Main Menu

Claymore /Spoiler!/

Started by Christian, 2007-04-05, 05:50:35

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Quote from: Relunx on 2007-07-06, 23:29:36
- Number 5 - probably dead by Irene
Egyre csak fogyatkoznak...ide jelsz utánpótlás után nézni...:)

Relunx
Hátőő.. [spoiler]Raphaelát sztem ne temesd még :D Lesz szerepe :D[/spoiler] Amúgy nem hiába érezte Claire a Karjában azt a dobbanást vagymit :)

Lokids

Quote from: Relunx on 2007-07-06, 23:29:36

- Number 5 - probably dead by Irene

Had javítsam ki. Probably killed Irene. Sőt tuti megölte. Irene még rá is kérdezett, hogy miért csak 5. Szal valszeg nem gyenge, és irene egyetlen fegyvere a keze volt. Kizárt, hogy akár sak hozzá ért...

chilip

mondta is az animében, hogy legfeljebb 2 kézzel lett volna esélye...

LuckyDingo

Quote from: Lokids on 2007-07-06, 23:59:05
Quote from: Relunx on 2007-07-06, 23:29:36

- Number 5 - probably dead by Irene

Had javítsam ki. Probably killed Irene. Sőt tuti megölte. Irene még rá is kérdezett, hogy miért csak 5. Szal valszeg nem gyenge, és irene egyetlen fegyvere a keze volt. Kizárt, hogy akár sak hozzá ért...
Valszeg csak szétette a nemltező kezeit és mondta, gyerünk nagyfiú /lány/, show me your best shot XDDD vagy valami ilyen ölj meg nyugodtan :D

Prof. William

Vagy hirtelen kiderült hogy a lábaival is tudja ezt és ellenfele hirtelen megérezi milyen az amikor valakit egy másodperc alatt kétszázszor rugnak pofán. :)

KeLa

Quote from: Prof. William on 2007-07-07, 02:13:18
Vagy hirtelen kiderült hogy a lábaival is tudja ezt és ellenfele hirtelen megérezi milyen az amikor valakit egy másodperc alatt kétszázszor rugnak pofán. :)
Flash leg Irene :lol:

Xzone

Letöltöttem és megnéztem ma az eddig megjelent 14 részt, és azt kell mondjam, nem semmi. Pedig már azt hittem, hogy a Death Note után nem lesz "minden héten muszáj megnéznem" anime :) .

Nem számítottam ilyen jó sztorira amikor elkezdtem; hihetetlen, de érnek meglepetések!

[spoiler]Azt hittem Ophelia "későbbi boss" lesz, #6(valahogy nehezemre esik megjegyezni sokuk nevét :( , hmm, talán Miria) is félt tőle meg minden. Az utalás az eredeti Opheliára is tetszett, az ehhez hasonló jelenet az Ergo Proxyban is jó volt.[/spoiler]

Hasonlít a Berserkre, de szerintem jobb nála. Itt a sorozat közben is csináltam pár :wtf: nézést, a Berserk csak az utolsó két részével tudott ilyet előhozni belőlem :)

minuszmiki

Quote from: Xzone on 2007-07-10, 01:19:38
[spoiler] Az utalás az eredeti Opheliára is tetszett, az ehhez hasonló jelenet az Ergo Proxyban is jó volt.[/spoiler]
:tezsvir: , bár az Ergo Proxyval elentétben ez a sorozat eddig egyenletesen jó színvolat hoz.



Lokids

Ezt nem hiszem el. Itt abbahagyni egy részt. Mennyenek a picsába. De komolyan. Szívesen megnéztem volna amint az a melák darabjaira szabdalódik. A köv rész jó lesz. Túl jó, hogy várjak jövő hétig. Megyek japánba terroristáskodni, hátha előbb kiadják a részt. :D

Soldier

Quote from: Lokids on 2007-07-11, 17:40:13
Ezt nem hiszem el. Itt abbahagyni egy részt. Mennyenek a picsába. De komolyan. Szívesen megnéztem volna amint az a melák darabjaira szabdalódik. A köv rész jó lesz. Túl jó, hogy várjak jövő hétig. Megyek japánba terroristáskodni, hátha előbb kiadják a részt. :D

azta ez nem volt semmi :) hja hja, nem lesz rossz .. menj csak menj majd durkolok ,hatha megsürgeted kicsit  :lul:

Lokids

Quote from: Soldier on 2007-07-11, 17:53:14
Quote from: Lokids on 2007-07-11, 17:40:13
Ezt nem hiszem el. Itt abbahagyni egy részt. Mennyenek a picsába. De komolyan. Szívesen megnéztem volna amint az a melák darabjaira szabdalódik. A köv rész jó lesz. Túl jó, hogy várjak jövő hétig. Megyek japánba terroristáskodni, hátha előbb kiadják a részt. :D

azta ez nem volt semmi :) hja hja, nem lesz rossz .. menj csak menj majd durkolok ,hatha megsürgeted kicsit  :lul:

Csak úgy átfutott az agyamon, de rájöttem Rafaela miért csak az 5. Ő Yumichika rajongó. :D Vagy nagyon hasonlóak az indokai.


Groven

#464
Nos én megelőzve a részeket elolvastam az angol verziós mangából, ami kijött ( itt is lehetne morogni, mert még nem ért a végére és pont 1 érdekes résznél állt meg). Az alapján elmondhatom, h csak ezután fognak igazán felpörögni az események. Szóval ezután, ha 1 anime rész pont vm közepén fejeződik be, ott az asztalt fogjátok felborítani.  :hehe:

A harcok elhúzódnak? Látnád a mangát, mikor 1 csata 1 kötet harmadát teszi csak ki. :)

minuszmiki

Shounennél szerintem alap, hogy lehetőleg a legizgalmasabb résznél legyen vége az epizódnak, egy ideje nem akadok ki ezen.

moRtiZ

Ez a sorozat egyszerűen fenomenális. Talán mostanában olvastam hogy csak huszonegynehany reszes lesz, pedig ezt el bírnám nézni nagyon sokáig. :) Tényleg csak javasolni tudom.

chilip

gondolom addig nyomják míg [spoiler=utalás egy igen erős spoilerre]az É-on lévő faluban mindenki "meghal"[/spoiler] és aztán meg Season 2 vagy mi ha elég manga jött ki ... nem szeretnék ebbe is másfél év fillert mint a ... na jó ne menjünk bele.

Prof. William

Pedog micsodarewmek filler évadot lehtene belőlle csinálni! PL. Raki kalandjai címmel. Avagy mit csinált amíg nem találkozik újra Clairellel.

Vándorlona mindan városban tölktene 5-6 részt megoldana pár problémát... :) Érdekes lene .:) Inkább nem merek mélyen belegondolni. :)

LuckyDingo

Quote from: Prof. William on 2007-07-12, 15:14:24
Pedog micsodarewmek filler évadot lehtene belőlle csinálni! PL. Raki kalandjai címmel. Avagy mit csinált amíg nem találkozik újra Clairellel.

Vándorlona mindan városban tölktene 5-6 részt megoldana pár problémát... :) Érdekes lene .:) Inkább nem merek mélyen belegondolni. :)
Aha.. persze talán még yomát is ölne meg még mit nem? :XD Raki csak sírni tud, meg max 1 Bandita ellen helytáll. nah jó legyen kettő, mert Ophi ellen se halt be olyan könnyen :D /mondjuk Ophi visszafogta magát XD/
Raki egyelőre csak sírni tud.. a bizonyos pont után amit chilip említett meg már nem lehetne egyedül róla csinálni fillert, mert már nincs egyedül :)

Dreamcleaver

Mindenki tudja, hogy Raki a legősibb és legerősebb Yoma Istenség emberi alakban, csak igazi szemályisége még szunnyad. De ha majd fel is ébred, Clare iránti érzelmei segítségével el fogja tudni nyomni démoni énét és megmenti a világot, meg bonusznak megnyuvaszja az összes feketekabátost meg rosszkislány Claymore-t.  :muhahah:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Puru²

#471
 :lul: Azért nyugtassatok meg hogy nem terveztek kivándorolni Japánba és forgatókönyvírónak jelentkezni .  :rotfl:  :lol:

Lokids

Quote from: Puru² on 2007-07-12, 15:45:15
:lul: Azért nyugtassatok meg hogy nem terveztek kivándorolni Japánba és forgatókönyvírónak jelentkezni .  :rotfl:  :lol:

Én holnap utazok. Baj? :D

Amúgy fillert 2-3 részt ettől függetlenül Rakival is lehetne csinálni, mert találkozhatott más Claymore-kkal akik megmentették miközben arról sírt, hogy erős akar lenni. Persze ezt senki sem akarja.

Xzone

Azért...
[spoiler]itt elég kemény dolga lesz Clare-nek. 2 awakened és ráadásul nem a gyengébb fajtából. A kislány biztos nagyon brutál. A másik neve meg mindig a sört juttatja eszembe amit Homer iszik mindig a Simpsonsban :lul:[/spoiler]

Prof. William

#474
Raki kölönleges technikája abban áll hogy elkezd sírni meg emóskodni mire a Yoma megsajnálja és mellé kucorodva nyugtani kezdi. Na Raki ekkor szúrja le őket...

Esetleg lehetne egy filler éved arról hogy Raki besírja magát a Claymore kiképzőközponba és ott lessz mindenes. Persze mivel az ott lévő Clayk a kiképzés alatt nem élhetnek szexuális életet szegény Rakit állandóan molesztálnák. Hiányos ruhában lófrálnának előtte stb... Sztem még akár sokan is néznék. :)

Soldier

Quote from: Prof. William on 2007-07-13, 00:26:50
Raki kölönleges technmikája abban áll hogy elkezd sírni meg meóskodni mire a Yoma megsajnálja és mellé kucorodva nyugtani kezdi. Na Raki ekkor szűrja le őket...

Esetleg lehetne egy filler éved arról hogy Raki besírja magát a Claymore kiképzőközponba és ott lessz mindenes. Persze mivel az ott lévő Clayk a kiképzés alatt nem élhetnek szexuális életet szegény Rakit állandóan molesztálnák. Hiányos ruhában lófrálnának előtte stb... Sztem még akár sokan is néznék. :)

erdekes elképzelés  :lul:

blackman

Quote from: Prof. William on 2007-07-13, 00:26:50
Raki kölönleges technmikája abban áll hogy elkezd sírni meg meóskodni mire a Yoma megsajnálja és mellé kucorodva nyugtani kezdi. Na Raki ekkor szűrja le őket...

Esetleg lehetne egy filler éved arról hogy Raki besírja magát a Claymore kiképzőközponba és ott lessz mindenes. Persze mivel az ott lévő Clayk a kiképzés alatt nem élhetnek szexuális életet szegény Rakit állandóan molesztálnák. Hiányos ruhában lófrálnának előtte stb... Sztem még akár sokan is néznék. :)
Ebből jófajta szörnyes-hentaios-csápotmindenhovabedugós estimesét lehetne csinálni.  :lul:  :lol:

Soldier

Quote from: blackman on 2007-07-13, 00:30:10
Quote from: Prof. William on 2007-07-13, 00:26:50
Raki kölönleges technmikája abban áll hogy elkezd sírni meg meóskodni mire a Yoma megsajnálja és mellé kucorodva nyugtani kezdi. Na Raki ekkor szűrja le őket...

Esetleg lehetne egy filler éved arról hogy Raki besírja magát a Claymore kiképzőközponba és ott lessz mindenes. Persze mivel az ott lévő Clayk a kiképzés alatt nem élhetnek szexuális életet szegény Rakit állandóan molesztálnák. Hiányos ruhában lófrálnának előtte stb... Sztem még akár sokan is néznék. :)
Ebből jófajta szörnyes-hentaios-csápotmindenhovabedugós estimesét lehetne csinálni.  :lul:  :lol:

nem kéne   :ejnye:

chilip

Quote from: Xzone on 2007-07-12, 23:32:27
Azért...
[spoiler]itt elég kemény dolga lesz Clare-nek. 2 awakened és ráadásul nem a gyengébb fajtából. A kislány biztos nagyon brutál. A másik neve meg mindig a sört juttatja eszembe amit Homer iszik mindig a Simpsonsban :lul:[/spoiler]

[spoiler=manga light]lesz azér ott segítsége is [/spoiler]  :haha:

Xzone

Quote from: Prof. William on 2007-07-13, 00:26:50
Raki kölönleges technikája abban áll hogy elkezd sírni meg emóskodni mire a Yoma megsajnálja és mellé kucorodva nyugtani kezdi. Na Raki ekkor szúrja le őket...

Esetleg lehetne egy filler éved arról hogy Raki besírja magát a Claymore kiképzőközponba és ott lessz mindenes. Persze mivel az ott lévő Clayk a kiképzés alatt nem élhetnek szexuális életet szegény Rakit állandóan molesztálnák. Hiányos ruhában lófrálnának előtte stb... Sztem még akár sokan is néznék. :)

Claymore, hárem-ecchi edition