Szavazzunk!

Started by Selmo, 2007-05-14, 02:08:59

Previous topic - Next topic

Én

Ha pohárban viszek be valamit mindig így csinálom: teletöltöm, jól meghúzom, ismét teletöltöm. Ne veszi el a szomjam sokáig és legalább fullosan van szükséghelyzetben is :D
Edit: lassan megtanulhatnék magyarul

Tycho

Semmilyet és nincsenek bögrenyomok az aztalon, mert nem lötyögtetem ki a tartalmát. :angyali:

Fazék

Quote from: Én on 2007-12-18, 21:12:48
Ha pohárban viszek be valamit mindig így csinálom: teletöltöm, jól meghúzom, ismét teletöltöm. Ne veszi el a szomjam sokáig és legalább fullosan van szükséghelyzetben is :D
ezt is próbáltam, de így se tart sokáig az a nyamvadt két deci :(
(3 decis magas pohár meg egyszerűen életveszély... ahányszor én eláztattam egy-egy ügyes mozdulattal az asztalomat...)
szóval fél literes korsó a nyerő  :lazza:

Manitu

All of it :) Ami épp ott van, ahova a poharat szánom. CD, jegyzet, egérpad, de legtöbbször semmi. Alapvetően felesleges, nem szoktam borogatni, ha meg véletlenül mégis megjelenik egy-két karika az asztalon, már megyek is a törlőruháért.


Selmo

Hát két eset van, vagy ásványvíz palackból, ami a gépház mellett van és oda is kerül vissza, tehát asztalra nem, vagy ha véletlenül tea/tej pohárban, akkor az megy az asztalra, de azon meg plexi van, szóval könnyű takarítani. ^^

A tökéletesség unalmas.

SaiyaGin

Általában jegyzetpapírt, ritkábban újságot, vagy semmit.

Kvikveg

Quote from: Tycho on 2007-12-18, 21:13:11
Semmilyet és nincsenek bögrenyomok az aztalon, mert nem lötyögtetem ki a tartalmát. :angyali:
Seconded.

Ritkan kajalok elotte (ilyen gyorstesztat ejjel kb), inni neha kakaot felhozok, de gyorsan elfogy. Soha nem eszem elotte chipset, mert egyebkent sem szoktam es undoritonak tartom a zsiros chipsdarabokban uszo billentyuzetet. Neha meg csoki becsuszik, de azutan kezet mosok. Ill. akkor ballal eszem, jobbal gepelek/egerezek. De ez k lassu -> kezmosas.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

ultimecia

Egyéb: Számítógépházon..
no slot for me so no vote :mad:

Zsiga

Quote from: ultimecia on 2007-12-18, 21:51:37
Egyéb: Számítógépházon..
no slot for me so no vote :mad:

Done. :)

RedPriest

Quote from: Kvikveg on 2007-12-18, 21:36:22
Soha nem eszem elotte chipset, mert egyebkent sem szoktam es undoritonak tartom a zsiros chipsdarabokban uszo billentyuzetet.

Ezzel 100% egyet értek.
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Selmo

Quote from: RedPriest on 2007-12-18, 22:14:27
Quote from: Kvikveg on 2007-12-18, 21:36:22
Soha nem eszem elotte chipset, mert egyebkent sem szoktam es undoritonak tartom a zsiros chipsdarabokban uszo billentyuzetet.

Ezzel 100% egyet értek.
Nem pisáljuk le a kezünk, nem esszük le a billt? ::)

A tökéletesség unalmas.

