Request/ Igénylések

Started by .Attila, 2005-08-23, 20:18:52

Previous topic - Next topic

Darkstar

#270
Thx. :) Ideje lesz kipróbálnom az E-mulet (még az életben nem használtam ^^)
Egyébként mindíg változó, most épp a StrikerS ch.4-et kéne(kell) felturbóznom kicsit, a "gyors" kiadás miatt egyenfonttal (comic sans ms) lett végigtolva az egész. :)
Most ilyen, de ennél jobb lesz ^^
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Jól látom, hogy egy enyhe kékes árnyalata van annak az oldalnak, vagy már ilyen sz*r a monitorom?
Amúgy csak magadnak csinálod, vagy ki is kerül ez a zinternetre?


Darkstar

Quote from: Manitu on 2007-02-26, 22:17:48
Jól látom, hogy egy enyhe kékes árnyalata van annak az oldalnak, vagy már ilyen sz*r a monitorom?
Amúgy csak magadnak csinálod, vagy ki is kerül ez a zinternetre?
Van egy kis kékes árnyalata, de nem tudom nálad mennyire kék. :)
Magamnak nem szórakoznék vele ennyit. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Selmo

Nálam szürkéskék, de jól néz ki. :D

A tökéletesség unalmas.

Darkstar

Majd holnap csinálok egy képet az eredetiről, hogy az milyen. Bár az én fotósismereteimmel semmi garancia nincs arra, hogy a kép meg is fog feleni a valóságnak. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

Failure is the default option

Darkstar

#276
Quote from: kikuchiyo on 2007-02-26, 23:35:51
West Midchildia, te jó ég... Nincs több kérdésem, bíró úr. :D
Az nem az én saram :D
Bár azt nem tudom, hogy a Midchildia egyébként jelent-e valamit, de itt a mid nem a középre utal, hanem egy összefoglaló név, aminek lehet nyugati része is. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Keresek egy -lehetőleg ingyenes vagy tört-  képernyő calendar progit, amihez tudok fűzni instrukciókat s figyelmeztetéseket adott napra.(pl szülinapok) Egyszerű, jól kinéző( beleolvad a háttérbe) s könnyen kezelhető legyen.
Esetleg valaki ismer ilyet vagy ehhez hasonlót? Shareware nem érdekel.^^
előre is köszönöm a tippeket.^^

Darkstar

Én Xp alatt ezt használtam
Rainlendar
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Quote from: Darkstar on 2007-02-27, 19:08:43
Én Xp alatt ezt használtam
Rainlendar

:whoah: :merci: Oh s ha már it tartunk akkor szeretnék egy torrentet kérni az FFVII : Advent Children DVD ENG SUB
(japán hang, eng felírat) verziójához...Mindenhol márcska az angol verziókat találom meg...(engem meg az nem érdekel:))

Darkstar

Ha DVD iso-ban jó, akkor itt megtalálod.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

#281
Quote from: Darkstar on 2007-02-27, 19:13:52
Ha DVD iso-ban jó, akkor itt megtalálod.

Most legszívesebben adnék neked +5 reput ha lenne.XD(vagy még van?Oo) :merci: :merci: :merci: :merci: :merci: :tezsvir:

edit.: AH! dvd9! nem tok kétrégetűt írniiiiiii...szip szip...

edit2.: huh. megtaláltam a normál vert is..:)

Selmo

Linkelj neki loli képeket. :D

A tökéletesség unalmas.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Quote from: Selmo on 2007-02-27, 19:44:15
Linkelj neki loli képeket. :D

Az van dögivel.:)  Csak 18 éven felülieknek!:)
[spoiler]http://danbooru.donmai.us/post/list/tags/loli [/spoiler]
Tessék. 5169 kép.^^ Lehet szemezgetni. :whoah: :tezsvir:

Darkstar

Ha már szóba került a Danbooru - ma másnál is gondjai vannak a thumb-ok megjelenítésével? Utána a képek rendesen bejönnek, de előnézet nuku.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Quote from: Darkstar on 2007-02-27, 20:47:55
Ha már szóba került a Danbooru - ma másnál is gondjai vannak a thumb-ok megjelenítésével? Utána a képek rendesen bejönnek, de előnézet nuku.

Nyekem nem.Oo

Darkstar

Valaki lenne olyan kedves és megosztana egy jól bevállt server.met-et? Lusta vagyok a neten keresni, egyesével hozzáadogatni meg méginkább. :)
mod&repost: hol lehet beállítani ennek a hülyének, hogy ha egyszer már fut, és az aniDBn rényomok egy ed2k linkre, ne induljon el még1 példány?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Quote from: Darkstar on 2007-02-27, 21:03:32
Valaki lenne olyan kedves és megosztana egy jól bevállt server.met-et? Lusta vagyok a neten keresni, egyesével hozzáadogatni meg méginkább. :)
mod&repost: hol lehet beállítani ennek a hülyének, hogy ha egyszer már fut, és az aniDBn rényomok egy ed2k linkre, ne induljon el még1 példány?

mi ez a progi?:)

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Quote from: Darkstar on 2007-02-27, 21:24:55
eMule.

*alky nagyon gyorsan s nagyon messzire elrohan*






[spoiler] Utálom az emulet...nagyon [/spoiler]

Manitu

Quote from: Darkstar on 2007-02-27, 21:03:32
Valaki lenne olyan kedves és megosztana egy jól bevállt server.met-et? Lusta vagyok a neten keresni, egyesével hozzáadogatni meg méginkább. :)
mod&repost: hol lehet beállítani ennek a hülyének, hogy ha egyszer már fut, és az aniDBn rényomok egy ed2k linkre, ne induljon el még1 példány?
server.met
Bár egyetlen működő szervert elég hozzáadnod, amikor kapcsolódsz hozzá úgyis frissíti a listát, és pillanatok alatt lesz párszáz szervered. Meg amúgyis mindig ugyanazt az egy-két szervert használom általában :)

A második meg szvsz a böngésző hibája lesz, nincs ilyen beállítás benne, és nálam soha nem is csinálta.


Darkstar

#292
 :merci:
Akkor kipróbálom IE-vel, hátha azzal jó lesz.ű

Ed.: ugyanúgy csinálja... Milyen böngészőt használsz?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu



Yakumo

#294
Quote from: Darkstar on 2007-02-27, 20:47:55
Ha már szóba került a Danbooru - ma másnál is gondjai vannak a thumb-ok megjelenítésével? Utána a képek rendesen bejönnek, de előnézet nuku.
Ez egy érdekes jelenség volt nálam is. Most láttam először ezt az oldalt, rámegyek és semmit nem láttam a thumbnail-ekből. Semmit. Csak ha arra vittem az egeret vettem észre,h van ott valami. (a háttér tiszta fehér volt) Rájöttem hogyan helyezkednek el az előnézeti képek egy idő után és mivel nagyon igényes figuraképek vannak fent nem akartam otthagyni és elkezdtem látatlanba tölteni.

Kb. az első 100 kép lementése után lettek előnézeti képek. Először csak kis kockákba X-ek, majd a teljes képek megjelentek. O_O És azóta mindenhol van az oldalon belül. XD (wtf?) :D

Darkstar

Ezt most találtam
QuoteYou now need to login to view post/list

For various reasons, the mapored.net server is no longer available. Therefore, thumbnails won't work unless you login.

If you think you can donate a server that can handle 75 GB a day (yeah right) you can email me

Úgy néz ki ez volt az oka

Ed.:
QuoteSignups are currently disabled.
Anyjukat
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

gyulababa

#296
Quote from: Darkstar on 2007-02-28, 11:01:58
Ezt most találtam
QuoteYou now need to login to view post/list

For various reasons, the mapored.net server is no longer available. Therefore, thumbnails won't work unless you login.

If you think you can donate a server that can handle 75 GB a day (yeah right) you can email me

Úgy néz ki ez volt az oka

Ed.:
QuoteSignups are currently disabled.
Anyjukat

Ki lehet játszani a rendszert, ha fönt a "more" fülre mész akkor az oldalon, a "posts" on belül pl a populalra kattintva behozza az oldalt.

*szerk: csak a nézegetés működik. legalábbis nálam, de az elég is :P

"Az élet egy tál cseresznye" - Futurama

Darkstar

#297
Köszi, bár én az esetek 90%ában célirányosan egy képért megyek oda, azt meg így nehéz megtalálni. :D Remélem mielőbb lehet megint regisztrálni. (A bugmenot-on persze nincs acc/pass...)

Más: ha helyreáll az FTP sebsség valaki küldjön már egy pmet pls, hogy kiszedjem a FAQból azt a sort. Én már majdnem 1 hónapja nem voltam fent. :)

Repost: keresek olyan FF extension-t, amelyik képes lent az infosoron megjeleníteni, hogy az adott oldal épp milyen sebességgel (kb/s) töltődik be. Bitos vagyok benne, hogy már lattam ilyet, csak a nevét nem tudom. Thx.

Ed.: tárgytalan
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

/r/ működő és vírusmentes TotalCommander v7 b4 crack. Thx
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2007-03-03, 23:44:49
/r/ működő és vírusmentes TotalCommander v7 b4 crack. Thx
Attachmentbe lévő file-t másold be a progi könyvtárába.