Magical Girl Lyrical Nanoha

Started by chilip, 2007-04-05, 12:18:00

Previous topic - Next topic

Darkstar

Quote from: Lokids on 2007-06-04, 00:40:50
Ekkor vagy Tia vagy Subaru áttöri Nanoha pajzsát.
Arra még sztem nem lennének képesek, bár ki tudja. Viszont ebben az elméletben is van valami.  :tezsvir: Ennél már csak az lett volna jobb, ha Fate-et próbálja meg közellharcban lecsapni. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lokids

#361
Quote from: Darkstar on 2007-06-04, 00:45:05
Quote from: Lokids on 2007-06-04, 00:40:50
Ekkor vagy Tia vagy Subaru áttöri Nanoha pajzsát.
Arra még sztem nem lennének képesek, bár ki tudja. Viszont ebben az elméletben is van valami.  :tezsvir: Ennél már csak az lett volna jobb, ha Fate-et próbálja meg közellharcban lecsapni. :D

Normál esetben hozzá se tudnának érni, de Nanoha most csak A+ szinten mozog. Fate-t közelharcban? Még Nanoha sem. :P Bár Fate-t ismerve szépen megszabadítaná nanohát a Barrier Jackettől. XD

Darkstar

#362
Quote from: Lokids on 2007-06-04, 00:47:11
Bár Fate-t ismerve szépen megszabadítaná nanohát a Barrier Jackettől. XD
:hopp: :tezsvir:
Erről jut eszembe. Fate durcás arckifejezése a 15. lapon nagyon ottvan. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Quote from: Prof. William on 2007-06-04, 00:12:15Ha ilyen iramban morciznak össze, még a végén egy nagy Battle Royalban csúcsosodik ki a dolog a Magek között.

Azér az eddigi évadokban ilyen nem volt. Figyeljétek meg, előbb utóbb biztos meg fog halni valaki...
Nem is bánnám... hawt yuri sechs vagy patakokban folyó vér, mindegy, csak valami legyen már  :__devil:  Eddig nem sok mindent mutatott ez az éved, a vonatos résznél elindult valami, de aztán maradtak a konzervdobozok gyepálásánál. Most meg emózás ezerrel, Nanoha mondjuk nagyjából jól kezelte, bár én a helyében még ott az erdőben is lekevertem volna Tianak egy nagy pofont, csak a miheztartás végett.
Mindenesetre ez a white devil mode tetszett, csak én éreztem benne egy enyhe Higurashi feelinget?
Csak attól tartok, hogy ugyanezt a hisztit el fogja majd játszani Caro meg Erio is előbb utóbb. És még mindig nincs igazából ellenfél!


Darkstar

Nekem sokkal inkább Kaede-nak az a "people like you deserve to die" feelingem volt az arckifejezése miatt. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Hangszinre tisztára olyan volt, mint a Rena féle "Uso da!"... Néztem is egy nagyot hirtelen :D


Dreamcleaver

#366
Szerintetek ez a show lesz még ennél sz@rabb vagy ez már a mélypont?

Ez a rész nyugodtan nevezhetne a valaha készített leggagyib anime epizódok kategóriában.

Először a külsőségek: Elég koncentráltan kellett figyelnem, hogy legalább néha néha elkapjak egy arcot, ami nem b@sztak el. Valami förtelem volt sztem, és ezt úgy mondom, hogy nekem eddig nem volt vészes a grafika.

Aztán a történések. A Yuuno Nanoha találkozás még ok, aranyos volt. Aztán jött Tia emózása, amivel szintén nem volt gondom, egészen addig, amíg elmondták az indokot. Hát nem tudom ki írta sztorinak ezt a részét, de kb én jobbat kreálok miután kihánytam 5 üveg sört meg fél liter vodkát, és ittam rá még egy kört. Mi a f@sz van Tia bátyjával? Meghalt küldetés közben, megsebesítette a gonosztevőt, belehalt, erre valaki beszólt, hogy mekkora f@sz volt már. Eh...ok. Erre Tia durci lett. Jahm, imádjuk ez az intergalaktikus felügyelő miafene szervezetet.

