Main Menu

Code Geass /Spoiler!/

Started by nephotep, 2007-02-07, 04:04:18

Previous topic - Next topic


White SeeD

Noha hangom az nincs, de képek alapján is nagyon beteg. (Valószínű Suzaku rajongó a készítő :smile:)

Ez annak a pedo animenak az op-ja alapján lenne?
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

LuckyDingo

#723
A videó csak lol :D
A 11es rész se volt annyira rossz :D Karen így járt :( Az a CC  Anya összeütközés ménem lett megmagyarázva? :S Amúgy ha már CC A 20. perc környékén, volt egy jó fekvős jelenete Ezitten:appl:
A következő rész preview meg WTF?! AZ egész rész megin baromkodás lesz? :D

Cobra

Igen, a Kodomo no Jikan OP-ja lett átdolgozva.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

White SeeD

#725
Ha már moar, ne feledkezzünk meg Shirley-ről sem, aki szintén kitett magáért.

+Ajánlom a prewiew kikockázását. Érdekes visszatérésnek/klónozásnak/ki a halál tudja minek lehetünk majd szemtanúi. (Vagy csak egy sima visszaemlékezésnek :D

+Az lesz majd szép, mikor az uralkozó legeassozza Kallent és Zero ellen fordítja a masinájával együtt.

++Már látom a legújabb ebay ittem-et. Code Geassos ruhaakasztó. want :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Eberinu

#726
Ojj, nem csalódtam, remek rész, mint mindig! Zero ismért remekelt! Karren pedig csini SM szerkót kapott, akárcsak mint C.C.-jé volt  :D És van egy tündéri szerelmi szál is végre ^^ Van egy olyan érzésem,hogy a kínai ellenállás még fog a OoBK mellé állni, de ők meg megint másért fognak harcolni. És milyen aranyos ahogy a házasságos témánál lázad a női szakasz, egyetértek velük :appl: Még C.C. arcán is kivehető némi gúnyos, de aprócska meghatódottság :P Karrent legeassezheti, de egész konkrétan nem forditja ellene, legalábbis nem úgy, hanem beépíti majd, ha úgy alakulna sztem. Itt minden Knightos befér az akadémiára? Hát már bárkit felvesznek? Következő, hogy Tianzi és Xing is jön, mint cserediák... De a kövi rész jókat ígér, mókás lesz ^^



Coca Cola Zero-No cukor

White SeeD

Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Chronus


LuckyDingo


White SeeD

RAW kinn.
Előzetes vélemény:
:lol:  :zomg:  :rotfl:

[spoiler=dúrva spoiler]OMG! Orange has anti geass!!!!![/spoiler]
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Chronus

Code Geass 12:  :eek: :zomg:  :he:

[spoiler=giga]
-Cornelia lives! (and looks hot)
-Orange-kunnak geass semlegesítője van és belövi vele Shirely-t aki ettől elkezd emlékezni mindenre. Hurrá!
-Kallen-t Nunnaly elé viszik
-Úgy tűnik Loyd felhasználta Gurren-t, hogy kicsit fejleszgesse a Lancelotot. Eddig nem volt elég Imba az a szar, nem, még fejleszteni kell.... áááh..
[/spoiler]

White SeeD

#732
[spoiler]És ez mind semmi ahhoz képest, amit Sayako csinált háremösszeszedés címén :D

De most tényleg. Briteknek ott van uralkodó, v.v., agyonturbózott Lancelot, és felturbózott orange kün.
Zeronak nincsen ász pilótája, ász gépe, és a geassát is semlegesíteni tudják... mi lesz még itt ::)[/spoiler]

+már előre látom a 4chan trollokat, a gayos megjegyzéseikkel és a
Suzaku kick X Zero spin gifphotoshopolásból :smile:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Chronus

#733
Quote from: White SeeD on 2008-06-29, 15:55:16
Zeronak nincsen (...) ász gépe
Shinkirō szerinted mi? :P
- Diffusion Structure Phase Transition Cannon
- Absolute Defense System + Advanced Druid System (=ergo Jézus se törne át a pajzsán)
- Fortress mode (can transform into a submarine)
- Integrated Float System

Ha ez nem ász akkor Nina nem rasszista én pedig megettem a mikulást. Plussz ott van neki az a baszottnagy mozgó bázis is a két Hadron canonnal rajta, meg az egyéni knightmarek. Toudo Zangetsu-ja ami a Lancelot ellen lett kifejlesztve, az összes tucatgépük 6. generációs Akatsuki. Jelenleg ők képviselik a legfejlettebb Knightmare technológiát a terepen. Rakshata egy állat. Ome-de-tou gróf vagy 3 körrel le van maradva még így is, hogy megszerezte Gurrent-t. Annál BK-nak szinte már csak jobb és egyenrangú gépei vannak.

Prof. William

De még sajna mindig kevesen vannak... Bár most hogy Kína puszipajtás lessz tán majd felerősödnek ők is...

Vagy az egész csak arra szolgál hogy majd hüledezzünk amikor Zero ebből helyzetből csont nélkül nyer. :)

Lythis

ok, de azért a round-ok gépei sem kifejezetten szar kategóriások, ráadásul többségük pilótaként sem elhanyagolható.
És hiába vannak jobb knightmare-eik, ha egyszerűen nincsenek annyian... mert mintha a tianzi sírnál sem remekeltek volna annyira.

Chronus

Quote from: Lythis on 2008-06-29, 17:24:04
ok, de azért a round-ok gépei sem kifejezetten szar kategóriások, ráadásul többségük pilótaként sem elhanyagolható.
És hiába vannak jobb knightmare-eik, ha egyszerűen nincsenek annyian... mert mintha a tianzi sírnál sem remekeltek volna annyira.


Mikor volt az, hogy Zero-ék erőfölénnyel remekeltek? Taktikával megnyerte a csatát, just as expected. Ez nem Bleach... ;P

White SeeD

Zeronak van 1 db ász gépe. Hurrá. Csak idő kérdése míg át tudják lőni a védelmét. A támadófegyvere csak a gagyibb gépek ellen jó, a loli már blokkolni tudta. A loli, Lancelot, meg a 3madik bőven le tudná szedni, ha rendesen csinálnák.
Ráadásúl az a mech deffensive típusú. Mindíg is Kallen vezette az offenzívát.
+ Shikuro, de ő nem hiszem hogy ott loholna a nyomában.

Ezzel szemben:
[spoiler]Kína igencsak szétesett kisebb egységekre, tele van belső visszályal, kétlem hogy túl hatékonyak lennének.[/spoiler]
A briteknek is jön ki az újj fejlesztésű mechük, bár igencsak leszerepeltek eddig ::)
A roundokból egyre több van japánban.
[spoiler]
Cornelia visszajött és dühösebb mint valaha[/spoiler]
A hardon cannonnal nem lehet pontosan lődözni és folyamatosan. főleg ha rögzítve van a hajótesthez. Bár kétségtelen hogy tömeg ellen jó :smile:
Mögémegy a loli és simán leszedi.

Zero taktikai fölénye meg szerintem igencsak kevés lesz mikor Schnaizel és Orange-kun présébe kerül a csata kellős közepén ::)
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Rounin


chilip


Chronus

Quote from: White SeeD on 2008-06-29, 18:43:28
Zero taktikai fölénye meg szerintem igencsak kevés lesz mikor Schnaizel és Orange-kun présébe kerül a csata kellős közepén ::)

A szokásos lehetlen körülményektől és látszólag véghezvihetetlen tervektől eltekintve Zeronak összesen egyszer nem volt taktikai fölénye, amikor először találkozott Corneliával. Bontott már le hegyet, várost, emelvényt, bázist, és mindezeket 4-5x tűzerő ellen. Nem lesz gondja. Kallen esete szívás, de ha Zero Shinkirou-ja nem is egy offenzív type, Toudo Zangetsu-ja az, és az is 7. generációs knightmare, szóval elég masszívan dara. Egyelőre kihúzzák majd addig, amíg Gurrent meg Kallent visszaszerzik, de azt se felejtsük el, hogy a Gurren radiant wave surgere alapból az ő fejlesztésük. Ha Rakshata egy kicsit szöszöl bármelyik másik knightmarere rárakhatja.... és akkor kb ennyi volt a gurren harci erőssége...