Tycho

Quote from: Zsiga on 2007-12-18, 21:59:58
Quote from: ultimecia on 2007-12-18, 21:51:37
Egyéb: Számítógépházon..
no slot for me so no vote :mad:

Done. :)

CD tálca az nem túl jó ötlet, mert előbb utóbb becsukja a gép, és akkor kiborul a pia. (legalábbis nálam becsukódik egy idő után) :hehe:

Solid Snake

Jegyzetek, füzetek, tankönyvek. Legrosszabb esetben a Tomb Raider-es egérpad.  :__devil:

Xzone

Quote from: Fazék on 2007-12-18, 21:14:32
Quote from: Én on 2007-12-18, 21:12:48
Ha pohárban viszek be valamit mindig így csinálom: teletöltöm, jól meghúzom, ismét teletöltöm. Ne veszi el a szomjam sokáig és legalább fullosan van szükséghelyzetben is :D
ezt is próbáltam, de így se tart sokáig az a nyamvadt két deci :(
(3 decis magas pohár meg egyszerűen életveszély... ahányszor én eláztattam egy-egy ügyes mozdulattal az asztalomat...)
szóval fél literes korsó a nyerő  :lazza:

Nekem van egy félliteres búzasörös poharam, nagyon magas, nagyon törékeny. Nagyon jól néz ki, de minden egyes alkalommal, amikor használom, kockáztatok valamit. Jelen pillanatban is Miskolcon pihen a szekrényben. Marad a szinte törhetetlen, homokfújt üveg-bögre(ezt a szót lehetséges helyesen leírni egyáltalán?).

Kvikveg

Basszus, most jutott eszembe, hogy miert tartottam meg a regi bekrepalt DVDiromat. Es kb mult honapban kidobtam. Aaaa.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fubenalvo

Eyit, PEsti Est, stb... de csak ha kilöttyen és karikát hagyna. :D

sirtomi

Van poháralátétem, legalább nincsenek kis kerek foltok az asztalon.
Egyébként teát vagy valami üditőt iszok gép előtt.

Baggio

én mident mindehová teszek és sokáig gyűjtöm itt a gép előtt a szemetet. általában 3 banánhély, 2 joghurt, 8-9 tútórudispapír, 3 tányér, egy pizzamradék stb. után egyszerre dobok ki mindent. ja és bármit eszek, a billentyűzet lelkivilága nem érdekel :). ha kell hozzányúlok zsírosan... szerintem ha kiborítanánk ami benne van akkor abből jóllaknék egy-két napig.
direkt nem gányolok össze semmit, de nem rohanok kezet mosni ha a géphez/távirányítóóhoz/telefonhoz kell nyúlni. csak ha az iPod-hoz :)

Én

Quote from: Baggio on 2007-12-19, 12:35:52
én mident mindehová teszek és sokáig gyűjtöm itt a gép előtt a szemetet. általában 3 banánhély, 2 joghurt, 8-9 tútórudispapír, 3 tányér, egy pizzamradék stb. után egyszerre dobok ki mindent. ja és bármit eszek, a billentyűzet lelkivilága nem érdekel :). ha kell hozzányúlok zsírosan... szerintem ha kiborítanánk ami benne van akkor abből jóllaknék egy-két napig.
direkt nem gányolok össze semmit, de nem rohanok kezet mosni ha a géphez/távirányítóóhoz/telefonhoz kell nyúlni. csak ha az iPod-hoz :)
:tezsvir: Egyszer meg is csináltam, hogy lefényképeztem az asztalom rendrakás előtt, majd után. Érdekes volt.

Lythis

attól függ mit iszom, és mekkora ivóalkalmatosságból... legtöbbször semmit, egyébként csészealjat

Kuroi Tenshi

Quote from: Baggio on 2007-12-19, 12:35:52
én mident mindehová teszek és sokáig gyűjtöm itt a gép előtt a szemetet. általában 3 banánhély, 2 joghurt, 8-9 tútórudispapír, 3 tányér, egy pizzamradék stb.
direkt nem gányolok össze semmit, de nem rohanok kezet mosni ha a géphez/távirányítóóhoz/telefonhoz kell nyúlni. csak ha az iPod-hoz :)
Fuj. Ez azért már gusztustalan :hehe:
Én meg fordítva: géphez nyúlás előtt kezet mosok; iFailhez nyúlásnál
viszont utána mosok kezet, bár ahhoz inkább csak bottal nyúlok  :_piszka:
:haha:
csak viccelődök - mielőtt a helyi MacJaheddeen nekemtámadna - tudom,
hogy az iDiot vírus nem fizikai kontaktussal fertőz :p :haha:

thrall

Quote from: Baggio on 2007-12-19, 12:35:52
én mident mindehová teszek és sokáig gyűjtöm itt a gép előtt a szemetet. általában 3 banánhély, 2 joghurt, 8-9 tútórudispapír, 3 tányér, egy pizzamradék stb. után egyszerre dobok ki mindent. ja és bármit eszek, a billentyűzet lelkivilága nem érdekel :). ha kell hozzányúlok zsírosan... szerintem ha kiborítanánk ami benne van akkor abből jóllaknék egy-két napig.
direkt nem gányolok össze semmit, de nem rohanok kezet mosni ha a géphez/távirányítóóhoz/telefonhoz kell nyúlni. csak ha az iPod-hoz :)
Régebben énis ilyen voltam, aztán kaptam a gépem mellé egy szemetest  :lol:
Egyébként negem se nagyon izgat, hogy milyen kézzel nyúlok a géphez, meg bármilyen tárgyhoz... kivéve a Wii-t :D

Kvikveg

Quote from: Baggio on 2007-12-19, 12:35:52
én mident mindehová teszek és sokáig gyűjtöm itt a gép előtt a szemetet. általában 3 banánhéj, 2 joghurt, 8-9 tútórudispapír, 3 tányér, egy pizzamradék stb. után egyszerre dobok ki mindent. ja és bármit eszek, a billentyűzet lelkivilága nem érdekel :). ha kell hozzányúlok zsírosan... szerintem ha kiborítanánk ami benne van akkor abből jóllaknék egy-két napig.
direkt nem gányolok össze semmit, de nem rohanok kezet mosni ha a géphez/távirányítóóhoz/telefonhoz kell nyúlni. csak ha az iPod-hoz :)
Pfuuj.  :wtf
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Baggio

Quote from: thrall on 2007-12-19, 19:32:59
Régebben énis ilyen voltam, aztán kaptam a gépem mellé egy szemetest  :lol:
van az itt is dehát az asztlara tenni egyszerűbb...  :muhahah:

Ramiz

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-12-19, 17:50:52
Én meg fordítva: géphez nyúlás előtt kezet mosok; iFailhez nyúlásnál
viszont utána mosok kezet, bár ahhoz inkább csak bottal nyúlok  :_piszka:
:haha:
csak viccelődök - mielőtt a helyi MacJaheddeen nekemtámadna - tudom,
hogy az iDiot vírus nem fizikai kontaktussal fertőz :p :haha:

Ez most a
[spoiler=hülye Ramiz]faszverésre vonatkozik?[/spoiler]

Quote from: Kvikveg on 2007-12-19, 19:53:21
Pfuuj.  :wtf
Király ez az új vigyori :cool: (csak nem éppen illik rá a "wtf" mnemonic).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

 :wtf: ez a wtf.  :wtf jee ez meg... szinten wtf? Wow.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2007-12-19, 21:25:42
Király ez az új vigyori :cool: (csak nem éppen illik rá a "wtf" mnemonic).
Ja, ki kéne találni valami jobbat. zOMG pl.? :) Esetleg OMGWTF. Vagy JFC. :D

Baggio

off: szerintem jó az ipod én legalábbis szeretem a sajátomat. 80 giga midenre elég és a videókat is gyönyörűen lejátsza a kijelző nagyon "crisp" :) (ez valahol a neten olvastam)
én elégedett vagyok vele, de M.O.i árán nem vettem volna meg. nekem egy barátom hozta nemrég USA-ból ahol és így 110e helyett 45e volt. szóval odakintről eléggé megéri behozatni

Makos

Én eszek, iszok a gép előtt, de a cd-k dvd-k miatt szokott disznóól lenni a gépnél :D

Tycho

Quote from: Zsiga on 2007-12-19, 21:34:51
Quote from: Ramiz on 2007-12-19, 21:25:42
Király ez az új vigyori :cool: (csak nem éppen illik rá a "wtf" mnemonic).
Ja, ki kéne találni valami jobbat. zOMG pl.? :) Esetleg OMGWTF. Vagy JFC. :D

következő vote? Én a JFC-re szavazok :jee: