Main Menu

Hírek

Started by .Attila, 2004-12-14, 10:37:58

Previous topic - Next topic

Én

Quote from: Lythis on 2008-05-30, 02:31:40
Komolyan, már várom azt a kieget, amiben AUSZTRÁLIA is szuperhatalom lesz. Elvégre volt idejük fejlődni, mert eddig minden részben tojtak rájuk magasról... :D
Persze, és a szuperfegyver: pince a bázis alatt... :D (tudom)
Japó sereg szerintem sem illik a RA milliőbe.
A póktól én meg pont fordítva vártam az osztást, azt hittem jól ráugrik a tankokra-hajókra, és széjjelkúreli őket, erre pont hogy gyalogosok ellen jó? :zomg:
man-cannon: hasznos lehet, de nagyon lol... :D

Rounin

Hm, suicide bomber kangaroos, anyone?

Dreamcleaver

#1472
Nem tudom mi a bajod a mechákkal egy scifi rts-ben... :confused: Mondjuk esetleg az anime vonalról letérhetnének a mechwarrior stílus felé azt annyi.

Game lore-ral meg hagyjál békén. Tudom neked ez az egyik happed, de én engem kurvára hidegen hagy.  :hehe: RTS-nél engem a taktikai játék rész érdekel, minél több játszható oldallal meg egységgel, nem az, hogy miről zagyválnak az átezető videókban.

Edit.: A man cannon az egy égtelen nagy f@szlámaság. Ilyet nem is tudom hogyan lehet kitalálni...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin

Quote from: Dreamcleaver on 2008-05-30, 03:17:08
Game lore-ral meg hagyjál békén. Tudom neked ez az egyik happed, de én engem kurvára hidegen hagy.  :hehe: RTS-nél engem a taktikai játék rész érdekel, minél több játszható oldallal meg egységgel, nem az, hogy miről zagyválnak az átezető videókban.

Your kind killed Warcraft.

Dreamcleaver

Quote from: Rounin on 2008-05-30, 03:21:31
Quote from: Dreamcleaver on 2008-05-30, 03:17:08
Game lore-ral meg hagyjál békén. Tudom neked ez az egyik happed, de én engem kurvára hidegen hagy.  :hehe: RTS-nél engem a taktikai játék rész érdekel, minél több játszható oldallal meg egységgel, nem az, hogy miről zagyválnak az átezető videókban.

Your kind killed Warcraft.

Think b4 you post. WoW tudtommal mmorpg. Azokat általában csak elkúrni lehet.

De igazad van, nálam a Warcraftnál, meg a Starcraftnál is másodlagos a lore a játékmenettel szemben.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin

Quote from: Dreamcleaver on 2008-05-30, 03:28:02
Think b4 you post. WoW tudtommal mmorpg.

Read before you post. :P

Dreamcleaver

Quote from: Rounin on 2008-05-30, 03:29:20
Quote from: Dreamcleaver on 2008-05-30, 03:28:02
Think b4 you post. WoW tudtommal mmorpg.

Read before you post. :P

Mi bajod a War3 lore-ral?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin


Dreamcleaver

Akkor GOTO step1:

Quote from: Dreamcleaver on 2008-05-30, 03:28:02
Quote from: Rounin on 2008-05-30, 03:21:31
Quote from: Dreamcleaver on 2008-05-30, 03:17:08
Game lore-ral meg hagyjál békén. Tudom neked ez az egyik happed, de én engem kurvára hidegen hagy.  :hehe: RTS-nél engem a taktikai játék rész érdekel, minél több játszható oldallal meg egységgel, nem az, hogy miről zagyválnak az átezető videókban.

Your kind killed Warcraft.

Think b4 you post. WoW tudtommal mmorpg. Azokat általában csak elkúrni lehet.

De igazad van, nálam a Warcraftnál, meg a Starcraftnál is másodlagos a lore a játékmenettel szemben.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin

Nincs ellentmondás nálam. ;)

Dreamcleaver

What is your major malfunction?   :confused: :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin

Quote from: Dreamcleaver on 2008-05-30, 03:54:37
What is your major malfunction?   :confused: :D

Being extremely lazy. :angyali:

Na, azt mondtam, hogy a Warcraft-ttttt a magadfajták ölték meg, akiket nem érdekel a lore. Persze jössz azzal, hogy a "WoW is bound to suck", dehát khérem. Én nem azt mondtam, hogy wow, vagy sem. Persze, a WoW a "halála". A WoW pedig a magadfajták miatt létezhet büntetlenül! (as in the ones who don't give a shit about the lore). :angyali:
Mi a gond? :hehe:

Quote from: RouninYour kind killed Warcraft.

