Main Menu

Toriko

Started by blackronin, 2012-06-04, 15:39:40

Previous topic - Next topic

blackronin

Szerintem itt az ideje, hogy ezt is kinyissuk.  :smile:
Én jelenleg a 175-ik fejezetnél tartok, de a héten már biztosan behozom a lemaradásomat.
Szóval onnantól kezdve ennek a topicnak is gyakori látogatója leszek.
Meg Isley is már nyaggatott, hogy mikor nyitom már meg végre...  :P
Oké, én akartam már megnyitni.  :D

A Toriko egy remek manga, amit lassan ugyanúgy várok mint az OP-t.
Szóval bejön.
Tehát mindenképpen követni fogom a jövőben is.

Jelenleg a 189-es, ami utoljára kijött, tehát a héten a 190-es érkezik majd.
Az új fejezet 1-2 nappal később jön ki (tehát szerda helyett csütörtök vagy péntek), mint az OP és a Naruto, de legalább más napra is jut valami jó heti manga.  :smile:

Isley

Tehát a Bubble Fruit arcba még csak épp belekezdtél. Nos, akkor azt javaslom, hogy kezdésnek írjuk le, hogy mit gondolunk eddig a sorozatról, kik a kedvenc szereplők, és, hogy melyik arc tetszett a legjobban. Valamint, hogy a történet jelenlegi alakulásával, ki mennyire elégedett.

A 190. fejezet csütörtök reggel jön ki. Az aktuálisról csak akkor, ha valaki már beérte a sorozatot.

Blackronin: egyébként én semmi ilyet nem kértem tőled. ;)

blackronin

180-a járok most, szóval mindjárt beérem a sorozatot teljesen.

Isley:
A sorozatról: nekem nagyon bejön, s alig várom a folytatást.
Kedvenc szereplők (sorrendben)
1. Toriko
2. Zebra
3. Komatsu
4. Coco
5. Ichiryu
6. Sunny
7. Stayjun
8. Midora
9. Knocking Master Jirou
10. Tommyrod
11. Grinparch
12. Teppei
13. Rin és Melk II
Kedvenc arc: nehéz kérdés, de a Century Soup nagyon jó volt a dráma miatt, talán azt tartom a legjobbnak, de a Mellow Cola is nagyon kemény volt.
Történet alakulása: jópofa volt ez a gyűjtögetős rész a Ehou Maki-hoz, kíváncsi vagyok, hogy mi lesz itt a templomban...
Gondolom az következik most.

Isley

#3
180? Csütörtökre be is éred akkor. : D

Azt hittem már Zebra az első nálad. :)

Nálam:

1. Toriko
2. Coco
3. Zebra
4. Stayjun

Ezenkívül én is kedvelem Sunnyt, Midora belépője is kemény volt, Tommyrod eszméletlen volt, Acacia másik két tanítványa is nagyon jó. Igazából nincs is olyan karakter akit nem kedvelek.

180-nál jársz, akkor már láttad Chin Chinchint. A kis öreg az étteremben. Ő is tartogat meglepetéseket. :)

Kedvenc arc: A Century Soup, egyetértek. Az tette talán naggyá a Torikot. Megvolt a dráma, a jó harcok, erős ellenfelek, és egyáltalán nem volt klisés a vége sem.

Történet alakulása: szerintem éppen a múlt heti fejezet hozta vissza azt az igazi hangulatot. Így most az e hetit nagyon várom.


Igen a templom jön majd. Toriko és Komatsu számára elég sok fejlődést hoz majd. Spoiler nélkül, én meg voltam elégedve teljesen a templomban történtekkel.

blackronin

#4
Még annyira nem vagyok képben, hogy hol kellene keresnem a spoiler cuccokat, de ennyit megtudtam az AP-ről

190
[spoiler]
Ootake (Komatsu barátja) nem kevesebbel, mint Midora-val alakított kombót.  :eek:
Úgy látszik, hogy akkor ő lesz Dark Komatsu?

És ez talán elővetít egy Toriko-Komatsu vs Midora-Ootake végső harcot?
[/spoiler]

Isley

Még nekem is új ez a terep. : D

Az MH-n találtam képeket.

[spoiler]http://mangahelpers.com/forum/showthread.php/77085-Toriko-190-Spoiler-Thread?p=2914657&viewfull=1#post2914657[/spoiler]

Itt van a teljes szöveg.

[spoiler]http://mangahelpers.com/t/kewl0210/releases/34733[/spoiler]


Quote from: blackronin on 2012-06-06, 14:09:14
190
[spoiler]
Ootake (Komatsu barátja) nem kevesebbel, mint Midora-val alakított kombót.  :eek:
Úgy látszik, hogy akkor ő lesz Dark Komatsu?

És ez talán elővetít egy Toriko-Komatsu vs Midora-Ootake végső harcot?
[/spoiler]

[spoiler]Ha jól belegondolsz, az magától értetődő, hogy Ootake esetében nem sokan jöhettek szóba a Bishokukainál. A kombóhoz egy ínyencvadász és egy séf kell. Az egészben, ami meglepő, az az, hogy a Bishokukaiban hihetetlen kemény séfek vannak, miért állna össze egy ilyen kezdővel a Bishokukai Főnöke. Ez nálam még indoklásra szorul.[/spoiler]

Bishop

Amúgy csak én kapok frászt Chiyotól, elég ijesztőre sikerült. És most mi lesz itt mert még Food Imersion Toriko sem elég erős szerintem Midorahoz
Chinben kicsit csalódtam azért, de határozottan tetszik a food honoros Toriko.
Most így tök érdekes lenne egy-két karakter food imersionnel :D

Isley

Chiyo-san rettenetesen félelmetes lett. : D A harc vége felé Tommyrod volt ehhez hasonló még régebben. Én is jobban szerettem volna, ha Chin harca legalább hosszabb lett volna.

Azonban azzal, hogy Midora megérkezett, szerintem Chin is visszatér a harcba, nem legyőzött ő még.

Midora még korainak tűnik Torikonak, de jó lenne valamit látni az ő erejéből is.

Egyébként én azon gondolkoztam, hogy a Négy Mennyei Király erőegyensúlya fennáll-e még Toriko Shoukirini edzései után is. Bár gondolom ez idő alatt Zebra sem tétlenkedik.

Bishop

Mint Coco fanboy, remélem a többiek se tétlenkednek :D

blackronin

Quote from: Bishop on 2012-06-09, 18:58:40
Mint Coco fanboy, remélem a többiek se tétlenkednek :D
Én Zebra-ra vagyok kíváncsi.
Remélem, hogy ő is eltanult valami hasznosat.

Én meg ebben reménykedek.  :P

Isley

http://animeprodestiny.forumcommunity.net/?t=51217353

Ezen az oldalon már megtalálható a 191-es fejezet. Persze még nem angolul.

Annyi biztos, hogy benne lesz újra...

[spoiler]Stayjun is.[/spoiler]


blackronin

Quote from: Isley on 2012-06-13, 11:05:46
http://animeprodestiny.forumcommunity.net/?t=51217353

Ezen az oldalon már megtalálható a 191-es fejezet. Persze még nem angolul.

Annyi biztos, hogy benne lesz újra...

[spoiler]Stayjun is.[/spoiler]
Köszi a spoilert!

A mangahead-en kint van már az egész fejezet (RAW).
Egyébként örülök, hogy
[spoiler]Midora helyett Stayjun lett végül Ootake partnere.  :smile:
Midora-t egy kicsit korai lett volna előhozni. [/spoiler]

Isley

Quote from: blackronin on 2012-06-13, 12:00:38Egyébként örülök, hogy
[spoiler]Midora helyett Stayjun lett végül Ootake partnere.  :smile:
Midora-t egy kicsit korai lett volna előhozni. [/spoiler]

[spoiler]Egyetértek, tényleg korai. Csak nem értem, hogy két séf, hogy alkothat kombót. : D

Jó, hogy éppen Komatsu riválisával állt össze Stayjun. Így az ő szerepe biztosan nagyobb lesz a későbbiekben. Én egyébként is Stayjunt tekintem Toriko legnagyobb ellenfelének Midora előtt.[/spoiler]

blackronin

#13
A héten nincs OP, így tudok foglalkozni a Toriko-val.  :smile:
Bocsi, Isley, de most én értesítek mindenkit, hogy kijött:
http://mangahead.com/Manga-English-Scan/Toriko/Toriko-192-English-Scan

edit: ööö... hoppá.  ^^"
Úgy látszik, hogy a mangahead-en elírták a dolgot.
Ez csak a raw. 


edit2: a raw
http://mangahead.com/Manga-Raw-Scan/Toriko/Toriko-192-Raw-Scan

Az utolsó pár oldal önmagáért beszél.  :whoah:
[spoiler]
Ichiryu elhívta az összes kemény arcot az IGO-tól a Gourmet World-ben található 0.központba.
Ott van Melk I, Love, Yosaku, Sunny tanára, Match főnöke, meg jó néhány eddig nem látott karakter is.

Úgy látszik, hogy Ichiryu is készül a háborúra a Bishokukai ellen.
[/spoiler]

edit3: na végre...
http://www.mangareader.net/toriko/192/1

Isley

#14
192

Az újraélesztő konyhakés is nagyon érdekes. Regeneráló funkciókkal rendelkező organizmusokból és ásványokból készültek, így jók a hozzávalókhoz, de nagyon komoly sérülések esetében is segítenek. És a garantált gyógyuláshoz szükség van még magas tápértékű kajára, amiben soha nem szenvedünk hiányt! Az is jó, hogy megvannak a határai a technikának. Nagyon ötletes!

Chiyo célja, a halottak felélesztése illik hozzá, és jó, hogy neki is megvan a saját célja. Érthető, hogy a fiáért mindent megtenne.

Chin-sanról kiderült, hogy a nulladik biotóp tagja ő is. Nem hiába ilyen kemény.

A végén pedig az IGO legkeményebb harcosai. Nagyon keménynek tűnnek. Konkrétan Match főnöke hatalmas. : D

Részemről ez a fejezet ismét tökéletes volt. A sztori kiváló és pörgős. S úgy érzem épp most lépünk át a következő arcba.

blackronin

Quote from: Isley on 2012-06-21, 09:59:14
192

Az újraélesztő konyhakés is nagyon érdekes. Regeneráló funkciókkal rendelkező organizmusokból és ásványokból készültek, így jók a hozzávalókhoz, de nagyon komoly sérülések esetében is segítenek. És a garantált gyógyuláshoz szükség van még magas tápértékű kajára, amiben soha nem szenvedünk hiányt! Az is jó, hogy megvannak a határai a technikának. Nagyon ötletes!

Chiyo célja, a halottak felélesztése illik hozzá, és jó, hogy neki is megvan a saját célja. Érthető, hogy a fiáért mindent megtenne.

Chin-sanról kiderült, hogy a nulladik biotóp tagja ő is. Nem hiába ilyen kemény.

A végén pedig az IGO legkeményebb harcosai. Nagyon keménynek tűnnek. Konkrétan Match főnöke hatalmas. : D

Részemről ez a fejezet ismét tökéletes volt. A sztori kiváló és pörgős. S úgy érzem épp most lépünk át a következő arcba.
Nekem az is bejött, hogy kiderült, hogy Chiyo és Ootake nem agymosáson esett keresztül (ami, mint lehetőség esetleg fennállhatott eddig), hanem a saját céljaik elérése érdekében csatlakoztak a Bishokai-hoz.
Sokkal érdekesebb, ha önmagukért harcolnak.

A 0. Biotop tagjai pedig mind fantasztikusak, egytől egyig olyan személyiségek, akiket szívesen látnák már most harcolni.  :D
Ichiryu remek "bandát" hozott össze.  :smile:
A következő arc nagyon ütős lesz!

Isley

Quote from: blackronin on 2012-06-21, 12:03:34Nekem az is bejött, hogy kiderült, hogy Chiyo és Ootake nem agymosáson esett keresztül (ami, mint lehetőség esetleg fennállhatott eddig), hanem a saját céljaik elérése érdekében csatlakoztak a Bishokai-hoz.
Sokkal érdekesebb, ha önmagukért harcolnak.

Az nem derült ki, hogy Ootake miért harcol. Lehet csak szimplán a legjobb séf akar lenni, nem?

Quote from: blackronin on 2012-06-21, 12:03:34A 0. Biotop tagjai pedig mind fantasztikusak, egytől egyig olyan személyiségek, akiket szívesen látnák már most harcolni.  :D
Ichiryu remek "bandát" hozott össze.  :smile:
A következő arc nagyon ütős lesz!

Na az biztos! ;) Talán ez lesz a legjobb arc. Láthattuk az IGO embereit, a Bishokukai nagyon kemény. A Mennyei Királyok jelentősen megerősödtek. Jó lesz ez. : D

blackronin

#17
Kijött!
http://www.mangareader.net/toriko/193

edit:
OPIC.

Fantasztikus fejezet volt!  :whoah:
Rengeteg új karakter bemutatása, s jellemének megismerése, nagyon fontos információk hangzottak el sok mindenre vonatkozóan. Ichiryu háborúra készül, az emberei átadják a helyüket az utódaiknak, Acascia Full Course menüjének összeállítása folyamatban van, Cooking Fest és végre megtudtuk, hogy miért nevezik Toriko-ékat a Four Heavenly Kings-nek... vagy legalábbis kaptunk rá utalást.
Le a kalappal!  :smile:

Isley

Egyetértek, tökéletes volt ez a fejezet is.

Örülök annak, hogy miközben folyamatosan a Gourmet World válik a főszíntérré, lesz még legalább egy fontos nagy csata az emberi világban is. A négy szörny és "Ő". Érdekesen hangzik.

Az IGO erős embereinek bemutatása nagyszerű volt, külön jó, hogy a legtöbbjük úgy tűnik saját feladatkörrel rendelkezik, ami egyedivé teheti őket. Ez is jó megoldás.

Stayjun nem tudom mit sütögetett a végén, de az biztos, hogy a Főnök tud enni. : D

Hiányoltam Torikot, de egy ilyen utalás is megteszi. Az az "Ő" nem tudom, hogy egy plusz személy-e, de nagyon keménynek kell lennie, mert mind a Négy Mennyei Király hatalmas fejlődésen ment keresztül.

blackronin

#19
194
[spoiler]
Krízis az Emberek világában...
Megjelenik a 4 Legendás Szörny, akiknek a szintjük 100. (őket kellene legyőzniük a Mennyi Királyoknak? Remélem igen!  :D)
Mansam, Terry, Rin is újra feltűnt.
Érdekes fejezet lesz!
[/spoiler]

edit:
Kijött!
http://www.mangareader.net/toriko/194

Isley

Hatalmas volt ez a fejezet. Nem hittem volna, hogy ilyen gyorsan váltunk, és Toriko egyből Gourmet Townban lesz.

Az előkészületek mutatják, hogy nagyon kemény ellenfelekkel állunk most szemben. 30 milliárd ember evakuálása nem semmi...

Szerintem jól el lettek találva a szörnyek is.

Annak külön örülök, hogy Rin elkészítette a Mértékfogót, így a Gourmet World várhatóan 100 egységet magasan felülmúló szörnyeit is bemérhetjük vele. Jó, hogy nem kell majd a Gourmet Worldben sorozatosan "felmérhetetlen" ellenfelekkel találkoznunk.

Ki lesz kinek az ellenfele: Mounturtle, Invaitdeath, Gaoh és King Octopus Kong.

Octopus vs. Sani, Invaitdeath vs Zebra, Mounturtle vs Toriko és Gaoh vs Coco. Szerintem. : D

blackronin

#21
Quote from: Isley on 2012-07-05, 09:51:38
Hatalmas volt ez a fejezet. Nem hittem volna, hogy ilyen gyorsan váltunk, és Toriko egyből Gourmet Townban lesz.
:tezsvir:

Quote from: Isley on 2012-07-05, 09:51:38
Az előkészületek mutatják, hogy nagyon kemény ellenfelekkel állunk most szemben. 30 milliárd ember evakuálása nem semmi...
Bevallom, hogy ezt a 30 milliárdot egy "icipicit" túlzásnak érzem, vagyis inkább azt, hogy ennyi emberről beszélünk...
És ez nem is a teljes népesség!  :eek:
Mennyien élhetnek a Human World-ben?  :zomg:
És hogy az IGO el is tud látni ennyit... az pedig durva.

Quote from: Isley on 2012-07-05, 09:51:38
Szerintem jól el lettek találva a szörnyek is.
:tezsvir:
Remek design, s kellően komolyan vehetőek.
Ichiryu pedig elég kemény, ha fiatal korábban egymaga védte meg a Huma World-ot ellenük.

Quote from: Isley on 2012-07-05, 09:51:38
Annak külön örülök, hogy Rin elkészítette a Mértékfogót, így a Gourmet World várhatóan 100 egységet magasan felülmúló szörnyeit is bemérhetjük vele. Jó, hogy nem kell majd a Gourmet Worldben sorozatosan "felmérhetetlen" ellenfelekkel találkoznunk.
Hát már ideje volt ez is, kicsit fura volt állandóan az "Unmeasurable" jelzőt olvasgatni.  ^^"
Rin-t pedig sajnálom, hogy ugyanúgy néz ki, azt hittem, hogy az eltelt idő miatt egy kicsit változik a kinézete.
De legalább szerepel.
Szerintem fontos egy női karakter is csapatba, s harcolnia is kellene már újra.
Elvégre neki is vannak Gourmet Cell-jei.

Quote from: Isley on 2012-07-05, 09:51:38
Ki lesz kinek az ellenfele: Mounturtle, Invaitdeath, Gaoh és King Octopus Kong.

Octopus vs. Sani, Invaitdeath vs Zebra, Mounturtle vs Toriko és Gaoh vs Coco. Szerintem. : D
Octopus vs Suni, Mounturtle vs Zebra, Gaoh vs Toriko, Invaitdeath vs Coco.
Nekem ez a felállás tetszene.  :smile:

Egyébként vajon Toriko-ék mindig is tudták, hogy ez lesz a feladatuk, mint Mennyi Királyok?
Vagy csak az utóbbi időben tudhatták meg?

Más:
Az előző fejezet kapcsán az 0. Biotop emberei szerinted melyik Bishokukai tagok ellen párosíthatók össze?
És ki lehet közöttük az áruló?
Írd le a te elképzelésedet először, majd utána jövök én.

Isley

Quote from: blackronin on 2012-07-05, 10:07:53
Bevallom, hogy ezt a 30 milliárdot egy "icipicit" túlzásnak érzem, vagyis inkább azt, hogy ennyi emberről beszélünk...
És ez nem is a teljes népesség!  :eek:
Mennyien élhetnek a Human World-ben?  :zomg:
És hogy az IGO el is tud látni ennyit... az pedig durva.

A 30 milliárd a világ lakosságainak csak egy része. A Toriko világában minden nagyobb és több, lehet a Föld mérete is. : D

Quote from: blackronin on 2012-07-05, 10:07:53
Hát már ideje volt ez is, kicsit fura volt állandóan az "Unmeasurable" jelzőt olvasgatni.  ^^"

Igen, például egy idő után erre a Dragon Ballban nem figyeltek. A Fürkész eltűnt, és csak rajongói találgatások vannak, holott jó lett volna tudni a hivatalos adatokat később is. Ez mindenképp szimpatikus, hogy itt megoldották.

Quote from: blackronin on 2012-07-05, 10:07:53Octopus vs Suni, Mounturtle vs Zebra, Gaoh vs Toriko, Invaitdeath vs Coco.
Nekem ez a felállás tetszene.  :smile:

Egyébként vajon Toriko-ék mindig is tudták, hogy ez lesz a feladatuk, mint Mennyi Királyok?
Vagy csak az utóbbi időben tudhatták meg?

Szerintem jó esély van rá, hogy eddig is tudták. Azért nehéz megmondani, hogy ki lesz kinek az ellenfele, mert itt nem a szörnyek külseje, hanem a képessége lesz a döntő. Ezek legendás pusztítók, lehet a Királyok képességei direkt miattuk lett eddig így fejlesztve.

Quote from: blackronin on 2012-07-05, 10:07:53Más:
Az előző fejezet kapcsán az 0. Biotop emberei szerinted melyik Bishokukai tagok ellen párosíthatók össze?
És ki lehet közöttük az áruló?
Írd le a te elképzelésedet először, majd utána jövök én.

Arra tudok gondolni, hogy az IGO-nál és Bishokukainál is vannak tagok, akik Acacia bizonyos hozzávalóját keresik. Ők harcolnak majd szerintem egymás ellen. IGO-nál ez már ismert, a Bishokukainál nem.

blackronin

#23
Quote from: Isley on 2012-07-05, 20:10:39
A 30 milliárd a világ lakosságainak csak egy része. A Toriko világában minden nagyobb és több, lehet a Föld mérete is. : D
Abba is érdekes belegondolni, hogy vajon mekkorák lehetnek az egyes Biotopok, ha képesek több mint 30 milliárd embert ellátni.
Azt is nézve, hogy milyen rengeteg állat és növényfaj van a Toriko világában.
Ezeknek mind-mind különböző klíma-, víz-, fény- és erőforrás igényük van...  :eek:
Biotopoknak ezeknek meg kell felelniük, szóval óriásiak lehetnek, lehet hogy kontinensnyi műretűek is vannak közöttük.

Quote from: Isley on 2012-07-05, 20:10:39
Igen, például egy idő után erre a Dragon Ballban nem figyeltek. A Fürkész eltűnt, és csak rajongói találgatások vannak, holott jó lett volna tudni a hivatalos adatokat később is. Ez mindenképp szimpatikus, hogy itt megoldották.
Az én tippem az, hogy a Four Beast Capture-Level-je 110-150 között fog mozogni.
A Gourmet World-ben pedig jönnek majd a 200-as és 300-as szörnyek is.
Remek prédák mondjuk Midora-nak.  :D

Quote from: Isley on 2012-07-05, 20:10:39
Szerintem jó esély van rá, hogy eddig is tudták. Azért nehéz megmondani, hogy ki lesz kinek az ellenfele, mert itt nem a szörnyek külseje, hanem a képessége lesz a döntő. Ezek legendás pusztítók, lehet a Királyok képességei direkt miattuk lett eddig így fejlesztve.
A Királyok lehet, hogy tudták hogy Ichiryu-nak tervei van velük, de a képességek biztosan nem úgy fejlődtek ki, hogy pontosan a Four Beast ellen legyenek ideálisak.
Toriko és barátai edzettek és fejlesztették magukat, biztosan alkalmazkodnak majd a szörnyek harcmodorához.

Quote from: Isley on 2012-07-05, 20:10:39
Arra tudok gondolni, hogy az IGO-nál és Bishokukainál is vannak tagok, akik Acacia bizonyos hozzávalóját keresik. Ők harcolnak majd szerintem egymás ellen. IGO-nál ez már ismert, a Bishokukainál nem.
Csak az a gond ezen kívül, hogy a 0. Biotop-nál van egy áruló, vagy legalábbis olyan valaki, aki nem elég óvatos az információk kezelésében, hiszen a Bishokukai-nál tudnak a lépéseikről.
Az a személy biztosan fog még okozni galibát.


Más:
Toriko most megtanulta a Food Honor-t, ami elég hasznos képesség, hiszen tizedére csökkentette a kalória igényeket a támadásoknál, valamint az össze technika is erősebb lett sokkal.
Ez szép és jó, de a többiek vajon milyen egyedi képességeket tanultak ezek alatt?
Zebra hangja talán még erősebb lett? Suni hangja különleges tulajdonságokkal rendelkezik immár? Coco új mérgeket képes előállítani talán? 

Isley

Quote from: blackronin on 2012-07-07, 20:24:15
Toriko most megtanulta a Food Honor-t, ami elég hasznos képesség, hiszen tizedére csökkentette a kalória igényeket a támadásoknál, valamint az össze technika is erősebb lett sokkal.
Ez szép és jó, de a többiek vajon milyen egyedi képességeket tanultak ezek alatt?
Zebra hangja talán még erősebb lett? Suni hangja különleges tulajdonságokkal rendelkezik immár? Coco új mérgeket képes előállítani talán?

Teljesen egyértelmű, hogy a többiek is ehhez hasonló hatalmas fejlődésen mentek keresztül. Az erőegyensúly azonban lehet, hogy egy kicsit megváltozott. Toriko fejlődése ugyanis impozáns. Úgy érzem, hogy lassan itt az idő, hogy Toriko legyen a Négy Mennyei Király legerősebbikke, hisz még így is rengeteg karakter van, akiket majd túl kell szárnyalnia. Szerintem Zebra is fejlődött, de Toriko kb. egy szinten lesz már vele ezek után.

Sunny szerintem a Guemontól tanultakat tökéletesíti. Az neki jelentős erőemelkedést biztosított. Coco és Zebra...Van ötleted? : D

blackronin

Quote from: Isley on 2012-07-08, 21:14:31
Teljesen egyértelmű, hogy a többiek is ehhez hasonló hatalmas fejlődésen mentek keresztül. Az erőegyensúly azonban lehet, hogy egy kicsit megváltozott. Toriko fejlődése ugyanis impozáns. Úgy érzem, hogy lassan itt az idő, hogy Toriko legyen a Négy Mennyei Király legerősebbikke, hisz még így is rengeteg karakter van, akiket majd túl kell szárnyalnia. Szerintem Zebra is fejlődött, de Toriko kb. egy szinten lesz már vele ezek után.
Számomra annyira nem fontos, hogy Toriko legyen a legerősebbik, inkább egy szinten legyenek innentől kezdve a Mennyi Királyok. Coco és Suni is jó arc, rossz lenne rájuk úgy gondolni, hogy gyengébbek, mint Zebra vagy Toriko.

Quote from: Isley on 2012-07-08, 21:14:31
Sunny szerintem a Guemontól tanultakat tökéletesíti. Az neki jelentős erőemelkedést biztosított. Coco és Zebra...Van ötleted? : D
Suni dolgát el is felejtettem, de azért jó lenne még valami extra dolog neki. Talán, ha a Intimidation képességét tudná egyedibben használni (tehát nem csak simán támadni tudna vele és kész), akkor az jó power-up lenne.
Coco... Jó kérdés!
Jópofa lenne, ha mondjuk különböző méregszörnyeket tudna létrehozni, s azok segítenék a harcban.
Meg persze maradjon okos továbbra is.  :smile:
Zebra.
Ő szerintem nem fogja megtanulni azt, hogy miként csökkentse a kalóriafelhasználást, hanem tovább fog nőni a hihetetlen állóképessége. Tehát neki lesz a legmagasabb kalóriatartaléka a Királyok közül.
Esetleg megtanulhatna hatékonyabban és változatosabban harcolni puszta kézzel. Ne csak állandóan kiabáljon mindenkivel.  :P
Persze a hangja szintén tovább erősödik.

Isley

Érthető, amit mondasz. Én sem szeretném, hogy zavaróan nagy legyen a különbség a Királyok között. Egyszerűen csak arról van szó, hogy Toriko a címszereplő, ő lesz Acacia örököse, gondolom emiatt világos, hogy neki erősebbé kell válnia.

Másrészről viszont, olyan szinten különbözőek a képességeik a Négyeknek, hogy nehéz megmondani, hogy ki győzne egy az egy ellen harcban. Coco mérgei például halálosak. Bármikor okozhat meglepetést. Torikonak sok ellenmérge van a testében mondjuk, de például Zebrának nem tudjuk van-e.

Arra is gondoltam, hogy akár harcban Sunny, Toriko és Coco kombót is alkothatnának a háziállatukkal. Valami ilyesmit már láthattunk Sunny és Quinn között. Valamiért csak tartják őket.  ;) Zebránál én sem tudom elképzelni, hogy túlságosan megbonyolítaná a dolgot. : D Még több erőre fog szert tenni, még több kalóriát raktároz, és a csaknem kimeríthetetlen erőtartalékkal válik majd még nagyobbá.



blackronin

#27
Toriko 195
[spoiler]
A 4 Mennyi Király együtt újra.  :whoah:
Az utolsó pár oldal pedig simán fantasztikus.
Miért?
[spoiler]
Megismerjük Zebra állati partnerét...  :eek:
[/spoiler]
[/spoiler]

edit: kijött!
http://www.mangareader.net/toriko/195

Fantasztikus fejezet volt ez is.
A 4 Mennyi Király újra hivatalosan együtt.
A beszélgetések is viccesek és hangulatosak voltak, az utolsó pár oldal pedig telitalálat.
Zebra "cuki" állatot vett kölcsön.  :D

Jövő héten pedig jönnek a harcok!  :whoah:


A Toriko megint jobb volt a héten, mint az OP.

Isley

Jaja, ez is fantasztikus volt.

Én azt hittem, hogy az elején Sunny azért hozta fel Coco jövőmondó képességét, hogy megkérdezze, most milyen esélyeket lát.

Nagyon klassz, hogy egyikük sem aggódik a legkevésbé sem, de nem is önteltek: ez a fejlődés. Coco és Zebra mondhatni mindig ilyen volt. Toriko is nagyrészt, viszont Sunnynál ez a fejlődés eredménye szerintem.

Zebra ideiglenes (?) társa, kicsit durva. : D Az a Dharma ló lehet van akkora, mint az egyik szörny. : D Nagyon tetszetős design. :)

Azt mondjuk nem értettem, hogy Ichiryuut miért kellett kikapcsolni.

Úgy látszik, hogy nincs megtervezve, hogy ki-ki ellen. Érdekes harcok lesznek az biztos.

blackronin

#29
Úgy tűnik, hogy eltaláltam...  ^^

196
http://www.mangareader.net/toriko/196

Ugyanis az általam felvázolt felállás lett végül:
Octopus vs Suni,
Mounturtle vs Zebra,
Gaoh vs Toriko,
Invaitdeath vs Coco

Remek fejezet volt egyébként, sőt az EPIC minősítést is simán megadom.
Örülök annak is, hogy azért bemutatták, hogy az emberek sem tétlenkedtek a technológia terén.
Vagyis hogy felkészültek a szörnyek támadására...
Az már más kérdés, hogy semmit sem ért az egész felhajtás.  ^^"
De ezért vannak a Mennyei Királyok, nem?  :D