Animációs filmek/sorozatok (minden, ami nem japán)

Started by Fazék, 2007-06-25, 21:23:22

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Simpsons: The Movie
En baromi jol szorakoztam rajta.  :appl:
A sorozatot nem neztem, es semmi memes cucc nem jutott eszembe.
Nyilvan jo volt a vege. De egy pillanatig sem vettek komolyan a nyalassagot.
Szoval  :lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

hargharg

egy "osregi" klasszikus:
Beavis & Butthead
ket idiota idiotasagai fergeteges mennyisegben.
nem vicces akar lenni, hanem _az_.
es meg tanulni is lehet belole, pl most mar tudom, hogy mi a kulonbseg a "slut" (nem fizetos) es a "whore" (fizetos) kifejezesek kozott.

edit: "- what is a bunghole? - you are a bunghole!" : D
rofl

sirtomi

TMNT

Na ezt is megnéztem. Régen nagyon szerettem a Tini Nindzsa Teknőcök rajzfilm sorozatot, úgyhogy nuszáj volt és nem bántam meg :)
Animáció nem Pixar szintű, inkább rajzfilmes, de nagyon jó szerintem. Teknőcök mások mint a régi rajzfilmben voltak.
Történet is egész jó lett és akcióban sincs hiány.

Aki szerette a Teknőcöket az nézze meg nyugodtan! Kellemes kis film :)

Próféta

Én nem vagyok épp a legnagyobb rajongója, de tudom, hogy sokak szeme lábad könnybe Az Idő Urai című klasszikus magyar-francia scifi-rajzfilm nevének hallatán.
Nos, számukra jó hír: jön!

noriko

Quote from: Próféta on 2007-09-07, 21:27:25
Az Idő Urai
"Játssz és nézd meg Az idő urait az Odeonban 2007.09.11-én este 18:00-tól. A 7 leggyorsabb válaszadó másodmagával a vendégünk egy kis időutazásra!"

(mentem csekkolni, hogy melyik játéknak lett már vége, és akkor láttam. Miyazaki játékon nem volt szerencsém :( )

szerk.: hm...bár ha ez azt jelenti, hogy csak az első 7 leggyorsabb nyer, akkor ennek már lőttek
"I wish I could, but I don't want to."

Damnatus

Quote from: Próféta on 2007-09-07, 21:27:25
de tudom, hogy sokak szeme lábad könnybe Az Idő Urai című klasszikus magyar-francia scifi-rajzfilm nevének hallatán.
Az egyik kedvencem, klasszikus.
Kiváncsi vagyok a dvd verzióra... A szinkron kijavíításával, jobb képminőséggel elég fogyasztható lenne.
Quote from: noriko on 2007-09-08, 02:39:56
"Játssz és nézd meg Az idő urait az Odeonban 2007.09.11-én este 18:00-tól. A 7 leggyorsabb válaszadó másodmagával a vendégünk egy kis időutazásra!"
Mondjuk nyilvános helyen tuti nem nézném meg ;)

Kvikveg

A DVD a szulinapi ajandekom, csak kicsit kesve kapom majd meg. :D
Az elejen a zene 10/10.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta


minuszmiki

Elég beteg. :eek: Nagyon tetszik, hogy a Sátán arca egy maszk, amit a kezében fog, meg úgy általában is tetszik. :jee:

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

minuszmiki

Így kezdi:

-Hello.
-Who are you?
-An angel.
-What's your name?
-Satan.

Ramiz

De süket vagyok, én azt másnak értettem... :D Sin-nek. Úgy még lenne értelme. Mármint akkor is "isten és sátán egy lény két arca" értelemben, de kicsit erőltetve lenne. Na mindegy, hülyeség. /me :lame:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Solid Snake


Kvikveg

Mmm, mar biztos mondtam, de meg mindig keresem azt a rajzfilmet, amibol csak egy reszt lattam, de a Cartoon Network vegul mast kezdett el adni helyette. Vagy MTV? Pffhhh. Egy kek macska volt benne, megsertette az ujjat elment a korhazba, szokasos rontgenes poen, illetve a dokik kifigurazasa volt benne. A cica eleg depisnek nezett ki, es felos volt. Es nem talalom. :/

Info:
Quote
Jof in "Help!?"

This cartoon stars a fat blue cat named Jof, who loves knitting. One day, however, he pokes himself with the needle a little too hard, and feels it must be treated in the hospital. At the hospital, Jof is taken in by a peculiar doctor. He gives Jof a bunch of idiotic tests, such as drinking about a gallon of medicine, running on a treadmill at max speed, and climbing inside Jof's mouth to see if he can find anything. While watching the cartoon, I asked myself "What is up with this guy?" Then after seeing the doc take out an ax and trying to chop the finger off, I came to a conclusion: he must be insane. However, that's what makes Jof so great. It shows that cartoons don't need to make sense! What makes the cartoon most interesting is the fact that it's silent (the only word that's said is "help!?") Jof doesn't need it, because the music used really sets the mood. For example, when Jof first lays eyes on the doctor's huge ax, the music becomes incredibly fast, and soon becomes chase music once Jof narrowly escapes.

LOL Glorious victory! Na kivancsi vagyok ha otthon megnezem milyennek talalom igy x ev elteltevel. :D
http://www.bozzetto.com/shorts/Help/helpeng.htm
O csinalta az "Olaszok EUban" cimu szosszenetet is... :eek: :szemuveges:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Quote from: Ramiz on 2007-10-07, 12:07:10
Ez csak egy szösszenet:

http://youtube.com/watch?v=tr35VBPaIcY
Csak azt tudom rá mondani, amit az összes youtube comment.
Egyszerű, nagyszerű, hátborzongató, Poe-ra hajazó (bár Poe-t nem bírtam olvasni, félbehagytam a gyűjteményes könyvemet tőle). A történet meg nagy WTF, bár talán valamit bele lehet érteni, ha erőlködünk. De minek? Creepy így is :)

Ramiz

Tom Goes To The Mayor

Kicsit beteg, kicsit buzi, nagyon debil, iszonyat groteszk, kurva jó, én könnyesre röhögtem magam rajta. :D Nem mindenkinek fog bejönni ám, de azért nézzetek bele! :)
http://www.youtube.com/watch?v=v4bUsRlAmsE
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

ちょww - de összességében nem nagy szám szerintem.

Failure is the default option

Ramiz

Azért mondtam, hogy nézzetek bele. :) A végén, amikor a három darab "tanácstagnak" vagy kinek prezentálják az ötletet, az nekem halálosan tetszett...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!


Ramiz

Aachi and Ssipak

Koreai animációs film, mely érdekesen ötvözi a nyugati rajzfilmek és a japán animék stílusát és eszköztárát, valamint új ízeket is belevegyít (itt is rengeteget püfölik egymást humoros helyzetekben a szereplők, mint az animékben, csak itt véreznek is tőle rendesen, néha kicsit már túlságosan is sokkolva a nézőket). A gusztustalan poénokat szintén kicsivel tovább vitték el, mint megszokta az ember. A történetből kábé sejthető, hogy milyen humora van a filmnek, ez ugyanis dióhéjban a következő: a Föld energiakincsei kifogytak, az emberi szart is hasznosítani kell ezért. A kormány szintetikus papival táplálja az embereket, hogy azok többet szarjanak, a seggükbe ültetett gyűrű alakú ánuszchip pedig méri a termelt mennyiséget és cserébe újabb papi-adagot mér ki a függővé vált embereknek a kijelölt szaróhelyeken. A mértéktelen papifogyasztás egy furcsa, ostoba, kis kék emberkékből álló mutáns fajt is kinevelt, akik még többet megtennének a papiért, mint a papi-dealer terroristák...
Nagyon durva film a humorát és az erőszakfaktort tekintve is (mindenkit állandóan vernek, néha pár embert szétdarabolnak, a történet legszimpatikusabb szereplői pedig, a kis kék mutánsok, hatalmas számban és a legbrutálisabb módokon pusztulnak el végig, gyakran keservesen zokogva közben). Hogy érdemes-e megnézni? Hát persze! Egyrészt mindennek ellenére hatalmas poén, másrészt ilyet eddig nem láttál. :D

Ázsiafilmes cikk
A film első öt perce (egy hosszú akciójelenet)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

minuszmiki

 :eek: Érdekel. :D Honnan lehet ezt beszerezni? (Nem, pénzt nem akarok költeni rá. :D)

Ramiz

Quote from: minuszmiki on 2007-10-28, 02:34:53:eek: Érdekel. :D Honnan lehet ezt beszerezni? (Nem, pénzt nem akarok költeni rá. :D)

Hadd ne magyarázzam el most, hogy mi az a t0rrent... Olvass utána.
Ha viszont tudod, akkor miért Ó MIÉRT nem próbálsz meg legalább a Torrent Harvesterrel keresni egyet? Vagy ha nem szeretnéd feltelepíteni, akkor legalább a btjunkien nézz körül, az az egyik legjobban menő tracker manapság. De van működő t0rrent a mininován, bitenován, isohunton is, olyan oldalakat pedig meg sem említek, mint az asiandvdclub.org, ahol teljes dvd-k vannak fent...
Azért sem copyzok linket. Keress egyet. ^^
[/end of Ramiz rant]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

minuszmiki

Quote from: Ramiz on 2007-10-28, 10:44:21
Quote from: minuszmiki on 2007-10-28, 02:34:53:eek: Érdekel. :D Honnan lehet ezt beszerezni? (Nem, pénzt nem akarok költeni rá. :D)

Hadd ne magyarázzam el most, hogy mi az a t0rrent... Olvass utána.
Ha viszont tudod, akkor miért Ó MIÉRT nem próbálsz meg legalább a Torrent Harvesterrel keresni egyet? Vagy ha nem szeretnéd feltelepíteni, akkor legalább a btjunkien nézz körül, az az egyik legjobban menő tracker manapság. De van működő t0rrent a mininován, bitenován, isohunton is, olyan oldalakat pedig meg sem említek, mint az asiandvdclub.org, ahol teljes dvd-k vannak fent...
Azért sem copyzok linket. Keress egyet. ^^
[/end of Ramiz rant]
Na látom jó hülyén sikerült feltennem a kérdést. ^^ Egyszerűen csak nem gondoltam, hogy van hozzá torrent. Node találtam, dl in progress.

Ramiz

Oké, és bocs, nem (csak) neked szólt a rant... :o
/off

Quay Brothers animációs filmeket szeretitek? Nem rajzold, hanem stop motion/bábtechnikás rövidfilmek. Mondják rájuk, hogy horror, pedig nem a rémisztés a cél benne, de tényleg van bennük valami hátborzongató. Sokan Lynch Eraserheadjéhez hasonlítják a hangulatot és nem is alaptalanul. A koherens történetmesélés mindenesetre nem céljuk, szóval ilyet ne is várjatok. Nekem bejött, bár nagyon furcsa (talán épp azért jött be).

Rövidfilm
Filmrészlet: animációs álombetét
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Érdekess... Someone needs to get laid, i guess.

Švankmajert ismered? Neki vannak hasonlóan elborult animációs filmjei.
Az Alice-t és a Lunacyt láttam tőle, az utóbbit a tavaly (előtti?) Titanicon.
Failure is the default option

Ramiz

Csak annyira ismerem, amennyit meséltél róla. :) De az egyik filmje asszem megvan. Pont a Hüvelyk Matyis nincs (és nem is nagyon találtam eddig), amit annyira dicsértél.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

#58
A "Hüvelyk Matyis" pont nem az ő műve, ha ugyanarra gondolunk:

The Secret Adventures of Tom Thumb

És bár pont te keltél ki a jelenség ellen, de azért /r/ sauce.

[spoiler=http://isohunt.com/download/20870359/tom+thumb]Szerk: Choose one or more of the following:
* kikuchiyo is a

  • faggot
  • idiot
  • loser
[/spoiler]
Failure is the default option

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2007-10-28, 17:59:37
És bár pont te keltél ki a jelenség ellen, de azért /r/ sauce.
[spoiler=http://isohunt.com/download/20870359/tom+thumb]Szerk: Choose one or more of the following:
* kikuchiyo is a

  • faggot
  • idiot
  • loser
[/spoiler]
:muhahah: :Kiraly:

Egyébként egyszer elkezdtem szedni, de a kutyának sem jött. Mindegy, megpróbálom megint. :)
Ja és sorry a tévedésért. :o
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!