Main Menu

Code Geass /Spoiler!/

Started by nephotep, 2007-02-07, 04:04:18

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

#960
Lelouch begeassolta az "isteneket" ROFL! Mindenesetre tetszett, hogy nem esett össze Marianne látványától és lazán kicsinálta anyucit is Charles-szal együtt.
Viszont most itt az ideje, hogy végre C.C-é legyen a rivaldafény. Kíváncsi vagyok, hogy mit fog lépni, mert mintha kicsit kicsúszott volna a lába alól a talaj.
Ja és Nunnaly (valószínűleg) él.  :jee: Sajnos még Nina is.  :mad:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Christian

ALL HAIL LELOUCH!

Suzaku is on the right side!!!

Még a végén megkedvelem :)

Solid Snake

Quote from: Dreamcleaver on 2008-09-01, 01:34:45
Ja és Nunnaly (valószínűleg) él.  :jee:

Azt mondták, hogy megtalálták a testét. Arra nem volt utalás, hogy életben maradt. Hogyha egy atomrobbanást túlélt, akkor hm.  :ejj:

Mondjuk ez a "puccs" is eléggé viccesen lett kivitelezve. Valahogy nagyobb volumenű, logikusabb leszámolásra vágytam. Sebaj, legalább a rész vége kárpótolt. Csak a Schneizel & Black Knights elleni küzdelem legyen majd kevésbé fail.

Prof. William

De ugabár kiírtk hogy 1 hónappal később... Addig mit csinált Lulu + Suzaku? Süttették magukat a napon? Szerintem egy két érdekes dolgot elintéztek ez alatt az idő alatt.

Lulu meg még emperrorként sem vette le a ikolai uniformisát hisz az olyan cool. :)

Suzaku meg simán sokat gyúrt lábra hogy szétrugta a acéllándzsákat.

Hogy Nunally testét megtalálták az már eleve gyanús... egy atomrobbanás után?  hm...

Alkyra

Quote from: Puru² on 2008-09-01, 00:26:27
!!!!!!!!!!!!!!ALL HAIL LELOUCH!!!!!!!!!!!!!

:hail:


Quote from: Prof. William on 2008-09-01, 11:49:37
Hogy Nunally testét megtalálták az már eleve gyanús... egy atomrobbanás után?  hm...

Sztem az nem atomrobbanás volt, de tény, hogy amit eltatált abból nem sok maradt.Akkor röhögnék egy nagyot, ha Nunally-nak is lenne egy Code-ja....

Dreamcleaver

#965
Quote from: Prof. William on 2008-09-01, 11:49:37
Hogy Nunally testét megtalálták az már eleve gyanús... egy atomrobbanás után?  hm...

Én is ebből indultam ki. FREIA gyak mindent teljesen megsemmisített a robbanás rádiuszában. Ha megtalálták Nunnaly testét, akkor valószínűleg él, és valahol menedéket talát. Amit mondjuk nem értek, hiszen a detonáció pillanatában épp egy siklón volt...úgyhogy tényleg Geass gyanúsa dolog. Poén, ha a shinobi-maidnek lenne. Végül is kezdetektől fogva Lelouch-ékkel volt, szal lehet Charles meg Marianne küldte őt a velük, hogy védve legynenek.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

chilip

DANCE!!!! All hail lelouch!!!

also, lehet ez már volt (de lehet csak a rövid verzió  :haha: ) Spinzaku HQ

NLZ

Első az fail, de a második állat. :D
[reserved]

Lythis

Lol, kíváncsi vagyok, hogy Schneizel mivel rukkol elő...
Also: nagyon remélem, hogy ez a Nunnaly-t megtaláltuk dolog csak egy nagy vicc....

Darkstar

Szerintem a Nunnalyt megtalálták dolog nem mostanra vonatkozott, hanem amikor visszakerült Japánból a "birodalomba" (még mielőtt kormányzó vagy mi a rák lett)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

Quote from: Darkstar on 2008-09-02, 03:13:47
Szerintem a Nunnalyt megtalálták dolog nem mostanra vonatkozott, hanem amikor visszakerült Japánból a "birodalomba" (még mielőtt kormányzó vagy mi a rák lett)

Ez logikusan és hihetően hangzik. Pedig már kezdtem örülni, hogy lesz még valaki geass-szal.  :frown:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin



Lythis

Quote from: Dreamcleaver on 2008-09-02, 03:36:23
Quote from: Darkstar on 2008-09-02, 03:13:47
Szerintem a Nunnalyt megtalálták dolog nem mostanra vonatkozott, hanem amikor visszakerült Japánból a "birodalomba" (még mielőtt kormányzó vagy mi a rák lett)

Ez logikusan és hihetően hangzik. Pedig már kezdtem örülni, hogy lesz még valaki geass-szal.  :frown:
És az a geass-a, hogy csakazértsem hajlandó meghalni?
btw: kedves knight of one levarrt szeme vajon mit tud?

chilip

már semmit, a stigma ami az erejének a forrása volt, elpusztult charlesal :)


Alkyra

#976
Quote from: chilip on 2008-09-02, 17:50:46
jááááááááááááááááááááj  :lol:

ááááááááááááááááááááááááááááááhhhhhhhhhhhhhhhh :muhahah: :muhahah:


counterattack:
http://www.youtube.com/watch?v=LJPBqukF6CU&feature=related

Nihilus

Quote from: Alkyra on 2008-09-02, 18:57:56
Quote from: chilip on 2008-09-02, 17:50:46
jááááááááááááááááááááj  :lol:

ááááááááááááááááááááááááááááááhhhhhhhhhhhhhhhh :muhahah: :muhahah:


counterattack:
http://www.youtube.com/watch?v=LJPBqukF6CU&feature=related
A counter fail.Nagyon.
Viszont a "jáááááj" nagyon durva. :D

Eberinu


Chronus

Hogy ne csak videó legyen.
[spoiler=kép][/spoiler]

Solid Snake


Alkyra

Quote from: Chronus on 2008-09-02, 19:58:24
Hogy ne csak videó legyen.
[spoiler=kép][/spoiler]

ohohoho.^^

NLZ

Quote from: Chronus on 2008-09-02, 19:58:24
Hogy ne csak videó legyen.
[spoiler=kép][/spoiler]
Erre reagálnom kell.
[spoiler][/spoiler]
:D
[reserved]

NLZ

Quote from: chilip on 2008-09-01, 23:56:23
also, lehet ez már volt (de lehet csak a rövid verzió  :haha: ) Spinzaku HQ
Spinzaku*Star
Mielőtt elévül a téma... :D
[reserved]

Xzone

DON'T TAZE ME, BRO!  :lol:

LuckyDingo

O_o Nah erre legyen valami épkézláb magyarázat... [spoiler]hogy a fenébe élte túl Nunnaly meg a Ninja-maid az atombombát? Ninát kivégzik? :D vagy Lulu megcsináltatja vele megin a Fleia-t /AMi nem tom mér nem Freya, de mindegy-biztos valami mozaikszó- :D/ és Szét fleiázzák a világot, míg marad Lulu meg Wienerschitzel és Egymást halálrageasselik XD /meglepődnék ha Schneizelnek nem lenne.. már mindenkinek van/
Apropó Geass.. Knight of Onenak jó kis képessége volt.. kár hogy kicsesztek vele XD[/spoiler]

Chronus

Code Geass R2 - 22:  :zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg:

WHAT THE FAAAAAAAAAK??

és végre megvan az a zöld borg trutyi amit az openingben láttunk.


Lythis

#987
Holy fukken shit.. this...this is...

FABULOUS

EDIT:[spoiler]nunnaly él dolgon mondjuk RAAAAAGE-eltem egyet, dehát annyira mocskosul várható volt...Schneizel pont egy akkora orbitális seggfej, amilyennek lennie kell, ráadásul mindeddig geass nélkül, le a kalappal előtte. A ninjamaid is életben van, what a twist....[/spoiler]
[spoiler=meg ez is][/spoiler]

Dreamcleaver

Azé ez a Suzaku beszambázik Albionnal a választásra és egyedül túszul ejti az egész UFN vezetőséget picit lolmár kategória. Az egész terepet a BK meg az UFN biztosította, Lelouche jött egyedül egy siklóval, és ez jön ki belőle...mintha megint fordult volna egyet a világ, és senki nem tudna semmilyen superior Knighmare-t vagy egyébb technikát felvonultatni az Albion ellen. Lloyd-san Lancelot-ját az előtti részekben szarrá verték az india csajszi fejlesztései, most meg nem jön elő semmivel...

De legalább él Nunnaly meg a ninja maid yippííí!  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin

Összegzés: tetszett az égő zsászló az elején.

Egyéb: milyen trutyi? ?_?
Más: Schneizel valódi indítékaira kíváncsi lennék.