A rész vége meg no comment. Az alkotók szeretne kszélsőségekben gondokodni. Egyik pillanatban még kapjuk az allandóan debilül vigyorgó 10-éves-csajszi-C-cupos-testbe Nanohát, aztán meg előjön belőle valami enyhén pszichopata elemgyógy szökevény/Goddess of True Insight combó. Eh x2...puh-pleeeease...

komolyan mondom ez EPIC FAIL volt.  :ejj:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

hm.ez a rész érdekes volt. nanoha elszórakozott velük egy kicsit.^^ én meg tudom érteni, hogy miért dühödött be.
[spoiler] egyrészt tojtak arra amit tanított nekik, másrészt veszélyeztették a sajá testi épségüket a felelőtlen gondolkodás módukkal.
nanoha azért lett dühös, mert ő is elkövette anno ezt a hibát(gondolom már mindeki látta azt a képet, mikor nanoha félholtan fekszik vita karjában), ő viszont tanult belőle(tea meg nem.)kész. nem volt vlm bonyolult ez.
[/spoiler]

Dreamcleaver

Bonyolult nem, csak sz@r és nevetséges. ;) Amúgy meg nem láttam azt a képet. A's-ból nem emlékszem rá, mangát meg nem olvastam.

StrikerS-ban két dolgot mondott előtte Nanoha Tia-nak:
1. Ne dolgozd túl magad, mert árt az egészségednek.
2. Nem harcolsz egyedül, ez csapatmunka. Mindig vannak barátaid, szövetségeseid.

Tia meg Subarubal együtt szépen kialakított egy új csapattaktikát. Ja, egy picit veszélyes volt, de könyörgöm, akkor ne csináljanak mock-battle-okat. Mi a franc az értelme akkor? Próbáld meg legyőzni Nanohát, de úgy, hogy ne vidd ám túlzásba. S+-os kapitány csak meg tudja védeni magát nem?

Kész volt ez a rész.  :haha:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

chilip

Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-04, 12:09:25
Bonyolult nem, csak sz@r és nevetséges. ;) Amúgy meg nem láttam azt a képet. A's-ból nem emlékszem rá, mangát meg nem olvastam.

StrikerS-ban két dolgot mondott előtte Nanoha Tia-nak:
1. Ne dolgozd túl magad, mert árt az egészségednek.
2. Nem harcolsz egyedül, ez csapatmunka. Mindig vannak barátaid, szövetségeseid.

Tia meg Subarubal együtt szépen kialakított egy új csapattaktikát. Ja, egy picit veszélyes volt, de könyörgöm, akkor ne csináljanak mock-battle-okat. Mi a franc az értelme akkor? Próbáld meg legyőzni Nanohát, de úgy, hogy ne vidd ám túlzásba. S+-os kapitány csak meg tudja védeni magát nem?

Kész volt ez a rész.  :haha:

nem az volt a baj, hogy új csapattakikát alakítottak ki (bár ez nanohának nem tetszett), hanem az, hogy Tia kiborult a végén és sírva elkezdett volna lőni (kár hogy kifogyott a lőszer...) vmiért kiborult és ez nem való gyakorlótérre, bár szó mi szó, Nanoha elég drasztikus megoldást választott arra, hogy lenyugtassa...

Dreamcleaver

Quote from: chilip on 2007-06-04, 12:12:54
Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-04, 12:09:25
Bonyolult nem, csak sz@r és nevetséges. ;) Amúgy meg nem láttam azt a képet. A's-ból nem emlékszem rá, mangát meg nem olvastam.

StrikerS-ban két dolgot mondott előtte Nanoha Tia-nak:
1. Ne dolgozd túl magad, mert árt az egészségednek.
2. Nem harcolsz egyedül, ez csapatmunka. Mindig vannak barátaid, szövetségeseid.

Tia meg Subarubal együtt szépen kialakított egy új csapattaktikát. Ja, egy picit veszélyes volt, de könyörgöm, akkor ne csináljanak mock-battle-okat. Mi a franc az értelme akkor? Próbáld meg legyőzni Nanohát, de úgy, hogy ne vidd ám túlzásba. S+-os kapitány csak meg tudja védeni magát nem?

Kész volt ez a rész.  :haha:

nem az volt a baj, hogy új csapattakikát alakítottak ki (bár ez nanohának nem tetszett), hanem az, hogy Tia kiborult a végén és sírva elkezdett volna lőni (kár hogy kifogyott a lőszer...) vmiért kiborult és ez nem való gyakorlótérre, bár szó mi szó, Nanoha elég drasztikus megoldást választott arra, hogy lenyugtassa...

Nanoha már előtte át ment pszichoba, mikor látta, hogy Tia hátulról megtámadja a pengével.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Alkyra

#374
Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-04, 12:25:10
Quote from: chilip on 2007-06-04, 12:12:54
Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-04, 12:09:25
Bonyolult nem, csak sz@r és nevetséges. ;) Amúgy meg nem láttam azt a képet. A's-ból nem emlékszem rá, mangát meg nem olvastam.

StrikerS-ban két dolgot mondott előtte Nanoha Tia-nak:
1. Ne dolgozd túl magad, mert árt az egészségednek.
2. Nem harcolsz egyedül, ez csapatmunka. Mindig vannak barátaid, szövetségeseid.

Tia meg Subarubal együtt szépen kialakított egy új csapattaktikát. Ja, egy picit veszélyes volt, de könyörgöm, akkor ne csináljanak mock-battle-okat. Mi a franc az értelme akkor? Próbáld meg legyőzni Nanohát, de úgy, hogy ne vidd ám túlzásba. S+-os kapitány csak meg tudja védeni magát nem?

Kész volt ez a rész.  :haha:

nem az volt a baj, hogy új csapattakikát alakítottak ki (bár ez nanohának nem tetszett), hanem az, hogy Tia kiborult a végén és sírva elkezdett volna lőni (kár hogy kifogyott a lőszer...) vmiért kiborult és ez nem való gyakorlótérre, bár szó mi szó, Nanoha elég drasztikus megoldást választott arra, hogy lenyugtassa...

Nanoha már előtte át ment pszichoba, mikor látta, hogy Tia hátulról megtámadja a pengével.
[spoiler]
ahogy az előbb írtad a két jellem között.(az elején kedvesen nyugtatta szóban s utána meg frontálisan belelőtt két koncentrált lövetet) tényleg meglehetősen nagy az eltérés...nekem az jutott eszembe, hogy mivel ez volt az első igazi harci tesztjük, ez vlm szívatás volt.
(me hát ugye nanoha megletősen durva technikákat használt.Subarut lefogta s végignézette vele, ahogy szarrá lövi Tea-t....)
Meg ahogy láttam a kövi részből furcsa dolgokat mond nanoha...(mik a valódi fontos dolgok amiket meg kell védeni s mi az igazi bátorság stb stb)
[/spoiler]
A következő részből minden kiderül...egyb. abban egyetértek, hogy ez baklövés volt. nem kellett volna belerakni...bár...majd meglátjuk.

Lokids

Quote from: Manitu on 2007-06-04, 01:26:12
Quote from: Prof. William on 2007-06-04, 00:12:15Ha ilyen iramban morciznak össze, még a végén egy nagy Battle Royalban csúcsosodik ki a dolog a Magek között.

Azér az eddigi évadokban ilyen nem volt. Figyeljétek meg, előbb utóbb biztos meg fog halni valaki...
Nem is bánnám... hawt yuri sechs vagy patakokban folyó vér, mindegy, csak valami legyen már  :__devil:  Eddig
Mindenesetre ez a white devil mode tetszett, csak én éreztem benne egy enyhe Higurashi feelinget?

Oyashiro-sama keze messzire elér ám. :D


Amúgy a rész nem volt rosz, csak ahhoz rövid volt ami történt. Pont a lényeg (Mock battle) lett rövid. Az emo váltás olyan hírtelen ment végbe, hogy még sokadszori megnézésre sem tudnám megmondani, hogy tulajdonképpen mi volt a baj. Persze tudjuk Tia emozása, de magában a harcban nem volt semmi taktikai hiba.
Az a baj a Strikersel, hogy nem magyaráznak el semmit rendesen, vagy amit igen, annak láma magyarázata van. Lásd: Limitálások "féltékenység" miatt.