Látod.

Lythis

Quote from: Dreamcleaver on 2008-05-30, 03:17:08
Nem tudom mi a bajod a mechákkal egy scifi rts-ben... :confused: Mondjuk esetleg az anime vonalról letérhetnének a mechwarrior stílus felé azt annyi.
a mechákkal? önmagukban semmi. Avval, hogy belerángatják őket egy RA-be már akad. Ha meg most a ruszki pókokra gondolsz, akkor: egyszerűen csak nem látom, hogy hol passzolnak a szovjet oldal koncepciójához, számomra kilógnak a sorból. Ok, hogy kellett valami pöpec anty-infantry vacak, amit az ellen infantry nem kaszál le, mégis mozgékony, meg minden, de szerintem túlzás

Quote from: Dreamcleaver on 2008-05-30, 03:17:08Game lore-ral meg hagyjál békén. Tudom neked ez az egyik happed, de én engem kurvára hidegen hagy.  :hehe: RTS-nél engem a taktikai játék rész érdekel, minél több játszható oldallal meg egységgel, nem az, hogy miről zagyválnak az átezető videókban.
szeretem, ha egy játékban több fantázia van annál, minthogy "egyedül vagy; lőnek rád". Ezek anno még elmentek a quake 1 és tsaiban, amikkel manapság mobiltelefonon meg digitális fényképezőn játszik az ember...
De belőled kiindulva berakhatják a tankok mellé a tatárokat is lovasseregestül tankot aprítani...


Quote from: Dreamcleaver on 2008-05-30, 03:17:08Edit.: A man cannon az egy égtelen nagy f@szlámaság. Ilyet nem is tudom hogyan lehet kitalálni...
"RTS-nél engem a taktikai játék rész érdekel, minél több játszható oldallal meg egységgel, nem az, hogy miről zagyválnak az átezető videókban" ::)

Dreamcleaver

#1483
Hogy hülyeséget beszélsz. ^^ Egyrészt Red Alertről volt szó és nem Warcraftról.
Most kezdjétek itt nekem bedumálni, hogy az RA-ban mennyire fontos a lore, és hogy a japók jaj de nem illenek bele. Kb akármikor stornózni lehetne az egész lore-t egy újabb időutazással és annyi. Valaki visszamegy 1778-ba és kinyírja Washingtont meg az össze tehetséges amcsi tábronokot, és ezért az USA soha meg sem születik és Hail Britannia etc etc...Ez is lenne kb olyan "mély" lore mint az RA1 sztorija.  :D
Kb annyit ér a lore a Red Alert sorozatban, amit mondtam: pofázás két misszió között.

Lythis: Tatárok kilógnának egy scifi rts-ből, mechák nem. De ugyis neked lesz igazad a végén (meg Rounak is).  :D

Man-cannon meg hülye ötlet, ennyi. A japán mecha nem az, de szarul van megcsinálva. IMHO!

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin

Quote from: Dreamcleaver on 2008-05-30, 04:08:16
(meg Rounak is).  :D

Én a Warcraftról beszéltem, nem a RA-ről. Szóval óvatosan a védekező vagdalkozással. ;)

Dreamcleaver

Quote from: Rounin on 2008-05-30, 04:10:37
Quote from: Dreamcleaver on 2008-05-30, 04:08:16
(meg Rounak is).  :D

Én a Warcraftról beszéltem, nem a RA-ről. Szóval óvatosan a védekező vagdalkozással. ;)
Én meg nem.  ;)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin

Quote from: Dreamcleaver on 2008-05-30, 04:11:40
Én meg nem.  ;)

Dehogynem, miután kijelentettem, hogy a magadfajtákkal van a gond. Főleg, hogy általánosságban mondtad, hogy hidegen hagy a lore. Cöcö.
Ráadásul nem, nem jelezted volna, hogy bocsi, csak RA esetében hagy hidegen, Warcrafthoz semmi közöm. Mondom én, hogy óvatosan a védekezéssel.

Dreamcleaver

Quote from: Rounin on 2008-05-30, 04:13:55
Quote from: Dreamcleaver on 2008-05-30, 04:11:40
Én meg nem.  ;)

Dehogynem, miután kijelentettem, hogy a magadfajtákkal van a gond. Főleg, hogy általánosságban mondtad, hogy hidegen hagy a lore. Cöcö.
Ráadásul nem, nem jelezted volna, hogy bocsi, csak RA esetében hagy hidegen, Warcrafthoz semmi közöm. Mondom én, hogy óvatosan a védekezéssel.

A Warcraftnál is hidegen hagyna, ha hasonló téma merülne fel. Ha pl a Warcraft 4 valah kijönne egy ötödik játszható fajjal, amik stratégiai szempontból új színt hozna a játékba meg egy rakat egységet, de kilógna az addigi lore-ból (ami most nem áll fent ugye, mert a japánok sehogysem lógnak ki...), akkor engem ez teljesen hidegen hagyna. mert cserébe javulna a Warcraft, mint RTS.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

kihagyva a warcraft hasonlatot (meghagyom nektek csámcsogni, láthatóan jól elvagytok vele):
fenéket lógnának ki belőle, lenne ismétlő számszeríjuk foszforfejes nyílhegyekkel, és bioaugmentált lovakkal, amik kétéltűek. Ki a szart érdekel egyébkéntis, a lényeg, hogy több választható oldal legyen, és több használható egység....

Dreamcleaver

Túlzások ellen nem tudok operálni sajna, u win...
Amúgy valaki linkeljen már nekem egy képet a "anime-lányok" egységről, mert már a kezdetek óta ezt emlegeti mindenki, aki le akarja szólni az RA3-t, de én még egy képet vagy videót nem láttam róla. Ebből gyanítom, hogy ilyen gagyiság nem is lesz benne. Hameg igen akkor no comment. mehet a kukába a játék, lore-tól függetlenül.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zen

Quote from: Én on 2008-05-30, 02:41:59
Persze, és a szuperfegyver: pince a bázis alatt... :D (tudom)
AusztRIA, NEM AusztRÁLIA.
És a szuperfegyverük Yahtzee lenne. ^^
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Puru²

Mass Effect is out !1!11!!!! Úgy nézz ki kemény 1 napig bírta a SecuROM védelem .  :hehe:

RA vs japánok : hát nekem nincs semmi bajom velük ,semmivel se néznek ki rosszabbul mint a ruszki,szövetséges matchbox-like járművek.

Alkyra

Quote from: Puru² on 2008-05-30, 10:02:32
Mass Effect is out !1!11!!!! Úgy nézz ki kemény 1 napig bírta a SecuROM védelem .  :hehe:

RA vs japánok : hát nekem nincs semmi bajom velük ,semmivel se néznek ki rosszabbul mint a ruszki,szövetséges matchbox-like járművek.

KIRÁLY:.:)

Xzone

Quote from: Zen on 2008-05-30, 09:58:56
Quote from: Én on 2008-05-30, 02:41:59
Persze, és a szuperfegyver: pince a bázis alatt... :D (tudom)
AusztRIA, NEM AusztRÁLIA.
És a szuperfegyverük Yahtzee lenne. ^^

Ez a lényege a dolognak. Én megértettem, de nagyon szar volt :)

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Xzone


Én

Quote from: Zen on 2008-05-30, 09:58:56
Quote from: Én on 2008-05-30, 02:41:59
Persze, és a szuperfegyver: pince a bázis alatt... :D (tudom)
AusztRIA, NEM AusztRÁLIA.
És a szuperfegyverük Yahtzee lenne. ^^
Oh hai
Quote from: Xzone on 2008-05-30, 13:58:18
Ez a lényege a dolognak. Én megértettem, de nagyon szar volt :)
STFU & Dine in hell.

Zen

@Én:
Quote from: Xzone on 2008-05-30, 13:58:18
Ez a lényege a dolognak. Én megértettem, de nagyon szar volt :)
Oh hai
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackman


chilip

eggyes játékokba pont ezért lehet nehézségi szintet választani, hogy  casual játékosok is élvezhessék easy-n, vagy normal-on ^^