Rounin

Quote from: Chronus on 2008-06-29, 20:26:37
Ha Rakshata egy kicsit szöszöl bármelyik másik knightmarere rárakhatja.... és akkor kb ennyi volt a gurren harci erőssége...

Eddig miért nem tette meg?

Lythis

Quote from: Chronus on 2008-06-29, 18:30:31
Quote from: Lythis on 2008-06-29, 17:24:04
ok, de azért a round-ok gépei sem kifejezetten szar kategóriások, ráadásul többségük pilótaként sem elhanyagolható.
És hiába vannak jobb knightmare-eik, ha egyszerűen nincsenek annyian... mert mintha a tianzi sírnál sem remekeltek volna annyira.


Mikor volt az, hogy Zero-ék erőfölénnyel remekeltek? Taktikával megnyerte a csatát, just as expected. Ez nem Bleach... ;P
Xin-Ke elen sem sokon múlott, hogy ottmarad, és egyre gyakrabban kerül egyre szorultabb helyzetekbe is. És, ahogy White SeeD is mondta: az lehet, hogy neki van egy über def mechája, meg egy nagy hajója két hadron ágyúval, de a Gurren és Karen jelenleg brit vendégszeretetet élvezenek, Toudo vagy kiazisten annyira nem tűnt ásznak, pláne, hogy Xin-Ke úgy pofozkodott vele, hogy először ült knightmare-ben. A hadronágyúk nem lennének rosszak, ha manőverezhetőbbek lennének, mert az a mozgó bázis igencsak lomha, és a múltkor is majdhogynem szétlőtték az egészet. Szóval teszem azt a roundok ellen már nem annyira hatékony, ha mindet bevetnék.
Ráadásul ahogy írtad is: most tuningoltak a Lancelot-on, ami nem kis fejfájást okozott már eddig is mindenkinek, mert köztudottan egy béna mecha.
tl;dr: az utóbbi időben - hálistennek - Zero is egyre többször kerül szorult helyzetbe, ergó az ő taktikai géniusza sem megoldás mindenre.
Úgyhogy lehet, hogy sokat sakkozott, de az nem fog neki megnyerni minden csatát.

Alkyra

Nuh a 12.rész is megnéztem. Azt hittem, hogy nem lesz semmi plot haladás, de a végén az a pár másodperc elég erősen ütött.:) Jó ez a sorozat. Én szeretem akárki akármit mond.

White SeeD

Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Rounin

Biztos az alján van. :P

White SeeD

Vagy a doboz belsejében van, és ha netán üresen vinnék ki a dobozt, van kire fogni hogy hova tűnt a pizza. :ejnye:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Prof. William

#747
A kezembe került a kép amely a CG2 lehetséges végét mutatja be. Ha érdekel titeket... :)


Az évad végén ismét szembekerül egymással Zero és Suzaku. Most viszont máshogy alakulnak a dolgok...

http://kepfeltoltes.hu/080702/1215030652321_www.kepfeltoltes.hu_.jpg



Mivel nagy anti Suzaku fan vagyok a kép nézése közben úgy éreztem mintha hájjal kenegetnének...

Prof. William

Azért csak simán linkeltem. De az elsőn hangosan felröhögtem. Persze 0% az esélye hogy bejöjjön. Hisz Suza a nagy erkölcsös lovag aki tudja mi a jó a népének. :)

Igazad van csak az 1 poén. A 2 kép eltávolításra kerül...

Chronus

Code Geass - 13:  :zomg: :zomg: :zomg:

OMFG!!!!!!!

[spoiler]
-új OP, új ED: Kimegyünk az űrbe is vaze.
-Cornelia vs V.V
-Sayako vs Orange
-Rolo vs Orange
-Lulu vs Orange
-Rolo kills Shirely.
-Shirely is DEAD. :eek:
[/spoiler]