Main Menu

School Rumble

Started by RE@L, 2006-04-07, 21:33:15

Previous topic - Next topic

Fazék

Quote from: Manitu on 2006-06-30, 13:14:13
Quote from: Fazék on 2006-06-29, 22:42:59
Most nézzem meg én is az új részeket, kritikán aluli Your-Mom felirattal?  :frown:
Én már megtettem, nem annyira rossz, mint amire számítottam. Ugyan nincs karaoke, és úgy általában elég egyszerű a typesetting, de egyébként korrekt, néhány apró hibától eltekintve.
Persze Wannabe igényesebb, de amilyen tetűlassúak, aszem inkább ezt nézem. Egyébként ideiglenesen újra működik az oldaluk itt, de persze a következő releaseről egy szót sem szólnak.
ha kifogyok a Doktor House részekből, akkor azt hiszem nekiállok leszedni ezt a Your-Mom-os verziót, mert tényleg kezd tarthatatlanná válni az állapot :)


RE@L

#122
Mami belehúzott? Jobb mint a semmi és azért a minőség igaz h hagy némi kívánnivalót maga után, de jobb mint a semmi.


Furik az újabbnál újabb részek, nagyon jók meg minden, de nincs az az extázis mint az első évadnál viszont ez az a sorozat ami újfent üvölt egy 3. évadra. Ez a parás rész nem volt vmi nagyon parás de a minőség most meglátszott sajnos :( kár hogy WF ennyire nem tépi magát hogy mielőbb kiadjanak 1-1 részt.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

RE@L


"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Fazék

#124
Quote from: RE@L on 2006-07-08, 13:50:20
http://www.youtube.com/watch?v=QHu7OcRG1X4&search=School%20Rumble%20

Sukuran os CB-opening ^^ :D
EZ MARHAJÓ! :jee:
nincs fönt véletlenül animemusicvideos.org-on? szeretném ha meglenne vmi könnyen lejátszható formátumban.

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

RE@L

Nemtudom sajnos :(
hivatalos oldalukon sincs fenn illetve már törölték :(
www.schoolrumble-fans.tk

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Fazék

Quote from: RE@L on 2006-07-08, 16:15:26
Nemtudom sajnos :(
hivatalos oldalukon sincs fenn illetve már törölték :(
www.schoolrumble-fans.tk
akkor gyorsan lementem, hogy legalább ez a változat meglegyen, de azért ne felejtsetek el szólni, ha találnátok jó változatot belőle :)

Lt. Simoan Blarke

*ujjongas kovetkezik* YIPPIE  :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :whoah: *ujjongas vege*
mar nem tudom, ki volt az, aki ravett, hogy megnezzem, de a masodik session tomorenvelosen fogalmazva is nagyon ut eddig :D
*kerdes kovetkezik* hanyadik resznel tart most? mintha valami 7.-8. resznel lemaradtam volna *kerdes vege, szajhuzas*
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

RE@L

13 rész van kint, Your-Mom fordításban :/

helyesbítek 14. http://www.tokyotosho.com/details.php?id=27450

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.


Lt. Simoan Blarke

Quote from: RE@L on 2006-07-14, 08:14:06
13 rész van kint, Your-Mom fordításban :/

helyesbítek 14. http://www.tokyotosho.com/details.php?id=27450
huh. kosz. akkor en jol lemaradtam. :D (a 7.-8. resz, amikor kosaraznak? - na az a resz is meger egy miset, kis 180 centis japo sracok hulyere zsakoljak magukat :lul: )
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Firebird

Arról nem tudtok infót hogy másik fansub csapat folyatja e a munkát vagy végleg abbahagyták? Egyébként Blarke szerintem a 180 centi csak neked alacsony :D (Bár én is 10 centivel túlnőttem ezen)  Láttam már bőven 170 centi körüli emberkéket zsákolni :appl:  A japánok 180 centire megnőnek ? :confused:

Lt. Simoan Blarke

Harima meg a hosszu haju srac magasak (utobbi raadasul nem is japo). jo, en is lattam 160 centis emberkeket zsakolni, de azok nem japok voltak. en a 207 centimmel megszenvedek a betonrol figurazva zsakolassal, ok meg lazan toljak (az a rohadt szoke haju balf**z is, aki viszont egy fejjel kisebb Harimanal), szal wtf :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Manitu

Quote from: Firebird on 2006-07-14, 19:47:55
Arról nem tudtok infót hogy másik fansub csapat folyatja e a munkát vagy végleg abbahagyták?
Wannabe nem hagyta abba, csakhát ők nem a sebességükről híresek. Az első évadnak is tavaly márciusban lett vége, és az utolsó rész fordítását decemberben fejezték be. Ne izgulj, jövő ilyenkorra már vígan végignézheted Wannabe subbal a második évadot is :D A viszonylagos gyorsaság az első pár résznél csak a kezdeti lelkesedésnek tudható be :)


Necrid^

Quote from: Manitu on 2006-07-15, 00:39:16
Quote from: Firebird on 2006-07-14, 19:47:55
Arról nem tudtok infót hogy másik fansub csapat folyatja e a munkát vagy végleg abbahagyták?
Wannabe nem hagyta abba, csakhát ők nem a sebességükről híresek. Az első évadnak is tavaly márciusban lett vége, és az utolsó rész fordítását decemberben fejezték be. Ne izgulj, jövő ilyenkorra már vígan végignézheted Wannabe subbal a második évadot is :D A viszonylagos gyorsaság az első pár résznél csak a kezdeti lelkesedésnek tudható be :)
+nyár van nekik is szabad nyaralni :DD
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Firebird

Quote from: Manitu on 2006-07-15, 00:39:16
Ne izgulj, jövő ilyenkorra már vígan végignézheted Wannabe subbal a második évadot is :D
Nahát thx akkor kénytelen leszek megnézni a your-mom-os fansubot mert a Wannabe nem a gyorsaságról én pedig nem a türelmemről vagyok híres :grrr:
Najó annyira nem vészes az eset azért :angyali:

SaiyaGin

A 14. rész nem volt rossz, habár most már sokallom a "Harima elront valamit, és megpróbálja kijavítani"-féle eseteket. :rolleyes:
A Harima-Yakumo jelenetek tetszettek. :smile:

Manitu

Quote from: SaiyaGin on 2006-07-15, 17:47:33
A Harima-Yakumo jelenetek tetszettek. :smile:
/me azonnal ráveti magát a 14. részre :)


Lt. Simoan Blarke

sztem is jo volt a 14, de a legjobban az ut benne, amikor "raontottem a tintat :'(", es az ember kb ugyanolyan tintacsoppet var, mint amibol vegul szemuveget csinalt (legalabbis valahogy ilyesmire jatszik ra a resz). azon fekudtem :lul:
de miert van az, hogy Harima zsenialis muveit mindig mas neve alatt kuldik be? :D eloszor a szolga, most gombafej-san :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster


Lt. Simoan Blarke

#141
Quote from: draxx on 2006-07-21, 13:04:56
[Your-Mom] School Rumble 2nd - 15 [0000000F].​avi
megathanx d^^b

na hat ez egy vicces darab volt. szegeny harima :D :D :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster


Fazék

hoppá, kicsit belelendültek WF-ék... 11-es rész torrent

Lt. Simoan Blarke

ize... mi is volt a baj a yourmommal? mier jobb a wf?
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Fazék

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-07-26, 01:45:38
ize... mi is volt a baj a yourmommal? mier jobb a wf?
több munkát fektetnek a tisztességes fordításba és szebb és jobb és tisztább érzést biztosít.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Fazék on 2006-07-26, 01:48:50
több munkát fektetnek a tisztességes fordításba és szebb és jobb és tisztább érzést biztosít.
oh. ertem. (nekem nem volt bajom a yourmommal. ezert jo, ha az ember nem tud japanul es lassan kezd elfelejteni angolul :D ) {a szarazabbat es a biztonsagosabbat kihagytad :D}
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Fazék

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-07-26, 01:51:46
Quote from: Fazék on 2006-07-26, 01:48:50
több munkát fektetnek a tisztességes fordításba és szebb és jobb és tisztább érzést biztosít.
oh. ertem. (nekem nem volt bajom a yourmommal. ezert jo, ha az ember nem tud japanul es lassan kezd elfelejteni angolul :D ) {a szarazabbat es a biztonsagosabbat kihagytad :D}
franc... éreztem hogy valami hiányzik, de nem ugrott be ilyen későn már :)

RE@L

Felbontásról és mp4 kódolásról ne is beszéljünk...

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Lt. Simoan Blarke

 :eek: mibajod a 640*480 felbontassal? legalabb nem foglal 600 megat egy resz. (Ergo Proxy is ezert tette be az ajtot. 1280*960 vagy miafranc, istennek nem futott egyik gepen se miatta, es melle rohadt nagy volt.) mpeg-4-gyel se volt soha gondom... raadasul a WF is mp4, ha jol latom a draxx-fele linket...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster