Main Menu

Claymore /Spoiler!/

Started by Christian, 2007-04-05, 05:50:35

Previous topic - Next topic

moRtiZ

Konkrétan szerintem a 24-25. rész környékére már Raki-ból is valami használható harcost faragnak, szal nem hiszem hogy csak nyávogó funkciót töltene be, meg hogy visszatartsa Claire-t az ébredéstől (mint a templomba). Meg amúgy is olyan határozott volt amikor Opheliaval szórakoztak. Szal biztos vagyok benne, hogy azért lesz némi harciskillje a srácnak.

A mostani epizod nagyon durva lesz, bár ha odafigyel Claire akkor valamit biztos tud majd alkotni (lassan előrekerül single-digit Claymore-ra), neki kifejezetten az awakened being-ek a szakterülete :D

Lokids

Quote from: moRtiZ on 2007-07-16, 08:48:00
Konkrétan szerintem a 24-25. rész környékére már Raki-ból is valami használható harcost faragnak, szal nem hiszem hogy csak nyávogó funkciót töltene be, meg hogy visszatartsa Claire-t az ébredéstől (mint a templomba). Meg amúgy is olyan határozott volt amikor Opheliaval szórakoztak. Szal biztos vagyok benne, hogy azért lesz némi harciskillje a srácnak.

A mostani epizod nagyon durva lesz, bár ha odafigyel Claire akkor valamit biztos tud majd alkotni (lassan előrekerül single-digit Claymore-ra), neki kifejezetten az awakened being-ek a szakterülete :D

Már rég egyenrangú az egyszámjegyűekkel... olyan 7-8. helyre sorolnám. De csak azért, mert a képességeit nem bírja huzamosabbideig használni, túl hamar elfárad.

moRtiZ

Quote from: Lokids on 2007-07-16, 18:27:39
Quote from: moRtiZ on 2007-07-16, 08:48:00
Konkrétan szerintem a 24-25. rész környékére már Raki-ból is valami használható harcost faragnak, szal nem hiszem hogy csak nyávogó funkciót töltene be, meg hogy visszatartsa Claire-t az ébredéstől (mint a templomba). Meg amúgy is olyan határozott volt amikor Opheliaval szórakoztak. Szal biztos vagyok benne, hogy azért lesz némi harciskillje a srácnak.

A mostani epizod nagyon durva lesz, bár ha odafigyel Claire akkor valamit biztos tud majd alkotni (lassan előrekerül single-digit Claymore-ra), neki kifejezetten az awakened being-ek a szakterülete :D

Már rég egyenrangú az egyszámjegyűekkel... olyan 7-8. helyre sorolnám. De csak azért, mert a képességeit nem bírja huzamosabbideig használni, túl hamar elfárad.

Nemtudom szerintem valahogy bután használja a képességeit. Csak akkor, ha már szétszedték, és nincs más választása. Néha idegesít is ez a dolog. Ordítanám, hogy de bazzeg miért nem használja a képességet, amivel prediktálja a következő mozdulatokat stb... :) Ha belegondolsz Teresa nem kifejezetten használta a Yomi erejét, hogy flash swordal szétbüntessen mindenkit :) Nameg Claire-nek csak 1/4 rész Yomi énje van, ha jól fordítottam, szóval nyilván nem olyan erős. De a végére biztos nagyon bedurvul, ha továbbra is ilyen kis vicces ellenfelei lesznek mint most. :D :D

LuckyDingo

Quote from: moRtiZ on 2007-07-17, 08:58:43
Nameg Claire-nek csak 1/4 rész Yomi énje van, ha jól fordítottam, szóval nyilván nem olyan erős.
1/4 rész Yomi, de milyen claymoreból 1/4? Mert elvileg Teresa volt a legerősebb az Claymoreok közül :D Úgyhogy lehet olyan erős, vagy még erősebb, mint a többi :P
[spoiler=manga]Extra mangában 10%on felszabdalta az awakened 2-est /és csak azért várt, hogy megkérdezzen tőle valamit lol/[/spoiler]

KeLa

Olvasás közben rájöttem h valami nagyon bökte a szemem...  :lul:
Yomi - Yoma

Quote from: moRtiZ on 2007-07-17, 08:58:43
Teresa nem kifejezetten használta a Yomi erejét, hogy flash swordal szétbüntessen mindenkit :)
Teresa nem használta a flash sword-ot, az Irene volt...

Lokids

Teresa nem volt erős. Egyszerűen csak megtudta mondani, hova fog csapni az ellen. Ha visszanézed Irene elmondja, hogy ők a saját képességükkel sokkal jobbak voltak mint Teresa.

minuszmiki

Quote from: LuckyDingo on 2007-07-17, 09:21:16
Quote from: moRtiZ on 2007-07-17, 08:58:43
Nameg Claire-nek csak 1/4 rész Yomi énje van, ha jól fordítottam, szóval nyilván nem olyan erős.
1/4 rész Yomi, de milyen claymoreból 1/4? Mert elvileg Teresa volt a legerősebb az Claymoreok közül :D Úgyhogy lehet olyan erős, vagy még erősebb, mint a többi :P
[spoiler=manga]Extra mangában 10%on felszabdalta az awakened 2-est /és csak azért várt, hogy megkérdezzen tőle valamit lol/[/spoiler]
Több az, mint 1/4, hiszen rajta van Irene karja, meg annak az ereje.

KeLa

Quote from: Lokids on 2007-07-17, 18:27:03
Teresa nem volt erős. Egyszerűen csak megtudta mondani, hova fog csapni az ellen. Ha visszanézed Irene elmondja, hogy ők a saját képességükkel sokkal jobbak voltak mint Teresa.
Lehet h jobb képességeik voltak, de nem mentek vele sokra ellene. Bőven elég volt neki h jól érezte a yoki-t, simán lealázta őket és ha Priscilla nem ébred fel, akkor nem lett volna semmi gond :smile:

Lokids

Quote from: KeLa on 2007-07-17, 19:16:40
Quote from: Lokids on 2007-07-17, 18:27:03
Teresa nem volt erős. Egyszerűen csak megtudta mondani, hova fog csapni az ellen. Ha visszanézed Irene elmondja, hogy ők a saját képességükkel sokkal jobbak voltak mint Teresa.
Lehet h jobb képességeik voltak, de nem mentek vele sokra ellene. Bőven elég volt neki h jól érezte a yoki-t, simán lealázta őket és ha Priscilla nem ébred fel, akkor nem lett volna semmi gond :smile:

Priscillával sem volt gond, csak elbambult... ÍJ. :P

moRtiZ

Jaja, elbasztam, Yoma van meg Yoki :D De újranézem a sorozatot, mert frankon ugy emlékszem hogy Teresa is nyomta a flash swordot.

KeLa

Quote from: moRtiZ on 2007-07-18, 09:22:43
De újranézem a sorozatot, mert frankon ugy emlékszem hogy Teresa is nyomta a flash swordot.
Úgy tűnik h mégis neked van igazad... a 7. rész 13. percnél, mintha ua. használnák mindketten. :3x3:

Puru²

Jöhetne már az új rész .Máskor mindíg ilyenkor szokott leérni a torrentről .  :bruhuhu:

Soul

Reroll pve.
Ja ez nem az a topik bocs  :smile:.
A várakozással nem vagy egyedül, a raw verzió kinnt van, bármikor robbanhat a bomba  :smile:.



Xzone

[spoiler]Úgy tűnik Jeane-re már nem számíthatnak, inkább probléma lesz, mint segítség. :(

Amikor Clare nem tudott visszaváltani normál módba, akkor úgy láttam Irene keze volt a hiba forrása. Az ilyen "félig felébredtek" már át tudják lépni a határt elméletileg, nem?[/spoiler]

Lokids

Quote from: Xzone on 2007-07-18, 22:34:48
[spoiler]Úgy tűnik Jeane-re már nem számíthatnak, inkább probléma lesz, mint segítség. :(

Amikor Clare nem tudott visszaváltani normál módba, akkor úgy láttam Irene keze volt a hiba forrása. Az ilyen "félig felébredtek" már át tudják lépni a határt elméletileg, nem?[/spoiler]

Igen, de Irene keze a Flash sword miatt nagyon gyakran van felébredve, nemcsoda, hogy ilyenkor besokalt.
Viszont én kezdem nem érteni az erőviszonyokat. Egyik pillanatba még a cool arcot nyomatják, meg a kemény gyereket, másik pillanatban ugyanaz a monszta szinte kinyírja? (Itt a previewre is gondolok)

És még valami. Ha jól értettem Prischilla közel sem a legerősebb Awakend?

chilip

hát ha erre válaszolnék, csak nagyon durva spoilerrel tudnék :D

minuszmiki

Jó kis rész volt ez is, bár megint egy izgalmas pillanatban lett vége a résznek. Amit Lokids mond, arra én is rácsodálkoztam, de majd csak kiderül a következő részből, nyilván a főszereplő nem fog meghalni. :)

Soldier

Quote from: minuszmiki on 2007-07-19, 01:20:44
Jó kis rész volt ez is, bár megint egy izgalmas pillanatban lett vége a résznek. Amit Lokids mond, arra én is rácsodálkoztam, de majd csak kiderül a következő részből, nyilván a főszereplő nem fog meghalni. :)

jah jo volt telleg , asszem ezt lassan meg kell szoknunk :P .. jah a fösz. nem valszinü hogy meghal^^

Lokids

Quote from: Soldier on 2007-07-19, 01:25:47
Quote from: minuszmiki on 2007-07-19, 01:20:44
Jó kis rész volt ez is, bár megint egy izgalmas pillanatban lett vége a résznek. Amit Lokids mond, arra én is rácsodálkoztam, de majd csak kiderül a következő részből, nyilván a főszereplő nem fog meghalni. :)

jah jo volt telleg , asszem ezt lassan meg kell szoknunk :P .. jah a fösz. nem valszinü hogy meghal^^

A főszereplő? Miért, mi van Rakival?

