Main Menu

Naruto manga

Started by csacsa, 2006-10-21, 22:30:20

Previous topic - Next topic

Chronus

LOL. Roronoa Zoro officaly übered.  :haha:
[spoiler][/spoiler]

Amúgy szerintem is lát, bár a szemüvegben lehet valami speckó. Viszont kétlem, hogy Genjutsu lett volna, mert a többi tag is látta ahogy Sasuke felé rohan a chidoris karddal. Ha elnyomott volna vmi instant Genjusut akkor lett volna eltérés akközött amit 8-Tails látott és a többiek láttak. Sharigannek eye-contact kell. Ez ugyanaz, minthogy a Sasuke-Itachi harcnál is Zetsu csak annyit látott, hogy egyhelyben állnak és agyban gyilkolják egymást.

Bishop

Remélem valahogy megoldják hogy ne legyen "höhö...Genjutsu" De valahogy érzem hogy Sasuke MS-e még amaterasunál is erősebb ninjutsut tud. Egyenlőre csak reménykedem hogy Sasuke veszít, de tudom hogy túl szép hogy igaz legyen ::)

Viszont újabb chapter csak Sasuke :lame: Narutot mutassák, ennél még az a spoiler is jobb volt amibe Konohamaru volt :zomg:

Dreamcleaver

Amúgy az számomra mindig is fura volt, hogy Kishi miért nem rajzolta meg a többi Jinchuuriki harcát is. Elvégre neki is az az érdeke financiális okokból, hogy húzza a sztorit. Mikor először mutatták annó az Akatsukit barlangot, már eleve el volt fogva talán vagy 3, de nem emlékszem pontosan. Az egyikről csak említést tettek, hogy valami öreg tatában volt, és nehéz volt lenyomni. A 2farkúról volt pár kocka és annyi, inkább Hidan balfaszságairól szólt a rész. A 3farkúról meg szinte semmi, csak, hogy Tobi ökörködik. Egyedül Gaara elfogása volt eddig megcsinálva, érthető okokból.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

LuckyDingo

Lol annyira tetszett az utolsó oldal XDDD meg Sasuke WTF feje így a fight elején XDD Akármennyire is idegesítő a rappelő 8-Tail-sama de rohadterős hála a jó égnek :D De még az MS-t nem vette elő Sasuke... és félek hogy a végén bevágja hogy höhö genjutsu és kiderül, hogy nem is verték el, csak felmérte az ellenfél erejét.. de akkor rage lesz -__- Egyébként nem tom megmagyarázni, hogy miért nem rögtön genjutsuzott :/ (lehet mert egy arrogáns "énvok a legerősebb" beállítású "ellenfelem lenézem" kari :D)

Liquid Snake

Ohh yeahh, Sasuke is in a pinch! Végre láthatjuk Sasuket is vesztésre állni, kinyomtatom az oldalakat aranykeretbe rakom és felrakom a falra :D Csak annyi a baj h tuti vmi baromság lesz vagy höhö Genjutsu vagy höhö mikor kinyírtam Itachi-t megkaptam ezt az új szemet és még überistenebb jutsum van mint amit a sok Sasuke fan el tud képzelni... Hachibi meg örök kedvenc lesz, annyira bírom, hogy ilyen laza  :jee: Fohászkodom, hogy kenje el Sasuke arcát és oktassa ki h nem úgy van az h most te csak idejössz bevágod a kemény önelégült fejet és csak úgy győzöl :D

Prof. William

#1745
Az utolsó oldal nagyon lol...

" Ez lenne a vég Sasuke számára? "

Úristen most itt rettegek vajon egy 2 ch óta szereplő csávó megöli e Sauket. :)

Bírom az ilyen végszövegeket... Ez kb olyan mint maikor mindenki parázott hogy Naruto meghal e a filmben. :)


NLZ

Quote from: Prof. William on 2008-08-01, 23:37:23
Az utolsó oldal nagyon lol...

" Ez lenne a vég Sasuke számára? "

Úristen most itt rettegek vajon egy 2 ch óta szereplő csávó megöli e Sauket. :)

Bírom az ilyen végszövegeket... Ez kb olyan mint maikor mindenki reménykedett hogy Naruto meghal a filmben. :)
javítva  :D
[reserved]

Prof. William

Kösz. Már látom hol rontottam el az eredeti postot. :)

szpeter

 :wtf: Miért kell Narutot utálni?

Rounin

Mert nagyobb és több farka van.

Bishop

Ne kezdjük el  ::) Mert idáig kibírtam az uccsó két postot anélkül hogy flamelnék ^^"

Egyesek utálják, mások meg szeretik, de mindenki nézi. :D A végén úgyis azok fogják megbánni hogy idáig nézték aki utálták.

új téma? kezd elragadni a hév. Megyek is Eurekat nézni  :angyali:

edit: na kezdődik a trollkodás  :D

blackman

Quote from: Rounin on 2008-08-04, 01:24:37
Mert nagyobb és több farka van.
ott a pont

Rounin

Quote from: Bishop on 2008-08-04, 01:25:13
edit: na kezdődik a trollkodás  :D

Quote from: blackman on 2008-08-04, 01:38:09
Quote from: Rounin on 2008-08-04, 01:24:37
Mert nagyobb és több farka van.
ott a pont

Na? Na? NA?? Látod, hogy nem az?? :angyali:

Chronus

#1753
Quote from: Rounin on 2008-08-04, 01:24:37
Mert nagyobb és több farka van.

"Naruto Hentai rovatunkat olvashatták."

Rounin

Rájöttél, hogy a kérdésed butus volt? :angyali:
Egyébként meg nem azt mondtam, hogy többet és arra használja. ;]

NLZ

Jah, Naruto impotens, minden értelemben. :(
:D
[reserved]

Chronus

Quote from: Rounin on 2008-08-04, 02:24:53
Rájöttél, hogy a kérdésed butus volt? :angyali:
Egyébként meg nem azt mondtam, hogy többet és arra használja. ;]

Tudtam, hogy milyen poént akarok ellőni, csak így hajnali fél egykor félkómás állapotban azt nem, hogy hogyan.... de nem gáz, aztán megoldottam (asszem) 

Bishop

Quote from: NLZ on 2008-08-04, 03:11:56
Jah, Naruto impotens, minden értelemben. :(
:D
Shounen animek 80%ában mindenki impotens vagy burkoltan perverz ;)

Rounin

Quote from: Bishop on 2008-08-04, 03:26:25
Shounen animek 80%ában mindenki impotens vagy burkoltan perverz ;)

Feels like home.

szpeter

Heh ^^" sztem hagyjuk ezt a témát :lol:

Csak én  hiszem hogy mostanában alig történik valami fejezetenként? Spec lenne kb. 10 perc ez a maga chapter animéban,ha nem "húzzuk mint a rétest" alapelvel csinálnák.Már ha eljutnak oda ebben az évszázadban..
A kedves rajzoló nyugodtan szenteljen egy Sasuke Gaident külön Emopricenak ,aztán térjen rá Narutora v vmi. :morci:

Jó8! :Kiraly:

NLZ

#1760
Várod már, hogy Naruto megkapja az újabb Rasengan powerupot, amihez már legalább 3 kagebun kelll?  :lame:
Egyébként meg minden neverending anime/manga arról szól, hogy húzzák csak, ahogy lehet. Ígyis sokszor alig van bennük ötlet, hát még akkor mennyi jutna, ha többet kéne kitalálni egy-egy részhez. :)
[reserved]

Bishop

Télleg nem értem NLZ miért nézed/olvasod ezt ha enynire bajod van mindennel és mindenkivel aki nem egy pszihopata sorozat gyilkos, vagy agyilag elmebeteg  :_piszka: Kicsit emlékeztet az Adams Familyből a srácra akibe a csaj bele volt zúgva, és az volt szórakozás hogy gyilkosokról készült gyűjthető kártyákat cseréltek. :D
no offense

Visszatérve hogy miért halad ilyen tetü lassan a manga, hát nem tudom. Sztem még maga Kishi sem tudja :D Amugy meg legalább végre ott tartunk hogy 3 hete egyszer már van Naruto is Sasuke helyet, ez már fejlődés :D

Addig is egy kis érdekesség: Naruto doujin

NLZ

lófasz a seggedbe
no offense

Kikérem magamnak, nem szeretem a psychopata sorozatgyilkosokat és az agyilag elmebetegeket se, nemtom ez honnan jött le neked.

Tényleg nem értem egyesek miért kötözködnek/szólnak be lekezelően, humorral kombózva mindennek és mindenkinek, akivel nem egyezik a véleményük, vagy úgy akárkivel, aki épp szembemegy velük. :_piszka:  Kicsit emlékeztet a frusztrált, magánéleti gondokkal küszködőkre, akik máshol nem tudják kiélni a feszültségeiket és így lelnek egy kis örömöt az életükben. :D
no offense

Visszatérve, Kishi szted nincs tisztában azzal, hogy alig történik valami? Lehet a kiadó erőlteti, hogy lassú legyen a tempó, hogy lehetőleg minnél később legyen vége a mangának és így minnél több pénzt lehessen kihozni belőle.
[reserved]

Chronus

Quote from: NLZ on 2008-08-05, 03:04:57
Tényleg nem értem egyesek miért kötözködnek/szólnak be lekezelően, humorral kombózva mindennek és mindenkinek, akivel nem egyezik a véleményük, vagy úgy akárkivel, aki épp szembemegy velük. :_piszka:

Quote from: NLZ on 2008-08-05, 03:04:57
lófasz a seggedbe
no offense



Liquid Snake

Quote from: Chronus on 2008-08-05, 09:07:08
Quote from: NLZ on 2008-08-05, 03:04:57
Tényleg nem értem egyesek miért kötözködnek/szólnak be lekezelően, humorral kombózva mindennek és mindenkinek, akivel nem egyezik a véleményük, vagy úgy akárkivel, aki épp szembemegy velük. :_piszka:

Quote from: NLZ on 2008-08-05, 03:04:57
lófasz a seggedbe
no offense




:__devil: and true

Bishop

Bocs pusztán utálom hogy fikázást kell olvasni abba a topicba örökké amit én szeretek. Ahova olyanok írnak akik ugyanugy kedvelik és megosztják a véleményüket. És kicsit unalmas már hogy nem megy más örökké csak a fikázás, ha ennyire nem tetszik nem kell nézni, írni ebeb a topicba és kész. :lazza:
[spoiler][/spoiler]

NLZ

Quote from: Bishop on 2008-08-05, 14:36:23
Bocs pusztán utálom hogy fikázást kell olvasni abba a topicba örökké amit én szeretek. Ahova olyanok írnak akik ugyanugy kedvelik és megosztják a véleményüket. És kicsit unalmas már hogy nem megy más örökké csak a fikázás, ha ennyire nem tetszik nem kell nézni, írni ebeb a topicba és kész. :lazza:
[spoiler][/spoiler]
Bocs, de énis beleolvasok fikázást ebbe a topicba. Ahol a fikázók is ugyanúgy megosztják és kedvelik a véleményüket. És ha tényleg unalmas, hogy csak fikázás megy, akkor a fikázók vannak többségben, szal nem nekik kéne abbahagyni a nézést, az írást ebben a a topicban és kész. :lazza:
[spoiler][/spoiler]
[reserved]

Bishop

#1767
Annyira vannak többségben hogy kb 3an csinálják veled az élen, minden második postod hogy Naruto így meg úgy. Meg lehet osztani a véleményedet itt, de nem vagyunk kiváncsiak hogy Narutot menynire nem bírod, én is írhatnám Sakura így meg úgy mégis megtartom magamnak, mert kurvára nem ide tarozik hogy én menynire utálok valakit az animebe/mangaba, főleg nem kell kihangsúlyozni 600xor, ha a résszel kapcsolatban van valami véleményed meg lehet osztani, vagy ha felmerül valami téma, de az hogy valaki beír hogy Naruto...., te egyből reagálsz hogy szted milyen. Ez egy community learn to adapt to it  :lazza:

Én

Quote from: Bishop on 2008-08-05, 17:04:19
nem vagyok kíváncsi erre arra
I think there is an ignore button for these cases.

Dreamcleaver

Quote from: Bishop on 2008-08-05, 02:49:34
Addig is egy kis érdekesség: Naruto doujin

A karakter sheetek jól néznek ki. Jó a kari dizájn, főleg a csajoknál.  :D A férfiaknál kicsit túl szépfiús mind, dehát evvan.

Amúgy az a Ins 3.2 meg 3.1 mit takar?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS