Heroes / Hősök (SPOILEREK!!!)

Started by Cobra, 2007-03-04, 23:18:06

Previous topic - Next topic

Bruce

4. Amit Peter nyomott az szerintem is Ted képessége, viszont Syler keze nem kék tűzben izzik... az elején említették, hogy találtak fagyott hullákat, egyet még mutattak is... az szerintem jeges képesség volt.

5. Parkman viszont télleg furi, nem úgy beszél mister presidenttel, mint aki először találkozik vele... és ennyi idő alatt nem hallotta volna meg, hogy ő nem is Nathan?

6.Peter biztos hogy találkozott Clairrel... 9. rész - Homecoming. Jackie megölése után Syler látja, hogy Clair regenerálja magát, ezért elkezdi üldözni. Ha nincs ott Peter, akkor el is kapja.

idő 1 - Clair meghal, Syler robban, Hiro leszúrja, de Syler regenerálja magát. Hiro visszamegy.
idő 2 - Clair megmenekül, Peter robban és túléli, de nem mert regenerálja magát, hisz Tednek sem volt semmi baja... Viszont Hiro most is csap egyet a kardjával, hiszen ő azt hiszi Sylerre támad... valószínű innen a vágás, bár kérdéses miért nem gyógyult be. Hogy Hiro hogy élhette túl a robbanást... hát, ha tippelnem kéne, azt mondanám időfagyasztással.
idő 3 - Jelen Hiro visszatér a jövőből, kezében a képregénnyel... és mi várjuk a 21-es részt.

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Randal

Na, meglestem én is.
A Claire-s dolog nagyon fura, mert Claire csak akkor élhetne, ha Peter megmentené. De eredetileg Peter nem mentheti meg, mert lefestették a halálát.
tehát Clairnek halottnak kellene lennie.
Vagy ami még lehetséges, hogy Isaac is aszerint festette a jövőt ahogy Hiro bekavart és Hiro talán azért küldte Petert Clairhez, hogy megkapja a képességét. Vagy valóban Clairet kellett megmentenie.
De ennek ellentmond az, hogy Bennett tudta, hogy él a lánya hisz nem először volt a kávézóban.
Szóval vagy a következő részekben derülnek ki dolgok (vagy nem) ezzel a jövővel kapcsolatban, vagy a készítők figyelme siklott át pár dolgon. 

noriko

#122
Randal: lásd előttem szólók! ;) Vagyis Hiro és Ando már a megváltoztatott idősík folytatásába csöppen bele, abba, amiből ő is jött, ahol Peter megmentette Claire-t. Tehát Claire ezért van életben ebben a jövőben.

Én meg már megint kezdek belezavarodni az időutazásba...
Ha most abban vagyunk, hogy a múltban valamit megváltoztatva egy másfajta jövőt kapunk, akkor ha a múltban Hiro egyszercsak kimegy a képből, időutazik a jövőbe, akkor hogy lehet ott a jövőben is, ahol rendesen megvan a szerepe meg minden, saját kis múlttal, meg küzdelmekkel, miközben azt kérdezi múltból jött énjétől, hogy leszúrta-e Sylar-t, pedig mivel ő a megváltoztatott jövő produktuma, elvileg emlékeznie kéne erre, de nem emlékszik. Akkor az a része az egésznek most elvileg nem történt meg, és Hiro is lelépett még előtte, úgyhogy ott meg még nem történt meg, vagyis van egy űr Hiro életvonalában... de a történetben mégsincs. Vagy mi van?? 
ááááá i'm lost. kellett nekem belegondolni!  :muhahah:

(a Pillangó-hatás c. filmben pl. tetszett a megoldás, mert, ha jól rémlik, ott a változtatással mindig új emlékeket is kapott hirtelen a főhős.)
"I wish I could, but I don't want to."

Randal

noriko:

Lásd amit írtam:D
Ezért írtam, hogy WTF, hisz ha előveszem azt a régebben mondott elméletemet, miszerint a a között az időpillanat között, hogy Hiro a jövőbe teleportál addig a pontig ahol találkozik önmagával, addig a jövő képlékeny, tehát arról nem tudnak semmit, így lehet meg a jövőben Hironak az emlékei Sylarról.

Azt mondjuk nem tudjuk, hogy a jövőHiro  tudja-e a pompomlány megmentéses verziót az emlékeiben, szal ez így gáz.
Meg sok megmagyarázatlan dolog van még. Pl. Nathan/Sylar és Peter tudja hogy a robbanáskor mi volt, Hiro is sejtheti, de semmi más.
Egyébként pedig Peter ugyanúgy átveszi mások képességét mint Sylar. Legalábbis erre utalnak azok a részek, ahol a láthatatlan ember tanítja.
Plusz ebben a részben nem volt szó se Lindermannről, se a cégről, se Hiro apjáról, senkiről.
És azt se tudjuk, hogy Ando hogyan halt meg.

Próféta

Randal: szamárságokat beszélsz :)
Future Hiro nem emlékezett a pomponlány megmentésére, hiszen másik idővonalból jutott oda, lásd alant.
Sylar öléssel szed fel képességeket. Peter meg élve hagyva tanulja el. Ez nem újdonság.
Amit láttunk, az a jövő a sorozat első 19 részének a jövője, tehát a kislány meg van mentve, és Peter tud gyógyulni.
Future Hiro rosszul tudta, mi miatt történt a robbanás.
Az utolsó két megjegyzésedre: egy részben nem lehet 5 év teljes történelmét elmondani, pont jó, hogy hagytak egy kicsit a képzeletnek. Bár azért a Linderman Act-re volt utalás.

Quote from: noriko on 2007-05-04, 01:13:30
Én meg már megint kezdek belezavarodni az időutazásba...
Ha most abban vagyunk, hogy a múltban valamit megváltoztatva egy másfajta jövőt kapunk, akkor ha a múltban Hiro egyszercsak kimegy a képből, időutazik a jövőbe, akkor hogy lehet ott a jövőben is, ahol rendesen megvan a szerepe meg minden, saját kis múlttal, meg küzdelmekkel, miközben azt kérdezi múltból jött énjétől, hogy leszúrta-e Sylar-t, pedig mivel ő a megváltoztatott jövő produktuma, elvileg emlékeznie kéne erre, de nem emlékszik. Akkor az a része az egésznek most elvileg nem történt meg, és Hiro is lelépett még előtte, úgyhogy ott meg még nem történt meg, vagyis van egy űr Hiro életvonalában... de a történetben mégsincs. Vagy mi van?? 
ááááá i'm lost. kellett nekem belegondolni!  :muhahah:
Future Hiro igazából nem a mi Hironk megöregedett változata, hanem aki az első (?) idővonalból jött, hogy átadja a "save the cheerleader, save the world" üzenetet. Ezáltal egy leágazó idővonalat hozott létre és annak a jövőjébe utazott előre. Így arra emlékezett, hogy ő egy olyan világból jött, ahol a lány nem volt megmentve. Valószínűleg nem tudta, hogy így lesz, de a megváltoztatott időben előreutazva olyan világba csöppent, ahol meg volt mentve. (Meg is lepődött, hogy Bennet lánya él). Ha viszont így van, és már a megváltoztatott világban van, akkor hogy jöhetett a fiatal Hiro előre? (akinek az emlékeivel nem rendelkezett, mert már régebben elágazott tőle az életvonala) Ezek szerint nem sikerült a világ megmentése projekt, na ezen döbbent le a 19. rész végén / 20. elején.

noriko

#125
Quote from: Próféta on 2007-05-04, 01:47:19
a megváltoztatott időben előreutazva olyan világba csöppent, ahol...
Vagyis egy másik világba csöppent, mint amiből eljött! De akkor miért ugyanaz a pozíciója ebben is, mint korábban? Az ő életvonalára ennyire nem hatott az a módosítás, hogy Claire-t megmentették? De hisz amit ő ott hagyott, abban Sylar volt még a bomba, ebben pedig már Peter! Vagy csak ennyi változás történt volna?
ehhh hagyjuk. i'm hopeless  :D
"I wish I could, but I don't want to."

Dreamcleaver

#126
A fő kérdés: mi a halálért robbantotta fel Peter fél New Yorkot? Gondolom nem direkt volt, de már az erejét is stabilan tudja kezelni. Valami bekavarhatott, de mi? És Hiro, ha leszúrta Petert, akkor miért hiszi azt, hogy Sylar tette?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Randal

Próféta:
Oké, te idővonalakban gondolkodsz, én meg egyetlen idővonalban, a készítők meg majd megmondják, hogy ők miben. De van értelme annak amit mondasz.
Nem biztos hogy peter robbantotta fel New Yorkot, hisz elméletileg azt is kiküszöbölték azzal, hogy tudja irányítani magát.
De lehetett Peternek kinéző Sylar is, hisz nem tudjuk abban az elkövetkezendő időszakban ami az elszökése és a bombarobbanás között történik, kivel találkozik és milyen képességeket szed fel. Lehet, hogy közben találkozik egy átváltozós muksóval és kinyírja.

