Main Menu

Naruto manga

Started by csacsa, 2006-10-21, 22:30:20

Previous topic - Next topic

Bishop

ha így fog kinézni annka közen em lesz a cool-hoz :hehe:

Vejiita

Quote from: carfanatic on 2007-01-27, 00:57:08
ha így fog kinézni annka közen em lesz a cool-hoz :hehe:

Nekem a Part 1-ban Naruto volt a kedvenc karakterem, és amikor megláttam ezt a cselekmény szempontjából hihetetlenül elhúzódott Naruto "szupertechnika-darabot", akkor én is úgy voltam vele, hogy ez lenne az, amire ennyit vártak az olvasók? Egy shuriken szélből? Hát nem is tudom... én is úgy éreztem, mintha magamnak mondogattam volna, hogy "de igen, ez aztán cool"... csakhogy igazából nem vagyok elragadtatva. :3x3:

chilip

még nem történt semmi se, csak megcsinálta... lehet hogy vagy 1000 darabra megy szét, vagy eldobja és letarolja a fél erdőt, vagy felrobban a cél előtt-után-becsapódásnál (ez még a krátert is megmagyarázná edzésnél)... lehet hogy az eleje a technikának nem néz ki vmi jól, de egy akatsuki tag fél tőle, mivel megérezte az erejét, de az is lehet hogy faszságokat beszélek  :hehe: és télleg vmi irtó béna technika lesz, de remélem nem... egyébként sztem ki fog jutni a gödörből, sztem a gyűrűn keresztül simán megtalálják majd...

Calintz

Quote from: chilip on 2007-01-27, 19:26:30
még nem történt semmi se, csak megcsinálta... lehet hogy vagy 1000 darabra megy szét, vagy eldobja és letarolja a fél erdőt, vagy felrobban a cél előtt-után-becsapódásnál (ez még a krátert is megmagyarázná edzésnél)... lehet hogy az eleje a technikának nem néz ki vmi jól, de egy akatsuki tag fél tőle, mivel megérezte az erejét, de az is lehet hogy faszságokat beszélek  :hehe: és télleg vmi irtó béna technika lesz, de remélem nem... egyébként sztem ki fog jutni a gödörből, sztem a gyűrűn keresztül simán megtalálják majd...
Vagy elrabolja a másik chakrajat majd a lelkét...és Narutoba dobja mert igazából az egy Bumeráng funkcióval szolgáló eszközXXXD
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Zen

Kicsit kezd fárasztani, hogy visszaemlékezésekből mindig kiderül, hogy Kakashi ismeri az összes nyamvadt ritka jutsut.
Megtanítanak valami új technikát Narutonak, eltelik 5 fejezet, Naruto visszaemlékszik, hogy mit ad Isten, "Kakashi ilyet is mutatott nekem".  :lame:
Meg, eldönthetnék végre, hogy Kakashi most akkor mennyire is erős, mert látszólag többször is lefölözték őt a tanítványai, de aztán mindig "kiderül", hogy ő még mindig táposabb... Meg ez az elementális dolog. Gaara jutsui tuti, hogy föld típusuak, de akkor hogyan tudta Sasuke akkor is átütni a Chidorival?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Bishop

úgy hogy a föld a leggyengébb és a tűz a legerősebb de most lusta vagyok a pontos sorrendet megkeresni
jah és jutsu szintjétől is számít

Zen

A Chidori villám és nem tűz. Gaara egész életében föld típusú jutsukat használt, Sasuke meg alig egy hónapja tanulta meg, tehát jóóóóval elmarad a jutsuja Kakashi szintjétől. Kakashi nem tudta átütni az [spoiler]5 szívű[/spoiler] Akatsukisnak a védelmét, Gaara meg egy széjjeltápolt jutsut használt, ami ráadásul tömör volt, nem papírvékony, és kb 1 méter átmérőjű gömb. Arról a jutsuról beszélek, amit átváltozáskor használt a védelmére. Hogy milyen sorrendről beszélsz azt nem tudom, mert a föld üti a villámot, és eleve kő-papír-olló az egész, tehát nehezen lehet a föld a leggyengébb.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Bishop

így mondta kakashi amikor harcolt Kakuzu-val(5 szívű) hogy észrevette hogy földet használ ami üti a villám ezért győzte le(átötütte,ezzel elpuszított 1 szivet),ez igaz Gaara vs Sasuke-ra is,szintben sokkal közelebb áll Gaara Sasuke-hoz mint Kakashihoz,Kakashi talán még nagyobb lyukat hagyott volna
azért mondtam hogy a tűz a legerősebb mert az,és ebből csak arra akartam utalni hogy mi a leggyengébb és mi a legerőseb,de majd holnap előszedem neked ha akarod
it nem a justu mennyi idelye való hazsnálatáról van szó
most egy példa,egy jounin szintű justu-t(pajzs) üti egy jounin szintű jutsu(chidori) ez nem dragon ball meg bleach,hogy kinek van nagyobb ereje,vagy reatsu-ja

Zen

Ok, bocs, akkor valszeg én emlékeztem rosszul. Mea Culpa.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

#129
tűz => szél => villám => föld => víz => tűz [ez üti => ezt]
egyébként már korábban is láthattunk ilyeneket az animében, pl. amikor Sarutobi harcolt a 2. és 1. hokage ellen, víz ellen földet vetett be sikerrel, pedig milyen durva volt az a víz-elemű jutsu... egyébként tök logikus a rendszer... egyszer olvastam a mangában a rendszert, tudom már hogy a földet üti a villám és a többi már magától jön...

Bishop

jah,de ettől függetlenül ha én használok egy katon hogakyu no jutsu-t(sasuke tüzes jutsu-ja) azt egy sandaime föld justu-ja lazán legyőzi akkor is ha a elvileg gyengébb,de azonos szinten az győz akinek az erősebb eleme van

chilip

sztem ez a kő-papír-olló rendszer csak azt adja meg, hogy mejik elemnek van (sokkal) előnye-hátránya a másikkal szembem. de ezt a hátrányt lehetséges sokkal magasabb szintű jutsuval legyőzni, és sztem minden elem azonos szinten van, csak minden elemnek van egy gyengéje, és egy erőssége 2 másik elemmel kapcsolatban

Bishop

megmondaná valaki melyik az a rész ahol az anime szünetel és fillereket ad,hogy honnantól van az új részek a manga-ba?

KeLa

Quote from: carfanatic on 2007-01-28, 21:05:10
megmondaná valaki melyik az a rész ahol az anime szünetel és fillereket ad,hogy honnantól van az új részek a manga-ba?
239. fejezet - ott kezdődik a Kakashi Gaiden.

chilip

#134
megnéztem a legújjabb chaptert, bazzeg  :Eztneked: minek vágott fel az új Jutsujával, ha [spoiler]ILYEN CSÚNYÁN FELSÜLT VELE... miaz hogy eltűnik a rasengan az ellenfél testétől fél mm-nyire????? köcsög írók  :uzi: :Eztneked: LÁTNI AKARTAM AZ ÚJ JUTSUT MUNKA KÖZBEN...  :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu:[/spoiler]

Vejiita

Hát erre biztos, hogy nem számítottam a 340-es chapter-ben...
Nos,
[spoiler]ezt a dolgot szerintem sokkal kevesebb oldalban is el lehetett volna intézni.
Meg ez, hogy Naruto még egyszer makacsul nekimegy Kakuzunak, ez azt akarja jelenteni, hogy "hú de nagyot nőttél fiam!" Szerintem az, hogyha belátná, hogy a csapatmunka a fontos, akkor sokkal érettebb és bölcsebb döntést hozna Naruto. De hát mindegy, ha egyesek szerint ez bölcs, akkor gondolja azt.[/spoiler]

gyulababa

Sasukes bevagas miatt gondolom, hogy itt inkabb arról van szó hogy ha nembírja lenyomni az ipset, akkor összeszégyelli magát, és a lelkiterror miatt nemtudja megmenteni a "barátját"
Rasengan failed... pffff
Egyébként aki játszott Battle Stadium DON al, az tudja mit érzett naruto :D (mindig elkasztolom rasengant, aztán megáll elötte az enemy... elég fusztráló )

"Az élet egy tál cseresznye" - Futurama

Liquid Snake

Hát igen án is egy este alatt elolvastam a 239-től a a 340-ig mert kíváncsi voltam és akkor besül az új technika :ejj: :ejj: :ejj: Szíven ütött... Kicsit megemberelhetné magát Naruto...

Zelda

Inkább az író. Elvégre sajna Naruto benne él, de ez most mind1.
Majd a következő chapter-ben úgyis az lesz, hogy Naruto életveszélyben, aztán hirtelen mégis sikerül neki a jutsu. 36 totálkülönböző anime után a Naruto-t már nagyon könnyű kiszámolni. [spoiler](Ez a tűz=>szél=>villám=>föld=>víz=>tűz az új anime-ben a Kiba-ban is teljesen így működik. Ott is öt eleműek a szellemek és ezeket az elemeket kombinálják.)[/spoiler]

Liquid Snake

Quote from: Zelda on 2007-02-02, 20:16:46
Inkább az író. Elvégre sajna Naruto benne él, de ez most mind1.
Majd a következő chapter-ben úgyis az lesz, hogy Naruto életveszélyben, aztán hirtelen mégis sikerül neki a jutsu. 36 totálkülönböző anime után a Naruto-t már nagyon könnyű kiszámolni. [spoiler](Ez a tűz=>szél=>villám=>föld=>víz=>tűz az új anime-ben a Kiba-ban is teljesen így működik. Ott is öt eleműek a szellemek és ezeket az elemeket kombinálják.)[/spoiler]

Jaja meg kismillió játékban is így van, ez a japánok egyik sajátossága. Olyan mint a mesékben a meseszámok... De nekem tetszik mert jól ki van találva.

LuckyDingo

Quote from: Liquid Snake on 2007-02-02, 20:09:02
Hát igen án is egy este alatt elolvastam a 239-től a a 340-ig mert kíváncsi voltam és akkor besül az új technika :ejj: :ejj: :ejj: Szíven ütött... Kicsit megemberelhetné magát Naruto...
Hát valószínű tetszeni fog a 341es ;) Naruto kezd végre megint Narutos lenni a sok hülyeség után..
[spoiler]Kakuzu meg.. szipp  :bruhuhu:[/spoiler]

chilip

bazzeg, durva a 341es chapter, amikor megláttam az új jutsut, pfff  :eek:

KeLa

Quote from: chilip on 2007-02-08, 12:39:55
bazzeg, durva a 341es chapter, amikor megláttam az új jutsut, pfff  :eek:
Jaja, én sem gondoltam volna h ekkora ereje van :eek:, főleg azután h az elsőt csúnyán elszúrta.

chilip

még sajna sokára ér el odáig az anime, de szeretném én ezt látni mozgásban

Devian

hát így 5-6 kockában mutatva kicsit kevés volt szóval animban jobb lessz mellesleg ez még elméletileg "féligkész" szóval lessz it még sokminden ... :)

Liquid Snake

Quote from: Devian on 2007-02-08, 15:29:49
animban


Mi az az anim? :eek:   no offense  :smile:


A mangáról annyit , hogy nekem elsőnek nem tetszett ez a shuriken kinézet de már nagyon tetszik főleg, hogy láttam az  erejét  :whoah: :jee:

KeLa

Annyira vártam a Shippuuden-t h nem is figyeltem közben kijött a manga, de ahogy látom nem csak én... :D

LuckyDingo

Már rég kijött és király az is bár most nem volt benne sok cselekmény :D
De a vickesebb dolog hogy a Shippuden miatt a Zarosaki kiadta azt a mangachaptert, amiben megjelenik a shuriken elég szépen :D
Tess :D
[spoiler][/spoiler]
Akit az egész fejezet érdekel:
Zarosaki Naruto Chapter 339

chilip

köv. chapterben Sasuke és Orochimaru :D végre tőlük is láthatunk vmit. ha vkit érdekel itt megtalálja mindig a legújabb chaptert. MSN címmel kell bejelentkezni hozzá, és le se kell tölteni, lehet nézni az oldalról. (ha vki nem találná meg rögtön a legújabb chaptereket, a Pictures menüpont alá is nézzen be, ugyanis oda kerül be először a fordítás)

blackman

Észrevettétek, hogy Sasuke még nem ölt meg senkit (vagy csak nem láttuk). Talán Itachi nem véletlenül mondta nek: "You lack hatred." :oops: