Moderátorok a fórumra

Started by Selmo, 2007-04-14, 21:07:05

Previous topic - Next topic

Selmo

Eberinuból hiányzik az objektivitás és a hideg fej a moderátorsághoz.
Quote from: Zsiga on 2007-04-18, 23:22:49
...én sokat vagyok fent, és szívesen segítenék Darkstarnak meg Mohának az Anime board (vagy akármelyik, ahol épp szükség van rá) rendbentartásában, csak ugye ott nem vagyok moderátor. :)
Én is ezt vallom, így minden meló Darkstar nyakába szakad, Moha ritkán néz fel. Szerintem sem ártana még +1-2 global mod. Kérdés, hogy ezt ki tudja/akarja elvállalni?

A tökéletesség unalmas.

Ramiz

Quote from: csacsika on 2007-04-18, 22:01:36Eberinu, mint moderátor anime boardra?

Ezt nem tudná valamelyik modi a megfelelő topikba helyezni? :muhahah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Dreamcleaver

Quote from: Selmo on 2007-04-19, 00:19:17
Eberinuból hiányzik az objektivitás és a hideg fej a moderátorsághoz.
Quote from: Zsiga on 2007-04-18, 23:22:49
...én sokat vagyok fent, és szívesen segítenék Darkstarnak meg Mohának az Anime board (vagy akármelyik, ahol épp szükség van rá) rendbentartásában, csak ugye ott nem vagyok moderátor. :)
Én is ezt vallom, így minden meló Darkstar nyakába szakad, Moha ritkán néz fel. Szerintem sem ártana még +1-2 global mod. Kérdés, hogy ezt ki tudja/akarja elvállalni?

Amúgy sztem egyszer nektek modiknak össze kéne jönni, és pontosan elosztani a feladatokat. Pl most talán van 3 global moderátor; DS, Moha, Chronos. Ebből Chronos-t az Isten se tudja ki látta utóljára. Mohának meg nincs túl sok ideje, és főleg a Külvilágban tevékenykedik. Tehát van kemény 1 db, az egész boardon aktív global mod. Van elég mod, csak sztem rosszul vannak elhelyezve. Legalább 3 mod kéne, akinek van joga belenyúlni az Anime boardba. Uff.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Yakumo

Quote from: Dreamcleaver on 2007-04-19, 01:15:28
Quote from: Selmo on 2007-04-19, 00:19:17
Eberinuból hiányzik az objektivitás és a hideg fej a moderátorsághoz.
Quote from: Zsiga on 2007-04-18, 23:22:49
...én sokat vagyok fent, és szívesen segítenék Darkstarnak meg Mohának az Anime board (vagy akármelyik, ahol épp szükség van rá) rendbentartásában, csak ugye ott nem vagyok moderátor. :)
Én is ezt vallom, így minden meló Darkstar nyakába szakad, Moha ritkán néz fel. Szerintem sem ártana még +1-2 global mod. Kérdés, hogy ezt ki tudja/akarja elvállalni?

Amúgy sztem egyszer nektek modiknak össze kéne jönni, és pontosan elosztani a feladatokat. Pl most talán van 3 global moderátor; DS, Moha, Chronos. Ebből Chronos-t az Isten se tudja ki látta utóljára. Mohának meg nincs túl sok ideje, és főleg a Külvilágban tevékenykedik. Tehát van kemény 1 db, az egész boardon aktív global mod. Van elég mod, csak sztem rosszul vannak elhelyezve. Legalább 3 mod kéne, akinek van joga belenyúlni az Anime boardba. Uff.
Chronos-t max. az öccse Rage látta "utoljára", akkor is személyesen, de nem itt. :D
Moha igaz,h ritkán néz fel, mert olyan munkája van, ami miatt nem is tud. De míg Mod voltam vele együtt, a Report to a Moderator jelentésekre MINDIG gyorsabban reagált, mint én. Hiába én voltam fent sokkal többet. Ő tehát szerintem Sudden Death akciókra nagyon is jó. :D Egy baj van, hogy kevesen használják ezt a lehetőséget. Inkább flamelnek. XD

De a lényeg: én is csináltam tök egyedül a Moderátori teendőket és úgy nem valami nagy fun. Global-nak legalább kettő Mod kell szerintem is.

uff

Eberinu

Akkor mi a ráknak hívják, aki nem az egészre felügyel, hanem csak kis részére? Értsd, van Dark, és akkor vannak az alatta kinevezett topicfelelősök na. Mert így azért egy-két mod akkor tényleg nem elég...

Member

Quote from: kisvirag on 2007-04-18, 23:49:27
Ez olyan kb. mintha valaki néhány hónappal ezelőtt azt vetette volna fel, hogy blarke-bol csináljunk modot...
:jee: :hopp: Hívjuk vissza! Most! :D

Selmo

Quote from: Eberinu on 2007-04-19, 08:43:36
Akkor mi a ráknak hívják, aki nem az egészre felügyel, hanem csak kis részére? Értsd, van Dark, és akkor vannak az alatta kinevezett topicfelelősök na. Mert így azért egy-két mod akkor tényleg nem elég...
Sima moderátor, csak korlátozott jogköre van, álatlában 1 board, ha megnézed ki is van írva pl., hogy Filmek,zenék,könyvek moderátora Ramiz. Nem véletlen, hogy Darkstar global moderátor, neki az egész fórumra van joga.
Amúgy a fórum szerint Shadowolf és Chronos is 3 napja volt aktív. :P

A tökéletesség unalmas.

Eberinu

Selmo, azt vágom,de erre mondom,hogy ennyien felügyelni kevesek....és mi van azokkal a témákkal és azon belül topicokkal, ahol nincs ott a mod neve, mint pl. annál amit említettél? Én oda gondoltam aktív emberkét, esetleg egy két olyan valakit is,aki pl. a témában nagyon otthon van.

Member

3 napja aktívak, de ha megnézed, mikor post-oltak utoljára, lehet, hogy csak véletlenül elírtak egy URL-t vagy a könyvjelzőknél nyomtak félre és anno nem jelentkeztek ki. :D
Anime témában elvileg mindenki otthon van vmilyen szinten a hardcore "book's always better" emberkéket leszámítva, ezért oda inkább valóak a Global modik sztem.

Selmo

Quote from: Eberinu on 2007-04-19, 11:23:59
Selmo, azt vágom,de erre mondom,hogy ennyien felügyelni kevesek....és mi van azokkal a témákkal és azon belül topicokkal, ahol nincs ott a mod neve, mint pl. annál amit említettél? Én oda gondoltam aktív emberkét, esetleg egy két olyan valakit is,aki pl. a témában nagyon otthon van.
Szerinted miért van ez a topic? :P Ahol nincs név, ott nincs külön mod.

A tökéletesség unalmas.

Ramiz

Van egy korszakalkotó ötletem (majdnem olyan jó, mint az "Eberinut modinak" felvetés :__devil: ): legyen mindenki global moderátor. Set the chaos free! :whoah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Member

Gondolom, ebben a motorban is megadható, hogy bárki beleedit-eljen bárkinek a post-jába, csak a thread létrehozás lenne problémás. :)

Eberinu

Quote from: Ramiz on 2007-04-20, 10:05:26
Van egy korszakalkotó ötletem (majdnem olyan jó, mint az "Eberinut modinak" felvetés :__devil: ): legyen mindenki global moderátor. Set the chaos free! :whoah:
Höh? Akar a halál az lenni!! XDDDD

Ramiz

Quote from: Eberinu on 2007-04-20, 11:37:06
Quote from: Ramiz on 2007-04-20, 10:05:26Van egy korszakalkotó ötletem (majdnem olyan jó, mint az "Eberinut modinak" felvetés :__devil: ): legyen mindenki global moderátor. Set the chaos free! :whoah:
Höh? Akar a halál az lenni!! XDDDD
A halál? Az nem lenne jó. Minden postot és topikot kitörölni. ÖRÖKRE...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Eberinu

Quote from: Ramiz on 2007-04-20, 11:38:37
Quote from: Eberinu on 2007-04-20, 11:37:06
Quote from: Ramiz on 2007-04-20, 10:05:26Van egy korszakalkotó ötletem (majdnem olyan jó, mint az "Eberinut modinak" felvetés :__devil: ): legyen mindenki global moderátor. Set the chaos free! :whoah:
Höh? Akar a halál az lenni!! XDDDD
A halál? Az nem lenne jó. Minden postot és topikot kitörölni. ÖRÖKRE...
Munkanélkülivé válnátok

Selmo

És ismét előtört a csápo hülyeség.

A tökéletesség unalmas.

Eberinu

#136




Kuroi Tenshi

Quote from: Ramiz on 2007-04-20, 10:05:26
Van egy korszakalkotó ötletem (majdnem olyan jó, mint az "Eberinut modinak" felvetés :__devil: ): legyen mindenki global moderátor. Set the chaos free! :whoah:

OP here. BTW I suck cock.

Rule ??.: Everything you say can and will be used against you. fixed.


Ha káoszt akarsz, arra már ott van a 4ch.

Ramiz

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-04-20, 17:00:34
Quote from: Ramiz on 2007-04-20, 10:05:26
Van egy korszakalkotó ötletem (majdnem olyan jó, mint az "Eberinut modinak" felvetés :__devil: ): legyen mindenki global moderátor. Set the chaos free! :whoah:
Rule ??.: Everything you say can and will be done. fixed.
Fixed2.

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-04-20, 17:00:34Ha káoszt akarsz, arra már ott van a 4ch.
Nem akarok káoszt. Bemutatnálak viszont egy különleges, egzotikus fogalomnak: szarkazmus. Google it.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Eberinu

#139
Quote from: Ramiz on 2007-04-20, 17:21:54
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-04-20, 17:00:34Ha káoszt akarsz, arra már ott van a 4ch.
Nem akarok káoszt. Bemutatnálak viszont egy különleges, egzotikus fogalomnak: szarkazmus. Google it.
XDD És valaki tényleg komolyan vette amit Ramiz mondott?

Selmo

Quote from: Eberinu on 2007-04-20, 17:44:59
XDD És valaki tényleg komolyan vette amit Ramiz mondott?
Nála sosem lehet tudni. :rotfl:

A tökéletesség unalmas.

Zsiga

Quote from: Selmo on 2007-04-20, 18:00:13
Quote from: Eberinu on 2007-04-20, 17:44:59
XDD És valaki tényleg komolyan vette amit Ramiz mondott?
Nála sosem lehet tudni. :rotfl:
Dehogynem. Ha hülyeséget beszél akkor komolyan gondolja.  :D

Dreamcleaver

De nekem nem tetszenek azok a bazi nagy csillagok a moderátorok nevei alatt. Szal engem csak úgy, ha a régi csillagokat megtarthatom, kthx.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zsiga

Ha már szóbakerültek a csillagok, javaslom a moderátori csillag lecserélését erre:
:D

Eberinu

Sztem meg legyenek pillangók ^^

Zsiga


Rounin

Quote from: Zsiga on 2007-04-20, 19:28:35
Ha már szóbakerültek a csillagok, javaslom a moderátori csillag lecserélését erre:
:D

Csak ha darabja egy-egy permaban után jár^^

Rage

>:3 JESUS CHRIST IT'S A LION GET IN THE CAR!
P.s.: Azt hittem, ez egy "komoly" topik, de nekem jó így is. :Kiraly:
痛みを感じる方向に、出口がある!

Dreamcleaver

Quote from: Rage on 2007-04-20, 22:13:31
>:3 JESUS CHRIST IT'S A LION GET IN THE CAR!
P.s.: Azt hittem, ez egy "komoly" topik, de nekem jó így is. :Kiraly:

[spoiler][/spoiler]

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

Ez a topic is lezüllött... :eek: