Main Menu

Death Note /Spoiler!/

Started by Sancho, 2006-10-08, 02:19:09

Previous topic - Next topic

Alkyra



1264 other people got this result!
This quiz has been taken 2259 times.
53% of people had this result.

...:)(igen, énis kira lettem:))

LuckyDingo

Öhm :S Én L akartam lenni, de úgy néz ki, hogy nem hasonlítok rá ^^ Mindegy szeretem az almát XD

Character: You are Ryuk. You're a Death God that stalks Kira becuase he has your death note. Personal: You think life is hilarious and that nothing matters but you. You love apples! People don't normally see you as attractive but witty.


414 other people got this result!
This quiz has been taken 2263 times.
17% of people had this result.

kelvor

418 other people got this result!
This quiz has been taken 2273 times.
17% of people had this result.

Ja, Ryuk úgyszintén.


Lokids



Character: You are Misa Amane. You are a Japanese model that happens to (luckily) come across a death note. You are in love with Light and are helplessly pathetic (at times). Character: You drool over a lover that is at a higher rank than you, you let them take advantage of you and control you. You aren't the brightest person around but you wont take crap either.


100 other people got this result!
This quiz has been taken 2274 times.
4% of people had this result.

:D

kelvor


Solid Snake



Character: You are L. You are an English genious that has come to Japan to put a stop to the Kira killings. Personal: You're so dorky! But oh so cute! You sit in awkward positions and are addicted to tea and sweets. I love you!


619 other people got this result!
This quiz has been taken 2280 times.
26% of people had this result.


Amúgy utolsó kérdés NAGYON mocsok volt!  :Eztneked:

LuckyDingo

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-03-25, 19:25:41
Amúgy utolsó kérdés NAGYON mocsok volt!  :Eztneked:
Nehogy már elhidd ;) Ha nem olvastad a mangát akkor csak azt hiheted el, amit az animében láttál:) És különben is csak találgat a quiz készítője. TOvábbá, aki nem akar elszomorodni nehogy elolvassa a kövit:
[spoiler]Sajna a mocsok spoiler igaz.. de nyugtassunk meg mindenkit,hogy nem, mert úgy később nagyobb lesz a sokkhatás *_*[/spoiler]

Member

Szerintem legyen olyan az utolsó rész, hogy a sok rendőrcsori + L összeülnek és megbeszélik, hogy mi történt tegnap, ami végülis Light előkerítése és rejtélyes öngyilkossága. :D

Rage

Gyerkőcök, a következő rész EPIC lesz. Hogy miért? Azt megtudhatjátok a reklám után! :Kiraly:
痛みを感じる方向に、出口がある!

minuszmiki

#669
Quote from: Rage on 2007-03-28, 01:14:03
Gyerkőcök, a következő rész EPIC lesz. Hogy miért? Azt megtudhatjátok a reklám után! :Kiraly:

Just as planned!  :__devil:
[spoiler]
[/spoiler]

KeLa

 :__devil:
[spoiler=raw]
:whoah: :whoah: :whoah:[/spoiler]

Soul

Na én is megcsináltam tesztet és tök boldog voltam a végén  :smile:.

Character: You are Light Yagami. Citizens recognize you as Kira, the new "god" that terminates criminals and will soon rule over a new world. Personal: You're hot and smart and superduper serious, but I think you're an idiot.

1285 other people got this result!
This quiz has been taken 2299 times.
53% of people had this result.
Túl sok a Kira köztünk  :D.

Ja és nagyon izgatottan várom az új részt Revival  :whoah:.

Devian

kár hogy már rég elolvastam  a mangát még anime felvirágzása előtt :(      pedig jó az anim is .. csak hát Death Note nem Death Note meglepetések nélkül :P

Soul

Én nem olvastam a mangát szal pssszz :smile:.


Darkstar

Azért kaptak egy kis raidet a "Just like I planned" miatt.  :lol:  :Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lokids

Light egy köccssögg! :D :D
De egy valamit ne mvágok. Egyszer már oda adta a fél életét a szemért, mikor visszakapta az emlékeit a szemét nem kellett volna?

Solid Snake


minuszmiki

Quote from: Lokids on 2007-03-28, 21:53:17
Light egy köccssögg! :D :D
De egy valamit ne mvágok. Egyszer már oda adta a fél életét a szemért, mikor visszakapta az emlékeit a szemét nem kellett volna?
:ejnye: Nem adta oda a fél életét, nem volt neki Shinigami Eye-ja, azért kellett neki Misa.

Darkstar

Quote from: minuszmiki on 2007-03-28, 22:10:56
Quote from: Lokids on 2007-03-28, 21:53:17
Light egy köccssögg! :D :D
De egy valamit ne mvágok. Egyszer már oda adta a fél életét a szemért, mikor visszakapta az emlékeit a szemét nem kellett volna?
:ejnye: Nem adta oda a fél életét, nem volt neki Shinigami Eye-ja, azért kellett neki Misa.

Phew, már azt hittem, megint hatalmas spoilerbe futottam. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

LuckyDingo

Hát ez egy nagyon szép rész volt :D Light hangját bírtam, mikor visszanyerte az emlékeit :D jah és a preview jó "hosszú szövegét" /I szó is lehet jelentős :(/

Lokids

Quote from: minuszmiki on 2007-03-28, 22:10:56
Quote from: Lokids on 2007-03-28, 21:53:17
Light egy köccssögg! :D :D
De egy valamit ne mvágok. Egyszer már oda adta a fél életét a szemért, mikor visszakapta az emlékeit a szemét nem kellett volna?
:ejnye: Nem adta oda a fél életét, nem volt neki Shinigami Eye-ja, azért kellett neki Misa.


De odaadta, csak épp kimaradt a mondtatból, hogy Misa. :D

kelvor

Mondtam, hogy maradt nála olyan cetli, amit kitépett a death noteból, ugye? :ejnye:  Elég jó rész volt, nagyon tetszett :jee: Következő rész meg igen érdekes lesz.

Dreamcleaver

Quote from: minuszmiki on 2007-03-28, 22:10:56
Quote from: Lokids on 2007-03-28, 21:53:17
Light egy köccssögg! :D :D
De egy valamit ne mvágok. Egyszer már oda adta a fél életét a szemért, mikor visszakapta az emlékeit a szemét nem kellett volna?
:ejnye: Nem adta oda a fél életét, nem volt neki Shinigami Eye-ja, azért kellett neki Misa.


Amúgy az egyik ilyen használati utasításban, amik a szünetkor vannak, le van írva, hogyha valaki megszerzi a shinigami szemet, és utána lemod a Death Note-ról, akkor nem kapja vissza az elvesztett éveket, még akkor sem, ha megint Death Note tulaj lesz. Gondolom ilyenkor a shinigami szemet sem kapja vissza. Esetleg újabb életfelezésért cserébe megint megkaphatja gondolom.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

LuckyDingo

Quote from: Dreamcleaver on 2007-03-29, 01:25:15
Amúgy az egyik ilyen használati utasításban, amik a szünetkor vannak, le van írva, hogyha valaki megszerzi a shinigami szemet, és utána lemod a Death Note-ról, akkor nem kapja vissza az elvesztett éveket, még akkor sem, ha megint Death Note tulaj lesz. Gondolom ilyenkor a shinigami szemet sem kapja vissza. Esetleg újabb életfelezésért cserébe megint megkaphatja gondolom.
Ez így van. Ha mindent elfelejt, akkor az is fura lenne hogy látja az emberek nevét meg a számokat a feje felett, szal a teljes memotörlés miatt ki kell operálni a shinigami szemeketXD Deh tényleg csak új megállapodás után kaphatja meg megint :)
Amúgy az tetszett ahogy visszajött Light memóriája /világító szem wuuu/

kelvor


Xzone


LuckyDingo

Nem ^^ Nincs nagy sz*rban ^^ Most még csak fél lábbal a sírban van ˇ_ˇ De  Light nem öli meg a legjobb barátját, higgyétek el nem fog ilyet tenni :O
Aki nem akar végzetes spoilert az ne nézzen ide :P.. én szóltam.. de komolyan :O
[spoiler]Majd más megöli helyette XDDDD[/spoiler]

kikuchiyo

Heh, hiányzott már Ryuk reszelős nevetése :)

Különben volt (legalább) egy félrefordítás a Kuro-Hana feliratban: "It's Light's punishment" helyett "It was Light's plan" olvasandó.
Failure is the default option

Soul

Nagyon jó volt ez a 24. rész végre minden a  régi vágányon.
Ryuk,alma,ördögi kacaj---->Death Note  :smile:
Köszi az ost-t, ütős mint mindíg  :smile:.
És meginnt izgulhatunk hétről hétre  :smile:.