netes manga lelőhelyek

Started by McDouglas, 2002-11-20, 22:32:07

Previous topic - Next topic

McDouglas

Egy ket lelohely, ha valaki erdeklodne a tema irant:

Mangaproject
Project Omanga
Kukorica Rox ^^

enpet

Légy szives töltsétek ki minél többen: http://www.animehq.hu/kerdoiv
"Légy hû önmagadhoz és légy jó másokhoz! Ebben minden benne van."

Acélpatkány

Tud valaki valamit errõl a magyar mangakiadásról, amirõl a kérdõívet is kitöltöttük? Mikor lesz ebbõl valami?

gyroscope

szerintem semmi. azt gondolom, ha nalunk uzlet lenne a manga kiadas, mar lenne ilyen. persze, ne igy legyen :D
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

Chronos

QuoteOriginally posted by gyroscope
szerintem semmi. azt gondolom, ha nalunk uzlet lenne a manga kiadas, mar lenne ilyen. persze, ne igy legyen :D
Sajnos ez teljesen igaz...
Pedig már kezdtem örülni.:(
Azért remélem hogy valami csoda folytán mégis lesz....;)

CHRONOS

samok

Itt van pár letölthetõ Naruto manga + at IRC csati, ahonnan töltheted a többit. A weboldalasakat már lehúztam :)

http://user.cs.tu-berlin.de/~rmazores/naruto/

paTKany

Én is elég szkeptikus vagyok a magyarországi manga kiadást illetõen, látva a korábbi becsõdölt próbálkozásokat. :(

Mindenesetre kiváncsi lennék a kérdõív "Melyik mangát venné meg..." kérdésének végeredményére. ???

Azon is gondolkoztam, hogyha nekem lenne erre felesleges kidobni való pármillióm akkor én mit jelentetnék meg. :D

( A Marmalade Boy lett az eredménye a gondolkodásnak amúgy. )

Itachi

Hát igen elég szomorú volt mikor a DB meg a Video Girl AI t beszüntették mivel nem volt rájuk elég nagy kereslet...(sok igénytelen tapló!) :mad:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

gyroscope

QuoteOriginally posted by Lorenor
Hát igen elég szomorú volt mikor a DB meg a Video Girl AI t beszüntették mivel nem volt rájuk elég nagy kereslet...(sok igénytelen tapló!) :mad:

ugyan mar, ez nalunk _egzotikum_. ezert _is_ szeretjuk, nem? :D
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

Shizuku

Ezt esetleg ismeri valaki?

//www.fantasya.net

Ha még nem, akkor nézzétek meg. Vannak mangák, meg rajzolt-festett (igényes) szex képek is :) Tovább van az oldalon egy link, ami állítólag hentaikat tartalmazó oldalra dob el. Én még sosem néztem meg, jobbára a fantasy képekbõl válogattam (van abból is bõven! :) )

Sorata

//www.mangacity.net
Van 1 pár full manga fenn(angol). Pl.: Saiyuki.

A Holdfény Bt. már forgalmaz Mangákat de vagy csak 5-6-ot.(Slayers pl.)

via_mala

Megosztanám veletek a közelmúltban a Google "Manga translation" keresésem eredményeit:
Manga Translation Index : ez egy jó kis gyűjtőoldal, innen lehet százfelé menni (egészen pontosan 124-felé)
Ayanami's Manga Scans : Evangelion, Golden Boy, Record of Lodoss War, Slayers, és egyéb mangák
I''S Scans : Itt rengeteg féle manga letölthető (Alichino, Angel, Boys Be, Darling wa Namamono ni tsuki, DNA File02, Doubt!!, Eden, Gals!, Guru Guru Ponchan, HEN, I''s, Kimagure Orange Road, Ningen Kyouki Katsuo, Parfait Tic, Random Walk, Shounan Jun'ai Gumi, Touch, W Pinch, Yasha, Yokohama Kaidashi Kikou) Hopp! Most látom, hogy ez azonos a http://mangaprojects.cjb.net/ -tel, sebaj. ;)
http://mangatranslation.com/ :Vulgar Ghost Daydream, Tenjyou Tenge, Miwa Shirow's Dogs, The GetBackers, Capcom Gal's Comic Anthology (utóbbi kettő kivételével bittorent-esek)
Mahou no Ribon Scanlations : Hime-chan no Ribon, Kamikaze Kaitou Jeanne
Manga Translation Compilation Page : itt csak fordítások vannak, scan-ek csak az egyéb al-linkeknél.
N O A T E D - Manga Search : Az összes  mangával foglalkozó oldalt tartalmazza olyan hasznos infókkal együtt, mint hogy milyen formában lehet tőluk letölteni (HTTP, IRC, Bittorent), mikor frissítették utoljára, és hogy hányan szavaztak rájuk, mi az osztályzatuk a 10-es skálán. Az alábbi is oldalt is itt találtam:
Yamitsuki Anime : Ichigo 100%, Kochi-Kame mangák

Ezekből kiindulva gigányi mennyiségű mangát lehet összeszedni. Jó gyűjtögetést!;)
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

StabWest

Sakura Crisis.net
Kaori Yuki: Kaine, Cruel Fairytales, Blood Hound, Boys Next Door, Gravel Kingdom
Kouyu Shurei: Alichino
Kazuma Kodaka: Midare Somenishi (Anxiety of Soul)
Kitagawa Miyuki: Love Story
Niki Seisou: Orange Jam
Midorikawa Yuki: Hotaru no Mori
Finder Circle: Toy Box
És még félkész állapotban lévő mangák:
Earl Cain, Macross 7: Featuring Mylene Jenius!, Sensei!, Unjyo Rokaku Kidan...

roderick

Angel Sanctuary-t 16. kötettôl honnan tudnám beszerezni?!?!
Léééciiii... nem bírom továááááábbbbb... MOST KELL.. ááááá:grrr:
hüjje licenszek... :(
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

StabWest

Pl. a #mangaproject-en fenn van az egész (irc.mircx.com), de nekem is megvan:) .

roderick

Netom, én ott se a Mangabot-on, se más júzereknél nem találtam :(
Most épp egy geocities honlapról nézegetem, de ott 30 oldalankét az arcomba szól, hogy elhasználtam a sávszélességet az órára... :(
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

StabWest

Hmmm... Pedig a #mangaproject-en van. Éppen ott lógok. Keresd nála: net_ad d i c k (azért írtam így, mert cencúrázva lett :D ). De ha beírod, hogy @find angel sanctuary, kihozza.

Sky

ShareReactor/MangaReactor
(eMule v. eDonkey 2k szükséges)
Mess with the best,
Die like the rest...

Larrodan

Tudna vki mondani egy címet ahol fent van az InuYasha?
Plíííz
"A tigris szeme sem más mint az enyém,
De õ a háborgó tengeren túlról érkezik.
Hiányoznak majd a beszélgetések. "

M.A.G.U.S. Online RPG

zsozso

Quote from: LarrodanTudna vki mondani egy címet ahol fent van az InuYasha?
Plíííz

Ahqn neznek korul a helyedben...
Death is the only redemption

Larrodan

Quote from: zsozsoAhqn neznek korul a helyedben...
Arigato  :)
"A tigris szeme sem más mint az enyém,
De õ a háborgó tengeren túlról érkezik.
Hiányoznak majd a beszélgetések. "

M.A.G.U.S. Online RPG

roderick

Nyaaa! randommanga nemcsinál Hellsinget többé, mert asszonta licenszelték... nem tud valaki valami más csapatot aki csinálja?

Jameg valaki nem tud a Blame Academy!-hez valami müködô linket, mert eddig csak behalt bittorenteket találtam
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

S5555

Gondolom mindenki tudja, de azért ideírom:
Naruto mindig van kis késéssel a:
http://www.narutofan.com/
címen, egy regisztrálás ellenében,
sok manga van az animehq-n, (pl. naruto is) (meg az usteamen is  :D )

12 Kingdoms nem tudja valaki hol van meg (manga) letölthető formában, (az anime sorozat csak 45 részes és sok ideig kéne várni a folytatásra.)

izriot

Olyan oldallal nem találkoztatok mint az anidb csak mangában.
Bövebben: mangafordito csapatok adatbázisa, kereséssi lehetöséggel, hasonlok...

izriot

Olyan oldallal nem találkoztatok mint az anidb csak mangában.
Bövebben: mangafordito csapatok adatbázisa, keresési lehetöséggel, hasonlok...
Egy ilyen tök hasznos lenne...
Arra viszont rájöttem hogy az ember mindig akkor talál egy jo kis linket/oldalt amikor legkevésbé számít rá/keres mangát.

Titkos®

http://www.ton1x.net

Ezen az oldalon is fent van jónéhány manga, egyetlen hibája, hogy mióta bevezették a "registry number"-t nem tudom magamat regisztrálni, ha valakinek sikerülne, légyszi ossza meg velem a titkát! ;)
Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

Freyja

Quote from: Titkos®http://www.ton1x.net

Ezen az oldalon is fent van jónéhány manga, egyetlen hibája, hogy mióta bevezették a "registry number"-t nem tudom magamat regisztrálni, ha valakinek sikerülne, légyszi ossza meg velem a titkát! ;)
Nekem megy a regisztráció mindenféle nehézség nélkül. Elvileg most fog mailt küldeni. Vagy eddig neked is Ok? Ezután van gubanc?

Freyja

A továbbiakban sem volt gond...Mi nem ment nálad?

Titkos®

Quote from: FreyjaNekem megy a regisztráció mindenféle nehézség nélkül. Elvileg most fog mailt küldeni. Vagy eddig neked is Ok? Ezután van gubanc?

Hát igen az is megérne egy misét, hogy freemail-es címre el sem küld semmiféle levelet, csak a nexus-osra (legalábbis nálam így volt), de a konkrét problémám az, hogy nem jeleníti meg a registry numbert, így azt a regisztrációnál nem tudom beírni.
Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

AngelHunter

Quote from: S5555Gondolom mindenki tudja, de azért ideírom:
Naruto mindig van kis késéssel a:
http://www.narutofan.com/
címen, egy regisztrálás ellenében,
sok manga van az animehq-n, (pl. naruto is) (meg az usteamen is  :D )

nem tudjatok h raw-ban hol lehet letolteni?