Main Menu

Devil May Cry

Started by Lokids, 2007-06-17, 22:06:58

Previous topic - Next topic

Soldier

Quote from: GreenDefender on 2007-09-11, 18:02:50
Üdv!
Bocsánat hogy zavarok ilyesmivel, de lusta vagyok átolvasni minden DMC-ről szóló fórumot, vlki meg tudná nekem mondani honnan tudnám letölteni ???
Előre is KÖSZI!!!! :merci:

DMC

isohunt is ur m8 ?  :szemuveges:


Lokids

http://tracker.anirena.com/download.php?id=2054

Itt az utolsó rész. Valahogy többre számítottam ettől a sorozattól.

Soldier

Quote from: Lokids on 2007-09-13, 20:21:00
http://tracker.anirena.com/download.php?id=2054

Itt az utolsó rész. Valahogy többre számítottam ettől a sorozattól.

köszi ,személyszerint varok a conclave-ra , nekem az elsö dmc devils-lair elvette az életkedvemet is  :lul: de en eddig sem szamitottam valami hühü "életmentö" end-re.. a sorozattol meg mindenki többet várt szerintem , többek közt en is^^

Solid Snake

Quote from: Lokids on 2007-09-13, 20:21:00
Itt az utolsó rész. Valahogy többre számítottam ettől a sorozattól.

Valahogy én is így vagyok vele. Szép grafikájú volt, csili-vili volt, de valahogy nem éreztem azt a "plusz" hatást, amit egy adaptációtól elvárna a ember.
Azonban mivel DMC fan vagyok, ezért kicsit elfogultan is állok a dologhoz.

Lythis

Ezekszerint elcseszték? Én a második v harmadik környékén abbahagytam. Pedig reméltem, hogy nem fogják...
Akkor marad a Highlander, hátha azt nem rontják el...

Solid Snake

Quote from: Lythis on 2007-09-13, 23:30:37
Akkor marad a Highlander, hátha azt nem rontják el...

Öhm... de, azt is elrontották.  :D :ejnye:

Lythis

Quote from: Solid Snake on 2007-09-14, 00:03:07
Quote from: Lythis on 2007-09-13, 23:30:37
Akkor marad a Highlander, hátha azt nem rontják el...

Öhm... de, azt is elrontották.  :D :ejnye:
Még nem volt hozzá szerencsém, de ezekszerint jobban járok, ha bele sem kezdek... remek... valami, amit érdemes nézni esetleg? :D
Mondjuk a Highlander eleve nem anime-alapanyag imho, de reménykedni azért lehetett...

Prof. William

Az anime film volt. Márha a Search of... ra gondoltok... Vagy esetleg készült belőlle anime sorozat is?

Solid Snake

Quote from: Lythis on 2007-09-14, 02:55:18
Még nem volt hozzá szerencsém, de ezekszerint jobban járok, ha bele sem kezdek... remek... valami, amit érdemes nézni esetleg? :D


Ha még nem kezdted el, akkor Seirei no Moribito-t.

Quote from: Prof. William on 2007-09-14, 10:31:28
Az anime film volt. Márha a Search of... ra gondoltok... Vagy esetleg készült belőlle anime sorozat is?

Search of? Úgy tudom, Highlander: Vengeance volt a cím.
Anime sorozat pedig nem készült belőle.

Szerk: utánanéztem, Highlander: The Search for Vengeance a pontos cím.  :smile:



smash++

Húú én ettől többet vártam.Habár az ál drámai jelenet tetszett,de kimondottan dühös vagyok,hogy [spoiler]nem mutatták Dante devil alakját [/spoiler].Nagyon nagy pofátlanságnak tartom. Jó lenne egy olyan DMC sorozat aminek története is van.Pl Dante múltja,kapcsolata a lányokkal,vmi igazi kemény démonok... és több akció.Patty végülis jó szinészkedett az utolsó részben :)
De összeségében egy gyenge anime volt,függetlenül attól,hogy tetszett Dante karaktere és a szőke "barátnője"

csacsa

#100
lehet hogy kérdezte már vki, de most nincs kedvem meg erőm hogy visszaolvassak...az anime OST-t vhol meg lehet szerezni, mert galbadia-n csak a game OST-i vannak fent. :bruhuhu:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Cloud

remélem nem probléma hogy ezt ide rakom.

http://www.tenshi.ru/anime-ost/Devil_May_Cry/

Végignéztem.3 szó: Isteni, de RÖVID.

Soul

Ó itt várakozok a torrent pakkra, tokyo-n semmi.Még jó hogy benéztem ide köszi Soldier  :smile:, hétvégén neki esek.
Úgy vártam már, nem hiszem el hogy ennyire rossz lenne mint páran írjátok  :smile:.

szingalunga

Éppen ma kezdtem gyűjtögetni az erőt, hogy tovább nézzem a DMC-t az 5. résztől, de a topicon végigszaladva és a véleményeket összesítve asszem ez a sorozat is a "majd ha fagy" kategóriámba kerül. :s Pedig akár jó is lehetett volna, de valahogy nagyon nem olyan lett, amilyennek vártam. (nem írom le újra, már úgyis minden elhangzott, amit mondani akartam ;) Talán csak annyit, hogy az idegesítő szőke kislányt mégis minek kellett Dante nyakára szabadítani már rögtön az elején?!! Nekem egy ilyen animéből igazán nem hiányzott volna a cuteness-faktor...
it's too long to wait to be happy, so let's be happy while we're waiting

Chronus

#104
Quote from: Prof. William on 2007-06-28, 14:17:52
Van egy ilyen genetikai jelleg. Heterochromiának hívják. Semmi bajt nem okoz csak felemás a suemszin. :) Az egyetemen van egy lány akinek az eggyik szeme barna a másik meg kék. :) Fura de tetszik. :)

Persze animében biztos valami sokal nagyobb jelentősége van... :)

Furcsa. Nállunk is van az egyetemen egy csaj akinek az egyik barna a másik kék. Nem egy helyre járunk véletlen? :wtf: Szeged? SZTE?  :haha:

Amúgy a sorozat bejövős. Szerencsére van benne kellő mennyiségű "R-rated stuff"  :lul: A Hellsinges párhuzamot én is megvontam, de nekem ez kifejezetten pozitívum. Csak a zene szerintem egy kicsit jellegtelen és néha az idegeimre ment. Ami azt illeti az 5. résznél még én sem jutottam tovább....

edit.: Nem, KLT.... akkor minden egyetelemen van egy. Jól el vannak szórva :jee: