Magical Girl Lyrical Nanoha

Started by chilip, 2007-04-05, 12:18:00

Previous topic - Next topic

Lokids

Asszem veszek egy Testarossát. :)


Manitu



Lokids

#303
Végre kijött a 7. rész. Jöhetne kapásból a 8. is. :)

És megjelent Yuno is. Azt hittem már kihagyják a sorozatból. (remélem lesz még, mint Nanoha pasija) De meglepődtem, hogy nem ismerte fel Fate-t kapásból. Vagy csak az estéji miatt? Nem állt rosszul nekik... Bár néha itt is "sántítottak", de gondolom ez is a DVD-re marad. :P
A másik Tia volt. Lecseszték azért, mert a szokásos "te a csali én a vadász" stratéiát próbálta alkalmazni. Kár, hogy ez a taktika proknak való, nem kezdőknek. :)

Amúgy Teana rátapintott még 1 fontos dologra, ami eddig is zavart. Miért van az, hogy a Div 6-ban csak elitek vannak?
mihez kell ekkora erő? Ők tulajdonképpen egy gyorsan bevethető támogató csapat. Nem pedig kommandós osztag. Mégis mit akar Hayate? Csak úgy az ember nem állít össze egy elit osztagot, mert olyan kedve van.

Darkstar

#304
Ha a ferretnek ilyen jelentős szerepet szántak volna, legalább pár szavas charpage-t kap a hivatalos oldalon. Nem így történt (Pedig mág a viszonylag jelentéktelenebb szereplőknek is van).  :hopp: :D
Hayate meg a barátait szedte össze (a knightok meg egyértelműen elválaszthatatlanok tőle), hogy a MS 6 ilyen erős lett, véletlen csak, legalábbis sztem.

És a legfontosabbat majdnem elfelejtettem: Oh god, Lutecia is hot!
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Oh shi- Belinkeltem, és elfelejtettem leszedni  :D Nem nekem való a hajnal :redface: Na, majd este meglessük...


Prof. William

Quote from: Darkstar on 2007-05-24, 09:17:57
Ha a ferretnek ilyen jelentős szerepet szántak volna, legalább pár szavas charpage-t kap a hivatalos oldalon. Nem így történt (Pedig mág a viszonylag jelentéktelenebb szereplőknek is van).  :hopp: :D
Hayate meg a barátait szedte össze (a knightok meg egyértelműen elválaszthatatlanok tőle), hogy a MS 6 ilyen erős lett, véletlen csak, legalábbis sztem.

És a legfontosabbat majdnem elfelejtettem: Oh god, Lutecia is hot!

Van egy sanda gyanúm hogy jól fog még jönni hogy egy elméletileg csíra osztagban ilyen erős emberek vannak. :)

Tudunk valamit meg arról mi történet a A's és a Strike között? Hogy lett Nanoha főállású mage a szervezetnél? Mji van a szüleivel/testvéreivel/haverjaival? Milyen világban vannak stb...

Manitu

Quote from: Prof. William on 2007-05-24, 13:07:46Mji van a szüleivel/testvéreivel/haverjaival? Milyen világban vannak stb...
Köszönik szépen jól vannak, ott van feljebb/lejjebb a sound stage, hallgasd meg. Épp látogatóba megy az egész banda a Földre, van benne fürdő, Hayate féle sekuhara, minden ami szem-szájnak (meg fülnek) ingere :D


chilip

Quote from: Manitu on 2007-05-24, 13:38:45
Quote from: Prof. William on 2007-05-24, 13:07:46Mji van a szüleivel/testvéreivel/haverjaival? Milyen világban vannak stb...
Köszönik szépen jól vannak, ott van feljebb/lejjebb a sound stage, hallgasd meg. Épp látogatóba megy az egész banda a Földre, van benne fürdő, Hayate féle sekuhara, minden ami szem-szájnak (meg fülnek) ingere :D

japánul nem értek

Dreamcleaver

jaja az ilyen sound stage meg drama cd baromságokhoz már elvetemült nagy otakuknak kell lenni. No thx.  :hehe:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

Szerintem is.

De legalább mindenki jól van. :)

Darkstar

Quote from: Prof. William on 2007-05-24, 20:14:53
De legalább mindenki jól van. :)
[spoiler]Yuuno nem biztos, hogy sokáig. ^^ Bár azért kell a 8. rész felirattal, de a moonspeak enabled Anonok is többször megerősítettek eme sejtésemben. :D[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

I like what i see!^^

Végre vlm jó kis harc volt s nem ment el az egész rész azzal, hogy mindenki "átváltozott".
hehehehe. :szemuveges:

Lokids

Quote from: Alkyra on 2007-05-25, 20:49:07
I like what i see!^^

Végre vlm jó kis harc volt s nem ment el az egész rész azzal, hogy mindenki "átváltozott".
hehehehe. :szemuveges:

Ha követik az eddig megszokott rendet, akkor mostmár egyre rövidebb ideig fog tartani az átváltozás.
Yunot akarok látni, ahogy kitálal Nanohának. Ha ez nem, akkor legalább Nanoha+Fate.

Darkstar

Mit tálal ki? o.O
BTW úgy hiszem megtaláltam a világon létező két Yuno fanboy egyikét. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lokids

Quote from: Darkstar on 2007-05-25, 23:18:02
Mit tálal ki? o.O
BTW úgy hiszem megtaláltam a világon létező két Yuno fanboy egyikét. :D

Mit mit, hát hogy szereti, meg dugni akar meg ilyen hétköznapi 'lávü' dolgok.
2? Ki a másik? Amúgy nem Yuno-ért vagyok oda, de szegényt már sajnálom, legyen már neki is jó. :)

Darkstar

:D
Nemtom, ki a másik, de ez egy 4chan-os meme, ugyanis ott mindeki rühelli yuno-t, bár nagynéha előfordul, hogy valaki az oldalára áll (általában persze csak trollkodik az illető) ezért kitalálták, hogy 2 ember szereti. Hogy miért kettő, az rejtély. ^^
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki

Lényeg, hogy az egyikük már megvan :D

Lokids

A sok Otaku nem akar pasit látni Nanoha küröl (én így vagyok Hayatéval, az a Ződhajú takonygyerek idegesít)?
Pedig Yuno biztos padlót fogott volna az estéjik látványától.

minuszmiki

Quote from: Lokids on 2007-05-25, 23:38:06
A sok Otaku nem akar pasit látni Nanoha küröl (én így vagyok Hayatéval, az a Ződhajú takonygyerek idegesít)?
Pedig Yuno biztos padlót fogott volna az estéjik látványától.

Straight love in my StrikerS? DONUT WANT! Mondjuk kérdés mennyire straight egy menyét és egy ember szerelme... :D

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lokids

Quote from: minuszmiki on 2007-05-25, 23:40:36
Quote from: Lokids on 2007-05-25, 23:38:06
A sok Otaku nem akar pasit látni Nanoha küröl (én így vagyok Hayatéval, az a Ződhajú takonygyerek idegesít)?
Pedig Yuno biztos padlót fogott volna az estéjik látványától.

Straight love in my StrikerS? DONUT WANT! Mondjuk kérdés mennyire straight egy menyét és egy ember szerelme... :D
Yuno eredeti alakja az emberi. Mellesleg miért? Én azt szeretném, hogyha már 20 évesek, akkor legyen már ott egy kis felnőtt érzelem.

minuszmiki

Quote from: Lokids on 2007-05-26, 00:56:07
Quote from: minuszmiki on 2007-05-25, 23:40:36
Quote from: Lokids on 2007-05-25, 23:38:06
A sok Otaku nem akar pasit látni Nanoha küröl (én így vagyok Hayatéval, az a Ződhajú takonygyerek idegesít)?
Pedig Yuno biztos padlót fogott volna az estéjik látványától.

Straight love in my StrikerS? DONUT WANT! Mondjuk kérdés mennyire straight egy menyét és egy ember szerelme... :D
Yuno eredeti alakja az emberi. Mellesleg miért? Én azt szeretném, hogyha már 20 évesek, akkor legyen már ott egy kis felnőtt érzelem.
Ne érts félre, én is ezt szeretném. Felnőtt érzelmet minimum két felnőtt nő között.

Dreamcleaver

Akkor mutass két felnőtt nőt a StrikerS-ben, mentálisan is. :rolleyes:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

minuszmiki

Touché. De ettől még szívesebben néznék egy Nanoha x Fate párost, mint mondjuk egy Nanoha x Yuuno-t.

Dreamcleaver

Oké értem.  :D Én nem szólok bele a dologba, Tia & Subaru párti vagyok. Bár meg kell valljam Nanoha kezd szimpi lenni. Tetszik mint oktató is (6. rész), felnőttes. De Fate-tel igazán csinálhatnának valamit. Eskü tök olyan, mint az A's-ban csak nagyobbak a dudái.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Darkstar

Quote from: minuszmiki on 2007-05-26, 01:00:21
Ne érts félre, én is ezt szeretném. Felnőtt érzelmet minimum két felnőtt nő között.
:tezsvir: again    :haha:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Quote from: Lokids on 2007-05-25, 23:21:00Amúgy nem Yuno-ért vagyok oda, de szegényt már sajnálom, legyen már neki is jó. :)
Lett :D Föltegyem rapidra?  :angyali:

Quote from: Lokids on 2007-05-25, 23:38:06
A sok Otaku nem akar pasit látni Nanoha küröl (én így vagyok Hayatéval, az a Ződhajú takonygyerek idegesít)?
Á, nem kell félteni, tutira meleg. No straight love in StrikerS :D


Lokids

Quote from: Manitu on 2007-05-26, 01:31:47
Quote from: Lokids on 2007-05-25, 23:21:00Amúgy nem Yuno-ért vagyok oda, de szegényt már sajnálom, legyen már neki is jó. :)
Lett :D Föltegyem rapidra?  :angyali:

Quote from: Lokids on 2007-05-25, 23:38:06
A sok Otaku nem akar pasit látni Nanoha küröl (én így vagyok Hayatéval, az a Ződhajú takonygyerek idegesít)?
Á, nem kell félteni, tutira meleg. No straight love in StrikerS :D

Tedd fel rapidra. (Valami doujoshin?)
De féltem. Hayate 4eva. A srác túl közel került, eliminálást megkezdeni. :)

Manitu

Quote from: Lokids on 2007-05-26, 01:47:47

Tedd fel rapidra. (Valami doujoshin?)
Te akartad  :__devil:

in b4 az ősi mesterséget végző felmenőimet :D