Szavazzunk!

Started by Selmo, 2007-05-14, 02:08:59

Previous topic - Next topic

Fazék

Eme szavazást pofátlan módon csupán saját kíváncsiságom kielégítésére indítottam, remélem elnézik számomra a nagyra becsült moderátorok pár napig :D

kikuchiyo

Az egész C: nincs 20 GB, Games pedig nincs is ;)
Failure is the default option

minuszmiki

Mivel az egy Fifa07-en kívül nem játszom semmivel, nekem is kevesebb, mint 20GB, ennél még a Dokumentumok mappám is nagyobb. :)

Manitu

Az összes vinyón összesen 29 GB. Games az nálam sincs, Program Filesnak hívják azt is, csak másik vinyón van :)


Kuroi Tenshi

#154
somebody's gonna get a banned real bad...
somebody.
I'm not saying who.

Fogalmam sincs, notinál vagyok most.
Xp mindkét gépen 8GB-os partíciót kapott; program files és games
külön van, de gondolom foglal nem kevés helyet + még ott van a
game imgs mappa. Bár elfér 2×80GB-ra sok egyéb (pár GB zene,
kép, doksi, stb) társaságában.

Ed: lol, a notimon is van 13.2GB a games mappa :rofl:
windows 8GB-ból 4.8, program files+egyéb programok ~700MB.

Fazék

hmm... ha gondoljátok oprendszert is idaírhatjátok a foglalt hely bejelölése után. :)

"másik vinyón van ez és az a könyvtár", satöbbi opció nem létezik, szóval a rendszerfile-ok és minden telepített program összesített helyfoglalása a lényeg :)

Próféta

A kérdést jelen formájában is meg tudom válaszolni, de valahogy jobban is lehetne specifikálni.
Szívesen megmondom a Games mappa teljes helyfoglalását, de főleg régi játékokkal van teletömve, meg néhány CDRipes cuccal (Deus Ex, ilyesmi). Vannak máshol játék image-ek is, azok nem érdekesek, mert nem telepített programok?
Ha multi-bootolok, az összes operációs rendszerre adjam össze? Linuxnál számoljak 0/0/0-t, vagy teljes root fájlrendszer mínusz /var, /home, /root, /tmp ?

Fazék

átírtam a kérdést, így talán érthetőbb :)

dokumentumok könyvtár azért nem érdekel, mert tudom hogy rengeteg (sztem butus) ember ott tárolja a zenéit, képeit, satöbbi, de én pl soha nem használom, szóval docs and settings könyvtáram összesen 400 MB cache-ekkel application data-val, mindennel együtt

Próféta

Quote from: Próféta on 2007-10-14, 01:16:47Ha multi-bootolok, az összes operációs rendszerre adjam össze?

Fazék


Selmo

Ahelyett, hogy szólna... :__devil:

A tökéletesség unalmas.

Próféta

Vista:
Windows = 10,0 GB
Program Files = 4,2 GB

Linux cakkumpakk = 4,4 GB (/var, /home, /root, /tmp, stb. nélkül)

Grand Total: 18,6 GB

Zsiga

Games 20,5GB, Program Files 4GB, Windows 3GB. + swap/ hiberfil 2,5GB.
De a jövő héten jön az új 100GB-s rendszerpartíció, rá a Vista, meg még egy kis ram, szóval pillanatokon belül 40GB felett lesz a cucc.

Selmo

D&S 225 mega, PF 2,2 giga, Win 3 giga, Játékok 18,7 giga.

A tökéletesség unalmas.

Darkstar

Games olyan 120+ giga (School és Summer Days, WoW, VN-ek, miegyebek), a Vista úgy 9 giga körül lehet, a 98 meg egy 5 gigás partíción van.

Ed.: Ha a játékoknál az eltárolt isot is számoljuk, az a hely szorzódik rendesen. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soldier

games = 55gb
games non-installed=80gb
win=5gb

Member

C: 2 giga
D: 80 giga ( K_T :hehe: )
E: 2 giga

Games mappa van, még azóta, hogy a gépet anno megvettük vkitől, de játék még nemigen volt benne. Most csak a StarCraft van fent.
Windows: 993 mega
Program Files: 539 mega

Kvikveg

Fazek:  :appl: na, most hogy ennyi infonk van, kuldhetem a csapatot (artisjus, asva, rendorseg)?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én

Nagydarab játékok + egyéb progik miatt 20-40, pontosan mennyi nem tudom. :)

Fubenalvo

#169
90Gbyte-ot csak a játékok ISO fájljai foglalnak. Persze mind jogtiszta biztonságimentés... :D
Feltelepített játékok kb 15 Gb
Emellett a rendszer és felhasználói progik olyan 5Gb
Sony Vegas és hozzákapcsolódó filmanyagok 3Gb
továbbá kb 100Gb Anime

Szeretem, hogy nagy a winyóm... :)

Próféta

Azt látom, hogy Darkstar az egyik, aki 140GB+-ra szavazott, de ki a másik őrült?

Fazék

#171
apropó. szóval én vagyok vak, vagy tényleg nincs opció, hogy jelezze a szavazók neveit is? csak mert jelen esetben úgy vélem nyugodtan lehetne...

szerk: pl hirtelen ezt találtam: http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=347
de lehet hogy van ennél megfelelőbb is
pláne hogy úgy látom 1.1.4-hez egyelőre nincs elkészítve és nem tudom mennyire kompatibilis az újabb fórummal...

Zsiga

Quote from: Fubenalvo on 2007-10-14, 13:13:07
90Gbyte-ot csak a játékok ISO fájljai foglalnak. Persze mind jogtiszta biztonságimentés... :D
Feltelepített játékok kb 15 Gb
Emellett a rendszer és felhasználói progik olyan 5Gb
Sony Vegas és hozzákapcsolódó filmanyagok 3Gb
továbbá kb 100Gb Anime

Szeretem, hogy nagy a winyóm... :)
Csak telepített programokról volt szó.
Nálam is van 100+GB iso, 150GB zene, ~900GB anime, ~100GB film/sorozat, ~100GB pr0n :D, stb...

.Attila

Quote from: Zsiga on 2007-10-14, 14:03:33
~900GB anime

Biztonsági másolatot készítesz a USTeamről? :D

Én

Quote from: Zsiga on 2007-10-14, 14:03:33
Csak telepített programokról volt szó.
Nálam is van 100+GB iso, 150GB zene, ~900GB anime, ~100GB film/sorozat, ~100GB pr0n :D, stb...
:eek: :eek: Szoktál kimenteni egyáltalán? :D

Zsiga

Quote from: .Attila on 2007-10-14, 14:09:12
Biztonsági másolatot készítesz a USTeamről? :D
Nem, csak a fontosabb dolgokról. :D

Quote from: Én on 2007-10-14, 14:10:43
:eek: :eek: Szoktál kimenteni egyáltalán? :D
Persze,  emellett van párszáz DVD kiírva is... :)

Tycho

nem otthon vagyok, de tudom, hogy a feltelepitett progik olyan 69Gbyteot foglalnak plusz az XP egy olyan 12-15Gbyteot evett már meg a 20ból kb... és a fentmaradó 300Gbyte tárhelyemen már csak 80 Gbyte hely maradt... :haha: asszem ideje +400Gbyte megvételének... (lusta vagyok DVDt irni, meg az irom is szarakodik)  :hehe: :angyali: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

.Attila

Quote from: Tycho on 2007-10-14, 15:28:05
már csak 80 Gbyte hely maradt... :haha:

Nekem összesen 120GB helyem van :hehe:

Ramiz

Kérdés: egyszerre csak 1 szavazós topik lehetséges?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Member

Az is haldoklik ált., minek több?