Main Menu

Death Note /Spoiler!/

Started by Sancho, 2006-10-08, 02:19:09

Previous topic - Next topic

Alkyra

/salute

Ezt látnom kell. :szemuveges: Úgysincs se DN s CG s egyéb dolog amit meg tundék most kukkantani...

Liquid Snake

Quote from: Gmer on 2007-01-13, 21:01:20
Quote from: SolidSnakeGH on 2007-01-13, 20:59:18
Bizony, ez egy easter egg a Kyoto stúdiótól. Tisztelgés a Death Note előtt.  :smile:
Ahhhha, így már érthető.

Van is előtte miért tisztelegni az biztos. Nagyon nagy anime  :Kiraly:


chilip

Death Note 13 a fordítás minőségéről nemtok nyilatkozni (mivel nemtok japánul  :hehe:), de szépen megcsinálták

Soul

Ez tök jó ennyi fordító csapat, de vajon melyik a normális fordításos verzió? Talán az animanda-s lesz az ok?

Shali

Hmpf, utálom a spanyolokat. Egyszer a Pulp Fictiont szedtem le véletlenül spanyolul, ma meg a 13. epizódot, grrrr \=
Amúgy kicsit bánom, hogy ilyen hamar belekezdtem ebbe a sorozatba, utálom várni a következő részt, de már nem bírom abbahagyni és megvárni, hogy az egész kinnt legyen ((=
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

KeLa

Quote from: Soul on 2007-01-15, 00:50:27
Ez tök jó ennyi fordító csapat, de vajon melyik a normális fordításos verzió? Talán az animanda-s lesz az ok?
Már azt is lehet szedni, sztem eddig ez a legjobb, bár lehet h néhány embernek aprónak tűnnek a betük...

http://animanda.fansub-torrents.com/%5BAnimanda%5D%20Death%20Note%20-%2013%20%5BCC98FD27%5D.avi.torrent

Seismic

#277
Na ezen is túl vagyok(13. rész).Egyre jobb lesz.  :Kiraly:

Mi lesz a köv részben,nem tudja vki?Nincs az animanda verzió végén előzetes.

Bishop

Ez nagyon nagy rész volt :Kiraly:

a végén az a zene és Light egyre örültebb és megszálotabb arckifejezése :Kiraly: :cool:

Bár nem értem Light-ot elvileg ő bírja a normális embereket,de most már sennkivel nem foglalkozik,most már igazi sorozat gyilkos :haha:

KeLa

Quote from: Seismic on 2007-01-15, 17:51:58
Na ezen is túl vagyok(13. rész).Egyre jobb lesz.  :Kiraly:

Mi lesz a köv részben,nem tudja vki?Nincs az animanda verzió végén előzetes.
3 féle verziót is megnéztem, egyikben sem volt előzetes... a raw-ban sem

Solid Snake

Quote from: carfanatic on 2007-01-15, 18:54:13
Bár nem értem Light-ot elvileg ő bírja a normális embereket,de most már sennkivel nem foglalkozik,most már igazi sorozat gyilkos :haha:

[spoiler]Valóban már csak a saját érdekeivel foglalkozik, önző lett a hatalomtól.  :__devil:
Szegény Misa-chant is ki fogja használni...idióta. Eddig kedveltem Light-ot, de már eléggé tenyérbemászóvá romlik a jelleme...  :Eztneked:

L viszont továbbra is TOP!  :jee:[/spoiler]

Manitu

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-01-15, 21:00:33
Quote from: carfanatic on 2007-01-15, 18:54:13
Bár nem értem Light-ot elvileg ő bírja a normális embereket,de most már sennkivel nem foglalkozik,most már igazi sorozat gyilkos :haha:

[spoiler]Valóban már csak a saját érdekeivel foglalkozik, önző lett a hatalomtól.  :__devil:
Szegény Misa-chant is ki fogja használni...idióta. Eddig kedveltem Light-ot, de már eléggé tenyérbemászóvá romlik a jelleme...  :Eztneked:

L viszont továbbra is TOP!  :jee:[/spoiler]
Ugyan, már azelőtt is egy nagyképű, önző tapló volt, hogy megtalálta volna a DN-t. Nem változott semmit, mindenkit kihasznált eddig is, ezután is. Pont ezt szeretem benne :D


Solid Snake

Quote from: Manitu on 2007-01-15, 21:19:24
Quote from: SolidSnakeGH on 2007-01-15, 21:00:33
Quote from: carfanatic on 2007-01-15, 18:54:13
Bár nem értem Light-ot elvileg ő bírja a normális embereket,de most már sennkivel nem foglalkozik,most már igazi sorozat gyilkos :haha:

[spoiler]Valóban már csak a saját érdekeivel foglalkozik, önző lett a hatalomtól.  :__devil:
Szegény Misa-chant is ki fogja használni...idióta. Eddig kedveltem Light-ot, de már eléggé tenyérbemászóvá romlik a jelleme...  :Eztneked:

L viszont továbbra is TOP!  :jee:[/spoiler]
Ugyan, már azelőtt is egy nagyképű, önző tapló volt, hogy megtalálta volna a DN-t. Nem változott semmit, mindenkit kihasznált eddig is, ezután is. Pont ezt szeretem benne :D

Nem baj, azért az imponált benne, hogy bűnösök megölésére használja fel a DN-t. Like a Kami-sama, ugye.  :szemuveges:

[spoiler]Azonban ha kihasználja a kawaii, Shinigami-szemmel rendelkező, cukorfalat Misa-chant, akkor halál reá!  :morci:
Eddig szimpatizáltam L-lel, most már kifejezetten drukkolok neki!  :hehe:[/spoiler]

OFF: 300. postom. Na még legalább 10-szer ennyit a jövőben! Köszönöm, hogy a fórum egyik tagja lehetek, kedves barátaim!

motifator

Én eddig nem igazán tudtam hova tenni Light-ot. Mostmár legalább kiderült, hogy a szíve mélyén egy sorozatgyilkos vadállat, aki mellesleg ijesztően okos. Innentől nekem jobban tetszik az egész.
Sokáig nem tudtam mit kezdeni a Death Note-tal, belekezdtem, aztán három rész után abbahagytam, annyi "hibát" találtam benne. Nem is igazi hibák voltak azok, csak nekem túl furcsa volt, hogy L meg Light mindig mindent tud, mindenre előre gondol, stb. Olyan irreális volt az egész. Úgy voltam vele, hogy "na neeee, ezt most tényleg be kéne vennem? Ennyire hülyének nézik a kedves nézőt?" Aztán elkezdtem folytatni, és néha még mindig valószínűtlenül okosak és előrelátóak a főszereplők, de ha ezen túllépek, akkor egy nagyon izgalmas animét kapok.
Végülis Columbo is mindig mindent tudott, mégis szerettük.
Amúgy szerintem Light csak érdekesebb lett azáltal, hogy előbújt belőle a vörösszemű gyilkos.
Nem igazán sírom vissza a régi Lightot, mert a sorozat elején elég egysíkú karakter volt.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Draconire

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-01-15, 21:00:33
[spoiler]Valóban már csak a saját érdekeivel foglalkozik, önző lett a hatalomtól.  :__devil:
Szegény Misa-chant is ki fogja használni...idióta. Eddig kedveltem Light-ot, de már eléggé tenyérbemászóvá romlik a jelleme...  :Eztneked:

L viszont továbbra is TOP!  :jee:[/spoiler]
Csak a saját érdekeivel foglalkozik, önző lett a hatalomtól. Jól teszi :cool:
Misa-chant is ki fogja használni...hát én se tartanám a két lépés távolságot egy ilyen csajtól, főleg ha így felajánlkozik :redface:.
Eddig kedveltem Light-ot, de most már imádom...  :D
Így hát Light továbbra is TOP!  :jee:

Bishop

tudnátok mivel lehetne kiszedni a képet amikor átöleli misa-t és az a csillogó szeme látszik,azt MUSZÁLY ava-nak betennem :D

Darkstar

Quote from: carfanatic on 2007-01-15, 23:23:24
tudnátok mivel lehetne kiszedni a képet amikor átöleli misa-t és az a csillogó szeme látszik,azt MUSZÁLY ava-nak betennem :D
Ha a videóról van szó: screenshot és utána Photoshop. Az, hogy shotot hogy tudsz csinálni, a lejátszódtól függ.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bishop

na igen én real one player-t használok és tök fekete lesz az egész,de amugy a többi lejátszónál is ez a helyzet

bocs az off-ért

Darkstar

[spoiler]Nekem hasonló hiba zoomplayernél szokott lenni, bárhol is tartok a videóban, mindíg az első képkockát szedi ki. BSplayerrel jó szokott lenni (mostanában már csak erre használom. :D)[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bishop

#289
kösz közben úgytünik megoldottam  :merci:

edit: mint ha magával a halállal nézne az ember farkas szemet :D

kikuchiyo

Quote from: motifator on 2007-01-15, 22:13:20
Sokáig nem tudtam mit kezdeni a Death Note-tal, belekezdtem, aztán három rész után abbahagytam, annyi "hibát" találtam benne. Nem is igazi hibák voltak azok, csak nekem túl furcsa volt, hogy L meg Light mindig mindent tud, mindenre előre gondol, stb. Olyan irreális volt az egész. Úgy voltam vele, hogy "na neeee, ezt most tényleg be kéne vennem? Ennyire hülyének nézik a kedves nézőt?"

Én ezt az érzést úgy fogalmaztam meg (amikor abbahagytam a mangát), hogy szerfelett nagyképű a sorozat ("pretense" a megfelelő kifejezés).
Egy középiskolás tanuló, aki mellesleg Japán legjobbja (mindenben), talál egy halálfüzetet, amivel ő lehet a világ ura? Eddig oké. A világ legjobb nyomozója, aki minden ügyet meg tud oldani, de még senki se látta, és ráadásul L-nek hívják? Jóvan. De hogy ő is japán és középiskolás korú? Haggyámá. Stb. stb.
De úgy van, ahogy mondod, ha ezeken túllép az ember, akkor egész szórakoztató a sorozat.
Failure is the default option

Manitu

Quote from: Darkstar on 2007-01-15, 23:27:24
[spoiler]Nekem hasonló hiba zoomplayernél szokott lenni, bárhol is tartok a videóban, mindíg az első képkockát szedi ki. BSplayerrel jó szokott lenni (mostanában már csak erre használom. :D)[/spoiler]
[off][spoiler]Bizonyos kodek kombinációknál csinálja és általában csak akkor, ha megállítod a lejátszást a screenshot készítésénél. Arra még nem igazán jöttem rá, mik a jó és mik a rossz kombók :D[/spoiler]
[/off]
Most komolyan annyira meg kell lepődni azon, hogy ki fogja használni Misát is? A csaj maga kéri, hát akkor meg mit vártok? Különben is, azt senki se feledje, hogy ő is egy tömeggyilkos, az ártatlan mosolya ellenére is  :lazza:


Shali

[spoiler]Argh, Light de egy pancser, onnan is látszik, hogy egy zakkant pszichopata, hogy nem döntötte meg ott helyben a cuki gót csajszit[/spoiler]
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Soul

Kela már hétfő reggel elkezdtem szedni az animandásat, csak nem jött le időbe és mennem kellett vonathoz  :bruhuhu:.Leghamarabb csütörtök este tom megnézni  :bruhuhu: addig is átugrom a spoiler gyanus hozzá szólásokat  :smile:.Az animanda már pár részt fordított, igaz ez lesz első amit tőlük megfogok nézni , de bízom bennük, egyetlen negatív dolog hogy átlagba 5 nappal később lettek kész mint pl a live-evil, de azt kilehet bírni.

KeLa

 :lol: Az Animanda kiadott egy 13v2-őt, bár nem hinném h nagy különbség lenne...

Solid Snake

Quote from: KeLa on 2007-01-16, 17:28:36
:lol: Az Animanda kiadott egy 13v2-őt, bár nem hinném h nagy különbség lenne...

Valószínűleg a betűnagyságon változtathattak benne.

Azért szerettem annyira a TW-t, mert ott a Shinigamiknak is egy külön "creepy" betűtípust használtak, itt Animandáék pedig kis betűkkel operálnak (és amit nagyon a szívemre vettem, az a Death God-ozás. Már megszoktam a SHINIGAMI-t, damn it!  :morci:).

Mindegy, ez van, ezt kell szeretni.

Liquid Snake

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-01-16, 21:23:58
Quote from: KeLa on 2007-01-16, 17:28:36
:lol: Az Animanda kiadott egy 13v2-őt, bár nem hinném h nagy különbség lenne...

Valószínűleg a betűnagyságon változtathattak benne.

Azért szerettem annyira a TW-t, mert ott a Shinigamiknak is egy külön "creepy" betűtípust használtak, itt Animandáék pedig kis betűkkel operálnak (és amit nagyon a szívemre vettem, az a Death God-ozás. Már megszoktam a SHINIGAMI-t, damn it!  :morci:).

Mindegy, ez van, ezt kell szeretni.

Eddig is Death God-ot írtak nem??? Én úgy emlékszem...

Solid Snake

Quote from: Liquid Snake on 2007-01-16, 21:27:36
Eddig is Death God-ot írtak nem??? Én úgy emlékszem...

TW-éknél nem.

Darkstar

Csak a pontosság kedvéért: "Anonymous of Germany" :) De tényleg jól jönne.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん