Moderátorok a fórumra

Started by Selmo, 2007-04-14, 21:07:05

Previous topic - Next topic

Selmo

Quote from: Dreamcleaver on 2007-04-18, 19:40:08
Perfect japán nyelvől + egész nap animét néz -> asszem kell nekünk egy originál japán otaku.
És még magyarul is perfekt legyen? :lol:

A tökéletesség unalmas.

csacsika

Az idő, mondják, nagy tanítómester. Csak az a baj, hogy megöli tanítványait.

Darkstar

Quote from: csacsika on 2007-04-18, 20:33:49
Attila?
Valahogy kizártnak tartom, hogy vállalná. De kérdezzétek meg. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Selmo

Ennyi erővel kikut is előrángathatjuk.

A tökéletesség unalmas.

Darkstar

Csak lábjegyzetként, a válasszunk plussz modikat opció a második legrosszabb helyen áll. ^^
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Majd ha a jelenlegi modik inkompetensek lesznek, akkor lehet elkezdeni úk modikról agyalni imho. Szerintem mindenki fedezze fel magának a report to moderator gomb ezoterikus gyönyöreit... :3x3:

Fazék

tudom, hogy tőlem nem sokat számít, de nem érzem, hogy bármivel is rosszabbul járnánk a jelenlegi moderátorokkal... de most komolyan sztetek mi az ami annyira tönkrement esetleg a fórumon, mióta új moderátorok lettek kijelölve? a vandálokkal a régi moderátorok se tudtak volna egyebet kezdeni, mint simán törölni, nem igazán látom mennyivel lenne jobb a helyzet, ha még mindig ők lennének itt ???

ők is végezték a dolgukat, mostaniak is végzik a dolgukat. sztem :)

Ramiz

#97
Quote from: Rounin on 2007-04-18, 20:52:24
Majd ha a jelenlegi modik inkompetensek lesznek, akkor lehet elkezdeni úk modikról agyalni imho. Szerintem mindenki fedezze fel magának a report to moderator gomb ezoterikus gyönyöreit... :3x3:
Írj fel magadnak egy piros pontot. Mindenki számára megszívlelendő dolgot írtál. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Member

Nem hiszem, hogy az új modik vagy a régiek előszedése sokat változtatna. Át kell edit-eni a sz@r post-okat, a nem idő illőeket pedig kirakni, és jelezni az illetőnek 10 edit/törlés után, hogy nem ártana észhez térnie.

Eberinu

Én mondjuk kiváncsi lennék milyen lesz ha több mod lesz...végülis több szem többet lát.

Raggie

Member: Szerintem a postokba való beleeditálás a lehető legrosszabb amit egy moderátor tehet. Én legalábbis nagyon utálom hogy ha nem az van ott amit én odaírtam. Vagy törölje ki vagy ne nyúljon hozzá vagy szóljon hogy off és akkor áteditálom én, de ne nyúljon bele.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

csacsika

Eberinu, mint moderátor anime boardra?
Az idő, mondják, nagy tanítómester. Csak az a baj, hogy megöli tanítványait.

Solid Snake

Quote from: csacsika on 2007-04-18, 22:01:36
Eberinu, mint moderátor anime boardra?

Ha nagyon gonosz akarnék lenni, most azt mondanám: ne légy csacsika:ejnye:

Yakumo

Quote from: Raggie on 2007-04-18, 22:01:23
Vagy törölje ki vagy ne nyúljon hozzá vagy szóljon hogy off és akkor áteditálom én, de ne nyúljon bele.
Ha kitörlöd csak azért, mert editálásra szorult, jön a felháborodás. Ha nem nyúlsz hozzá, de editálásra szorul, minek vagy Mod? :)
Ha meg szólsz, h editálja át:
1. mire azt megteszi, lemegy a nap. (akár többször is) Ha meg te megcsinálod, legalább rendben van.
2. Szerinted hányan teszik meg, h editálják a postjukat a kérésedre? És ha meg is teszik, egyáltalán nem biztos,h úgy teszik ahogy kéne. Akkor magyarázhatsz megint. Erre senkinek sincs energiája. És egy Mod nem is erre van. Megteszi amit kell, rendet tart. Nem könyöröghet állandóan.

Félreértés ne essék, csak a tényleg szükséges editálásról beszélek, nem a több emberben felháborodást keltő beleírogatásról.  :angyali:

Kvikveg

Quote from: csacsika on 2007-04-18, 22:01:36
Eberinu, mint moderátor anime boardra?
Hátööööö...  :eek:
:ejnye:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Quote from: Eberinu on 2007-04-18, 21:58:35
Én mondjuk kiváncsi lennék milyen lesz ha több mod lesz...végülis több szem többet lát.
De a túl sok szem káoszt teremt. Lassan mindenki mod lehetne.

Quote from: Raggie on 2007-04-18, 22:01:23
Member: Szerintem a postokba való beleeditálás a lehető legrosszabb amit egy moderátor tehet. Én legalábbis nagyon utálom hogy ha nem az van ott amit én odaírtam. Vagy törölje ki vagy ne nyúljon hozzá vagy szóljon hogy off és akkor áteditálom én, de ne nyúljon bele.
Tehát ha kijavítja a spoiler gombon a feliratot pl., akkor az már a magántulajdon teljes megsértése? :)
És mi van azokkal, akik egy hónapban 1x néznek fel? Náluk semmi értelme pm-et küldeni.
Quote from: csacsika on 2007-04-18, 22:01:36
Eberinu, mint moderátor anime boardra?
Eddig sem volt pártatlan, most meg már főleg nem. Ugyanazért alkalmatlan kb. mint én.

Raggie

Yakumo+Member: Én most nem arról beszélek, hogy mittomén kiteszi a spoiler gombot ha a kérdéses balfék aki a postot írta nem volt képes, hanem olyanre hogy moderátori intést vagy nem formai átalakítst tenni egy poston. Az szerintem nem jó.

És azért hogyha valakinek elmondod hogy mi ne legyen benne a postjába az editálás után akkor nehiszem hogy ne tudná úgy megeditálni és azért tenné meg mert különben törlöd. Tehát: kiveszi belőle amit kell és mindenki boldog.

Ha meg valaki csak havonta néz fel, akkor ne írjon olyan postoket miket törölhetnek. Mert azt törölni fogják. És ilyenért nem is hiszem hogy bárki is megsértődne.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Member

Akkor te nem ismered a felháborodott newbee effektust. :)

Beleeditálnak, ha nem tetszik a moderátor edit-je, átedit-eled úgy, hogy mindkettőtöknek tetszen és mindenki boldog. Ennyi.

csacsika

Eberinu épp azért lenne jó, mert ő offolt is, spoilerkedett, és tudja mi hogyan áll,mert követi őket. És nem lenne túl érzékeny lelkivilágú mod sem. Keményen betartatná a szabályokat vszeg ha elvállalná, és viszonylag sokat is van fennt, annak ellenére hogy sokan nem szimpatizálnak vele. Viszont ez modi posztnál mellékes, mert a rend lenne a lényeg.
Az idő, mondják, nagy tanítómester. Csak az a baj, hogy megöli tanítványait.

Raggie

#109
Quote from: Member on 2007-04-18, 22:33:59
Akkor te nem ismered a felháborodott newbee effektust. :)

Beleeditálnak, ha nem tetszik a moderátor edit-je, átedit-eled úgy, hogy mindkettőtöknek tetszen és mindenki boldog. Ennyi.
Azt lehet hogy nem ismerem! :) de ezt már fentebb kifejtettem.

Épp ezaz, hogy szerintem nem mindegy. De mostmár ne ezen offoljunk itt. Elvégre nem a moderátori munka módszereinek taglalása lenne a cél. :)

EDIT:
Quote from: csacsika on 2007-04-18, 22:35:13
Eberinu épp azért lenne jó, mert ő offolt is, spoilerkedett, és tudja mi hogyan áll,mert követi őket. És nem lenne túl érzékeny lelkivilágú mod sem. Keményen betartatná a szabályokat vszeg ha elvállalná, és viszonylag sokat is van fennt, annak ellenére hogy sokan nem simpatizálnak vele. Viszont ez modi posztnál mellékes, mert a rend lenne a lényeg.
Elvégre lehetséges, hogy igazad lenne, de én akkor sem támogatnám nagyon. Ha egy moderátor offol az nem a legjobb példa. Mert a saját postjait viszont tuti nem moderálná, mert az már neki ciki/megalázó/nem vagány/akármi lenne. És akkor meg igazságtalanság volna.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Member

Rablóból lesz a legjobb pandúr...? Hát nem tudom, szerintem flémháborúk alakulhatnának ki néhány moderátori megnyilvánulása után... :/

csacsika

Quote from: Raggie on 2007-04-18, 22:35:45
Elvégre lehetséges, hogy igazad lenne, de én akkor sem támogatnám nagyon. Ha egy moderátor offol az nem a legjobb példa. Mert a saját postjait viszont tuti nem moderálná, mert az már neki ciki/megalázó/nem vagány/akármi lenne. És akkor meg igazságtalanság volna.
Ha szabályba lenne foglalva valószínűleg betartaná. Az offolásra meg talán be lehetne vezetni egy külön topicot, hogy a modig oda áthelyeznék a témába nem illő részeket, és az adott személy hozzászólásánál nem kellene minden esetben törölni, hanem a megfelelő részt elég lenne áthelyezni, linket hagyni rá az illető postjában, és így senkit sem zavarna.
Az idő, mondják, nagy tanítómester. Csak az a baj, hogy megöli tanítványait.

Kvikveg

Quote from: Member on 2007-04-18, 22:39:54
Rablóból lesz a legjobb pandúr...? Hát nem tudom, szerintem flémháborúk alakulhatnának ki néhány moderátori megnyilvánulása után... :/
Hat kb 4 sort irtam ugyanerrol, aztan hagytam a francba. :D
Akit eddig modda valni lattam, mind egy ideje mar itt volt, es szerves reszet kepezte a tarsasagnak. Talan egyvalaki volt, akinek alig lattam a postjait, mert altalaban oda irt, ahol en nem jarok, de ot meg a tobbi kb-alaptag ismerte es bizott benne. Eberinu ehhez kepest kisse meg friss, es ez a legutobbi flamewar se jott jol neki. (Amugy jo, hogy itt velemenykifejtunk, kozben o meg nem jelentkezett az egeszre, szoval szep elmeleti kifejtendo kerdest boncolgatunk.)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Raggie

Quote from: csacsika on 2007-04-18, 22:47:59
Ha szabályba lenne foglalva valószínűleg betartaná. Az offolásra meg talán be lehetne vezetni egy külön topicot, hogy a modig oda áthelyeznék a témába nem illő részeket, és az adott személy hozzászólásánál nem kellene minden esetben törölni, hanem a megfelelő részt elég lenne áthelyezni, linket hagyni rá az illető postjában, és így senkit sem zavarna.
Minek erre külön új topic. Itt van rá egy egész board: az OFFTOPIC! Csak éppen nem szemetesként kéne ezt látni hanem olyan helyként ahol a nem témábaillő kérdésekről/mondandókról lehet vitatkozni.
Ezt tehát sztem felesleges.

Kviki: egyetértek.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

csacsika

Kvikveg, Raggie, Member: be kell látni részben igazatok van. Viszont az is megeshet, hogy a kezdeti flémelés utáni megbarátkoznak a többiek az új modival, miután mindenki kitombolta magát.
Az idő, mondják, nagy tanítómester. Csak az a baj, hogy megöli tanítványait.

Member

Vagy követelik a leváltását/önként visszaadja a posztot? :)

Gregory

1ébként is modiknál nem müxik az ignore...

Quote from: Kvikveg on 2007-04-18, 22:50:47
(Amugy jo, hogy itt velemenykifejtunk, kozben o meg nem jelentkezett az egeszre, szoval szep elmeleti kifejtendo kerdest boncolgatunk.)
Agreed


Zsiga

Abban igaza van csacsika fórumtársnak hogy Eberinu olyan szempontból megfelelne moderátornak hogy akit kell azt szemrebbenés nélkül elküldené a hóhér f*szára, és az is igaz hogy ennél a "munkánál" nem számít hogy ki mennyire szimpi a többi tagnak amíg korrektül végzi a dolgát, a baj csak az hogy modit nem lehet ignorelist-re tenni... :lul:

Kicsit komolyabb vizekre evezve, én is csak azt tudom mondani hogy mindenki használja a report to mod gombot. Viszont emellett szerintem érdemes lenne azoknak a jelenlegi korlátozott moderátoroknak kiterjeszteni a "killing zone"-ját XD akik ezt vállalják, mert pl. én sokat vagyok fent, és szívesen segítenék Darkstarnak meg Mohának az Anime board (vagy akármelyik, ahol épp szükség van rá) rendbentartásában, csak ugye ott nem vagyok moderátor. :)

kisvirag

#118
huhh, azért az most kicsit megütött, hogy csacsika tényleg komolyan gondolta ezt az Eberinut modnak dolgot...
pláne ha rá (mármint csacsikára)gondolok, aki mindosszesen 30at postolt eddig... no, nem akarom kétségbe vonni, hogy esetleg  ettől függetlenül ne ismerné a fórumot, végülis lassan egy éves a regje. még a végén meg lennék gyanusítva, hogy az újoncokkal lekezelő meg mindenféle csúnya dolog vagyok, pedig nem.
Csak azért remélem érezhető hogy mi ezzel a problémám. Most valahogy nem sikerül értelmesen megfogalmazni...
Ez olyan kb. mintha valaki néhány hónappal ezelőtt azt vetette volna fel, hogy blarke-bol csináljunk modot...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Rage

Nálam is jelentkezett valaki (globális) moderátornak 3 hónapos tagsággal és 20 posttal, vannak ilyenek. :D
Megmondom őszintén, arra szavaztam, hogy a jelenlegi moderátorok kapjanak jogot az anime fórum moderálására is - így nem feltétlenül kell minden postot elolvasniuk, de ha "épp ott járnak", és megy a flame / anyázás, közbe tudnak lépni.
痛みを感じる方向に、出口がある!