Solid Snake

Quote from: Randal on 2007-05-04, 10:54:42
De lehetett Peternek kinéző Sylar is, hisz nem tudjuk abban az elkövetkezendő időszakban ami az elszökése és a bombarobbanás között történik, kivel találkozik és milyen képességeket szed fel. Lehet, hogy közben találkozik egy átváltozós muksóval és kinyírja.

Esetleg Peter találkozhatott Candice-el, leimitálta az illuzionista képességet, majd a robbanás napján Sylar-nek álcázta magát, így Hiro okkal hihette, hogy Sylar-t szúrta le.  :hehe:

Quote from: Randal on 2007-05-04, 01:37:41
Plusz ebben a részben nem volt szó se Lindermannről, se a cégről, se Hiro apjáról, senkiről.
És azt se tudjuk, hogy Ando hogyan halt meg.

Linderman-re utalás van a Linderman Act-re vonatkozóan. A cég valószínűleg tönkrement, Hiro apja elméletem szerint a Linderman-generációhoz tartozó Hősök csapatához tartozik (eddigi lehetséges tagok: Linderman, Petrelli mama, Petrelli papa, Hiro papa, Mr. Bennet, fiatal Haiti + a cég gyökerei Thompson irányítása nélkül).

Ando halálát pedig tisztázzák a részben: Peter árulja el -- Ando a robbanásban halt meg.

Randal

Solid Snake: Jé, tényleg mondták. De a jövő hiro azért nem mondta el neki, hogy meghalt, nehogy csináljon valamit. Ezt nem tudom akkor mire értette.

Amúgy meg Bennett nem hős, de a céghez tartozik. És vajon Candice mióta másolja Mrs. Bennettet? VAgy lehet, hogy csak az az egy alkalom volt.

Calintz

#130
Quote from: Randal on 2007-05-04, 14:07:55
Solid Snake: Jé, tényleg mondták. De a jövő hiro azért nem mondta el neki, hogy meghalt, nehogy csináljon valamit. Ezt nem tudom akkor mire értette.

Amúgy meg Bennett nem hős, de a céghez tartozik. És vajon Candice mióta másolja Mrs. Bennettet? VAgy lehet, hogy csak az az egy alkalom volt.
Azért nem mondta, el hogy ne essen neki rosszul...nem tudom neked hogy esne az hogy hallott vagy a jővőben és a barátod nem tudott megmenteni?

Quote from: noriko on 2007-05-04, 02:09:05
Quote from: Próféta on 2007-05-04, 01:47:19
a megváltoztatott időben előreutazva olyan világba csöppent, ahol...
Vagyis egy másik világba csöppent, mint amiből eljött! De akkor miért ugyanaz a pozíciója ebben is, mint korábban? Az ő életvonalára ennyire nem hatott az a módosítás, hogy Claire-t megmentették? De hisz amit ő ott hagyott, abban Sylar volt még a bomba, ebben pedig már Peter! Vagy csak ennyi változás történt volna?
ehhh hagyjuk. i'm hopeless  :D

Ahhoz képest hogy "hopeless" vagy te megértetted amiről beszéltem.
Hogy ha Claire él akkor csak is Peter menthette meg... Szal a jővőben Peter már tudott regenároldni.
És a legviccesebb...hogy elvileg hasba lett szurva Sylar, (jó tudom, ezt kell tenni, azért volt ez az ujságban), de gondolom oda szurt, mégis a fején van a vágás Peternek...

Quote from: Bruce on 2007-05-03, 23:35:49
4. Amit Peter nyomott az szerintem is Ted képessége, viszont Syler keze nem kék tűzben izzik... az elején említették, hogy találtak fagyott hullákat, egyet még mutattak is... az szerintem jeges képesség volt.

5. Parkman viszont télleg furi, nem úgy beszél mister presidenttel, mint aki először találkozik vele... és ennyi idő alatt nem hallotta volna meg, hogy ő nem is Nathan?

4. szerintem nézd meg a képregényt, addig én sem tudtam, és az utolsó képen szikrázik a keze...

5. szerintem a telefonon át nem megy át a gondolat olvasás, és ha mégis átmenne...akkor se csinálná, mert ő neki semmi oka nincsen gyanakodni, arra hogy ő nem Nathan...
Egyébként meg...Parkman is mókásXD Csak igy belecsöppent egy ilyen munkába azután, hogy kirugták mindenhonnan?XD
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

noriko

még egy kis időutazásos piszka.  :haha:

Amikor Hiro ugrik az időben, eltűnik abból az idősíkból és onnantól amikor eltűnt, odáig ahova ugrott, hiányzik a jelenléte! Elvileg. Mert amikor legelőször elugrott NY-ba, a jövőbe, és felhívták Ando-t a rendőrök, Ando azt mondta, hogy már vagy 5 hete nem látták!! Tehát, ha most elugrott Hiro a módosult jövőbe, onnantól a jövőbeli pillanatig hiányoznia kellett volna az idősíkból... az előző logika alapján. Vagy nem?
"I wish I could, but I don't want to."

Dreamcleaver

#132
Ja, ezért eleve baromság az összes ilyen jövőbe ugrálás és találkozás saját magammal dolog.
Mondjuk azt nem tudom, hogy mi van akkor, ha valaki visszaugrik a múltba. Akkor ugye ketten lesznek egy idősíkban. Aztán ők ketten visszaugranak, és akkor már lesznek hárman. Ezt megcsinálják, amíg lesznek 100-an, és azután mind a 100 Hiro előreugrik a jövőbe és letámadja Sylart.  :D

szerk. tulajdonképpen elég, ha csak pár másodperccel ugrik vissza. akkor már a múltban várhatja önmagát. "heh hol vagyok már, kések"  :D

És mi lenne akkor, ha a doki megkérné Hiro-t, hogy vigye vissza oda, mikor még az apja nem találkozott Sylar-rel. Aztán  elkérné a listát  a papától, megkeresnék a még az erejéről nem tudó Sylart, és megölnék. End.

Utálom az időutazásos sztorikat.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Shali

Huj-huj, Heroes topic, és ezt még nem is vettem észre -.-

A tv2-ről annyit, hogy szerintem ritka bénán oldották meg, és el fogják érni, hogy egy bukás legyen a Heroes Magyarországon. A szerda este 10-es időpont egyszerűen nevetséges.
A szinkron pedig nem tetszik. Mohindernek nincs akcentusa, meg amúgyis, hiányzik a beleélés, de nem lepődtem meg, így szokott ez lenni.
Annak viszont nem látom nagy esélyét, hogy a következő évadot is leadják itthon.

Bár magyarul csak egy pár részt láttam, de így újra visszanézve rájön az ember, hogy milyen durva utalások vannak mindenütt elrejtve, amiknek először nem is tulajdonítunk jelentőséget.

Az időutazás amúgy szerintem is a legneccesebb része a sorozatnak. Egész egyszerűen bemehetnének a szülészetre, és megölhetnék Sylart akkor, amikor épp kimászott az anyjából, aztán pakk.

Viszont ettől függetlenül egy baromi jó sorozat, alig várom a következő részt ^^
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Calintz

#134
Quote from: noriko on 2007-05-04, 18:40:41
még egy kis időutazásos piszka.  :haha:

Amikor Hiro ugrik az időben, eltűnik abból az idősíkból és onnantól amikor eltűnt, odáig ahova ugrott, hiányzik a jelenléte! Elvileg. Mert amikor legelőször elugrott NY-ba, a jövőbe, és felhívták Ando-t a rendőrök, Ando azt mondta, hogy már vagy 5 hete nem látták!! Tehát, ha most elugrott Hiro a módosult jövőbe, onnantól a jövőbeli pillanatig hiányoznia kellett volna az idősíkból... az előző logika alapján. Vagy nem?

Hehe és ténylegXXD
Bár lehet a jővőbelire ez máskép vonatkozikXD

Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-04, 19:39:42
És mi lenne akkor, ha a doki megkérné Hiro-t, hogy vigye vissza oda, mikor még az apja nem találkozott Sylar-rel. Aztán  elkérné a listát  a papától, megkeresnék a még az erejéről nem tudó Sylart, és megölnék. End.

Utálom az időutazásos sztorikat.  :D
Még megölni se kéne, ha a pasi nem beszélt volna erről sose tudta volna meg, hogy tud e valamit...
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

noriko

Attól, hogy Sylar-t megölik, akár babakorában, még a bomba robbanhat...

Valahol az is felmerült, hogy ha Peter is képes arra amire Hiro, akkor miért nem megy ő is vissza a múltba variálni, ha annyira bántja ez az egész dolog.

Dreamcleaver:  :D :D és továbbra is  :tezsvir:

de azért tovább nézzük!  :D
"I wish I could, but I don't want to."

Próféta

Quote from: noriko on 2007-05-04, 18:40:41
még egy kis időutazásos piszka.  :haha:

Amikor Hiro ugrik az időben, eltűnik abból az idősíkból és onnantól amikor eltűnt, odáig ahova ugrott, hiányzik a jelenléte! Elvileg. Mert amikor legelőször elugrott NY-ba, a jövőbe, és felhívták Ando-t a rendőrök, Ando azt mondta, hogy már vagy 5 hete nem látták!! Tehát, ha most elugrott Hiro a módosult jövőbe, onnantól a jövőbeli pillanatig hiányoznia kellett volna az idősíkból... az előző logika alapján. Vagy nem?
Ha most előreugrasz a jövőbe, akkor hiányozni fog a jelenléted. Ha ezek után visszaugrasz, akkor azzal már megváltoztatod a jövőbeli énedhez képest a múltat, így lehetséges, hogy mégis leéld vidáman az életed.

Ha viszont leélnéd vidáman az életed, majd 5 évvel későbbről visszajössz egy pillanantra, és átpiszkálsz valamit, akkor máshogyan fogod lelélni az életed, de le fogod élni, és nem fogsz hiányozni.

Ettül függetlenül Dreamcleavernek igaza van: ha van időutazás, akkor van minden.

Solid Snake

Quote from: Shali on 2007-05-04, 20:23:21
A tv2-ről annyit, hogy szerintem ritka bénán oldották meg, és el fogják érni, hogy egy bukás legyen a Heroes Magyarországon. A szerda este 10-es időpont egyszerűen nevetséges.
A szinkron pedig nem tetszik. Mohindernek nincs akcentusa, meg amúgyis, hiányzik a beleélés, de nem lepődtem meg, így szokott ez lenni.
Annak viszont nem látom nagy esélyét, hogy a következő évadot is leadják itthon.

A TV2 megpróbált pedig mindent, kezdve a duplapremierrel, amit igencsak sokan néztek. Ott szúrták el, hogy a költségvetés esése miatt nem volt alkalmuk egy PB-hez hasonló promó-hadjáratra, illetve a magyar átlagnép által nézett RTL-es Fábry show-val egy időbe rakták a további részeket, így hétről hétre esett a nézőszám egészen addig a határig, hogy időpontváltozást kellett eszközölni. Sajnos rajongóknak ez valóban nem jó, dehát ilyen ez a nyamvadt tévécsatorna-háborúzás.

A szinkron véleményem szerint átlagon felüli a többi sorozathoz képest, a legtöbb szereplő hangját kellemesen eltalálták (Peter hangja egy idő után szokható, Matt szinkronja (Kerekes József) szintén passzol (DE csak akkor, ha angolul még nem nézted)). Mohinder és Hiro esetében pedig teljesen érthető, hogy az akcentust nehéz leutánozni egy fülledt szinkronstúdióban, s míg Hiro ténylegesen katasztrofális, addig Mohinder megszólaltatójával nincsen gond.

Ha angolul nézi az ember a Heroes-t, akkor persze, hogy szokatlanok lehetnek egyes magyar hangok. Evidens, hogy az eredeti nyelv a best, ennek ellenére amit tudtak, kihoztak.

Selmo

Szerintem ezek a tv-sek akkor kavarnak az idővel, mikor a megmagyarázhatatlant kell megmagyarázni. Én meg sem próbálom érteni, majd kiderül, vagy nem derül ki. :hehe:

A tökéletesség unalmas.

Randal

MUST SEE!

Heroes EP 21 promo
http://youtube.com/watch?v=qBif3-XdMNI

Kérem az újabb téteket megadni az elméletekkel:D

Solid Snake

Quote from: Randal on 2007-05-07, 21:46:07
MUST SEE!

Heroes EP 21 promo
http://youtube.com/watch?v=qBif3-XdMNI

NO!
Ha már eddig kibírtam, akkor néhány óra miatt nem fogom magamnak lelőni a poént.  :szemuveges:
NBC a promóiban elég sokat spoilerez, ami az újabb részek élvezeti értékét igencsak lecsökkenheti. Heroes-ra ez pedig hatványozottan igaz.  :ejj:

Randal

Na jó, de hidd el, SOKKOT FOGSZ KAPNI.
Bár ezt eddig is sejtetted:D
Csak sajna mire kijön hozzá a felirat:( Bár lehet, hogy belekezdek anélkül. Hátha.

Solid Snake

Quote from: Randal on 2007-05-07, 22:00:49
Na jó, de hidd el, SOKKOT FOGSZ KAPNI.
Bár ezt eddig is sejtetted:D
Csak sajna mire kijön hozzá a felirat:( Bár lehet, hogy belekezdek anélkül. Hátha.

Felirat? Ugyan már.  :ejnye:

Holnap hajnalban felkelek, leszedem torr3ntről, megnézem magában, aztán indulok matek érettségire.  :haha: :lazza:

Randal

Jóvanna. Én még nem tartok ott angolból, hogy mindent hallás után tudjak (bár diplomához kell, fene, van rá fél évem), bár ki tudja, a Jericho 21. részét is úgy néztem és végülis egy-két szót nem értettem kristálytisztán.
Nemtom matek érettségiből melyiket írod, ha közepet akkor ne parázz, nem nehéz, ha központit (asszem itt már felsőfokúnak hívják) akkor meg grat a tudásodhoz:) Én még most se próbálnám meg. Csak jóóó hosszú felkészülés után:)

chilip

Hát... huh...  :eek: - igen, 21. rész. Hát a vége elég ciki volt Peter szempontjából...

Randal

Na, csak megnéztem. A vége nagyon nagy poén lett:D
Már eddig is gondolkodtam ezen, de most csak felvetem:
Mi van, ha azzal hozzák magukra a legnagyobb veszedelmet, hogy próbálják azt elkerülni?

Dreamcleaver

Ennek a Petrelli mamnak olyan idegesítő pofázmánya van, szívesen venném , ha Ted vagy Peter kicsit megolvasztaná, vagy Sylar átszabná.  :D

Ebben a részben nekem most Sylar tetszett a legjobban. Kicsit emózott, de a végére "rendbejött". Kíváncsi vagyok mi lesz a kiscsaj szerepe. Mondjuk az érdekes, hogy a Sureshból szedett antitest nála is bevált.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Randal

Dreamcleaver:
Ha belegondolunk, hogy Shanti is csodagyerek volt, akkor valószínű hogy Suresh maga is az. Már ha jól emlékszem, hogy Shantival kapcsolatban.
Petrelli mamáék meg csinálják a saját elképzelésük szerint a dolgot, viszont Sylar meg nemigen akar úgymond ártatlan embereket ölni. Ő csak a speckókra megy. Alapból nem gonosz a ficak, csak van egy kis kisebbségi komplexusa, megspékelve egy javítási vággyal, ami valszeg a képességének tudható be. Akkor enyhén megkattan.

Solid Snake

Quote from: Randal on 2007-05-09, 09:48:25
Alapból nem gonosz a ficak, csak van egy kis kisebbségi komplexusa, megspékelve egy javítási vággyal, ami valszeg a képességének tudható be. Akkor enyhén megkattan.

Elvileg ebben a sorozatban senki sem mondható igazán gonosznak, mindenki a saját céljai eléréséért küzd. Engem egyedül ez a Linderman-Thompson-Petrelli mama triász zavar a magasztos "világmegmentési tervükkel". :rolleyes:

noriko

Nem is értem, hogy hogy lesz abból világmegmentés, ha felrobban fél NY... Főleg, hogy a jövőbe pillantva, csak rosszabb lesz utána a helyzet. Meg hülyeség, hogy akkor az emberek egyesülnek, mert éppen hogy emiatt fogják üldözni a "mutánsokat", és félni tőlük, szóval nem tudom, mit akarnak ezzel elérni.

Ennek a résznek lehetett volna a címe "Mothers" is akár. Érdekes megfigyelni, hogy alapból sem Sylar, sem Nathan nem menne el abba az irányba ahova tartanak, de anyuci hozzáállása elég nagy befolyással bír mindkettő esetében!
"I wish I could, but I don't want to."