Main Menu

Claymore /Spoiler!/

Started by Christian, 2007-04-05, 05:50:35

Previous topic - Next topic

Soldier

#390
Quote from: minuszmiki on 2007-06-20, 14:47:29
[Eclipse] Claymore - 12 (XviD) [D5A2E61A].avi
[Eclipse] Claymore - 12 (h264) [3406668A].mkv

azta már most .. köszi


mintha kezdenének felpörögni az események :) fav ep ^^
[spoiler]azta aztmondod "kiss"?! :confused:[/spoiler]

Lokids

Quote from: blackman on 2007-06-19, 19:25:13
Hát igen, Teresa helyett Galatea az új kedvenc.  :D

Inkább marad Teresa... Ő az erősebb. :D

LuckyDingo

Szép volt a rész :D remeküül elkapták Ophelia ártatlak-őrült személyiégét XD És az a bizonyos jelenet.. [spoiler]nem lett rossz, bár Clair száján röhögtem egyet, mikor közelről mutatták :D Tisztára olyan volt, mintha csak a csók kedvéért kirúzsozta volna magát XDDDDD[/spoiler]
Kövi részben régi ismerős és hentelés dögivel :D Várom már  :)))

Lokids

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-20, 18:52:18
Szép volt a rész :D remeküül elkapták Ophelia ártatlak-őrült személyiégét XD És az a bizonyos jelenet.. [spoiler]nem lett rossz, bár Clair száján röhögtem egyet, mikor közelről mutatták :D Tisztára olyan volt, mintha csak a csók kedvéért kirúzsozta volna magát XDDDDD[/spoiler]
Kövi részben régi ismerős és hentelés dögivel :D Várom már  :)))


Jaj nagyon jó votl az a jelenet. :D Csak azért megérte megnézni. Claire-nek amúgy szép lábai vannak. :)

Ezt a régi ismerős dolgot nem értem. Akit ott mutattak, az mintha már halott lenne egy jóideje.

LuckyDingo

Quote from: Lokids on 2007-06-20, 19:07:39
Quote from: LuckyDingo on 2007-06-20, 18:52:18
Szép volt a rész :D remeküül elkapták Ophelia ártatlak-őrült személyiégét XD És az a bizonyos jelenet.. [spoiler]nem lett rossz, bár Clair száján röhögtem egyet, mikor közelről mutatták :D Tisztára olyan volt, mintha csak a csók kedvéért kirúzsozta volna magát XDDDDD[/spoiler]
Kövi részben régi ismerős és hentelés dögivel :D Várom már  :)))


Jaj nagyon jó votl az a jelenet. :D Csak azért megérte megnézni. Claire-nek amúgy szép lábai vannak. :)

Ezt a régi ismerős dolgot nem értem. Akit ott mutattak, az mintha már halott lenne egy jóideje.
Öh kire gondolsz, mert akire én abból szinte semmit nem láthattál a previewben :P

Lokids

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-20, 19:22:27
Öh kire gondolsz, mert akire én abból szinte semmit nem láthattál a previewben :P

Mintha Teresa villant volna be. Animből nem sok "régi" ismerőst ismerhetünk. Akit igen, az halott. Azaz van 1, de Prischillát csak nem hozzák még be. Ahhoz Claire még gyökér.

Soldier

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-20, 18:52:18
És az a bizonyos jelenet.. [spoiler]nem lett rossz, bár Clair száján röhögtem egyet, mikor közelről mutatták :D Tisztára olyan volt, mintha csak a csók kedvéért kirúzsozta volna magát XDDDDD[/spoiler]


igen en is elmosolyodtam rajta .. :)

minuszmiki

Hmmm, ez is jó rész volt, nem egy jelenetnél néztem bután. Raki meg úgy néz ki, megint kap egy kis pihenőt. :D

Quote from: Soldier on 2007-06-20, 19:47:08
Quote from: LuckyDingo on 2007-06-20, 18:52:18
És az a bizonyos jelenet.. [spoiler]nem lett rossz, bár Clair száján röhögtem egyet, mikor közelről mutatták :D Tisztára olyan volt, mintha csak a csók kedvéért kirúzsozta volna magát XDDDDD[/spoiler]

igen en is elmosolyodtam rajta .. :)
Hát, inkább bután néztem ott is  :eek: Egyáltalán nem számítottam erre.

Soldier

Quote from: minuszmiki on 2007-06-20, 19:53:53
Hmmm, ez is jó rész volt, nem egy jelenetnél néztem bután. Raki meg úgy néz ki, megint kap egy kis pihenőt. :D

Quote from: Soldier on 2007-06-20, 19:47:08
Quote from: LuckyDingo on 2007-06-20, 18:52:18
És az a bizonyos jelenet.. [spoiler]nem lett rossz, bár Clair száján röhögtem egyet, mikor közelről mutatták :D Tisztára olyan volt, mintha csak a csók kedvéért kirúzsozta volna magát XDDDDD[/spoiler]

igen en is elmosolyodtam rajta .. :)
Hát, inkább bután néztem ott is  :eek: Egyáltalán nem számítottam erre.

nah mer én igen o.O  :tezsvir: ! elmosolyodas nem elsö jelenetnel volt hanem mikor visszaneztem ;)

Lokids

Visszavonom, mégsem T villant fel egy pillanatra a prewben, cska jól benéztem. De akkor ki az aki felbukkan és megmenti hősnőnk bájos kis seggét?

chilip

Quote from: Lokids on 2007-06-20, 20:39:35
Visszavonom, mégsem T villant fel egy pillanatra a prewben, cska jól benéztem. De akkor ki az aki felbukkan és megmenti hősnőnk bájos kis seggét?

[spoiler]Teressás időből az akkori 3. - aki olyan gyorsan vág, hogy nem látod - neve nem jut eszembe, Priscilla nem ölte le, csak azt hitte ^^ azonnal elkezdte gyógyítani magát[/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2007-06-20, 22:33:50
Quote from: Lokids on 2007-06-20, 20:39:35
Visszavonom, mégsem T villant fel egy pillanatra a prewben, cska jól benéztem. De akkor ki az aki felbukkan és megmenti hősnőnk bájos kis seggét?

[spoiler]Teressás időből az akkori 3. - aki olyan gyorsan vág, hogy nem látod - neve nem jut eszembe, Priscilla nem ölte le, csak azt hitte ^^ azonnal elkezdte gyógyítani magát[/spoiler]
[spoiler=mangus]A neve Irene és a technika neve a Quicksword technike, amit ráhagy kedvenc főszereplőnkre ;)[/spoiler]

Lokids

Ahhhh.......... Ki mondta, hogy a Spoilerek ártanak... Most még jobban várom. :D
ÁÁÁÁÁÁÁ

chilip

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-20, 22:35:45
Quote from: chilip on 2007-06-20, 22:33:50
Quote from: Lokids on 2007-06-20, 20:39:35
Visszavonom, mégsem T villant fel egy pillanatra a prewben, cska jól benéztem. De akkor ki az aki felbukkan és megmenti hősnőnk bájos kis seggét?

[spoiler]Teressás időből az akkori 3. - aki olyan gyorsan vág, hogy nem látod - neve nem jut eszembe, Priscilla nem ölte le, csak azt hitte ^^ azonnal elkezdte gyógyítani magát[/spoiler]
[spoiler=mangus]A neve Irene és a technika neve a Quicksword technike, amit ráhagy kedvenc főszereplőnkre ;)[/spoiler]

[spoiler]
nem csak azt hagyja rá ;)[/spoiler]

Lokids

Quote from: chilip on 2007-06-20, 23:14:05
[spoiler]nem csak azt hagyja rá ;)[/spoiler]

Ezt pls fejtsd ki bővebben.

Dreamcleaver

Jó rész volt, bár a grafikával voltak gondok. Remélem nem csinálnak szokást a deformált fejekből.

Raki meg ahelyett, hogy megdögölne, kap egy csókot clare-től, nincs igazság... :ejj: :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

LuckyDingo

Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-20, 23:20:30
Jó rész volt, bár a grafikával voltak gondok. Remélem nem csinálnak szokást a deformált fejekből.

Raki meg ahelyett, hogy megdögölne, kap egy csókot clare-től, nincs igazság... :ejj: :D
Nem lehet tudni hogy melyik a rosszabb :D Végülis, hogy Raki a csók után azért sírt, mert eszméletlen büdös szájszaga van Claire-nek O.o
jah és hogy még mit kap Claire a bizonyos rejtélyes személytől? [spoiler]/titok.. ne mondjuk már el minden jót.. 2 rész múlva kiderül, de lehet az 1 rész is /[/spoiler]

minuszmiki

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-20, 23:23:49
Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-20, 23:20:30
Jó rész volt, bár a grafikával voltak gondok. Remélem nem csinálnak szokást a deformált fejekből.

Raki meg ahelyett, hogy megdögölne, kap egy csókot clare-től, nincs igazság... :ejj: :D
Nem lehet tudni hogy melyik a rosszabb :D Végülis, hogy Raki a csók után azért sírt, mert eszméletlen büdös szájszaga van Claire-nek O.o
Most leestem a székről.  :lul:

chilip

úgy vettem észre 1 anime rész kereken 3 chapter, sőt még egy picit átlógott a mostani rész az utánalévőbe... így nagyon hamar elérjük a mangát, nem? mivel csak havonta jön ki...

Soldier

Quote from: chilip on 2007-06-20, 23:26:54
úgy vettem észre 1 anime rész kereken 3 chapter, sőt még egy picit átlógott a mostani rész az utánalévőbe... így nagyon hamar elérjük a mangát, nem? mivel csak havonta jön ki...

valki irta nemsoká átkerül hetibe nem ? vagy az nem jött össze ?

LuckyDingo

Még nem tudni.. legalább is azt nem tudom, hogy pontosan mit jelent az az időpont, hogy a jövőben XD Mivel úgy határozták meg, hogy a Claymore manga a jövőben hetente jelenik meg lol :D

Soldier

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-21, 02:21:37
Még nem tudni.. legalább is azt nem tudom, hogy pontosan mit jelent az az időpont, hogy a jövőben XD Mivel úgy határozták meg, hogy a Claymore manga a jövőben hetente jelenik meg lol :D

jah ertem ertem.. hat akkor majd kiderül egyszer .. de thanks anyway

LuckyDingo

Quote from: Soldier on 2007-06-21, 02:22:36
Quote from: LuckyDingo on 2007-06-21, 02:21:37
Még nem tudni.. legalább is azt nem tudom, hogy pontosan mit jelent az az időpont, hogy a jövőben XD Mivel úgy határozták meg, hogy a Claymore manga a jövőben hetente jelenik meg lol :D

jah ertem ertem.. hat akkor majd kiderül egyszer .. de thanks anyway
Kicsit jobban utánna jártam a dolognak és ezt találtam:
A Monthly Shounen Jump meg fog szűnni.. méghozzá ha jól vettem ki a Júniusi volt az utolsó kiadás, 4 manga /köztük a Claymore/ átkerül a  Weekly Shounen Jumpba, addig amíg nem indul egy új havonta megjelenő magazin. Tehát valószínűleg július első hetétől hetente fog majd jönni a manga, csak valószínűleg kisebb adagokban, tehát fele oldalszámmal, mint most :D És sokan félnek attól, hogy a minőség romlani fog. Reméljük hogy nem :D

Soldier

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-21, 02:28:12
Quote from: Soldier on 2007-06-21, 02:22:36
Quote from: LuckyDingo on 2007-06-21, 02:21:37
Még nem tudni.. legalább is azt nem tudom, hogy pontosan mit jelent az az időpont, hogy a jövőben XD Mivel úgy határozták meg, hogy a Claymore manga a jövőben hetente jelenik meg lol :D

jah ertem ertem.. hat akkor majd kiderül egyszer .. de thanks anyway
Kicsit jobban utánna jártam a dolognak és ezt találtam:
A Monthly Shounen Jump meg fog szűnni.. méghozzá ha jól vettem ki a Júniusi volt az utolsó kiadás, 4 manga /köztük a Claymore/ átkerül a  Weekly Shounen Jumpba, addig amíg nem indul egy új havonta megjelenő magazin. Tehát valószínűleg július első hetétől hetente fog majd jönni a manga, csak valószínűleg kisebb adagokban, tehát fele oldalszámmal, mint most :D És sokan félnek attól, hogy a minőség romlani fog. Reméljük hogy nem :D

hat remeljük télleg .. nehogy már  :eek: :(

minuszmiki

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-21, 02:28:12
Kicsit jobban utánna jártam a dolognak és ezt találtam:
A Monthly Shounen Jump meg fog szűnni.. méghozzá ha jól vettem ki a Júniusi volt az utolsó kiadás, 4 manga /köztük a Claymore/ átkerül a  Weekly Shounen Jumpba, addig amíg nem indul egy új havonta megjelenő magazin. Tehát valószínűleg július első hetétől hetente fog majd jönni a manga, csak valószínűleg kisebb adagokban, tehát fele oldalszámmal, mint most :D És sokan félnek attól, hogy a minőség romlani fog. Reméljük hogy nem :D

Milyen forrásból tudod ezt?

LuckyDingo

Quote from: minuszmiki on 2007-06-21, 02:31:54
Quote from: LuckyDingo on 2007-06-21, 02:28:12
Kicsit jobban utánna jártam a dolognak és ezt találtam:
A Monthly Shounen Jump meg fog szűnni.. méghozzá ha jól vettem ki a Júniusi volt az utolsó kiadás, 4 manga /köztük a Claymore/ átkerül a  Weekly Shounen Jumpba, addig amíg nem indul egy új havonta megjelenő magazin. Tehát valószínűleg július első hetétől hetente fog majd jönni a manga, csak valószínűleg kisebb adagokban, tehát fele oldalszámmal, mint most :D És sokan félnek attól, hogy a minőség romlani fog. Reméljük hogy nem :D

Milyen forrásból tudod ezt?
Wiki
http://en.wikipedia.org/wiki/Monthly_Sh%C5%8Dnen_Jump
Most hogy jobban megnéztem, a claymore egy hónapig szünetel, szal augusztus -_-

Eberinu

Ophelia eléggé kislányos lett...mangában komolyabb és genyább a feje...de az a csókos, az valami nagyon *zarrrr volt :DDDDD Eskü, elrontotta a hangulatom :( Na szerintetek ki fog kit levágni ? :D

Soldier

Quote from: Eberinu on 2007-06-21, 17:46:24
Ophelia eléggé kislányos lett...mangában komolyabb és genyább a feje...de az a csókos, az valami nagyon *zarrrr volt :DDDDD Eskü, elrontotta a hangulatom :( Na szerintetek ki fog kit levágni ? :D

Ophelia habar en nem olvasom/lattam mangaban de anelkül is kicsit telleg ^^hat majd meglássuk ,végérvényben nem hiszem hogy Clare fog vesztesen kikerülni de naon kivancsi vok a most következö részekre .btw miert rontota el ?!

LuckyDingo

Quote from: Eberinu on 2007-06-21, 17:46:24
de az a csókos, az valami nagyon *zarrrr volt :DDDDD Eskü, elrontotta a hangulatom :(
Ezt egyébként én se értem, kicsit vickes volt, de azért annyira nem lett elrontva :P És Én fogom levágni az/oka/t, akik augusztusig szüneteltetni akarj/a/ák a Claymoret /mangát/. -_-

Eberinu

Hát mert két jelenet is volt benne, ami egy szopós ku*vára emlékeztet  :lol: Egyik Ophelia a másik meg ugye Clare