan minden fogadás 8.000 Ft veszteséggel jár. Mennyi marad a vérdíjból, mire Lajcsi faterja egy év elteltével feltételesen szabadlábra kerül?
4. Sanya és Laca egy ukrán autógyűjtőtől a következő teljesítménybért kapják:
BMW: 40.000 Ft
Merci: 50.000 Ft
Toyota: 20.000 Ft
Opel: 15.000 Ft.
Ha a srácok négy BMW-t és hat Toyotát újítanak a gyűjtőnek, akkor hány Opelt kell szerválniuk ahhoz, hogy mindketten 300 ropit keressenek?
5. Dr. Lakatos Jokey és képzett munkatársa Sándor a vasúti sínek műszaki vizsgálatával foglalkozik. A hibásnak, illetve ISO 9001 minőség biztosításnak nem megfelelő vasúti síneket egyből eltávolítják. Ha egy óra alatt, az éjszaka sötétjében 4 pár sínt tudnak felszedni és egy IFA-ra felrakni. Mennyi idő alatt tudják megszűntetni Tárnok és Mezőberény közötti 225km hosszú vasútvonalat, ha nappal is dolgozhatnának?
6. Kolompár Dzsenifer két barátnőjével minden pénteken 16 üveg sört és két doboz cigit lop a közeli non-stopból. Hány üveget lopnak összesen, mire nyolcadikosok lesznek? A lányok most elsősök.
7. Lakatos Winnetou és üzlettársai havonta 3 vasúti sorompóból lopják ki az akkumulátort. Ez átlagosan 8 halálos balesetet jelent havonta.
a.) Ha egy akkumulátor ára 400 eFt, mennyivel kéne megemelni a családi pótlékukat, hogy a halálos áldozatok száma felére csökkenjen?
b.) Ha ezek a berendezések nem kerülnének pótlásra, és egyben le is zárnák a veszélyes szakaszokat, hány év múlva lenne nyereséges a MÁV?

:::::::::::::::.......

>
> Pistike hosszasan leskelődik a szülei hálószobájának kulcslyukán.
> Egyszer csak elvörösödik és mérgében öklével az ajtóba csap:
> - És még ezek akarnak pszichológushoz küldeni azért, mert szopom az
> ujjam...
>
>
>
> Két űrhajós áll a holdkomp mellett a Holdon. Egymásra néznek, majd a
> holdkompra, majd az égen a gyönyörű, de mégis oly távolinak tűnő
> Földre.
> Majd megint egymásra, majd megint a holdkompra, majd megint a Földre.
> Majd megint a holdkompra, majd megint egymásra, majd megint a Földre.
> Végül megszólal az egyikük:
> - Ne nézzé, vazze! Te hagytad benn a kulcsot!!!
>
>
> A férfi este odaáll az asszony elé! Mutogatja az izmait.
> - Nyolcvan kiló dinamit!
> Az asszony nevetni kezd:
> - De mit érek vele, ha a gyújtózsinór csak négy centi?
>
>
>
> Pistike és a nagyapja eső után kint vannak az udvaron. Pistike látja,
> hogy egy nagy giliszta bújik ki a földből. Mondja a nagyapjának:
> - Nagypapa, fogadjunk egy százasba, hogy a gilisztát visszadugom a
> földbe!
> - Ne hülyéskedjél már, Pistike, hogy tudnád visszadugni?
> Pistike beszalad a kamrába, kihoz egy hajlakk sprét, ráfúj a
> gilisztára, az megkeményedik, és visszadugja a földbe. A nagyapja
> odaadja a százast.
> Másnap a nagypapa így szól Pistikének:
> - Pistike, itt egy százas.
> - De nagypapa, tegnap már megadtad a százast.
> - Ne törődj vele, kisfiam, tedd el nyugodtan. Ezt nagyanyád küldi.
>
>
> Az egér összeházasodik az elefánttal, de a nászéjszaka előtt
> közvetlenül az elefánt szívrohamban meghal.
> Mire az egérke így szól:
> - Na vazze, még egy jót se dugtunk, most meg életem végéig áshatom a
> sírodat!
>
Ultras liberi

Én

#8903
[spoiler=NSFW][/spoiler]

Bicskei

 :lol:



Frissen lezuhanyozva állok a tükör előtt és panaszkodom a férjemnek,
hogy szerintem kicsik a melleim. A férjem ahelyett, hogy határozottan
azt mondaná, á, nem igaz, így szép, ahogy a természet megalkotta,
kissé habozva előáll egy javaslattal:
"Ha azt akarod, hogy megnőjenek a melleid, finoman illesszél egy kis
darab háromrétegű WC-papírt a kettő közé, és néhány másodpercig
dörzsölgesd minden nap!"
Mivel bármit hajlandó vagyok kipróbálni, megyek, hozok egy darab
WC-papírt, és a tükör előtt állva elkezdem dörzsölgetni a melleim közét.
"Mennyi idő múlva hat ez?" -kérdezem.
"Pár év alatt megnő." - válaszolja a férjem.
Abbahagyom.
"Gondolod, hogy ha mindennap WC-papírral dörzsölgetem a melleim
közét, attól megnő néhány év alatt?"
Erre szemrebbenés nélkül válaszolja:
"Hát a seggednél bevált."


elszórakoztatjuk mi egymást ;)
Ultras liberi

Én

De a HATALOM! KÖZBESZÓL! :zomg:
Mondjuk jogosan, tényleg kicsit durva volt :P

.Attila

Quote from: Bicskei on 2009-05-10, 22:05:27
"Hát a seggednél bevált."

Ennek örömére beraktam a Fat Bottomed Girls-t.

Zsiga

Quote from: Én on 2009-05-10, 22:13:03
De a HATALOM! KÖZBESZÓL! :zomg:
Mondjuk jogosan, tényleg kicsit durva volt :P
SÜN! :D
De azért örülök hogy te is érzed hogy egy kicsit talán durvább volt mint aminek helye van itt a fórumon. (Btw. a spiclik súgtak be  :D, úgyhogy nem csak az én véleményem volt hogy törölni kéne.) Nameg Bicskei postjából se szedtem ki a hasonló jellegű dolgokat.

NLZ

Mi volt? Mi volt? Valaki privizze meg! :D
[reserved]

.Attila

Quote from: NLZ on 2009-05-10, 23:37:20
Mi volt? Mi volt? Valaki privizze meg! :D

Még mindig ott van Én postjában, csak Zsiga spoiler alá rakta.