Main Menu

Claymore /Spoiler!/

Started by Christian, 2007-04-05, 05:50:35

Previous topic - Next topic

Soul

Szerencsétlen?Elviekben a legerősebb, ha azt nézzük mit kapott Teressától és a 2-es Claymoretól.Nem?

Lokids

Quote from: KeLa on 2007-08-31, 22:46:42
Szerencsétlen csak No.47 :ejnye:
Muszáj a maxot kiadnia ha fel akar zárkózni a többiek mellé :smile:

És még valszeg így sincs köze Rafaelához vagy az első 5-ből bárkihez. :P


És jegyezzétek már meg, hogy IRENE.

KeLa

Quote from: Soul on 2007-08-31, 23:04:48
Szerencsétlen?Elviekben a legerősebb, ha azt nézzük mit kapott Teressától és a 2-es Claymoretól.Nem?
Eddig nekem nem úgy tűnt h ő lenne a legerősebb :smile:
Rigardo ellen nem ment sokra azzal h tudta h honnan támad, hiszen a másik sokkal gyorsabb volt.
A flash sword is csak egy bónusz... ezzel sem ment sokra ellene... akkor képzelheted h Easley és Priscilla ellen sem lenne sok esélye akkor ha csak Teresa és Irene erejére támaszkodna. Szal ha mint claymore-t nézzük akkor már nem erős annyira.
Am csak azt mondtam h szerencsétlen, nem azt h a leggyengébb :D

Az egyetlen esélye h "felébred" - akkor viszont már nem claymore lenne, hanem awakened being...

Prof. William

Quote from: Lokids on 2007-08-31, 23:08:45
Quote from: KeLa on 2007-08-31, 22:46:42
Szerencsétlen csak No.47 :ejnye:
Muszáj a maxot kiadnia ha fel akar zárkózni a többiek mellé :smile:

És még valszeg így sincs köze Rafaelához vagy az első 5-ből bárkihez. :P


És jegyezzétek már meg, hogy IRENE.

A felébred 4.-est is lenyomta... Bár az hagyta...

Lokids

Quote from: Prof. William on 2007-08-31, 23:40:16
A felébred 4.-est is lenyomta... Bár az hagyta...

Ophelia sehol sincs, fogalmam sinc, hogy lett belőle 4. De Raphaela pl első is lehetne, na hozzá köze sincs.

Rage

#695
[spoiler=Manga spoilars!]És akkor hol van még (az awakened) Alicia, aki maga a "szervezet" szerint is a valaha élt legerősebb Number 1? ;) Az egy dolog, hogy a sorozat végére természetesen Claire lesz a legerősebb, de egyelőre nagyon gyengének mondható.[/spoiler]
痛みを感じる方向に、出口がある!

Bishop

Amikor mondták hogy a 7-edik meghalt gondoltam Clare-t beteszik oda de ez alat a fight alatt kételkedem már benne.
Mangasok közül valaki annyit elmondhatna hogy fog e valaha feljebb kerülni a ranglétrán? mondjuk 20-30 esetleg 10-20?

Lokids

#697
Quote from: Bishop on 2007-09-01, 00:20:57
Amikor mondták hogy a 7-edik meghalt gondoltam Clare-t beteszik oda de ez alat a fight alatt kételkedem már benne.
Mangasok közül valaki annyit elmondhatna hogy fog e valaha feljebb kerülni a ranglétrán? mondjuk 20-30 esetleg 10-20?


Nemszóltam.

KeLa

Quote from: Bishop on 2007-09-01, 00:20:57
Amikor mondták hogy a 7-edik meghalt gondoltam Clare-t beteszik oda de ez alat a fight alatt kételkedem már benne.
Mangasok közül valaki annyit elmondhatna hogy fog e valaha feljebb kerülni a ranglétrán? mondjuk 20-30 esetleg 10-20?
[spoiler=manga]Sztem nem is fog soha feljebb kerülni, mivel halottnak hiszik (a maradék Pieta-i túlélőkkel együtt :smile:) és a megüresedett helyeket azóta fel is töltötték másokkal :rolleyes:[/spoiler]

Bishop

Na ez hogy jött össze nekik,elvileg a szervezet mindenkit megtalál alárhol vannak hála a szuper érzékeny Yoki radaroknak.

