Szavazzunk!

Started by Selmo, 2007-05-14, 02:08:59

Previous topic - Next topic

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Rounin


Kuroi Tenshi

Quote from: Rounin on 2010-09-28, 00:20:11
Azt hittem, csak poén az url. :eek:

Nem, az oldal poén ;D
Vigyázz, a "Véletlen poszt" addiktív ;D

NLZ

RSS-be berakni is napi függőség lesz. :)
[reserved]

Selmo

#2014
Nem nyert, ez nem szavazás, amíg zso is rá nem bólint. :angyali:

A tökéletesség unalmas.

Selmo

A főnök igent mondott, szóval lehet szavazni, meg ötletelni.

A tökéletesség unalmas.

Kuroi Tenshi

*yawn*
tölti ezeket akárki is?
nézi ezeket akárki is?

Fazék

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-10-03, 23:07:10
*yawn*
tölti ezeket akárki is?
nézi ezeket akárki is?
sztem simán. az hogy minket oldfag-eket ez teljesen hidegen hagy, az egy dolog, de úgy érzem létezik a fórumnak egy másik fele, ahova nem merészkedek már időtlen-idők óta, ahol mindenféle animékről és mangákról beszélgetnek egyesek, vszleg olyanok, akikről még sose hallottam a fórumon tartózkodásom óta.
namármost róluk simán elképzelem, hogy használják az ilyesmi funkciókat. (meg oldfag-ek között is van pár elvetemült alak, aki folyamatosan frissíti anidb-s listáját, belőlük is kinézem :__devil:)

.Attila

Egyéb: nem érdekel.

Selmo

Akkor a 10-es álomhatárt átlépő 2 tétel fog szerepelni. Hozzáértőbbek meg mutassanak már egy mangás oldalt, hogy ikont tudjak hozzá párosítani. Animékre marad az anidb.

A tökéletesség unalmas.

NLZ

[reserved]

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Fazék

1. és 3-as opció.
mert alapvetően gyűlölöm a kereskedőnapot, de jelenleg a "teljesen hidegen hagy" van érvényben, barátnő hiányában :)

Member

Minden tekintetben tojok rá. A verebek állítólag ezen a napon választanak párt, meghagyom nekik az ünneplést.

Acchan

Eddig két Valentin nap volt az életemben, amikor éppen párkapcsolatban éldegéltem: az első sráccal megünnepeltük hamvas 13 éves korunkban (pontosabban az édesanyja vett nekem egy nyálverős képeslapot  :__devil: ), míg a másikkal a 20-as éveim kezdetén már nem tartottunk erre igényt. Azóta is hidegen hagy.

Rounin

Sose tudom, mikor van. Szerintem ennyit elég mondanom. :angyali:

Member

Quote from: Acchan on 2011-02-14, 18:33:06
(pontosabban az édesanyja vett nekem egy nyálverős képeslapot  :__devil: ),
Amíg csak a nyálat, semmi gond.

Én

2. Bár ma inkább idegesített hogy exem basztatott.

NLZ

És mé nem rúgtad rá az ajtót egy tubus síkosítóval a kezedben?
[reserved]

Cobra

1. És semmivel se volt több vásárló sajnos, mint egyébként :(
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

Quote from: Cobra on 2011-02-15, 09:45:59
1. És semmivel se volt több vásárló sajnos, mint egyébként :(
nálunk se :(

Pedig nincs ajándék mi kifejezőbben mondaná, hogy "szeretlek", mint egy szép lámpa vagy akár csak egy doboz kompakt fénycső... :(

Nakedape

Quote from: Fazék on 2011-02-15, 09:51:54

Pedig nincs ajándék mi kifejezőbben mondaná, hogy "szeretlek", mint egy szép lámpa vagy akár csak egy doboz kompakt fénycső... :(
http://www.youtube.com/watch?v=soDZBW-1P04
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Moha

1-est jelöltem, mert szerintem túlságosan is a "kötelező vásárlás" felé tolódott el manapság ez, meg amúgy sem nagy "ünnep". Ettől függetlenül azért nem utálom teljesen, csak szerintem a jelentőségét túllihegik egyesek.
Kedveskedni a másiknak, az jó. Kötelezőnek érezni v. elvárni a másiktól a giccses rózsaszín ajándékok vásárlását, az szánalmas.

Személy szerint készítettem a páromnak egy jelképes, személyes apróságot, de nem kényszerből, mert amúgy is szoktam neki "csak úgy napra" adni ezt-azt. Örülök, hogy ő sem akart nagy felhajtást csinálni ebből, inkább leültünk beszélgetni. :)

LiaLia

Rettenetnek tartom a ebben a kötelezőséget, a giccses műajándékokat, viszont jó, ha valakiket legalább ilyenkor emlékezteti ez a nap, hogy ajándékozzák meg kedvesüket, figyeljenek rá egy kicsit jobban. Egy szál virág is csodákra képes, és a piros szív sem rossz, ha azt tényleg szívből adják.
Amúgy kívülről jött ünnepnek tartom, inkább amerikás, és nagyon üzleti, a húsvét hétfői locsolkodást inkább tartom honosabbnak, ami szerintem szintén szól a párokról, szerelmesekről is, vagyis inkább a termékenységről :D Karácsonyban meg ott van a meghittség, bensőségesség, leszámítva az üzleti részét.
Emellett bármikor lehet időt találni, vagy ajándékot adni a másiknak, nem kell ehhez hivatalos napnak lennie.

@Fazék: Persze, egy doboz kompakt fénycső fantasztikus ajándék lehet :haha:

Bütyök

Se nem rühellem, se nem szeretem, szóval 3.

Igazából a Bálint napnak régre nyúló hagyományai voltak, kis hazánkban is számos néphiedelem, időjárás jóslás, stb. kapcsolódott hozzá, csak hát a rendszerváltás után "vissza"fejlődtünk, és most már nem más, mint kereskedelem és giccsparádé. Nincs semmi baj egy szál virággal, egy doboz bonbonnal, nem baj az, ha gondolunk arra akit szeretünk, csak ehhez nem lenne szükség semmilyen ünnepi keretre. Nem csak az év egy napján kell gondoljunk a másikra, annak mindennaposnak, természetesnek kellene lennie. (Nem, virágot nem kell venni minden nap XD .) Szóval szép szép... gondoljunk a másikra, de a rózsaszín csomagolást nem kérem.

LOL... azért nem ítélem el. Jó volt ez arra, hogy a szülinapom óta elfogyott bonbonom pótolva legyen.  :whoah:
Az vált jóvátehetetlenül felnőtté, aki már azon is bosszankodik, amin nevethetne.
/Vavyan Fable/


Blog

Cloud

Ha van párom akkor 2-es, ha nincs akkor 3-as. :)

Zsiga

Quote from: Cloud on 2011-02-15, 17:58:50
Ha van párom akkor 2-es, ha nincs akkor 3-as. :)
Ha van 1, ha nincs 3. :)

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cloud