Main Menu

Code Geass /Spoiler!/

Started by nephotep, 2007-02-07, 04:04:18

Previous topic - Next topic

White SeeD

#540
Ha ráírják hogy Hungary, akkor fizetniük kéne a jogokért, a cég beperelhetné őket stb.
+Lehet örülni az ingyenreklámnak :D Lehet az országimázs intézte el ezt is.
De a legnagyobb irónia, hogy a rész elején még az Suzaku the fag írtja az EU-s csapatokat :ejnye:

Edit:[spoiler=ez viszont már fligmeddig spoiler] Kiderül mire is képes Rolo geassa. Hát elég veszélyes. Gömbalakban hat, viszont nagyon shortrange. Nem kell szemkontaktus sem. És elég rövid ideig tart.
Viszont ez pont elég ahhot hogy odamenjen az illetőhöz és leszedje.
Ja és unlimited kategória. Akárhányszor használhatja bárkin, nem szükséges közvetlen kapcsolat, elég ha gönbön belül vín az illető.

És Lulu tényleg nem tudja kikapcsolni, de a kontaklensce jó megoldás :D[/spoiler]
CC-n már az újj MOAR ruhácskája van. Kalenen viszont egy törölközőn kívűl nemsokminden :jee:
Kicsit kevesebb volt az akció. (legalább is mechás, viszont a macskaegér harc nagyban dúlt.)
De a következő részben lesz bőven.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Prof. William

Ja. Valahogy össze kéne szedni a régi tagokat.
Ráadául most már Time Limit is van. :) Sztem nagy meglepetés éri majd a britteket...
Toudo és az emberi elég sokat érnek egy jó mechában.  :szemuveges:

Manitu

Quote from: White SeeD on 2008-04-20, 16:37:42
Ha ráírják hogy Hungary, akkor fizetniük kéne a jogokért, a cég beperelhetné őket stb.
A Hungaryért nem, max a Hungarovin-ért. De én még azt is kinézem belőlük, hogy az animátor nem ismerte a latin ábécét, és szimplán elbaxta. Néha a saját nevüket sem tudják rendesen átírni latinbetűsre a stáblistában ^^


Puru²

SZVSZ ez a Fungarovin valami kínai utánzat lehet mint a Niko vagy az Adideas . :smile:

Amúgy már kezdik megint túlzásba vinni ezeket  az epizód végi cliffhanger-ket .  :zomg:

Prof. William

Hát azért nem akkora cliffhanger mert nem hiszem hogy Zero meghalna a 3-ik részben. :) Bár az érdekel hogy vágja ki magát... - A kardoscsávó meg miért nem ölte meg a BK-kat? - Nagyon Just as Planned előérzetem van...

Egy kérdés... Sztetek Guilfordot kinyírják a követkető részben/részekben? - Már elég sokat szerepelt az első sorozatban is és ztalán itt az ideje hogy átadja hejet az új szereplőknek. :) + Duellezni Akar Zeroval. Hát nem tudom Zero hogy képzeli az 1vs1 csatát de tuti hogy nem úgy ahogy Gil. :) + Talán Cornelia is ismét visszajön ha a lovagját/lovagjait ledarálják...

Theon

Cornelia nem halt meg az első évadban?  :confused:
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

White SeeD

Hmm, ez első seasonban láttuk Cornelit meghalni? Már régen volt, nem emlékszem rá  :smile:
Meg szerintem nem véletlenűl vannak benne az outroban.
Hmm, ki tudja, mi lesz még itt. :jee:

A Fungarovin = Hungarovin http://www.hungarovin.hu/ és a legminőségibb cuccokat csinálja :smile:
Ez inkább olyan mint a Somy meg a SAGA

Persze ha egy kis pénzt beleölne a magyar imázsközpont, akkor reklámoznák, és pizzát zabálnának minőségi magyar borok társoságában a második seasonban :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Prof. William

Vagy csípős kolbász és szalonnát ennének. C.C meg rászokna a pacaplörköltre. :)

És a végén a Britt Birodlalom romjain Zero elővesz egy üveget és egy

- Igazi győzelem után csakis Tokajit iszik az ember! 

feliáltással felhajtja. :)

Majd belevigyorog a képbe és The End.  :szemuveges:

chilip

Zero emberei csakis Tesco gazdaságos élelmiszert esznek, tápláló és olcsó... :D

Dreamcleaver

A Magyar Virtus a Fekete Lovagok...nem, Zero...nem, az egész Japán...az egész Világ utolsó reménysége!  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

Majd kapnak egy kis erősítést magyarhonból ( Ami mellesleg 2018-ra már a EU vezető állama ) ... A magyar mechahaderő ugyanis a Fekete Sereg névre halgat és persze nekünk is van pár geasshasználónk... Pl Sándor aki mechában űlő katonát is megeassoz... Csak ránéz Knightmarre és megszólal...
- Kérem kapcsojja ki! - És erre a fél Britt hadsereg leál...

Urinak meg olyan geassa lessz hogy képes lessz az ellenség mecháját elgörbíteni és ha belüvölti a kemrába hogy "műkögggyyyy!" akkor minden háztartásban leesnek a kanalak a tévékrőll.  Ráaádul a kevert angol-magyar beszéde maitt képes lessz beépülni a Brittek soraiba.

Persze hajógyári szigeten egy giagantikus mechagyár működik szóval az utánpótlással nem lessz gond.

Gulyáságyúink meg egész hadosztályokat söpörnek el. És persze a hightech mechákat már megmelítettem régebben. :)

+ Addigra nekem ( Mint az EU magyar vezetőjének ) már lessz egy olyan Geassom hogy csak ránézek Britanniára és ott máris 80%-al csökkenek a reálbérek, korrptálódnak a politikusok és anglia csődbemegy.

Ahh mily dicső látomás... - Harmadik "magyarok által szponzorált" szezont akarok! 

Flaser

Quote from: Prof. William on 2008-04-22, 15:20:16
Majd kapnak egy kis erősítést magyarhonból ( Ami mellesleg 2018-ra már a EU vezető állama ) ... A magyar mechahaderő ugyanis a Fekete Sereg névre halgat és persze nekünk is van pár geasshasználónk... Pl Sándor aki mechában űlő katonát is megeassoz... Csak ránéz Knightmarre és megszólal...
- Kérem kapcsojja ki! - És erre a fél Britt hadsereg leál...

Urinak meg olyan geassa lessz hogy képes lessz az ellenség mecháját elgörbíteni és ha belüvölti a kemrába hogy "műkögggyyyy!" akkor minden háztartásban leesnek a kanalak a tévékrőll.  Ráaádul a kevert angol-magyar beszéde maitt képes lessz beépülni a Brittek soraiba.

Persze hajógyári szigeten egy giagantikus mechagyár működik szóval az utánpótlással nem lessz gond.

Gulyáságyúink meg egész hadosztályokat söpörnek el. És persze a hightech mechákat már megmelítettem régebben. :)

+ Addigra nekem ( Mint az EU magyar vezetőjének ) már lessz egy olyan Geassom hogy csak ránézek Britanniára és ott máris 80%-al csökkenek a reálbérek, korrptálódnak a politikusok és anglia csődbemegy.

Ahh mily dicső látomás... - Harmadik "magyarok által szponzorált" szezont akarok! 

....ah most már tudom mindennek mi az oka!
Prof. William elfelejtett szemkötőt hordani!
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

White SeeD

 :D
A harmadik seasont majd mi csináljuk Magyarországon, so minden elképzelhető  :Kiraly:

De komolyra fordítva a szót, én kicsit előre gondolkodtam. Én DN szerű végződésre számítok.
Pedig nagyon örülnék egy happy endnek, de nem tartom valószínűnek hogy meglesz.

Bár az már fél happy end lesz ha Suzakut kinyírják  ;)
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Alkyra

Egy érdekes észrevétel: 3 rész vége nagyjából a Kékfrankos jelenet után: Rolo bal oldalt van a szőke lányhoz képest ám a jelenetnél amikor ráközelít a kamera s nem lulu szemszögéből nézzük a dolgokat, akkor már a jobb oldalra kerül.XD

Prof. William

Valami tápos Geass pówer lehet a dolog mögött. :)

White SeeD

#555
RAW out, and downloaded.
Ez is jó rész volt. Szokásos just as planed.
És amit sejteni lehetett az outrobol bekövetkezett.
Suzaku hazajön Franciaországi kiruccanásából. Alig várom a köv részt :jee:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6


chilip

nekem a Chihiro-s verzió jön le 1 percen belül, az mien?

Prof. William

A Britt halandóság nagyon megugrott ebben a részben...

Újabb parancsnoki egység + vagy 30 mecha + 2 Glasgow Knights is oda. :)

Lt. Simoan Blarke

What the f-?

Nightmare Frame vagy Knightmare Frame? gg sub (ez volt usteamen), első részben Nightmare, másodikban már mindenhol Knightmare-t írnak... anidb is Nightmare/Knightmare-t ír. Most melyik? :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Chronus

04: Zero túl imba. De most komolyan. Alig 4 része hogy visszajött, de már elpusztított 2-3 vezetőt, vagy 2 tucat brittet, 40+ knightmaret, 2-3 Glasgow knightot, egy felhőkarcolót, egy teljes kivégző terepet, kiszabídította a fogva tartott BK vezetőséget és maga mellé állított egy Geass-usert.. ja és emellett államot alapított a Kínai Köztársaság nagykövetségén....

A vége meg... remek.. már kezdett hiányozni ez a b*zi... :comp: kell minimum egy karakter akit a pokol ményére kívánhatok.

Prof. William

Hát az előző szezonban szinte egy főbb arcot se nyírt ki... Most be kell hoznia a lemaradást+gyorsan haderőt kell építenie... :) + ott van még a 12 fős knights is akiket meg kell ritkítani. :)

Dreamcleaver

Azért remélem a legvégén a császárral együtt Zero is megdöglik.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Flaser

Te még hiszel a mesékben...

...Zero életében az lenne a tragédia ha életben maradna, s látná a szeme előtt szertefoszlani az élete művét.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Prof. William

#564
Ha életben maradna akkor miért foszlana szét az élete műve? Max akkor ha meghal...

Ez a tragédia már megtölrtént vele amikor az emperor mindent elvett tőlle és a BK-nak befelegzet... - Most rajta a sor.  :szemuveges:

Zero természetes hogy imba mert először is ő Zero, :) másodszor pedig ha egy szuperhatalmat akarsz leverni akkor nem szabad kcsiben játszani. :)

A 2-3 G knight halála tetszett mert talán most először halt meg a CG-ben (Euphi-t nem számítva) aki valmilyen szinen számít a brittek közül. Hisz ha meghal pl 1000- pilóta akkor az nagy veszteség vagy 5 napig amíg jön az utánpótlás... de a GK-k valamilyen szinten profik voltak. Talán Toudo és a 4 Holly -volt még 1 súlycsoportban velük. Szóval örülök hogy legalább ők elkezdtek ritkulni...

Alkyra

#565
Quote from: Chronus on 2008-04-28, 01:29:21
04: Zero túl imba. De most komolyan. Alig 4 része hogy visszajött, de már elpusztított 2-3 vezetőt, vagy 2 tucat brittet, 40+ knightmaret, 2-3 Glasgow knightot, egy felhőkarcolót, egy teljes kivégző terepet, kiszabídította a fogva tartott BK vezetőséget és maga mellé állított egy Geass-usert.. ja és emellett államot alapított a Kínai Köztársaság nagykövetségén....

A vége meg... remek.. már kezdett hiányozni ez a b*zi... :comp: kell minimum egy karakter akit a pokol ményére kívánhatok.


Most hova tököljön? Ne feledd, hogy Zeronak már nagy tapasztalata van ilyesmiben.:) Továbbá Geass-el én is könnyedén játszanék sikeresen háborúsdít...
Hamardrészt a sorozat csak 24 részes lesz...vlhogy bele kell h férjen a történet. :lul:

Nu. Rohadt jó volt ez a rész. Néha már azon veszem magam észre, hogy ott vigyorgok amikor Zero alkot valami nagyot megint...:)
Ha ilyen szépen alázza a népet, akkor szép jövőt jósolók az anime-nek...bár ott van Spinzaku is még...(nem szeressük a sok emot egy történetben...)

Rounin

Engem egyetlen dolog zavar igazán (na jó, kettő).
A kerekasztal lovagjai. Ahogy azt korábban is kérdezte valaki, most ez mi? Óvódás önképzőkör? :wtf: :gyagya: Nem kéne ez.

A másik csak Zero eltúlzott gaylord (?) kézmozdulatai.

chilip

#567
Quote from: Rounin on 2008-04-28, 20:40:39
...

A másik csak Zero eltúlzott gaylord (?) kézmozdulatai.

te csak hallgass míg az avatarod egy gay-lion :D

Prof. William

Ez már evidens hogy animében a szupercsapat sosem 40 éves harcedzett veteránokból áll hanem 17 éves fiúkból/lányokból...

Rollo-t meg Zero szépen fel tudná használni az ellenfelek kiritkítására... :)

Lythis

Rolo-t egészen véletlenül nem lábtörlőnek akarja használni, amiért volt pofája Nunnaly helyére kerülni? Mintha valami ilyesmit hablatyolt volna. Azért meglepő, hogy egy kis sakkbuziból mekkora zseni lett csak azért, mert kapott egy geass-t... képzeljétek milyen batshit insane imba állat lesz abból, aki kirakta a 20x20x20-as rubik kockát... (read: nekem kicsit meredek, hogy egyszerscak ENNYIRE nagyon tud, dehát ez végülis egy animu, szal nem kell komolyan venni).
Rolo engem személy szerint irritál, és van egy olyan megérzésem, hogy emoznak majd még egy sort Luluval. És persze ottvan Suzaku is... Remélem nem egy orbitális fagfest a vége. Lassan már ott tartok, hogy a "normális" karakterek listája kimerül a C.C. és a kínai testőr/nagykövet duóban.
Amúgy csak nekem tűnik úgy, hogy a rajzolás helyenként mérfőldekkel szarabb, mint amit az első szezonban láttunk?