KeLa

Quote from: Bishop on 2007-09-01, 00:34:46
Na ez hogy jött össze nekik,elvileg a szervezet mindenkit megtalál alárhol vannak hála a szuper érzékeny Yoki radaroknak.
Az animéből már úgy sem fogod megtudni, szal majd ha vége, folytasd a mangában ;)

Lokids

Quote from: KeLa on 2007-09-01, 00:39:07
Quote from: Bishop on 2007-09-01, 00:34:46
Na ez hogy jött össze nekik,elvileg a szervezet mindenkit megtalál alárhol vannak hála a szuper érzékeny Yoki radaroknak.
Az animéből már úgy sem fogod megtudni, szal majd ha vége, folytasd a mangában ;)

Az ne olyan biztos. :) Én még nem adtam fel a reményt!!!
4 rész alatt nem lehet lezárni!!!

Soul

Ó láttam már olyat animében hogy az utolsó pár percben zárták le, hozzá teszem happyend  :smile:.

Soldier

Quote from: Soul on 2007-09-01, 01:04:46
Ó láttam már olyat animében hogy az utolsó pár percben zárták le, hozzá teszem happyend  :smile:.

csatlakozom.. en is láttam mar hasonlot ::) de bizzunk benne h nincs itt a vége ^^

Lokids

Persze, én is láttam már, de ezt ne. Nem akarok, még egy Mai-(Z)Himet. Ott is azzal bacták el, hogy utolsó 2-3 részbe raktak mindent.

Soul

Esetleg Claymore 2nd Semester azaz izé Claymore 2?  :smile:

Lokids

Quote from: Soul on 2007-09-01, 01:42:19
Esetleg Claymore 2nd Semester azaz izé Claymore 2?  :smile:

Ha nem akarják elkuúrni, akkor muszáj lesz. Gondolom árnak 1 évet, hogy haladjon a manga aztán elindítják az animét.

KeLa

Quote from: Lokids on 2007-09-01, 01:47:53
Quote from: Soul on 2007-09-01, 01:42:19
Esetleg Claymore 2nd Semester azaz izé Claymore 2?  :smile:
Ha nem akarják elkuúrni, akkor muszáj lesz. Gondolom árnak 1 évet, hogy haladjon a manga aztán elindítják az animét.
Ha folytatni akarnák akkor teljesen felesleges lett volna így eltérni a mangától. Sztem elég egyértelmű h be akarják fejezni.

Venom

Quote from: KeLa on 2007-09-01, 14:00:12
Ha folytatni akarnák akkor teljesen felesleges lett volna így eltérni a mangától. Sztem elég egyértelmű h be akarják fejezni.

Valamiért nehezen tudom elképzelni, hogy ennyire eltérjenek a mangától. Legfőképp azért, mert teljesen esélytelen, hogy Clare kinyírja Easley-t vagy Priscillát, és bizony addig nincs vége a sorozatnak. Lehet, hogy Claret csúnyán megcsapják, Raki azt hiszi, hogy meghalt és fejébe veszi, hogy Priscillának nem eshet bántódása, így visszamegy hozzájuk. 7 évvel késöbb felbukkan Clare, és megy tovább a történet.