Darkstar

A részek egyharmada ment le, uh még bőven meg lehet magyarázni a dolgokat. Az a féltékenység miatti limit szvsz 100% kamu, sztem sokkal inkább kötődik Nanoha balesetéhez, mint bármi máshoz. De majd ha lesz felirat meglátjuk.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Prof. William

A végén még kiderül hogy Nanoha kezd meggkattani és majd a végén a csapattasgoknak olyan Mai Hime szerűen egymás ellen kell harcolniuk. :)

Bírnék egy drámai váltást. :)

Dreamcleaver

Fate kinyírja Nanohát, majd együtt vígasztalódnak Yuuno-val. A sok Nanoha- és Fate-fan meg tömeges öngyilkosságot követ el világszerte. És mindenki más boldog.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Darkstar

Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-05, 00:32:05
Fate kinyírja Nanohát, majd együtt vígasztalódnak Yuuno-val. A sok Nanoha- és Fate-fan meg tömeges öngyilkosságot követ el világszerte. És mindenki más boldog.  :D
Hahaha you wish, yuuno fagboy  :__devil:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lokids

Yuuno fanboyokat nem bántani. Én is szurkolok neki. Bár csak azért, mert Hayate fanboly vagyok. Az a takonyhajú emberke jobban irritál Hayate körül. :P

Egyezzünk ki abban, hogy Nanoha bekattan, de Fate és Yuuno megmentik egy közös rituálé alatt, ahol segítenek megtalálni a régi tudatát. Persze az, hogy a rituáléhoz olyan segédezközök kellenek, mint a vibrátor-szopó autómata és hasonlók, az ne zavarjon senkit. :D

Darkstar

Quote from: Lokids on 2007-06-05, 00:53:28
Persze az, hogy a rituáléhoz olyan segédezközök kellenek, mint a vibrátor-szopó autómata és hasonlók, az ne zavarjon senkit. :D
Ez már kezd kicsit LLLC irányba elcsúszni o.O
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Prof. William

És persze az egész mögöt Oyashiro-sama áll aki a világok urává, és Istené akar vállni.

Nanoha egyre pszihósabbá válik ezért hőseink felkeseresik a világot ahonnnan O származik azon belül is Maebara Keichit. Aki megmondja hogy csakis a híres Rika devicevel lehet a O által megszált Nanohát legyőzni. A devicet meg is tlálják de az RH és Bardiche dús szókincsével ellentétben csakis a Miii meg Nipaa! szaakat tudja... De azért győznek... Mert kiderül hogy  O-sama csak a szűz és kielégítetlen lányokat szálja meg. Youno, Chrono és Fate már rohan is segíteni ígyhát minden jó ha vége jó. :)

Lokids

#383
Quote from: Darkstar on 2007-06-05, 00:59:56
Quote from: Lokids on 2007-06-05, 00:53:28
Persze az, hogy a rituáléhoz olyan segédezközök kellenek, mint a vibrátor-szopó autómata és hasonlók, az ne zavarjon senkit. :D
Ez már kezd kicsit LLLC irányba elcsúszni o.O


Rövidítésekből nem értek. :P mijaza LLLC?   Én valami Bible Blackra gondoltam közbe.



Quote from: Prof. William on 2007-06-05, 01:00:46
És persze az egész mögöt Oyashiro-sama áll aki a világok urává, és Istené akar vállni.

Nanoha egyre pszihósabbá válik ezért hőseink felkeseresik a világot ahonnnan O származik azon belül is Maebara Keichit. Aki megmondja hogy csakis a híres Rika devicevel lehet a O által megszált Nanohát legyőzni. A devicet meg is tlálják de az RH és Bardiche dús szókincsével ellentétben csakis a Miii meg Nipaa! szaakat tudja... De azért győznek... Mert kiderül hogy  O-sama csak a szűz és kielégítetlen lányokat szálja meg. Youno, Chrono és Fate már rohan is segíteni ígyhát minden jó ha vége jó. :)


És mivel Tia és Subaru és még páran a személyzetből szintén szűzek, így rajtuk is segíteniük kell a nagylelkű bandának. :D

Prof. William

Persze a már régebben postolt verzióm is igaz lehet...


Kiderül hogy Nanoha már a első sorozat elejétől fogva az Alhazedi gonosz magusok és közvetve a Nagy Öregek kémje volt. Még mielőtt Youno-kun -al találkozott már lepaktált a gonosz hatalmakkal. Ők intézték Youno balesetét, hogy a RH Nanohához kerüljön. Persze N úgy tett mint akit meglep a mágia de titokban már évek óta képezték a Fekete Páholy legnagyobbjai. (Youno meg is jegyzi hogy mekkora potenciál van benne.)

Első feladata a rivális mage Percia és a lánya Alicia eltakarítása. Bár Aliciát a történetünk előtt pár évvel egy játszótéri játék alatt sikerült lelökni a mászókáról úgy hogy életét veszítse Percia megalkotta Fatet és a harc folytatódott. Smiley

Sajna a hivatal feltünése miatt nem tudott végezni Fateval, hisz már figyelték a harcaikat, de sikerült Fatet elhidegíteni az anyjától, egy hamis vidóüzenet segítségével ahol Percia ákokat szór a szegény lány fejére...
Azz érzelmileg összetört és és befolyásolható Fate így már segítkezet anyja megölésében.
Bár szívből rüheltte Fatet az alhazedi mágusok láttak potenciált a lányban és utasították Nanohát hogy barátkozzon össze vele.

Pár hónap eltelétvel kövertkezertt be a Book of Darkness incidens.
Nanoha feladata a Lovagok és Hayate elpusztítása és a könyv megszerzése volt hisz ennek birtokában az Alhazedi mágusokkal senki sem dacolhatott volna. (A győzelem utánra már meg is volt igérve Nanohának Japán, és Ausztrália. + egy szabadon választható világ. Smiley )
Sajna a hivatal megint túl hamar figyelt fel a könyvre és odakülte Fatet segíteni pont amikor Nanaoha aktivizálni akarta a Nightmare Módot ami végzett volna az ellesnégggel. Brutálisan.
Így megint segítenie kelett a dolgoknak. Még próbálkozott pár trükkel hogy megszerezze a BoD -t de sajna megint túl sok publicitást kapott a dolog és nem sumákolhatott. Bár abban az időben sok A+ mage halt meg relytélyes körülmények között. egygesek szeritn Nanoha jóvoltából. Nem tudni biztosan semmit de az eggyik kezében egy szalagot találtak. Smiley

A Book of Darkness incidens után Nanoha beépült a hivatalba és hol a testét használva, hol fondorlatos gyilkosságok elkövetésével egyre magasabra emelkedett a ranglétrán. 4 évvel ezelőtt brutális kegyetlenséggel megyilkolta Rainard Millfordot a hivatal aligazgatóját és fontos adatokat lopott Alhazed számára. A gyanút Fate eggyik barátjára (egy srácra aki Fateval járt) terelte akit később szintén megölt öngyilkosságnak állítva be a dolgot. Így az ügyet lezárták.
Az ezt követő éveket alvó ügynökként tölötte és csak pár furcsa eltünés és öngyilkosság a a Hivatal vezető köreiben mutatott arra hogy a White Devil még mindig aktív.

És most X és után  újabb parancs jött Alhazed sötét uraitól....


Végül is elképzelhető ez a verzió is. Smiley

Lokids

Quote from: Prof. William on 2007-06-05, 01:02:00
...

Ha még nem mondtam volna: ÁLLAT VAGY!!!

Hogy ez most pozitív vagy negatív, azt mindenki döntse el maga. :P

Darkstar

Quote from: Lokids on 2007-06-05, 01:01:06
Rövidítésekből nem értek. :P mijaza LLLC?   Én valami Bible Blackra gondoltam közbe.
Love love linker core. NEM AKAROD LÁTNI, csak az "eszközökről" jutott eszembe.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lokids

Quote from: Darkstar on 2007-06-05, 01:06:01
Love love linker core. NEM AKAROD LÁTNI, csak az "eszközökről" jutott eszembe.

Ugye tudod, hogy ez veszélyes kijelentés, mert mindíg az ellenkezőjére sarkallja az embert.
Szal Linket. Megaup, vagy rapid, vagy...

Manitu



Lokids