netes manga lelőhelyek

Started by McDouglas, 2002-11-20, 22:32:07

Previous topic - Next topic

kikuchiyo

Lenne egy alázatos és tiszteletteljes kérésem.

A Planetes mangát elvileg a manga-sketchbook fordítja, ám a honlapjukon már döglöttek a HTTP linkek. IRC-rõl lehetne leszedni, ám 2 óra el****ása, valamint némi hajtépés után rájöttem, hogy az IRC leeching nem az én mûfajom. Szóval lenne valaki, akinek van hajlandósága leszedni, aztán felrakni valahova (pl. ide)?
Nagyon megköszönném.
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyoLenne egy alázatos és tiszteletteljes kérésem.

A Planetes mangát elvileg a manga-sketchbook fordítja, ám a honlapjukon már döglöttek a HTTP linkek. IRC-rõl lehetne leszedni, ám 2 óra el****ása, valamint némi hajtépés után rájöttem, hogy az IRC leeching nem az én mûfajom. Szóval lenne valaki, akinek van hajlandósága leszedni, aztán felrakni valahova (pl. ide)?
Nagyon megköszönném.
én se vagyok oda az irc-ért, de már megszoktam, hogy hajtépéses dolog, szóval ha viszonylag egyszerû a dolog, bevállalom. mindjárt utána is nézek.

kikuchiyo

Arigatou gozaimasu.
Failure is the default option

Fazék

#93
Quote from: kikuchiyoArigatou gozaimasu.
szívesen :)

amúgy én is csalok, mert a sok fserve között kiszúrtam egy ftp-t és onnan jön le jelenleg az elsõ 3 és fél volume :D

a többit még keresem :)

edit: a volume 5 egyelõre nagyon ügyesen bújkál...

Fazék

Quote from: kikuchiyoArigatou gozaimasu.
szívesen :)

amúgy én is csalok, mert a sok fserve között kiszúrtam egy ftp-t és onnan jön le jelenleg az elsõ 3 és fél volume :D

a többit még keresem :)

edit: a volume 5 egyelõre nagyon ügyesen bújkál...

edit2: úgy néz ki a vol5-öt õk egybevonták jelöléskor a v4-gyel, mert v4 pt1 & pt2 együtt 10 chapter-bõl áll, vagyis már meg is van az egész Planetes manga :)

kikuchiyo

You, Sir, win an entire cr*pload of internets, ahogy a /b/-n mondanák.
Mégegyszer kösz.
Failure is the default option

yumi


Itachi

Az volna a kérdésem, hogy One Piece mangát honnan tudom leszedni?ha lehet az egész sorozat kéne ami eddig kijött.Elõre is köszi. :)
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Hiei-sama


Shuichi'

Meg tunná valaki mondani, hogy merre lelem a Berserk manga változatát a 3. résztõl?  :3x3:
S a végtelen homályból sugárt hint szét a fákra,
Keringenek a Holdak, ragyognak ünnepelve,
S a rajzó Napkorong mind imára térdepel le,
Imára tárja karját az ájtatos Természet,
A feltámadt, új nappal kitárult köntösének.
S villám-tekintetétől halandók könnye árad,
Halandók könnye hódol az ő szent sugarának.

Moha

Quote from: ShuichiiiMeg tunná valaki mondani, hogy merre lelem a Berserk manga változatát a 3. résztõl?  :3x3:
AHQ-n fent van.

Honszu

azt szeretném tudni hogy lOve hina manga holtalálhato?
az elsõ 36 részig sikerültmegszereznem ,de a többi egyenlörene megy.
ha lehet magyar legyen, de angol ul sem probléma
elöre is ksöznöm

.Attila

Quote from: Honszuazt szeretném tudni hogy lOve hina manga holtalálhato?
az elsõ 36 részig sikerültmegszereznem ,de a többi egyenlörene megy.
ha lehet magyar legyen, de angol ul sem probléma
elöre is ksöznöm
Nézd már meg az ftp-n...

Shuichi'

S a végtelen homályból sugárt hint szét a fákra,
Keringenek a Holdak, ragyognak ünnepelve,
S a rajzó Napkorong mind imára térdepel le,
Imára tárja karját az ájtatos Természet,
A feltámadt, új nappal kitárult köntösének.
S villám-tekintetétől halandók könnye árad,
Halandók könnye hódol az ő szent sugarának.

Shuichi'

Megvan :animehq
S a végtelen homályból sugárt hint szét a fákra,
Keringenek a Holdak, ragyognak ünnepelve,
S a rajzó Napkorong mind imára térdepel le,
Imára tárja karját az ájtatos Természet,
A feltámadt, új nappal kitárult köntösének.
S villám-tekintetétől halandók könnye árad,
Halandók könnye hódol az ő szent sugarának.

Darkstar

Nem tudja valaki, hogy a Mai Hime mangát a 4. kötettõl honnan lehet leszedni (lehetõleg angolul)? Lehet torrent is.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

noriko

#106
hmm...nem tudom hogy a 4. kötettõl van-e, de itt a 43. fejezetig fenn van. (44.-et még nem engedi megnézni..), ha meg tölteni szeretnéd, a stoptazmo-n is a 43. fejezetig van meg: emitt
in english.

Mangalelõhelyek a neten:
http://stoptazmo.com/
http://www.directmanga.com/ (itt nem mindig kezdi el a letöltést egybõl, azzal hogy too busy, de ha visszamentek és ismét próbáljátok, általában már oké)
http://manga.anime-source.com(nem mindegyik szabadon nézhetõ, csak ami "public". Szerencsére a Death Note public! ajánlom mindenkinek!!!!)
http://manga.roel.no-ip.info/ (innen még nem olvastam mangát, de elvileg van egy rakás!)
http://www.thespectrum.net/ (online olvasható mangák, csak egy pár, ami talán máshol is megvan.de azért jó oldal, fõleg ha gyors neted van és nem akarsz letölteni.)
http://www.manga-underground.org/(ezt még meg sem néztem, mert eddig under construction volt, de most bejött!megyek is körülnézni!...Edit:..ehh nem olyan jó, kevés a public és hiányos :()

Ajánlott mangák:
Fruits Basket!!!
Death Note!!!
(bár még egyik sincs befejezve...)
(majd írok róluk bõvebben, egy másik topicban!)
"I wish I could, but I don't want to."

Darkstar

Valaki nem tudja, honnan tudok Mai Hime mangát rendelni (angolul)? Az AnimeNation-on nem találtam.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

Quote from: DarkstarValaki nem tudja, honnan tudok Mai Hime mangát rendelni (angolul)? Az AnimeNation-on nem találtam.
Asszem még nem licenszelték hamburgerzabálóéknál, így még nincs angolul, csak ha vmelyik fan csapat lefordította (scanlation).

Darkstar

Quote from: BonciAsszem még nem licenszelték hamburgerzabálóéknál, így még nincs angolul, csak ha vmelyik fan csapat lefordította (scanlation).

Igen, angol scan-ben megvan, de nekem kéne eredetiben. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

#110
Quote from: DarkstarIgen, angol scan-ben megvan, de nekem kéne eredetiben. :)
Akkor lásd mondat elsõ felét.

Darkstar

Quote from: BonciAkkor lásd mondat elsõ fele.

Ilyenkor bezzeg nem tudnak licenszelni.  :mad:  :ejj:  :grrr:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

Egy gyors összeállítás után a köv elszámolás fogadfott:
Subtotal: 116.8a$
Shipping: 50.00$
Ez a legolcsóbb szállítás, a DHL-es 80$ :eeek: . Még várok vele egy kicsit, de nem sokat.  :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

#113
Keresem a Puchimon(Petit Monster) c. mangát, de sehol nem találom! Valaki tudna segíteni?
Fontos lenne.

Alkyra

Lefújva. Megtaláltam IRC-n. :)
Ha valakinek szüksége van rá akkor szóljon s felrakom az ftpre(bár nincsen feltöltõ jogom.:D majd kérek zsozsotól. :) )

Alkyra

WÁÁH! Mé van az hogy az összes mangát amit el kezdek olvasni azt
nem fejezték be vagy licenszelték...Grrrr...

Oh. Ha már itt vagyok, valakinek megvan a Kingdom Hearts 6. résztõl bármelyik rész?(az is befejezetlen...hüpp)
Ahq-n fenn volt 6.ig de jó lenne ha több is meglenne. Az a kevés amit lefordítottak...
Tudtok ajánlani valami jó akció mangát ami nem annyira durva, de jó a sztorija?(bár most épp a video girl ai olvasom.:D de szeretek egyszerre többet is olvasni)

gr33n

Vlk tudna nekem segíteni ebben az ügyben?Vlk meg tudná mondani hol birom letölteni az Ai Yori Aoshi Manga-nak a 23,24,..... részeit?

noriko

A Juuni Kokki animének van manga változata is? Ha igen, tudja valaki hol lelhetek rá?
"I wish I could, but I don't want to."

roderick

Quote from: norikoA Juuni Kokki animének van manga változata is? Ha igen, tudja valaki hol lelhetek rá?

Szerintem nincs, ez is valami regénysorozat feldologzása ami ha jól emlékszem *naggyon* sok kötetetböl áll... legalábbis többöl mint amit feldolgoztak
(amúgymeg irgumburgum, hogy abbahagyták az animét)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Nimlot

Háj emberek!
Annyi lenne a kérdésem hogy Star ocean van e mangában és ha van akkor merre találom?
"Being too kind is also... cruel!"