Szavazzunk!

Started by Selmo, 2007-05-14, 02:08:59

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: Én on 2008-10-13, 18:18:54
DTK Computer (életembe nem hallottam ezt a nevet ezelőtt), 2 gombos, görgős, vezetékes, optikai, USB-s. Jól megvagyok vele, de néha produkál olyat, hogy magától mozog a mutató. Még ami böki vele a csőröm, hogy ez fehér felületen nem működik, az íróasztalom meg fehér, így kénytelen vagyok a németszótáron használni.

Persze, amikor rosszul látja, hogy mi van alatta. Vagy nem fekszik rendesen az alátéten (vagy ami alatta van). Amióta az ágyamon húzogatom az optikai egerentyűm, azóta semmi ilyet nem csinál (holott előtte hajlamos volt rá). Fotelben elfekszem, egér az ágyon, nassolnivaló bal kézre esik... <3

Hja és kétgombos + görgő, ami harmadik gombként funkcionál, vezetékes, optikai, fekete/szürke, ps2-es.

Kvikveg

Compaq oseger meg mindig.
Majdnem azt klikkeltem, hogy DIN-PS/2 atalakitoval van bedugva, de rajottem, hogy az a billentyuzetem.  :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Soldier

#1532
Logitech MX518 Gaming Optical Mouse mikor meg vettem jo dárga volt es milyen menö azt ne is mondjam...de jol birja szeretem.  :smile:

Próféta

Az összes egerem háromgombos (inkluzíve görgő) optikai busmice.
Egyik se hanyatt.
Ami most itt van a gépben, az egy mezei (jobb kezét felemeli) Genius Netscroll+ Eye Blue.

Én

Quote from: Rounin on 2008-10-13, 19:40:56
Quote from: Én on 2008-10-13, 18:18:54
DTK Computer (életembe nem hallottam ezt a nevet ezelőtt), 2 gombos, görgős, vezetékes, optikai, USB-s. Jól megvagyok vele, de néha produkál olyat, hogy magától mozog a mutató. Még ami böki vele a csőröm, hogy ez fehér felületen nem működik, az íróasztalom meg fehér, így kénytelen vagyok a németszótáron használni.

Persze, amikor rosszul látja, hogy mi van alatta. Vagy nem fekszik rendesen az alátéten (vagy ami alatta van). Amióta az ágyamon húzogatom az optikai egerentyűm, azóta semmi ilyet nem csinál (holott előtte hajlamos volt rá). Fotelben elfekszem, egér az ágyon, nassolnivaló bal kézre esik... <3

Persze, persze, azt lehet csak sajt van az asztal másik felén :ejnye:

Zsiga

Sokgombos görgős vezetékes USB-s optikai, a.k.a Logitech MX518, illetve sokgombos görgős wireless lézeres Logitech MX1000. Mindkettővel elégedett vagyok, az MX518 szerintem a mai napig a legjobb gamer egér, az MX1000 meg az egyik legkényelmesebb amivel valaha találkoztam, és a lézeres szenzora miatt szó szerint akármilyen felületen működik (persze azért ő is jobban szereti ha van alatta egy tisztességes pad, ami nálam egy SteelPad 4D).

Solid Snake

[spoiler=egérkém, Benq M108][/spoiler]

[cute]Szép kék fénnyel világít a scrollja.  :P[/cute]

Rounin

Quote from: Én on 2008-10-13, 23:45:26
Persze, persze, azt lehet csak sajt van az asztal másik felén :ejnye:

Az a melegszenyón. Most éppen. ^^

(egyébként komolyan mondtam, amit, mert igenis úgy működik. :morci: )


Makos

Genisus Netscroll 220

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Zsiga

Vista beépített, amikor épp nincs kilőve dota miatt.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

XP beépített

Fazék

sztem lehetett volna az egyéb helyett/mellett még egy olyan, hogy a "router tűzfalat" használom.
de persze azt is csak vmi zéró hozzáértési szinttel beállítva, szóval kvázi nem használok tűzfalat, szeretek veszélyesen élni :D

hargharg

jah, router van itt is csak.
rofl

.Attila


Próféta

Semmi / Vista beépített / Vista beépített. Első kettő router mögötti asztali gép.
Most mire is szavazzak?

Kuroi Tenshi

XP beépített, viszont nod32-vel és sok évnyi
rutinnal megtámogatva ;D

Xzone

Vista beépített. Tulajdonképp elég fölöslegesek a tűzfalak, ha nincsenek olyan ellenségeid, akikről tudod, hogy ilyesmihez fordulnának :)

Mégis ki támadná meg a gépedet kívülről? Inkább a kiszivárgó adatokat kell félteni, azaz WoW-osként például a keyloggerek jelentik számomra a legnagyobb mumust. Azok ellen viszont véd a vírusirtó.

NLZ

Kaspersky Internet Security :)
[reserved]

Cobra

XP sajátja volt csak jó darabig, de most Symantec Endpoint Protection van fent és annak van saját tűzfala is.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

sirtomi

XP sajátja, plusz a router. Meg Nod32 van még a gépemen.

frozenstein


RedPriest

ZoneAlarm. (((és köszönöm ^^ )))
Amióta feltettem XP tűzfal helyett, 169 kéretlen (IP alapú, nem program által generált) kapcsolatot blokkolt. A zömét internetes zajnak titulálta.
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

minuszmiki


Lythis

beépített+nod32, habár a beépítettet az utóbbi időben kikapcsoltam

Makos

Quote from: Lythis on 2008-11-03, 19:36:35
beépített+nod32, habár a beépítettet az utóbbi időben kikapcsoltam
+1

Ramiz

A következő kérdés lehet az, hogy "lefekszel óvszer nélkül ismeretlenekkel"? :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Quote from: Xzone on 2008-11-03, 01:38:34
Vista beépített. Tulajdonképp elég fölöslegesek a tűzfalak, ha nincsenek olyan ellenségeid, akikről tudod, hogy ilyesmihez fordulnának :)
Ez így ebben a formában nem igaz! Ha közvetlen a neten van a géped, a tűzfal nem csak a támadások ellen, hanem a sok trójaitól is megvédi a gépedet. Mert ugye azok általában a biztonsági réseket használják ki, és sokszor mire kijön egy javítás M$ házatáján, adig hatszor bejött a trójai a biztonsági résen.
Egyébként az a baj, hogy aki nem ért hozzá, annak mindegy milyen tűzfala van, nem lesz védett a gépe, aki meg ért hozzá, az tűzfal nélkül is megvan. :)

Részemről én Linux router + Outpost + Avast mellett nyugodt vagyok. :) A tűzfalat igazából főként azért használom, mert szeretem én megmondani, hogy melyik program mit csinálhat a neten, nem szeretném, ha bármilyen program olyan helyre kommunikálna, ahova én nem akarom.