Magical Girl Lyrical Nanoha

Started by chilip, 2007-04-05, 12:18:00

Previous topic - Next topic

Lokids

Quote from: Manitu on 2007-05-26, 13:07:14
Quote from: Lokids on 2007-05-26, 01:47:47

Tedd fel rapidra. (Valami doujoshin?)
Te akartad  :__devil:

in b4 az ősi mesterséget végző felmenőimet :D

Nem egészen így gondoltam a Yuno X Nanoha párosítást. :D XD

Darkstar

Ennek hatására megtűrtam kicsit a Nanoha doujin folderemet, és két dologra jötem rá:
1., Ez még nem volt meg o.O
2., Normális Nanoha x Yuno nem létezik, és akármilyen is alig (szerencsére). Annál több Fate x Nanoha van viszont.  :hopp:
+1 A fentebb linkelt példány fele olyan veszélyes sincs, mint a love love linker core sorozat.  :oops:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Valóban, de finomabb képekért is kaptam már b+eket :D

+1: ajaj... pedzegeti a tűrőképességem határát  :eek:


Lokids

Quote from: Manitu on 2007-05-26, 14:53:38
Valóban, de finomabb képekért is kaptam már b+eket :D

+1: ajaj... pedzegeti a tűrőképességem határát  :eek:

Abból sem láttam még... Megaupload pls. :)

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Darkstar

Mindíg szerettem az így készült képeket
darkstar.interhost.hu/Mosaic.jpg

Ed.:
darkstar.interhost.hu/Doit.jpg  :appl: :hopp:

BTW where are my fucking subs??
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lokids

Iggennn. White Damon! Bár a Mode Release-nak nem tudom mi értelme volt. Sokkal hatásosabb lett volna egy Starlight B. mint a cross fire. :)
Amúgy nem tudom mit ittak a küzdelem előtt, de szépen kipirultak. -> "Nanoha is nice." :D

Darkstar

Hatásosabb, de attól Tia ott is maradt volna. Főleg 2től. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip

köv. részben remélem kiderül mi történt nanohával...

chilip


Lokids

Quote from: Darkstar on 2007-06-03, 17:00:20
Hatásosabb, de attól Tia ott is maradt volna. Főleg 2től. :D

Egy is elég lett volna. És Tia többé nem hibázik. Maffia megoldás. :D
Amúgy Tia szerelésén az övpánt az véletlenül volt úgy a mellkasán, hogy kiemelje a mellét?

Alkyra

Quote from: Lokids on 2007-06-03, 19:28:18
Quote from: Darkstar on 2007-06-03, 17:00:20
Hatásosabb, de attól Tia ott is maradt volna. Főleg 2től. :D

Egy is elég lett volna. És Tia többé nem hibázik. Maffia megoldás. :D
Amúgy Tia szerelésén az övpánt az véletlenül volt úgy a mellkasán, hogy kiemelje a mellét?

az így van megcsinálva.közvetlen közelről még nem láttam, de hasonló az eredeti pisztolypántok kidolgozása.
egyb. az NEM emeli ki a mellet.^^(úgy van kidolgozva). ez csak az fan service az olya hülye tia fanoknak mint én. :szemuveges:

Prof. William

Mitől is kattant be Nanoha? Vagy még nem derül ki?

Érdekes lenne ahközerpétől támenne véres hentelésbe a dolog. :)

Darkstar

Tetves bevmatmagolás, csak mostanra tudtam megnézni -.-
Hát, így subbal sem nagyon értettem jobban, hogy Nanoha mitől/miért kapta fel a vizet olyan hirtelen. Mondjuk legközelebb produkálhatna valami hasonlót Yuuno-val, annak igazán örülnék. ^^ Meg az a zöldhajű fag lepattanhat Hayate-ról, de villámsebesen. :D

Ep 10 raw: Oh shi-, another fetish (kár, hogy ez is erősen quality)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip

Quote from: Prof. William on 2007-06-03, 22:37:13
Mitől is kattant be Nanoha? Vagy még nem derül ki?

Érdekes lenne ahközerpétől támenne véres hentelésbe a dolog. :)

erre én is kiváncsi lennék... én éreztem magam hülyének, hogy nem értettem, de ha mások is így vannak vele... nekem vmi olyasmi jött le, hogy nem azt csinálták, amit az eggyüttöltött idő alatt tanultak, hanem vmi mást, de ezért így kiborulni? nemtom, nagyon fura volt ez így.

Draconire

Elvileg a következő részben lesz valami magyarázat.
Teana meg majd megismerkedik [spoiler]Signum öklével.[/spoiler]

Ahogy anonymous mondta: I love how this show treats emos.

chilip

Quote from: Gmer on 2007-06-03, 23:36:46
Elvileg a következő részben lesz valami magyarázat.
Teana meg majd megismerkedik [spoiler]Signum öklével.[/spoiler]

Ahogy anonymous mondta: I love how this show treats emos.

:wtf:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip

Quote from: Darkstar on 2007-06-03, 23:43:12
Quote from: chilip on 2007-06-03, 23:40:29
:wtf:
Mit nem értesz? Signumnak is elege lett az emozásból. :D

itt nem nemértek vmit, hanem nem tetszik amerre halad a sztori... azon belül is ahogy Teanaval bánnak. nemtom mit csinál vagy mond a köv. részben, de az eddigiek alapján érthetőek az indokai, nem ellenszenves és sztem nem épp fair-ül bánt el vele nanoha... This will cool down your head v. valami ilyesmi felkiáltással 2 olyat lőtt bele... csak néztem ki a fejemből  :eek:

Darkstar

That's why she's called 'the white devil' ^^
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Prof. William

Quote from: chilip on 2007-06-03, 23:51:29
Quote from: Darkstar on 2007-06-03, 23:43:12
Quote from: chilip on 2007-06-03, 23:40:29
:wtf:
Mit nem értesz? Signumnak is elege lett az emozásból. :D

itt nem nemértek vmit, hanem nem tetszik amerre halad a sztori... azon belül is ahogy Teanaval bánnak. nemtom mit csinál vagy mond a köv. részben, de az eddigiek alapján érthetőek az indokai, nem ellenszenves és sztem nem épp fair-ül bánt el vele nanoha... This will cool down your head v. valami ilyesmi felkiáltással 2 olyat lőtt bele... csak néztem ki a fejemből  :eek:

Monjuk szerintem is vna különbség abban hogy dühös vagy valakire és kiabálsz vele vagy dühös vagy valakire és belerőllsz egy nagyot.

Ha ilyen iramban morciznak össze, még a végén egy nagy Battle Royalban csúcsosodik ki a dolog a Magek között.

Azér az eddigi évadokban ilyen nem volt. Figyeljétek meg, előbb utóbb biztos meg fog halni valaki...

Lokids

Quote from: Darkstar on 2007-06-03, 22:41:00
Meg az a zöldhajű fag lepattanhat Hayate-ról, de villámsebesen. :D

  :tezsvir: :hopp: :cool: :tezsvir:

Mellesleg Nanoha azért kattanhatott be, mert Tia normális harcnak nézte az álcsatát. De nem értem miért. Ha nem úgy harcol, mintha igazi csata lenne, akkor semmi értelme. A másik, meg Tia emozása. Mi az, hogy nem akar senkit sem bántani? Ott van 2 mordály a kezében, amik ementáli gyártásra lettek tervezve. Komoly azt hitte, hogy a sajtról pofáznak neki?

Mindenesetre ha nem is magyarázták el rendesen, hogy mitől állt be a White devil státusz, harcelemzés szempontból egyszerűen annyi, hogy a harcba túl sok EMO-t vitt Tia. Ez káros mind az ő mind a környezete egészségére.

chilip

hát igen, Nanoha viselkedése meg Tia-ra, és miér vitt túl sok EMO-t a harcba?

Darkstar

#355
Viszont kifejezetten tetszik, hogy Nanoha kezdi elhagyni az olyan "elmaradott" dolgokat mint az állandó devicehasználat. Bár erre valamennyire az A's elején is képes volt, de nem ennyire. :D (Mondjuka crossfire shot az nem Tia valamelyik skillje? o.O)
Magyarázat a 9. részben van.

Ed.: mondjuk nem igazán szeretném, ha nagyon elcsúszna a sorozat ebbe a jaj szegény árva Tia, milyen rossz neki, de ha minden erejét összeszedve kűzd, eléri álmait, blablabla tanmese irányba
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lokids

#356
Quote from: chilip on 2007-06-04, 00:14:03
hát igen, Nanoha viselkedése meg Tia-ra, és miér vitt túl sok EMO-t a harcba?

Ha harcolsz és bleviszed az érzelmeidet, csak hátráltatnak. "A félelem dühöt szül a düh gyűlöletet a gyűlölet szenvedést." Gondolom mindenki tudja miből van ez az idézet. Ez igaz. Nem véletlenül a katonák képzésénél leketlen katonát akarnak. Aki nem érzelgősködik a harctéren jobban gyilkol.
Namost itt ugyebár nem gyilkosokat képeznek, hanm egy védelmi erőt. Viszont az aki úgy támadja az ellent, hogy nincs figyelemmel a környezetére (jelen esetben az érzelmek miatt), az takarodjon a harctérről.

Csak a Device-t tűntette el, a harci mód megmaradt a Mode release ellenére is, hisz a barrier jacket fent maradt. Nem volt közvetlen veszélyben. :P

Darkstar

#357
Főleg ha ezzel a saját társait veszélyezteti, lsd ep 7.
Quote from: Lokids on 2007-06-04, 00:24:01
Csak a Device-t tűntette el, a harci mód megmaradt a Mode release ellenére is, hisz a barrier jacket fent maradt. Nem volt közvetlen veszélyben. :P
Nem pont ezt mondtam? :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip

no megnéztem még1x a harcot, Tia abbahagyhatta volna a támadást miután Nanoha leszidta... valahogy nem jött át akkor a cucc amikor először néztem... no mind1

Lokids

Quote from: Darkstar on 2007-06-04, 00:16:09
Ed.: mondjuk nem igazán szeretném, ha nagyon elcsúszna a sorozat ebbe a jaj szegény árva Tia, milyen rossz neki, de ha minden erejét összeszedve kűzd, eléri álmait, blablabla tanmese irányba


Szerintem nem fog. Szegény Tia kap egy két pofont meg fogsorátrendezést, és ettől majd ézhez tér.

Mellesleg rájöttem mit baszott el nagyon Tia. ugyebár felfut az antigrav padlón, majd egy dugóhúzóval rátámad nanohára egy pengével. Namost itt inkább egy Steaven Segalos macsós mindnekit lelövök mozdulet kellett volna. Ugyebár a baj az volt, hogy nem tudja átlőni nanoha pajzsát, ezért más módszerrel próbálkozik. Viszont mivel az közelharci, mire odaér nanoha észreveszi. (észre is vette). Viszont ha lövöldöz, akkor Nanoha vagy emel egy pajzsot maga köré, vagy megsérül. viszont ő sem rendelkezik végtelen energiával. Mikor felemeli a második pajzsot, akkor!!! Tia másik fegyverével támadhatott volna már pengével. Ekkor vagy Tia vagy Subaru áttöri Nanoha pajzsát.