Main Menu

Grave of the Fireflies

Started by belabacsi, 2003-07-13, 01:08:50

Previous topic - Next topic

Kuroi Tenshi

Quote from: FazékViszont marad mellette még bõven hely, szóval válassz még vmit mellé, amit nem láttál, vagy nincs még archiválva nálad. :)
Hmm... ez jó kérdés... valójában még nagyon sok animét nem láttam, de nincs "megnéznivaló-lista" összeírva... ötletem sincs most éppen...
Kösz, hogy felajánlod.  :)

Necrid^

Quote from: FazékElméletileg hétfõn lesz 50 dvd-m, szóval vszleg ki tudom írni. Viszont marad mellette még bõven hely, szóval válassz még vmit mellé, amit nem láttál, vagy nincs még archiválva nálad. :)
1 Cd-re nem fér?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

Quote from: Necrid1 Cd-re nem fér?
2 cd-s ReD.ManiA féle változat, külsõ feliratfile-al. arra már nem emlékszem, hogy angol vagy magyar, de talán magyar.

Lothandar

Hahooo, megis nem tudja valaki miert lett leszedve? Meg megkerdezem parszor aztan feladom :)
Ha SPOILERT irtok akkor igy irjatok:

 SPOILER EZT ITTEN NEHEZ ELOLVASNI TECCIKERTENI? SPOILER

"A Barbárok (1931.) Móricz egyik legkiérleltebb mûvészi teljesítménye. ... Ha van a mûnek társadalomkritikája, akkor az arra vonatkozik, hogy létezhet a XX. század '30-as éveiben olyan része a magyar valóságnak, melyet nem érintett meg a civilizáció."

"Máshogy reagál a vér látványára a cukrász és a rohammentõs."

Fazék

#64
Quote from: LothandarHahooo, megis nem tudja valaki miert lett leszedve? Meg megkerdezem parszor aztan feladom :)
sztem azért mert vagy kiadják, vagy már kiadták nálunk dvd-n. vagy egyszerûen valaki már birtokolja a jogot a kiadására, és nagyon szeret ülni rajta és szeretné, ha sehol se lehetne elérhetõ nálunk teccikérteni?  :3x3: :)

Lothandar

A hetszentsegit, erre rafaragtam :<
Ha SPOILERT irtok akkor igy irjatok:

 SPOILER EZT ITTEN NEHEZ ELOLVASNI TECCIKERTENI? SPOILER

"A Barbárok (1931.) Móricz egyik legkiérleltebb mûvészi teljesítménye. ... Ha van a mûnek társadalomkritikája, akkor az arra vonatkozik, hogy létezhet a XX. század '30-as éveiben olyan része a magyar valóságnak, melyet nem érintett meg a civilizáció."

"Máshogy reagál a vér látványára a cukrász és a rohammentõs."

RE@L

Ha még mindig érdekel valakit //www.asiandvdclub.org ra szívesen feltöltöm újra vagy lehet hogy még van élõ torrent a DVD-verzióhoz. Rendesen van rajta angol felirat/hang is ha kell. Amúgy amcsi DVD másolat (Central Park Media). Extrák is rajta vannak (Regényíróval interjú stb)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Epicac13

Nagyon megköszönném ha feltennéd az oldalra!