Aktuális Animecon

Started by Tonya, 2007-02-06, 13:28:39

Previous topic - Next topic

Cloud

Van egy két sokkoló fotó. Zelda te melyik képen vagy rajta?

NLZ

Quote from: Cloud on 2014-10-06, 23:01:44
Van egy két sokkoló fotó. Zelda te melyik képen vagy rajta?
Van a Zombi ölelés, a Batman, a Szőke baba, a Fekete baba és a Rózsaszín-lila, esetleg ha trükkös és külön fotón vannak, akkor a zöld-fehér vagy a túlexponált kék-piros. Ha a bnője fotózott, akkor valami könnyű szerelés kell, úgyhogy a babák szerintem kiesnek. Továbbá se Batman, se Zombi ölelés nem annyira cosplay, azok is kiesnek. Sajnos az alapján nem tudok szűrni, hogy fázott, mert mindegyik elég lenge.
Mennyire jártam jó nyomon? :D
[reserved]

Cloud




Zelda

Quote from: NLZ on 2014-10-06, 23:28:20
Quote from: Cloud on 2014-10-06, 23:01:44
Van egy két sokkoló fotó. Zelda te melyik képen vagy rajta?
Van a Zombi ölelés, a Batman, a Szőke baba, a Fekete baba és a Rózsaszín-lila, esetleg ha trükkös és külön fotón vannak, akkor a zöld-fehér vagy a túlexponált kék-piros. Ha a bnője fotózott, akkor valami könnyű szerelés kell, úgyhogy a babák szerintem kiesnek. Továbbá se Batman, se Zombi ölelés nem annyira cosplay, azok is kiesnek. Sajnos az alapján nem tudok szűrni, hogy fázott, mert mindegyik elég lenge.
Mennyire jártam jó nyomon? :D
Hát semennyire  :rotfl: Én voltam Hazuki Luna (Tsukuyomi Moon Phase) a barátnőm pedig nem cp-zett, mert meg volt fázva és lázas volt, szóval ő a rózsaszín plüsspulcsis guggolva V V. De azért jót nevettem.  :D

NLZ

Quote from: Zelda on 2014-10-07, 19:31:14
Quote from: NLZ on 2014-10-06, 23:28:20
Quote from: Cloud on 2014-10-06, 23:01:44
Van egy két sokkoló fotó. Zelda te melyik képen vagy rajta?
Van a Zombi ölelés, a Batman, a Szőke baba, a Fekete baba és a Rózsaszín-lila, esetleg ha trükkös és külön fotón vannak, akkor a zöld-fehér vagy a túlexponált kék-piros. Ha a bnője fotózott, akkor valami könnyű szerelés kell, úgyhogy a babák szerintem kiesnek. Továbbá se Batman, se Zombi ölelés nem annyira cosplay, azok is kiesnek. Sajnos az alapján nem tudok szűrni, hogy fázott, mert mindegyik elég lenge.
Mennyire jártam jó nyomon? :D
Hát semennyire  :rotfl: Én voltam Hazuki Luna (Tsukuyomi Moon Phase) a barátnőm pedig nem cp-zett, mert meg volt fázva és lázas volt, szóval ő a rózsaszín plüsspulcsis guggolva V V. De azért jót nevettem.  :D
Dehogynem, mondtam a trükkös zöld-fehért :D
[reserved]

Zelda

Quote from: NLZ on 2014-10-07, 19:42:46
Quote from: Zelda on 2014-10-07, 19:31:14
Quote from: NLZ on 2014-10-06, 23:28:20
Quote from: Cloud on 2014-10-06, 23:01:44
Van egy két sokkoló fotó. Zelda te melyik képen vagy rajta?
Van a Zombi ölelés, a Batman, a Szőke baba, a Fekete baba és a Rózsaszín-lila, esetleg ha trükkös és külön fotón vannak, akkor a zöld-fehér vagy a túlexponált kék-piros. Ha a bnője fotózott, akkor valami könnyű szerelés kell, úgyhogy a babák szerintem kiesnek. Továbbá se Batman, se Zombi ölelés nem annyira cosplay, azok is kiesnek. Sajnos az alapján nem tudok szűrni, hogy fázott, mert mindegyik elég lenge.
Mennyire jártam jó nyomon? :D
Hát semennyire  :rotfl: Én voltam Hazuki Luna (Tsukuyomi Moon Phase) a barátnőm pedig nem cp-zett, mert meg volt fázva és lázas volt, szóval ő a rózsaszín plüsspulcsis guggolva V V. De azért jót nevettem.  :D
Dehogynem, mondtam a trükkös zöld-fehért :D
Jól van na  :D
Egyébként lesz még néhány kép, majd ha összekészítette, akkor azt is kirakom ide. Sajna vasárnap nem tudott eljönni, nekem meg menetrend szerint pont akkor ment tönkre a gépem, úgyhogy nem készültek fotók. Bár azért vasárnap szerintem lényegesen kevesebben voltak.

SaiyaGin

A jövő hétvégén con.

Cloud

Quote from: SaiyaGin on 2015-04-04, 10:54:21
A jövő hétvégén con.

Bezony, és mivel jön Enji Night is, valszeg kiharcolom főnöknél, hogy sajtósként bejussak ingyé. :D Alig várom már... Talán megismerkedhetek egy két érdekes személlyel. :)

SaiyaGin

Quote from: SaiyaGin on 2014-10-05, 16:28:14
Pár gondolat a conról:
- a látogatók száma nem csökken
- az érdekes programoké viszont igen :frown:
- a Naruto-cosplay örökzöld téma
- a Kuroko-szereplőnek beöltözöttek kb. 90%-a lány
- Kirito már-már ikonikussá vált kabátja továbbra is népszerű
- az elővételes jegyvásárlás továbbra is ajánlott

A fentiek  nagyja a mostani conra is igaz, bár Kiritóból tegnap meglepően kevés volt.

SaiyaGin

A hétvégén megint con, holnap szokás szerint kint leszek, Member pedig velem ellentétben nem csak kint lesz, hanem egy kerekasztalos beszélgetés résztvevője lesz.

SaiyaGin

Jövő hétvégén con.

SaiyaGin

#613
Egy kisebb társasággal megint kimentem a conra, néhány észrevétel:
- annak ellenére, hogy már 8000 Ft-ba kerül a belépő (csak kétnapos belépő van), annyian voltak, mintha ingyen lehetett volna bemenni (azt hittem, hogy ma a rosszabb idő miatt sokkal kevesebben lesznek mint tegnap, de csak kicsit volt kisebb a tömeg); az Animax megszűnésekor azt gondoltam, hogy jelentősen csökkenni fog a szubkultúra tagjainak a száma, de tévedtem
- a látogatók legalább fele a gyerekem lehetne korban
- a standoknál eszméletlen sok figurát lehetne venni, mangát viszont kevés helyen árultak, light novelt pedig egyáltalán nem, még azokat se, amikből közkedvelt anime készült (ennyire nem olvasnak az emberek?)
- elég sok programot szerveztek
- a karaokésok közül néhányan olyan rosszul énekeltek, hogy azt a szintet tán még én is hoztam volna (mondjuk a kihangosítás elég rossz volt, volt olyan énekes, akit alig lehetett hallani a zenétől)

kada

Quote from: SaiyaGin on 2023-10-15, 21:09:35- a karaokésok közül néhányan olyan rosszul énekeltek, hogy azt a szintet tán még én is hoztam volna (mondjuk a kihangosítás elég rossz volt, volt olyan énekes, akit alig lehetett hallani a zenétől)
Not a bug, it is a feature.

Pár év kihagyás után előző évben vettünk baráti csapattal elővételes jegyet, pont amikor volt az özönvíz és a szekusok nem engedték be az embereket mert állítólag túl sokan voltak már bent.
Pénzt nem kaptam vissza, mert miután az első kapun bejutottam, felcsatoltam a karszalagot.
Nem hiszem hogy egyhamar bárki bármilyen hasonló programra rávesz.

Quote from: SaiyaGin on 2023-10-15, 21:09:35- a standoknál eszméletlen sok figurát lehetne venni, mangát viszont kevés helyen árultak, light novelt pedig egyáltalán nem, még azokat se, amikből közkedvelt anime készült (ennyire nem olvasnak az emberek?)
Na szép.
Ezen van a nagyobb haszon? Vagy jobban fogy mert könnyebb ajándékozni / jobban néz ki a polcon/táskán? Érdekes.

SaiyaGin

Quote from: kada on 2023-10-25, 12:38:30Pár év kihagyás után előző évben vettünk baráti csapattal elővételes jegyet, pont amikor volt az özönvíz és a szekusok nem engedték be az embereket mert állítólag túl sokan voltak már bent.
Pénzt nem kaptam vissza, mert miután az első kapun bejutottam, felcsatoltam a karszalagot.
Nem hiszem hogy egyhamar bárki bármilyen hasonló programra rávesz.

Nyári conokra nem szoktam járni, úgyhogy szerencsémre ez az élmény kimaradt, de mindenkitől azt hallottam, hogy a az a BOK-csarnokos con katasztrófa volt.

Quote from: kada on 2023-10-25, 12:38:30Ezen van a nagyobb haszon? Vagy jobban fogy mert könnyebb ajándékozni / jobban néz ki a polcon/táskán? Érdekes.

Fene tudja, nem kizárható. Mondjuk volt olyan stand, ahol gyanúsan magas áron adták a mangákat, és kicsit utánanézve rájöttem, hogy ugyanazokat a címeket máshol 30-40 %-kal olcsóbban megvehetem, szóval ha valahol, azon a standon biztos volt haszon.