U.I. Nem értem, aki nem szereti a "Még több erő kell!" jellegű animéket, az miért nézi? Mert mindegyik erre a kaptafára épül. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

LuckyDingo

#709
lol kint a 23 raw :) De még nem éztem meg :D Csak nézelődtem narutofan fórumon, hogy van e már az új mangához fordítás, és leltem valami érdekeset az animerovatban /ne kérdezzétek hogy jutottam oda/
Ez olyan kis kedves idézet XDDD De annyira igaz :D

[spoiler]Now the real shame is that Claymore could have followed the manga to a T and given us a bittersweet ending, but instead they've decided to do...something else. Something that'll probably involve Pre-Timeskip Raki doing Raki things and leave alot of people feeling frustrated.[/spoiler]

A másik: olvsagattam summaryt és nagy megdöbbenésemre azt írták, [spoiler=Ep23]hogy Claire úgy végzett Oroszlánbácsival/Ligardes, Rigardes, do.. vagy mittomén XD/, hogy fele annyira nem awakenelt, mint a mangában.. [/spoiler]úgy tünik, hogy valami nagyon bugyuta bejfejezése lesz, ami nem érdemelne bocsánatot -_- De jó hír: [spoiler]Raki nem kapott sok szerepet ebben a részben XD[/spoiler]

KeLa

Azért nem olyan vészes ez a rész :smile:

[spoiler]De azért kár h kihagyták az awakened karokat, viszont remélhetőleg Easley v. Priscilla ellen már többet mutat Clare.

Galatea meg mi a francot keres ott?... még a végén Alicia és Beth meg Miata is előkerül :lol:  :rotfl:[/spoiler]

Lokids


LuckyDingo

Quote from: KeLa on 2007-09-05, 15:30:11
Azért nem olyan vészes ez a rész :smile:

[spoiler]De azért kár h kihagyták az awakened karokat, viszont remélhetőleg Easley v. Priscilla ellen már többet mutat Clare.

Galatea meg mi a francot keres ott?... még a végén Alicia és Beth meg Miata is előkerül :lol:  :rotfl:[/spoiler]
De vészes volt.. és a következő pedig már tényleg a feje tetejére állítja majd az egész storyt -_- Jah és visszavonom az előzőt, nincs jó hír, Raki ha nem is sokáig, de hozza a formáját megint. [spoiler]MI a fenét akar max 1 hét edzés után kardozni a felébredtekkel ? :XD Nincs tisztában vele, hogy esélye nincs? lol[/spoiler]

KeLa

Quote from: LuckyDingo on 2007-09-06, 00:58:34
De vészes volt.. és a következő pedig már tényleg a feje tetejére állítja majd az egész storyt -_- Jah és visszavonom az előzőt, nincs jó hír, Raki ha nem is sokáig, de hozza a formáját megint.
Sztem felejtsd el a mangát, hiszen most már teljesen mindegy, úgysem az lesz ami abban volt. Úgy meg már valamennyire tűrhető...
(Jó persze ott van még Raki is, de hát Raki az Raki xD - Én pl valami olyasmit vártam h bambán besétál a harcoló felek közé és egyszer csak látjuk a fejét végig gurulni a földön :D)

LuckyDingo

Tudod, ha idáig követte a mangát /majnem végig/, nem lehet elfelejteni, hogy az jobb volt XD Azt meg végképp nem értem, hogy miért csak 26 rész lett, ha lehetett volna mondjuk 38, és akkor egy elsőévadnak elment volna. Aztán ráérnek folytatni, ha megint van annyi manga lol :D

Rage

Azért nem lehetett annyi, mert a Madhouse már jó ideje dolgozik az új projecten, ami a Claymore helyett fog menni.
痛みを感じる方向に、出口がある!

LuckyDingo

Quote from: Rage on 2007-09-06, 14:26:30
Azért nem lehetett annyi, mert a Madhouse már jó ideje dolgozik az új projecten, ami a Claymore helyett fog menni.
Melyik az az új project amiért megérte elcseszni /nah jó ez erő.. erősen átalakítani XD/ a Claymoret? :O

Rage

痛みを感じる方向に、出口がある!

LuckyDingo

Hát nem tom, hogy megérte e nekik :XD De az vickes, hogy ennek is a Nightmare csinálja az Opját.. XD

Soldier

most neztem meg , heh durva rész volt nekem tetszett ..
asszem en is elbirnam meg nezni egy darabig ,de végsösoron az sem baj ha valmi endet csinalnak neki.mangat nem olvasok szvl eltéréshez nem tudok hozzászlni^^