Magical Girl Lyrical Nanoha

Started by chilip, 2007-04-05, 12:18:00

Previous topic - Next topic

Draconire


chilip

Quote from: Gmer on 2007-05-13, 13:26:37
6. rész

semmi extra sajnos. mennyi idő elment már azzal, hogy ott pofázott azzal az öreg csávesszal (hirtelen nem jut eszembe a neve). a kiképzés tetszett, a grafikán lenne mit javítani, mer volt néhány kissebb hiba. (pl.: néha feljebb rajzolták a karakterek száját kicsivel és sztem ettől csúnya lett) no mind1, nyugodtan leszólhattok, amiért itt füstölgök mer semmi extrát nem kaptam mára...  :D

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


chilip

egyébként mi a franc történt Nanohával az A's és a StrikerS között? mutatták egyszer a mangájában, hogy vérbe fekszik és már kurvára unom, hogy nem tudom, de állandóan célozgatnak rá....

Darkstar

Quote from: chilip on 2007-05-14, 11:20:25
egyébként mi a franc történt Nanohával az A's és a StrikerS között? mutatták egyszer a mangájában, hogy vérbe fekszik és már kurvára unom, hogy nem tudom, de állandóan célozgatnak rá....
Senki sem tudja, ez majd valamikor a StrikerS-ből fog kiderülni.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

Nem tudjátok, mi van az mkv subokkal? Meg akarnám már nézni az ep 6-t és mér a 7-hez is vannak RAW-ok.  :frown:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Darkstar

Where are my fucking subs?

Quote from: chilip on 2007-05-14, 11:20:25
egyébként mi a franc történt Nanohával az A's és a StrikerS között? mutatták egyszer a mangájában, hogy vérbe fekszik és már kurvára unom, hogy nem tudom, de állandóan célozgatnak rá....
Quote from: Darkstar on 2007-05-14, 12:11:38
Senki sem tudja, ez majd valamikor a StrikerS-ből fog kiderülni.
9. rész preview
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Erről jut eszembe, hány fejezetes az A's to StrikerS? És mennyi van belőle lefordítva, illetve ha van a harmadik után is, akkor zomg sauce plz


Prof. William

Quote from: Darkstar on 2007-05-20, 21:31:48
Where are my fucking subs?

Quote from: chilip on 2007-05-14, 11:20:25
egyébként mi a franc történt Nanohával az A's és a StrikerS között? mutatták egyszer a mangájában, hogy vérbe fekszik és már kurvára unom, hogy nem tudom, de állandóan célozgatnak rá....
Quote from: Darkstar on 2007-05-14, 12:11:38
Senki sem tudja, ez majd valamikor a StrikerS-ből fog kiderülni.
9. rész preview

Hmm... Azért még az A's ban sem volt ilyen... Kíváncsian várom...

Darkstar

Ha jól emlékszem 7ch és ebből 5 van lefordítva. Rapidsearch-el megtalálod. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lokids

I want my sub! Oyashiro-sama nemsokára meg lesz vendégelve ha így megy tovább.

Manitu

Quote from: Darkstar on 2007-05-21, 00:02:37
Ha jól emlékszem 7ch és ebből 5 van lefordítva. Rapidsearch-el megtalálod. :)
Nem nyert, ott már néztem :( Csak három van fönt, meg egy raw 6.


Darkstar

http://rapidshare.com/files/18408490/Nanoha_StrikerS_ch4__Anonymous__Eurofag__Translated_.rar.html
http://rapidshare.com/files/30566675/strikers_5.zip.html
http://www.megaupload.com/?d=G6ISQCEQ
http://rapidshare.com/files/23591428/Strikers_The_Comics_Ep_7_-_Standby_Riot_6.rar.html

Milyen néven kerested? :)
(5-7 vagy 6-7 meg már simán StrikerS nem az A's to)

SS from ep 8 wtf wtf WTF?? DO WANT NOW

Ed2.: az /a/ állapotából és Anonymous megnyilvánulásaiból azt kell hinnem, hogy igencsak jó résznek nézünk elébe. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki

Quote from: Darkstar on 2007-05-21, 04:16:52
SS from ep 8 wtf wtf WTF?? DO WANT NOW

Ed2.: az /a/ állapotából és Anonymous megnyilvánulásaiból azt kell hinnem, hogy igencsak jó résznek nézünk elébe. :D
Persze hogy DO WANT, csak éppen még a hetesből sincs sub, rawot meg nem értem.

Manitu

Quote from: Darkstar on 2007-05-21, 04:16:52
(5-7 vagy 6-7 meg már simán StrikerS nem az A's to)
lol... azt hittem az más :D Akkor annak meg azért nem találtam az elejéz :D Thnx


Lokids

Lol Nanoha miért támad rájuk? Meggajdult? Nem volt meg az esti sex és pótolni akarta a lányokkal, akik elsőre még ellenkeztek?

Darkstar

Ez kb valamennyire fedi azt hogy mi történt.
The white devil is back. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Prof. William

Furcsa.

Az én verzióm. :)

Kiderül hogy Nanoha már a első sorozat elejétől fogva az Alhazedi gonosz magusok és közvetve a Nagy Öregek kémje volt. Még mielőtt Youno-kun -al találkozott már lepaktált a gonosz hatalmakkal. Ők intézték Youno balesetét, hogy a RH Nanohához kerüljön. Persze N úgy tett mint akit meglep a mágia de titokban már évek óta képezték a Fekete Páholy legnagyobbjai. (Youno meg is jegyzi hogy mekkora potenciál van benne.)

Első feladata a rivális mage Percia és a lánya Alicia eltakarítása. Bár Aliciát a történetünk előtt pár évvel egy játszótéri játék alatt sikerült lelökni a mászókáról úgy hogy életét veszítse Percia megalkotta Fatet és a harc folytatódott. :)

Sajna a hivatal feltünése miatt nem tudott végezni Fateval, hisz már figyelték a harcaikat, de sikerült Fatet elhidegíteni az anyjától, egy hamis vidóüzenet segítségével ahol Percia ákokat szór a szegény lány fejére...
Azz érzelmileg összetört és és befolyásolható Fate így már segítkezet anyja megölésében.
Bár szívből rüheltte Fatet az alhazedi mágusok láttak potenciált a lányban és utasították Nanohát hogy barátkozzon össze vele.

Pár hónap eltelétvel kövertkezertt be a Book of Darkness incidens.
Nanoha feladata a Lovagok és Hayate elpusztítása és a könyv megszerzése volt hisz ennek birtokában az Alhazedi mágusokkal senki sem dacolhatott volna. (A győzelem utánra már meg is volt igérve Nanohának Japán, és Ausztrália. + egy szabadon választható világ. :) )
Sajna a hivatal megint túl hamar figyelt fel a könyvre és odakülte Fatet segíteni pont amikor Nanaoha aktivizálni akarta a Nightmare Módot ami végzett volna az ellesnégggel. Brutálisan.
Így megint segítenie kelett a dolgoknak. Még próbálkozott pár trükkel hogy megszerezze a BoD -t de sajna megint túl sok publicitást kapott a dolog és nem sumákolhatott. Bár abban az időben sok A+ mage halt meg relytélyes körülmények között. egygesek szeritn Nanoha jóvoltából. Nem tudni biztosan semmit de az eggyik kezében egy szalagot találtak. :)

A Book of Darkness incidens után Nanoha beépült a hivatalba és hol a testét használva, hol fondorlatos gyilkosságok elkövetésével egyre magasabra emelkedett a ranglétrán. 4 évvel ezelőtt brutális kegyetlenséggel megyilkolta Rainard Millfordot a hivatal aligazgatóját és fontos adatokat lopott Alhazed számára. A gyanút Fate eggyik barátjára (egy srácra aki Fateval járt) terelte akit később szintén megölt öngyilkosságnak állítva be a dolgot. Így az ügyet lezárták.
Az ezt követő éveket alvó ügynökként tölötte és csak pár furcsa eltünés és öngyilkosság a a Hivatal vezető köreiben mutatott arra hogy a White Devil még mindig aktív.

És most X és után  újabb parancs jött Alhazed sötét uraitól....


Végül is elképzelhető ez a verzió is. :)

Lokids

Quote from: Darkstar on 2007-05-21, 18:59:04
Ez kb valamennyire fedi azt hogy mi történt.
The white devil is back. :D

Csak nekem tűnik úgy, hogy valami írtó ronda a fejük?

Dreamcleaver

Quote from: Lokids on 2007-05-21, 21:25:44
Quote from: Darkstar on 2007-05-21, 18:59:04
Ez kb valamennyire fedi azt hogy mi történt.
The white devil is back. :D

Csak nekem tűnik úgy, hogy valami írtó ronda a fejük?

Sohasem az Art minőségéről volt híres a cucc. ;)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Darkstar

Quote from: Lokids on 2007-05-21, 21:25:44
Csak nekem tűnik úgy, hogy valami írtó ronda a fejük?
tv release, shitty raw. Majd a dvdn jobb lesz. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lokids

Quote from: Darkstar on 2007-05-21, 21:46:35
Quote from: Lokids on 2007-05-21, 21:25:44
Csak nekem tűnik úgy, hogy valami írtó ronda a fejük?
tv release, shitty raw. Majd a dvdn jobb lesz. :)

Szaro ka DVD-re, az még soká lesz...

Darkstar

Pedig addig ez van. Nem véletlen nyávogtam többször is, hogy manapság tendencia a sz@r kiadás, 1-2 kivételtől eltekintve.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Ez asszem még nem volt. Érdekes eszmefuttatás a nevek eredetéről. Nekem a negyede sem tünt fel... na jó, csak a Testarossa... hiába na, nem értek a lovakkocsikhoz :D


Dreamcleaver

zomg so deep! de komolyan, azért ez már szánalmas. Mondjuk nem tudom miért vagyok felháborodva, a Testarossa, Subaru, Zafira hármasból már régóta sejtettem valami ilyesmit.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Alkyra

Szánalmas? Szerintem nem.^^ Ez egyb. nekem si feltűnt, bár szerintem ezek csak véletlenszerűen választott nevek.(az author kiállt az erkélyre s nézegette az elmenő autókat s azoknak a nevét írta leXDXD).
Tia RULZZZ!:):):):)(i luv women with double pistols!! Double the gun, double the fun!(from Serious Sam.:)))

Darkstar

Nekem több feltűnt, amelyik meg nem, azt meg Anon vette észre. És még így is volt új pl Strada és Caro. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん