Amit papírban birtokoltok

Started by uWeapon, 2002-11-21, 22:48:23

Previous topic - Next topic

Yakumo

Quote from: RamizAzért a jó öreg "megszentségteleníthetetlenségeskedéseitekért" még mindig nagy szó a mai világban is.
Igen íme a leghosszabb magyar szó. Persze alig van rajta rag:D :lol:
Amúgy ezt a postot mi ihlette? :confused:  :D

ON: Love Hina Manga 2. többre nincs pénzem, igazság szerint már erre se volt, de azért megvettem. :D Spoiler: [COLOR="White"]Na akkor most Naru az vagy nem Naru az? Ez itt a kérdés.[/COLOR] Spoiler vége.
Ha valaki válaszolni mer azt megtalálom! :D :lol:

Ramiz

Quote from: YakumoAmúgy ezt a postot mi ihlette? :confused: :D
Pár napi túl kevés alvás. ^^"

Quote from: YakumoSpoiler: [COLOR="White"]Na akkor most Naru az vagy nem Naru az? Ez itt a kérdés.[/COLOR] Spoiler vége.
Ha valaki válaszolni mer azt megtalálom! :D :lol:
Mivel én nem olvastam és nem is láttam a Love Hinát, ezért anélkül válaszolok, hogy bizonyosság lenne mögötte, és hmm.... legyen mondjuk... oké, legyen Naru az.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Andi

Nah, hála Vladinak végre teljes a Battle angel Alita sorozatom :hopp:
+ Last order is 1-5 ig megvan, remélem nemsokára kiadják a 6-ot is angolul...

SaiyaGin

A szomszédok meghozták Németországból a Detektiv Conan és School Rumble mangáimat.:)  Kár, hogy pizsamában nem mehetek át értük :rolleyes:

Ramiz

Akárhányszor elmegyek a King Comicsba, mindig 100 jó mangát látok... :rolleyes: Most maradtam az Edennél (3.,4.,5.), mert nagyon bejön, de szemeztem a 20th century boys-szal is (a Monster alkotója csinálta (úgy rémlik, valaki mondta), talán jobban tetszene... ez is krimi?), meg a GTO-val (jónak nézett ki a manga, csak olyan max húszpercesnek... :) ). Meg a V betûs címû szamurájossal. Meg az Akirával. :D (Csak nem tudom miért nincs soha meg nekik az 1. kötete.) Meg Blame!-et is illene újrarendelniük már! :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Andi

Ma én is majdnem bementem a King comics-ba, de aztán rájöttem hogy félre kell tennem a pénzt az Advent Children DVD-re :D

De azért van pár újdonság, pl:

Blame! vol 6 - német
Fullmetal alchemist vol 4 - angol
Kingdom hearts vol 2 -angol

Member

Nekem azt mondta az eladó, hogy csak német van. :eeek:

Ramiz

Quote from: AndiBlame! vol 6 - német
Ha a 8.-at látod, akkor lécci szólj! :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lazzaret

:_off: tudom nem a témába tartozik de hol találom meg ezt a King Comicsot? :_off: end.


www.arkangyalok.uw.hu

Andi

Ramiz - a King Comics-ba elvileg 1-2 hetente érkezik...azt hiszem..De inkább hét elején érdemes nézni mert én ezt csütörtöki napon vettem és alig találtam ezt az 1 darabot is...

És a King Comis a Lurdy ház-ban van. Földszinten az egyik beugróban van a bazi nagy könyvesbolttal szemben (talán Alexandria..).

Lurdy ház:
Bp. XIX. ker. Könyves Kálmán krt és a Mester utca sarkán.

Member

Ha esetleg nem vagy arra ismerõs (ahogy én sem), akkor a Népligeti pályaudvartól kb. 500 méter és minden irányból jelzik a táblák, hogy merre is van.

Ramiz

Quote from: AndiÉs a King Comics a Lurdy ház-ban van. Földszinten az egyik beugróban van a bazi nagy könyvesbolttal szemben (talán Alexandria..).
Úgy van, az OTP-vel sréhen szemben (oda megyek mindig kivenni a nyárra félretett pénzemet, hogy mégis inkább még több mangára költsem... :lol: ).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

pandemonius

Hellsing manga 1-2-3-4-5....és úton a 6. kötet. Remélem....:gevumezs:

wolve

Én is szivesen beszereznék pár sorozatot...... Ennek csal egy akadája van...: mire megkapom a csomagot bizos elköltöm a pénzem.....
:rotfl: :lul:  :bruhuhu:
A gyilkosság a kritika egyik szélsőséges formája.
Tehát dögöljenek a kritikusok.

Yakumo

Love Hina manga szerezni 3-4. Én kicsit lassabban haladok, mint White Seed kolléga :biggrin: Meg drágábban :redface: affene... :haha:

Yakumo

Quote from: White SeeD on 2006-04-11, 14:59:49
Kimész ebay-re, kinézel magadnak valamit, szívesen megrendelem neked.
Csak szedd össze rá a pénzt:)
De jobban megéri így egyben egyszerre beszerezni mert tényleg rengeteg pénzt megspórolsz vele. Kiszámoltam hogy magyar ár szerint 5 könyvet kaptam így ingyen a 14-ből...:D
Vigyázz, mert szavadon foglak :biggrin: Köszönöm a felajánlást!  :tezsvir: Élni fogok vele ;)
És igen, nálunk KICSIT drágább.  :redface:
Sorry for the Off!  :3x3:

Moha

Quote from: SaiyaGin on 2006-04-02, 21:54:06A szomszédok meghozták Németországból a Detektiv Conan és School Rumble mangáimat.:)  Kár, hogy pizsamában nem mehetek át értük :rolleyes:
Engem egy ilyen apróság nem tartana vissza. :haha:
Quote from: Yakumo on 2006-04-11, 14:45:35Love Hina manga szerezni 3-4. Én kicsit lassabban haladok, mint White Seed kolléga :biggrin: Meg drágábban :redface: affene... :haha:
Semmi gáz, én is. Lassabban is, drágábban is.

Ma jött meg a Love Hina 14-es kötetem. Rendeltem volna 3 kötetet, csakhát az utolsó másodpercekben elvitték előlem.  :Eztneked: Valószínű erre az egyre azért nem licitáltak annyira, mert az eladó tévedésből a japán változat borítóját rakta be képnek. Viszont oda volt írva, hogy "Tokyopop", ezért gondoltam, hogy ugyanúgy angol, mint a többi, szóval rálicitáltam. Úgy voltam vele, hogy na bumm, legfeljebb japán nyelvű lesz. :) De ahogy sejtettem, ez is angol és látszik rajta, hogy vadonat új.
Csakhát hogy csak egy kötet, az ára több lett...
Így ez az egy kötet majdnem 2500 ft-ba került.  :frown: De ez még így is olcsóbb, mintha itthon venném. Mondjuk az eladó is lehetett volna kicsit rendesebb: 3 fontot fizettem postára, a borítékon meg 1.65 figyel...  :frown: :ejj: <-- ez a smiley miért nem működik?
De legalább hamar ideért, mert ez most Angliából jött, EU-n belülről, így semmi vám meg hasonló dolgok nem voltak (címke sincs rajta, mint az amcsi küldeményeken)

Alkyra

A Love Hinat én is meg fogom rendelni.
White Seed, te mennyiért vetted meg mind a 14 kötetet? Írjál légyszíves egy pmet a részletekről.
Előre is köszi!

Nojika02

#138
Nah,ha már így belejöttem az írogatásba,írok ide is! ^^
Én az animebolt.hu -nak hála kedden kapom meg életem első( :eek: :eek:) mangáit! Melyek nem más,mint a Full Moon első három mangája! Jippí!! Alig várom,max kedden elvileg ideér! Ha elégedett leszek mindennel,már van is listám a köv.rendelésre! ^^ (Mely további Full Moon kötetek,Sailor Moon mangák(akit érdekel megérdeklődtem,hogy nem csak 2-őt tudnak hozni,nem úgy ahogy kinn van,hanem 14 kötetet tudnak beszerezni),Angel Sanctuary Artbook,manga.)


Yakumo

Seraphic Feather manga Vol.6.
Hellsing manga Vol.1.
Trigun manga Vol.1. (anime-ből készített, színes)

Ramiz

Quote from: Moha on 2006-04-11, 23:14:14
Quote from: SaiyaGin on 2006-04-02, 21:54:06A szomszédok meghozták Németországból a Detektiv Conan és School Rumble mangáimat.:)  Kár, hogy pizsamában nem mehetek át értük :rolleyes:
Engem egy ilyen apróság nem tartana vissza. :haha:
Elképzeltem, ahogy Moha meghallja a szomszédok autójának hangját, kiugrik a kádból és ádámkosztümben átrohan azt kiabálva, hogy "a mangáim, a mangáim!!!". :lol: :D

BTW ha valaki a King's-ben jár, plz nézze meg nekem, hogy van-e Blame 8. kötet! Már csak az hiányzik és nagyon kéne. Meg is veheti, ha meetes, átveszem tőle rögtön kövi meeten. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

nem bírom kihagyni , hogy ne postoljam be  :angyali:
anno lolba postoltam:
http://www.interhost.hu/kinoko/monya.html
s megvan az eredeti papíralapu változat:)
az első mangám  :hopp:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Moha

Quote from: Bender (Ramiz) on 2006-05-18, 11:11:37
Quote from: Moha on 2006-04-11, 23:14:14
Quote from: SaiyaGin on 2006-04-02, 21:54:06A szomszédok meghozták Németországból a Detektiv Conan és School Rumble mangáimat.:)  Kár, hogy pizsamában nem mehetek át értük :rolleyes:
Engem egy ilyen apróság nem tartana vissza. :haha:
Elképzeltem, ahogy Moha meghallja a szomszédok autójának hangját, kiugrik a kádból és ádámkosztümben átrohan azt kiabálva, hogy "a mangáim, a mangáim!!!". :lol: :D
Pizsamában! Pizsamáról volt szó, nagy különbség! :D

Ramiz

Quote from: Moha on 2006-05-19, 22:11:04
Pizsamában! Pizsamáról volt szó, nagy különbség! :D
Ne mondd, hogy pizsamában fürdesz! :haha:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Yakumo

Aoi Yori Aoshi manga 1-2.
Ez tetszik. Kedves és egyben komoly történet. (anime-ben láttam már, de itt még jobb.)
A Love Hina-val ellentétben nincs felütve a csávó 50-100m-re a levegőbe 10 oldalanként és az emberünk sem OLYAN tesze-tosza faszi. Meg nincs hárem. Legalábbis úgy, mint ott. Ezzel nem azt mondom,h a Love Hina rossz, csak az főleg vígjáték és másodsorban jön elő belőle a háttértörténet. Az Aoi-n meg lehet nevetni néha, de mellette komoly dolgok is vannak, nameg tök aranyos, na! :D

Kira

Ebbe a "papírban birtoklós" címbe beletartoznak az újságok (pl newtype) is? :)
Azokat leszámítva van:
DNAngel vol 1-2
Beyblade vol 1-2
X vol 1-18
Fullmetal Alchemist vol 1-6
Magic Knight Rayearth vol 2-4
Shaman King vol 7
Chrno Crusade vol 2
Naruto vol 8
Rahxephon vol 3
Tokio Mew Mew A la mode vol 2
Absolute Boyfriend vol 1
Kingdom Hearts vol.1
Hack Dusk vol 1, vol 3

Raggie

Nem is rossz lista! :jee: :tezsvir: főleg, hogy a java részéről most hallok először! :eek:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Amennyire az ízlésedet ismerem, azt mondhatom, nem vesztettél sokat. ;)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Yakumo

Quote from: Kira on 2006-05-28, 22:35:20
Ebbe a "papírban birtoklós" címbe beletartoznak az újságok (pl newtype) is? :)
Azokat leszámítva van:
DNAngel vol 1-2
Beyblade vol 1-2
X vol 1-18
Fullmetal Alchemist vol 1-6
Magic Knight Rayearth vol 2-4
Shaman King vol 7
Chrno Crusade vol 2
Naruto vol 8
Rahxephon vol 3
Tokio Mew Mew A la mode vol 2
Absolute Boyfriend vol 1
Kingdom Hearts vol.1
Hack Dusk vol 1, vol 3
Kitalálom: Lány vagy. :D *Profile néz* Talált^^ (na jó, a neved is segített azért egy kicsit^^) :D

Raggie

Quote from: Yakumo on 2006-05-29, 08:54:35
Kitalálom: Lány vagy. :D *Profile néz* Talált^^ (na jó, a neved is segített azért egy kicsit^^) :D
Pedig, ahogyan azt már Kira kifejtette ez egy fiú név! ;) :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"