Nem eredeti anime DVD-k

Started by Ramiz, 2006-06-04, 17:20:15

Previous topic - Next topic

sirtomi

Quote from: Raggie on 2006-06-08, 15:20:31
Éppen ezért írtam ide, a NEM eredeti DVD-k topikba! ;)  :teccik:

Member: lol ! :D
Benéztem a topic címét. Fel sem tűnt, hogy van Eredeti meg Nem eredeti dvd-s topic :D

Raggie

Quote from: sirtomi on 2006-06-08, 15:26:31
Benéztem a topic címét. Fel sem tűnt, hogy van Eredeti meg Nem eredeti dvd-s topic :D
:) Tudom, először én is így voltam vele! ;) (találd ki ki nyitotta... ... nna? ... Ramiz! :D le is lett cs*szve érte KT és mások által. mondjuk sztem nem hülyeség)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Valaki, aki szereti a Furi Kurit, nem tudna segíteni leszedni? Lassan jön nagyon és kevés a helyem. Ha egy-egy dvd-t átvállalna valaki, az is sokat segítene.
http://isohunt.com/torrents.php?ihq=furi+kuri&ext=&op=and
Én akkor szedem az első dvd-t.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Most uszítottál rá egy-két filmre, ugyhogy most nincs helem, de asszem pár napon belül lent lesz az egyik, ughogy akkor el tok vállalni egy DVD-t!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Balaena

Sziasztok!

Véletlenül nincs meg valakinek a Full Metal Panic magyar szinkronos esetleg feliratos (bár jobb szeretném szinkronosan...) verzióban? Születésnapra kellene. Angol feliratos már régebbről megvan, de a magyart is szeretném hozzá megszerezni.

Előre is köszönöm a válaszokat!
B.

U.i.: E-mailen is elérhető vagyok.

Sohiru

Sziasztok!
Most Erementar Gerad DVD-t írogatok, csak egy problémám volna. Az utolsó részt, amit usteamről szedtem le, az istenért sem akarja átkonvertálni. Csak ezt írja ki: Exception during conversion. Output may not be available
Valaki tudna segíteni? Mert pont az utolsó részt nem hagyhatom le a DVD-ről:(

Yakumo

Quote from: Balaena on 2006-06-13, 16:12:32
Sziasztok!

Véletlenül nincs meg valakinek a Full Metal Panic magyar szinkronos esetleg feliratos (bár jobb szeretném szinkronosan...) verzióban? Születésnapra kellene. Angol feliratos már régebbről megvan, de a magyart is szeretném hozzá megszerezni.

Előre is köszönöm a válaszokat!
B.

U.i.: E-mailen is elérhető vagyok.
Tudom,h off ebben a topicban, de ha már születésnap, miért nem veszel neki egy ilyet? :) HM? ^^

Sohiru

Jahm, még azt is szeretném megkérdezni, hogy nem tudtok-e olyan DVD fileba konvertáló progit, amiben külön felirattal együtt lehet konvertálni?

Raggie

#68
Quote from: Sohiru on 2006-11-06, 19:28:15
Jahm, még azt is szeretném megkérdezni, hogy nem tudtok-e olyan DVD fileba konvertáló progit, amiben külön felirattal együtt lehet konvertálni?
Pl. Nero Vision...
De ajánlom figyelmedbe még EZT a topicot is! ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kriszty

Nekem [spoiler]nem-usteames [/spoiler] cuccom csak a Dragonball sorozat van... DB, DBZ, DBGT, összes movie meg ova meg special... 30valahány DVD  :whoah: :whoah:

Sonna Toki Itsu Datte Me Wo Tojireba
Warratteru Kimi Ga Iru
Ah- Itsuka Eien No
Nemuri ni Tsuku Hi Made
Don Ka Sono Egao Ga
Taema Naku Aru You Ni

RE@L

#70
Hohó!!! Vháááá
Mászthev Cucc: http://asiandvdclub.org/details.php?id=3668
Igaz Tessék: GITS SSS duplarétegű Image English Fansubbal.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Fazék

Quote from: RE@L on 2006-11-30, 00:18:46
Hohó!!! Vháááá
Mászthev Cucc: http://asiandvdclub.org/details.php?id=3668
azt is odaírhatnád, hogy micsoda ez, mert most csak ezért nem akarok regisztrálni adc-n, de ha tudnám mi az, hátha mégis akarnék :) köszi :)

Ramiz

Quote from: RE@L on 2006-11-30, 00:18:46
Hohó!!! Vháááá
Mászthev Cucc: http://asiandvdclub.org/details.php?id=3668
Igaz Tessék: GITS SSS duplarétegű Image English Fansubbal.
RE@L, esküszöm, az (n+1)-edik alkalommal kötelezel mélységes hálára, olyan cuccokat szerzel/mutatsz... :D Szeded vagy szedjem? Aztán úgyis leírjuk egymásnak. :D

Fazék: GitS: Solid State Society dvd t0rren1. Odaírta egyébként a postba is... :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

#73
Quote from: Ramiz on 2006-11-30, 01:07:13Fazék: GitS: Solid State Society dvd t0rren1. Odaírta egyébként a postba is... :)
és ha alaposabban megnézed a hozzászólását, láthatod, hogy az én hozzászólásom után szerkesztette utoljára ;)

szerk: amúgy ha leszedted és jó minőségűnek ítéled, akkor engem is érdekelne a kiadvány :D

RE@L

Huh, nem tudom szedjed ha akarod, nekem most ps2 gammák vannak prioritáson ugyanis Dec 8-10 jön a PS2 őm :)
Amúgy abszolúte csak úgy random jönnek az ilyen dolgok. Este meló után hazaérek 22-re és már 3 napja nem csekkoltam ADC-t gondoltam megnézem erre tessék mit látnak szemeim :) Szedd inkább most te ha gondolod, mert én lassan vissza kell seedeljek, mert kezd elfogyni az előnyöm amit még ADC 2.0 nyitásnál töltöttem fel :)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Ramiz

Quote from: Fazék on 2006-11-30, 01:09:18
és ha alaposabban megnézed a hozzászólását, láthatod, hogy az én hozzászólásom után szerkesztette utoljára ;)
Sorry... :o :tezsvir:

Oké, akkor szedem én, aztán terítek. :Kiraly:

(PS2?... szügóóój!!! :D remélem a GitS:SAC játékot is megszerzed rá :D én már csak amiatt is szerenék egyszer egy PS2-t, talán majd ha a PS3 lenyomja az árát. :) Meg persze a Bebop, Trigun, One Piece stb. játékok is érdekelnek. :muhahah: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

RE@L

#76
Tul képpen a GITS SAC játék miatt vettem ps2 őt  :rotfl: 1 hétig torrenteztem. 1 éve. amikor még naív voltam hogy van ps2 emulálás. Amúgy meg manapság jöttem rá hogy fillérekért lehet venni Ebay en a SAC game-et... de sebaj  :lazza:  (én tokkal vonóval 35 ből kijöttem, ebből 25 volt a gép ami már drágának számít (shit  :__devil:) 33-30 újonnan most 1 slim ps2. Igaz én 5004-es vastagot vettem mert úgy hallottam h a vékonyakkal sok a baj. Chip nélkül szóval gari is jó rá, és amerikából rendeltem Swap Magic 3.6 ot hozzá hogy lehessen jáccani mindenféle írott csodával.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Ramiz

Hmmm, ez nagyon érdekel engem... :D Na mindegy, nem merek itt többet offolni (bár most éppen nincs modi XD), viszont az Óbesterben majd kifaggatlak, meg egyszer esetleg ha ráérsz, átugranék egy pár sörrel megnézni azt a játékot... :angyali:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!