Main Menu

Mirai Nikki

Started by Alkyra, 2007-11-18, 22:14:53

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Hmm két fejezet onemangán :D
Ezen a jeleneten röhögtem: http://www.onemanga.com/Mirai_Nikki/43/24/
Azét egy csöppet túlzás, hogy lazán futás és telefonálás közben fél kézzel csak így kettécsap egy embert /és még csak nem is figyel annyira XD / :D Yunoban egy Jedi veszett el :)

chilip

nem ember, android :D

Prof. William

http://www.onemanga.com/Mirai_Nikki/43/22-23/

Azért ez se semmi. Igaz hogy katanája van de ez azért mégis csak lol. Kicsit már kezd elrugaszkodni manga.

Yukki meg akkora Gar lett hogy lassan leszorítja Simont a trónról. :)

Jó fejezetek voltak. Úgy tűnik lassan vége felé jár a manga.

LuckyDingo

Kijött egy meg valamilyen extra chapter.. szerintem nem csak a 11-es nem értette a dolgot... én is köbö  :wtf: képet vágtam..

Chronus

9es halála EPIC volt.
Ennyi.

Ebből a mangából anime kell.

Prof. William

A Retina scant csak a Gasai család tagja nyithatja ki. Viszont Youno mégis bejutott...  - nyitva volt mögötte az ajtó is látszott... Ezek szerint mégis gasai leszármazott?

Viszont már csak 3 holder van. A végjáték közeledik. :)

LuckyDingo

Közel a vég, sikerült meglepni Deust :D

LuckyDingo

Nah lassan vége lesz már ennek is. Beteg vagyok, hogy arra várok, hogy Yuno maradjon életben? :D Az új chapter végén olyan aranyos volt, ahogy nevetett :D /doublepost yay :)/

Prof. William

A végjáték egyre gyorsulva zajlik. Most már tényleg érdekel hogy hogyan lessz vége a dolognak mert hát hiába moralizál mindenki de valakinek át kell vennie Deus helyét vagy game over. Szóval vagy megölsz valakit vagy a világnak vége...

A vége meg...

[spoiler] Mivel Hinata és a társai bár "Best Friendek" Yukival az egész mangában szerepeltek összesen két fejezetet szóval nem igazán hatott meg Hinata halála. Ha mondjuk Akise halt volna meg hasonló módon na az ütött volna.[/spoiler]

LuckyDingo

Hmm.. another funny twist in the story... Na ebből már nem tudom hogy jönnek ki happy endre XD

Prof. William

Sztem valami Yuki isten lessz és ő megy vissza az időben megmenteni Younot dolog lesz az egészből + megint volt egy olyan jelenet amit a kis izé sem látott előre, szóval még bármi lehet.

De vajon  mikortól [spoiler] szerepelt a másik Youno. Mert azért nem sok különbség volt köztük.  :rotfl: Az tuti hogy amikor a srác először látta a hullákat még Youno 1 volt forgalomban. [/spoiler]

Prof. William

#101
58-ik vagyis utolsó előtti chapter.

A jófiúk tervét látva még Kira és Zero is zokogva bújna el valami kis sarokba. Jól kitalálták hogyan döntsék Muru Muru tervét dugába.

Yuki meg megint GAR volt a végén.

A következő fejezet címe ígéretes. The Last Diary.

LuckyDingo