Main Menu

Claymore /Spoiler!/

Started by Christian, 2007-04-05, 05:50:35

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Hát megnéztem. Jó volt szép volt, bár kezd ez cseppet aggaszató lenni a Raki szál. [spoiler=anime]Ugyanis lelépett Isleyéktől és ha jól láttam a previewet akkor talán még össze is találkozik Clairerel..[/spoiler] [spoiler=manga]hmm bár tetszene, ha Jean helyett Rakit tépné szét Clair, amikor ő vissza akarja hozni XDDDDDD [/spoiler]Nah mindegy meglátjuk mi lesz.. még 4 rész ha minden igaz.

Lokids

Quote from: LuckyDingo on 2007-08-30, 00:13:18
[spoiler=manga]hmm bár tetszene, ha Jean helyett Rakit tépné szét Clair, amikor ő vissza akarja hozni XDDDDDD [/spoiler]

[spoiler] Ezek szerint Jean R.I.P.??? Neeee [/spoiler]

Groven

Quote from: Lokids on 2007-08-30, 00:51:50
Quote from: LuckyDingo on 2007-08-30, 00:13:18
[spoiler=manga]hmm bár tetszene, ha Jean helyett Rakit tépné szét Clair, amikor ő vissza akarja hozni XDDDDDD [/spoiler]

[spoiler] Ezek szerint Jean R.I.P.??? Neeee [/spoiler]

[spoiler] Szomorú, de az igazság.... Az oroszlánszelidítés néha halálos... Flora után ő volt a 2., akit a túlélők között szívesen láttam volna.[/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: Groven on 2007-08-30, 09:59:21
Quote from: Lokids on 2007-08-30, 00:51:50
Quote from: LuckyDingo on 2007-08-30, 00:13:18
[spoiler=manga]hmm bár tetszene, ha Jean helyett Rakit tépné szét Clair, amikor ő vissza akarja hozni XDDDDDD [/spoiler]

[spoiler] Ezek szerint Jean R.I.P.??? Neeee [/spoiler]

[spoiler] Szomorú, de az igazság.... Az oroszlánszelidítés néha halálos... Flora után ő volt a 2., akit a túlélők között szívesen láttam volna.[/spoiler]

:tezsvir:
Én is de csak őket, Undinet nem sajnáltam, se a többit XD Nah de ez van, [spoiler]örökké nem tartozhatsz valakinek az életeddel, Jean meg már szinte tényleg Zombi módjára Claiért élt :D De Floráért kár :([/spoiler]

KeLa

[spoiler=manga]Azért szegény Jean a mangában egy picivel tovább élt :D
mert én már arra tippelek h neki vége...[/spoiler]

Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Gregory

Túl sok troll.
Nem tom mit vártok tőle, sztem most nem csinált kivetni valót.

Dreamcleaver

Elég ha megszólal azon a nyavajgós hangján.

Amúgy Clare mivel vágta le Rigardo mancsát? A karját nem hosszabította meg, és még elég messze volt.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

Gondolom úy begyorsult hogy egy pillantra látni sem lehetet.... Odavillant *nyissz* majd továbbment...

Tipikus anime jelenet... Szegény Rigardo meg csak késve vette észre hogy jééé neincs kezem... - ez is tipikus... Hogy nem vei észre vagy csak10 mp után esik le a levágott testrrész...

Tesóval azon röhögünk hogy lehet hogy Raki fejét is kettévágta Claire még az 1. részben csak még nem esett szét. :) Majd a végén. :)

blackman

Clare most akkor level uppolt? Nagyon sejtelmes volt a nézése, meg mintha a szeme is jobban izzana?  :D Ez a Raki meg... Az idealisták mindig hamar halnak, de akkor ő miért él még?  :morci: Nemhogy Prisci belőle falatozott volna.  :D

Lokids

Quote from: KeLa on 2007-08-30, 13:02:30
[spoiler=manga]Azért szegény Jean a mangában egy picivel tovább élt :D
mert én már arra tippelek h neki vége...[/spoiler]

Nem nézted a previewet? Ott még mocorgott.

Soldier

Quote from: blackman on 2007-08-30, 19:03:55
Clare most akkor level uppolt? Nagyon sejtelmes volt a nézése, meg mintha a szeme is jobban izzana?  :D

meg csak most neztem meg, jah nagyon ugy nez ki rádásul 6x rate szorzoja is lehet mert nem is 1-et lépett

KeLa

Quote from: Lokids on 2007-08-30, 19:36:11
Nem nézted a previewet? Ott még mocorgott.
Hopp, azt csak az előbb néztem meg :p, de azért nem mondanám mocorgásnak, csak cipelték.
Viszont akkor lehet h
[spoiler]Rakival kell versenyeznie h melyikük mentse meg Clare-t :rotfl:[/spoiler]

Lokids

#674
Quote from: KeLa on 2007-08-30, 20:14:57
Hopp, azt csak az előbb néztem meg :p, de azért nem mondanám mocorgásnak, csak cipelték.
Viszont akkor lehet h
[spoiler]Rakival kell versenyeznie h melyikük mentse meg Clare-t :rotfl:[/spoiler]

[spoiler] Raki és Jeane tépik szét egymást a versengésbe. :D [/spoiler]

Rage

Quote from: blackman on 2007-08-30, 19:03:55
Clare most akkor level uppolt?
[spoiler=SPOILARS!]Csak a lábait külön "felébresztette".
A harc során egyébként először a saját, majd Irene karjával is eljátssza ezt, a "még több erő kell" jelmondat alatt. :p[/spoiler]
痛みを感じる方向に、出口がある!

Venom

Kicsit off jelleggű, de aki szereti a "MÉG TÖBB ERŐT AKAROK!" jellegű animéket, nézze meg a Project ARMS sorozatot (mindkét szériát). Jabberwock rulez. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Bishop

OFF
Látam és egyik kedvencem a kategóriában.
ON
Ep 22:Prischilla-ban csalódtam ha annyira szereti Raki aftershave-jét akkor igazán nem kellet volna hagynia elmenni még ha fej..khmm...lába levágásán is múlik.  :angyali:
Clare meg félóráig fut(jó be volt lassítva,elnézzük) és még mindig legalább 100 méterre van erre a végén csak eléri,mondjuk egyik kedvencemet mentette meg szal elnézem neki. Nem bírom Clare-t néha,nem tetszik hogy úgy akarja/fogja elérni a topot hogy más karját használja és végletekig az utolsó csepp Yoma erőt is kihasználja. Teresa a legnagyobb ő 1# volt Yoma erő nélkül is,jó ezt nem várom el Clare-től de legalább annyira mint A 1-5 ig hogy még nehéz helyzetben is max kontaklencsét váltanak.

Soul

Megkell hogy védjem Clare-t.A kezet azért adta oda neki a 2-es számú Claymore (bocs de a nevét elfelejtettem) mert sztem érezte előre a halálát és úgy gondolta így segíthet neki.Ha jól emlékszem Clare nem úgy fogadta hogy jéé tök állat, hanem győzködés után.Nekem Clare a kedvenc a Claymore-om, és sztem nem csinált semmi olyan negtív dolgot amiért nem lehetne szeretni  :hehe:.

Bishop

#679
Ettől még zavar hogy használja azt a kart,jobb lett volna ha kitalál valami saját teknikát. A Yoki olvasását is Teresa-tól csórta.
Teresa után a legjobb Miritea(remélem jól írom) kedvenc Claymore-om még ha meg is fog halni. Clare-vel sincs semmi bajom csak az a kar zavar meg hogy már anéllkül a fogorvosmégnemláttaazéletben fogsor nélkül harcolni sem tud. Eltudom képzelni a végére úgy lesz Clare kemény hogy végül csak átváltozik de meg fogja tudni őrizni a tudatát mert már egyszer sikerült visszaváltoznia meg mert ő a heroine,meg ott lesze mindenki szivecsücske Raki aki majd hullat pár könnyet és akkor Clare átmegy tápos Esley meg Prishcilla darálóba.

Gregory

Quote from: Bishop on 2007-08-31, 20:18:19
Clare-vel sincs semmi bajom csak az a kar zavar meg hogy már anéllkül a fogorvosmégnemláttaazéletben fogsor nélkül harcolni sem tud.
Mert ki tud itt úgy harcolni Teresán kívül?
Hogyha felvágna azzal, hogy ő milyen kemény, hogy ilyen karja van, akkor megérteném, hogy zavarna, de így nem nagyon. Megígérte, hogy visszaadja, miután lerendezte a dolgait, arról pedig nem ő tehet, h erre amiatt nem lesz képes, akinek az ígéretet tette(mert sztem őt kinyírták).


KeLa

Quote from: Bishop on 2007-08-31, 20:18:19
a legjobb Miritea(remélem jól írom)
Itt most Miria-ra v. Galatea-ra gondoltál? Vagy mind2re? :D

LuckyDingo

Quote from: KeLa on 2007-08-31, 20:26:35
Quote from: Bishop on 2007-08-31, 20:18:19
a legjobb Miritea(remélem jól írom)
Itt most Miria-ra v. Galatea-ra gondoltál? Vagy mind2re? :D
Sztem Miriára :P
Amúgy nem tom miért kell Claire-t izélni, Irene is megmondta, hogy a Flashsword technikát csak az ő kezével tudja használni, mert Claire gyenge.. és jah a másik Speckóját meg Teresa miatt birtokolja :D Ez van.. nem hiába ő a 47. gyenguska, csak jó képességeket kapott az egykori 1es 2-es től lol :D
De Prisci közelébe sincs még és sztem nem is lesz XD

Soul

Hmm sztem Clare befog berserkelni, és addig nem nyugszik amíg Priscilla feje nem repül minimum 2szer annyira messze mint Teresa feje.Az egész anime arról szól hogy Clare megakarja bosszúlni Teresát.Abba nem kell belekötni sztem hogy nem úgy "született" hogy magától tudta volna azt a 2 képességet, ha már alkalmában áll használni akkor használja is ki, sztem bárki ezt tenné nem pedig depizne, hogy júj dehát ez nem is az én skillem  :smile:.

Lokids

Szerintem az zavarja leginkább, hogy a készítő nem adott Claire-nek saját lépességet.

Soul

Inkább ne legyen semmi képessége, mint hogy nyúlik a keze mint a fantastic4-ban  :D, meg tekeredik és átfúrok akármit  :smile:.Pl milyen saját képességet adtál volna Clare-nek?Nekem most semmi nem jut az eszembe  :smile:.

Venom

Quote from: Lokids on 2007-08-31, 21:01:46
Szerintem az zavarja leginkább, hogy a készítő nem adott Claire-nek saját lépességet.

Látod, én ebben nem lennék olyan biztos! Mivel Teresa "segítségével" lett Clareből Claymore, így szerintem megkapta azt a hatalmas előnyt, amit a többi Claymore nem fog tudni soha behozni. Mondjuk én nem olvasom a mangát, de az én tippem a következő (erősen spekuláció): Mi van, ha Clare a fél-Claymoreságnak (negyed-yoma) köszönhetően képes lesz úgy felébredni, hogy az emberi Énje megmarad dominánsnak?


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

chilip

ez már bennem is felmerült...

Bishop

Quote from: KeLa on 2007-08-31, 20:26:35
Quote from: Bishop on 2007-08-31, 20:18:19
a legjobb Miritea(remélem jól írom)
Itt most Miria-ra v. Galatea-ra gondoltál? Vagy mind2re? :D
Lol mondom hogy keverem őket akkor Miriára (abban biztos vagyok hogy M-el kezdődik  :D )
Használja ha már megadatott de ettől engem zavar,szerintem lehettek volna sokkal ötletesebbek is a készítők etéren. Például lehetne spéci kardstílusa amivel tudna jó stealth skilleket.
Szerintem is az lesz hogy át fog tudni változni full awakeneddé és vissza.

És azt hogy magyarázzátok ki hogy örökké 120%-on pörög a yoma erő,engem kicsit zavar. Igazán megtanulhatna már csak sárga szemmel táposnak lenni de gondolom ez még a távoli jövő. De ez a mostani full powa meg izzó szem nekem már kicsit sok. Ha ilyet akarok nézni nézek Narutot :lazza:
Legjobb karakter az egész sorozatban akkoris Rigardo  :Kiraly: Claymoreok közül meg Miria és Teresa de a régi második is nagy volt az elf beütéssel.

KeLa

Quote from: Bishop on 2007-08-31, 22:00:46
És azt hogy magyarázzátok ki hogy örökké 120%-on pörög a yoma erő,engem kicsit zavar.
Szerencsétlen csak No.47 :ejnye:
Muszáj a maxot kiadnia ha fel akar zárkózni a többiek mellé :smile: