Main Menu

Magyar nyelvű mangák

Started by Ramiz, 2006-11-23, 20:51:27

Previous topic - Next topic

Eberinu

#90
Jah, Ai 2 már kinn van, és Árnybíró 5 is,pl. ahogy mész a westend felé a hosszú folyósó szerű izén, na ott oldalt van egy könyvesbolt és ott ki van rakva az Árnybíró 5, amugy még igy sehol nem kapni.Amúgy a líra és lant vagy mi a rák könyvkiadó szervezett most valami nagy hepajt és ott is lehet sok uj mangát kapni...

Raggie

Quote from: Szacsi on 2007-04-17, 15:36:09
Quote from: Eberinu on 2007-04-08, 16:16:18
Bocs, modosító indítvány, elirtam XDDD Warcraft mangára gondoltam na :D
Az Ai-t csak én olvasom? O_O Mondjuk lányoknak szól inkább, de mégis, senki mááááás?

Nekem egyelőre az első kötete is bőven elég volt ^^"
És bár lány vagyok, nem jött be ez a csinikislányvagyokakiremindenférfirácuppan stílus.  :redface:
:lol: :lol: Ez jó volt! :tezsvir: Én már csak a borító láttán eltántorodtam, de valami ilyesmire számítottam... :D

Eberinu: tehát a nyugatinál az aluljáróban az antikváriumban? Vagy hol pontosan?
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Szacsi

Hidd el, a borító semmi a tartalomhoz képest  :D

Kvikveg

Nyugati folyoson, Nyugati aluljarotol Westend fele egy konyvest ismerek a baloldalon, de az antikvar. Bar mintha lenne mellette egy normal konyves is. Ha ott van megtalalod, mert annyira nincs sok konyvesbolt arrafele... En holnap megnezem hol is van az.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Szacsi

A nyugati környékén én egyetlen könyvesboltot ismerek, ahol mindig ki vannak rakva az új mangák:
A Skála metro áruháznál kell lemenni az aluljáróba. Jobbra rögtön van egy zöldséges, aztán jön pár kisebb bódé (fánkos, ékszeres) és utána a könyvesbolt. Na ott érdemes érdeklődni, az új Árnybírókat legtöbbször ott veszem meg.

Kvikveg

Ahol fel lehet menni a 4-6 Oktogon iranyba? Azt nem is ismertem. Alexandra nenirol se feledkezzunk meg. (Bar ott inkabb nem vennek mostanaban, amiket hallottam roluk... :eek:)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Szacsi

Azaz! Arra kell keresgélni.

Alexandra? Mi van az Alexandrával? Mesélj!  :eek:

Raggie

Alexandra kiadó főboltja az Andrássy úton. De eléggé rossz hírek terjengtek róla mostanság. Nem kézbesítik a csomagokat meg ilyenek... :ejj:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Eberinu

Quote from: Raggie on 2007-04-18, 22:44:06
Eberinu: tehát a nyugatinál az aluljáróban az antikváriumban? Vagy hol pontosan?
Valami könyvesbolt...ahogy elindulsz a Westend fele alul,kapásból az első könyvesbolt, de ki is van téve az 5. kötete oda, nem lehet eltéveszteni.

Kvikveg

En olyat hallottam, hogy egy magyar mentos jo mesekonyvet irt, atvettek, tettek ra fizetni, beleegyezese nelkul forditottak mas nyelvekre, es amikor birosagra ment volna celozgattak ra, hogy a mentos allasaban se legyen olyan biztos. Hja, igy konnyu profitot termelni. :ejj:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Prof. William

#100
Dramacont vette valaki? Vélemények?

Nekem tetszett! Igaz hogy valójában nem manga de a rajzstíalsa szép és történettel sincs bajom. Meg megemlít pár gondolkodtatóbb dolgot a párkapcsolatról. :)

A humor is jó benne meg a SD rajzolás. :)


Eberinu

Olyat hallottam,hogy a con-on lesz már Árnybíró 7 is. Valaki valami info?

Szacsi

Nekem ez eleg valoszinutlennek tunik.

(Bocs az ekezetek miatt ^^)

Eberinu

Jah, elirtam, a 6-osra gondoltam, nemtom miért hetest irtam :D

chilip

skacok, árnybíró 7. fejezete mikorra várható?

kikuchiyo

Crécy - meglehetősen jó történelmi képregény a Crécy-i csatáról

(belinkelhetném a wikipédiás oldalát is, de minek, minden lényeges tanulság kiderül a képregényből is)
Failure is the default option

Fate

"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

Prof. William

Ahogy a Jóbarátokban mondanák...

Ó TE JÓ ÉG! :)

Mit mondjak ez meglepett!

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fate



Már a Hellsing manga hírére is csak pislogtam, de a következő végképp meglepett: Death Note

http://mangafan.hu/kiadvanyok/mangak
"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

Próféta

Quote from: Fate on 2008-04-21, 15:37:19Már a Hellsing manga hírére is csak pislogtam, de a következő végképp meglepett: Death Note
Minthogy az Animax vetíti az animét, ez nem is annyira meglepő...

Fate

Quote from: Próféta on 2008-04-21, 19:05:14
Quote from: Fate on 2008-04-21, 15:37:19Már a Hellsing manga hírére is csak pislogtam, de a következő végképp meglepett: Death Note
Minthogy az Animax vetíti az animét, ez nem is annyira meglepő...

Tudta fene, nem nézek TV-t.
"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

Prof. William


Éjfél

Quote from: Prof. William on 2007-04-19, 14:33:26
Dramacont vette valaki? Vélemények?

Nekem tetszett! Igaz hogy valójában nem manga de a rajzstíalsa szép és történettel sincs bajom. Meg megemlít pár gondolkodtatóbb dolgot a párkapcsolatról. :)

A humor is jó benne meg a SD rajzolás. :)
én olvastam, és igen...benne is van a tartalmában, hogy mennyire szereti ezta  szöveget: "Valójában nem manga"

nálam manga számba megy... :)

Amúgy egész jó volt, mondhatni tetszett. Annyira nem épül a párkapcsolatokra a történet, mint inkább a conokra és a fiatal lányok életére, igen van benne párkapcsolat is, de szerintem minimális.
Mondjuk ebben a három részbe nem sok mindent lehet belesűríteni.

Egyébként most olvastam nem rég a Bizenghastot, hát a rajz nem tetszik,de a történet nem rossz.

Ami nagyon tetszett az A káosz kapui.

Junchi

Most hallottam, hogy meg fog jellenni nálunk is a Red Garden manga. Yeeey~~ (ugyan csak egy-pár fejezethez volt belőle szerencsém, de az animéből kiindulva nem lehet rossz. Bár az art közel sem olyan pretty, de meg lehet szokni, ha az ember képes túltenni magát a "wtf weirdo design-ú női szereplők" szindrómán).

Btw, másik cucc, amit még bejelentettek, az a LAMENT OF THE LAMB. Ja, és lesz Grevitésün is...  Erk. :lol:

nikici

Mangafannál megint van visszaszámlálás a 3 új mangájukra. :) Remélem legalább egy olyan cím lesz köztük, amit szeretnék venni is. Legjobb az lenne, ha mind a 3 olyan lenne. :D

Az egyik hamarosan ki is derül, hogy mi. :hopp:

chilip

ah, kinn a zárókötet az árnybíróból :) megyek is holnap megvenni :D

Kvikveg

Quote from: chilip on 2010-10-10, 19:48:49
ah, kinn a zárókötet az árnybíróból :) megyek is holnap megvenni :D
Van zarokotet??!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

nikici

Na, a Mangafan első új címe a Darker Than Black. Az anime nagyon tetszett, de valahogy úgy soha nem szúrta az oldalam, hogy belelessek a mangájába. :/

Leara

DtB mangából vajon csak a 2 kötetest fogják kiadni, vagy a Shikkoku no hanát is?
Amúgy az eddigi újdonságokból kiindulva szerintem az egyik mostani a Vampire knight lesz (mármint jön Animaxra is a sorozat... nem ez lenne az első, hogy akkor jön a manga is :D).
MAL