:D

Xzone

Raki majd megkéri az Organization-t, hogy ültessék belé ami megmaradt Clare-ből...

Rage

Quote from: Lokids on 2007-07-18, 23:47:25
És még valami. Ha jól értettem Prischilla közel sem a legerősebb Awakend?
[spoiler=Manga spoilars, vigyázat!]Ugyan én nem, csak a tesóm olvasta a mangát, de az ő elmondása alapján épp ellenkezőleg: olyan szinten ő a legerősebb, hogy már csak a közeledésétől meghátrál(t eddig) bármilyen "Abyssal One". Szerintem majd kitalálnak valami mesét, hogy omg ő az "egyszarvú" claymore, a legerősebb, omg teh ultimate being etc. :D[/spoiler]
痛みを感じる方向に、出口がある!

chilip

Quote from: Rage on 2007-07-19, 11:01:07
Quote from: Lokids on 2007-07-18, 23:47:25
És még valami. Ha jól értettem Prischilla közel sem a legerősebb Awakend?
[spoiler=Manga spoilars, vigyázat!]Ugyan én nem, csak a tesóm olvasta a mangát, de az ő elmondása alapján épp ellenkezőleg: olyan szinten ő a legerősebb, hogy már csak a közeledésétől meghátrál(t eddig) bármilyen "Abyssal One". Szerintem majd kitalálnak valami mesét, hogy omg ő az "egyszarvú" claymore, a legerősebb, omg teh ultimate being etc. :D[/spoiler]
[spoiler]
prisci szolgája az É-i Abyssal One, csak megjátszák, hogy fordítva van az egész, míg el nem intézik... na jó nem spoilerozok többet :D én olvasom a mangát, és már kurvára jöhetne a kövi chapter...[/spoiler]

blackman

Galatea rulez.  :whoah: Jó rész volt. Szerintem attól, hogy három első is felébredt nem biztos, hogy ők a valahavolt legerősebb Claymore-ok, szerintem Priscilla még náluk is erősebb. (nem olvasok mangát). De így legalább van pár táposabb ellen akiken Clare feledzi magát aztán átváltozik SSJ... hopsz ez már nem az a mese.  :D

Soul

Tényleg nagyon jó ez a Claymore.A Death Note után egy újabb fénylő csillag az égen  :smile:.Ami külön tetszik benne, hogy nem riadnak vissza a véresebb jelenetektől sem.[spoiler]Amikor pl Ophelia mondja Clarenek hogy játszunk és levágja a 2 lábát, akkor pislogtam 1 darabig, egyrészt sajnáltam Clare-t mert 100%ig vele vagyok, másrészt valamiért megragadott a jelenet hogy szinte a semmiből kell talpra állnia és ott izgultam hogy sikerüljön neki :smile:.[/spoiler]

Solidsnake nem nézi?Valaki térítse a jó útra :smile:.

moRtiZ

Azt hiszem abban megegyezhetunk, hogy a sorozatban eddig megjelent messze legerősebb Claymore Teresa volt, szinte nem is használt Yoki-t és úgy alázott mindenkit. Egyszer hibázott egy tipikusat, és sajnos, vagy éppen szerencsére ebben a sorozatban ez nem segíti az életbenmaradást :D :D :D

Soldier

Quote from: moRtiZ on 2007-07-20, 10:15:57Egyszer hibázott egy tipikusat, és sajnos, vagy éppen szerencsére ebben a sorozatban ez nem segíti az életbenmaradást :D :D :D

nah jah..  :lul:

Soul

Nincs kecmec repülnek a végtagok  :smile:.

Groven

Na igen. Meglágyította a szívét a kis Claire, ami érthető, mert erősen hatott emberi oldalára.

[spoiler]
Ugye mikor a városban harcolt és legyőzte Priscillát azt hiszem sokan azt vártuk volna, h ott helyben végez is vele. Nade megkegyelmezett neki. Emberi tett még érthető. De az már kevésbé, h miért hezitált 1 pillre mikor Pris átalakult félig. Akkor még nem tudták, h kell visszajönni. Ez volt a végzetes.
[/spoiler]

Más.
Összeakadtak 1 férfi Felébredttel, akit nehezen de megöltek. Az fordult meg a fejemben, h esetleg a történetben előjön-e olyan ffi, aki olyan mint Claire, tehát felébredt félig, de még ember?

Más2.
A lányok egyenruhája nekem bejön. Vajon a ffi harcosok korában mi volt a "divat"? :smile: