Játsszunk egyet!

Started by minuszmiki, 2007-06-27, 01:51:42

Previous topic - Next topic

Zsiga

#60
68 elsőre. :) Pont olyan mint anno CS-ben 4.6-tal távcső nélkül lőni. :D

Szerk.:   :lazza:

noriko

#61
elsőre 2, mert nem vettem észre, hogy már elkezdődött a játék :D
élesben-elsőre meg 58 :)

szerk: http://www.freeweb.hu/noriko/cursor.JPG  :hehe:
"I wish I could, but I don't want to."

Zsiga


noriko

fine.
többhöz most nincs türelmem, u win
:)
"I wish I could, but I don't want to."

Zsiga


Moha

Quote from: Gregory on 2007-07-16, 21:39:59
Szedd le a fehér akármiket úgy, h nem látod a kurzort
Lol, ez tipikus idegtépő játék...
Elsőre 55, aztán szépen egyre kevesebb...

Majd körbeküldöm a melóhelyen, kíváncsi vagyok, vékonykliensen hogy megy. :hopp:

Zanador

Ez tetszik. :D 214 első próbára. Mondjuk kis előny, hogy hozzá vagyok szokva, hogy nem látom az egeret. :)
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Próféta

Long live the Hypnotoad!

Gravity Pods - addiktív játék. Lőni kell az ágyúval, de vonzó meg taszító golyók próbálják eltéríteni a lövést. Kell hozzá egy kis érzék, egy kis szemmérték, egy kis ügyesség.
A 20. pálya környékén kezd viccessé válni. Most a 40. pályán vagyok.

Mellékelek egy képet, ahol a tű fokán háromszor lövök át, az össze-vissza elhányt vonzó és taszító korongok hatását úgyesen elszórt saját korongokkal közönbösítem... és a végén mellétrafálok a célnak. Csak hogy az alaphangulatot megadjam :)

minuszmiki

#68
Tényleg addiktív, a tizenötödikkel megszenvedtem, most végeztem a huszassal.
35: pixeleken múlik a dolog, nem tudom abbahagyni

Meske

Végignézegettem a játékokat, és szeretnék némi kommentet fűzni néhányhoz.
Kezdjük is az elejétől:

Quote from: minuszmiki on 2007-06-27, 01:51:42
Overture.
Már a 2. szinten elakadtam, mert jó, hogy kirakom a nyilat, de bárhova klikkelek, nem tudtam tovább menni...
Quote from: Dreamcleaver on 2007-07-05, 15:52:04
http://www.addictinggames.com/electricman2.html <-  :cool:
http://intihuatani.usc.edu/cloud/flowing/core.html
Az első tényleg nagyon jó! :)
A másodikon, meg egy darabig néztem, hogy ez meg mi? Aztán rájöttem, és nem is olyan rossz... Öcsémnek annyira megtettszett, hogy le is mentette a gépére, és még csalásookat is nézett hozzá...
Quote from: Fazék on 2007-07-11, 22:18:52szóval ami a mai napon jól lekötött, az ez lészen :D
A 6. pályánál leragadtam, nem tudok tovább jutni... :(
Quote from: sirtomi on 2007-07-12, 12:40:11
http://www.gamedesign.jp/flash/dice/dice.html
Ez tegnap este annyira lekötött, hogy észre se vettem, hogy már hajnali 3 óra van... :P Szóval nagyon tetszett, és igaz, hogy rizikót még csak idén nyáron játszottam először, azt is összesen vagy 3-szor, de mégis sikerült felfedeznem a hasonlóságot ezzel a játékkal, és ami a legmeglepőbb volt a rizikóban m ég sose nyertem, itt viszont számtalanszor... :D És az az érdekes, hogy minél több ellenféllel játszok annál könnyebb nyerni... :)
Egyébként egy problémám volt mindössze: hogy nem én választom meg, hogy hova pakolja a dobókockákat, és olyan xar helyre tudja rakni, hogy oda sose fog betörni az ellenfél, nem kell azt a területet annyira védeni, bezzeg, ahol szomszédos a terület az ellenféllel, ott csak 1 dobókocka van, vagy kettő... :ejj:
Quote from: thrall on 2007-07-12, 15:16:28
the impossible quiz a rohadt életbe, télleg nehéz
Ez őrületes!! :) Nagyon tetszett!! A 66. kérdésnél viszont végérvényesen megrekedtem, gőzöm sincs hogy lehetne tovább jutni... Ha valaki tudja segíthetne! :)
Quote from: Gregory on 2007-07-16, 21:39:59
Szedd le a fehér akármiket úgy, h nem látod a kurzort
Na, ez nem az én játékom... Elsőre igaz, egy darabig észre se vettem, hogy már nincs is ott a kurzor, mégis jól nyomogattam. :) De ez csak 14-ig volt elég... Aztán a legtöbb 35 lett....

Na, és a végére linkelek egy újabb játékot is, hogy ne csak kritizáljak:
Lődd ki a lufikat!
28. pályáig sikerült megcsinálni.



The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

minuszmiki

Quote from: Próféta on 2007-07-24, 00:30:43
Long live the Hypnotoad!

Gravity Pods - addiktív játék.
Végül a 40.-nél untam meg, amikor kiírta, hogy "final challenge before the moving walls:eek: Majd holnap talán csinálom tovább. :)

Próféta

Most nekem is a 40. az impossible mission :)

Meske: Ouverture 2. pálya...
[spoiler]hová mutat az a nyíl? mi van ott? valóban nem lehet semmire se klikkelni a képen... hát ha nem a képen, akkor hol...? hányas pályára kéne jutnod?[/spoiler]

Meske

Quote from: Próféta on 2007-07-24, 01:54:13
Meske: Ouverture 2. pálya...
[spoiler]hová mutat az a nyíl? mi van ott? valóban nem lehet semmire se klikkelni a képen... hát ha nem a képen, akkor hol...? hányas pályára kéne jutnod?[/spoiler]
Hát, ezt a tippet a a clue-ban is olvastam, de nem lettem okosabb... Úgyhogy egy kicsit kevesebb köntörfalazással írj nekem, ha lehetne...  :redface:
Próbáltam már mindenfelé klikkelni, még arra a kérdőjelre is, a billentyűzet gombját is nyomtam, de semmi... Vagy az a baj, hogy nem tudom tökéletesen, és precízen kirakni azt a nyilat?
Na mind1, én már réegsrég feladtam...

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Fazék

#73
Quote from: Meske on 2007-07-24, 02:08:51
Quote from: Próféta on 2007-07-24, 01:54:13
Meske: Ouverture 2. pálya...
[spoiler]hová mutat az a nyíl? mi van ott? valóban nem lehet semmire se klikkelni a képen... hát ha nem a képen, akkor hol...? hányas pályára kéne jutnod?[/spoiler]
Hát, ezt a tippet a a clue-ban is olvastam, de nem lettem okosabb... Úgyhogy egy kicsit kevesebb köntörfalazással írj nekem, ha lehetne...  :redface:
Próbáltam már mindenfelé klikkelni, még arra a kérdőjelre is, a billentyűzet gombját is nyomtam, de semmi... Vagy az a baj, hogy nem tudom tökéletesen, és precízen kirakni azt a nyilat?
Na mind1, én már réegsrég feladtam...
igyál meg egy nesquik kakaót majd fogd rá a nyuszira és ugorj neki újból kitisztult fejjel ;)
hidd el, sokkal jobb lesz, ha magadtól jössz rá.
olvasd el a szabályoknál, hogy miket kellhet csinálnod egy-egy alkalommal a következő pályára való átjutáshoz, de tényleg :)
nagyon megéri magadtól rájönni ezekre, mert sokkal jobban ráérezhetsz az ízére.
NE ADD FEL! :)
[spoiler]szóval próbálj az általában nézett képernyőrészen kívül gondolkodni :D[/spoiler]

Próféta

Gravity Pods 48 - ezek a moving wallsok már unalmasak, idegesítőek, és sok ötlet sincs a pályákban. Abbahagyom.

Meske

Quote from: Fazék on 2007-07-24, 02:13:49
igyál meg egy nesquik kakaót majd fogd rá a nyuszira és ugorj neki újból kitisztult fejjel ;)
hidd el, sokkal jobb lesz, ha magadtól jössz rá.
olvasd el a szabályoknál, hogy miket kellhet csinálnod egy-egy alkalommal a következő pályára való átjutáshoz, de tényleg :)
nagyon megéri magadtól rájönni ezekre, mert sokkal jobban ráérezhetsz az ízére.
NE ADD FEL! :)
[spoiler]szóval próbálj az általában nézett képernyőrészen kívül gondolkodni :D[/spoiler]
Jól van, most már rájöttem... ÁÁÁ... Nem gondoltam volna, hogy ennek ez a hivatalos megoldása, ez inkább csalásnak minősülne számomra, de hát ha csak így lehet tovább jutni...
A 4. pályán viszont újra elakadtam, úgyhogy abbahagyom, főleg mert már megint késő van... :rolleyes:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Amonmir Teress

Ha esetleg valaki még nem ismerné: http://www.travian.hu/?uc=hu1_57486

Nekem bejött. Kis stratégiai gémizé.

hargharg

Quote from: Meske on 2007-07-24, 01:36:11
Végignézegettem a játékokat, és szeretnék némi kommentet fűzni néhányhoz.
Quote from: thrall on 2007-07-12, 15:16:28
the impossible quiz a rohadt életbe, télleg nehéz
Ez őrületes!! :) Nagyon tetszett!! A 66. kérdésnél viszont végérvényesen megrekedtem, gőzöm sincs hogy lehetne tovább jutni... Ha valaki tudja segíthetne! :)
kattints a felkialtojelre a world szocska utan. : )
rofl

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Gregory

Az Ouverture Facile Level 23-mal meggyűlt a bajom.
[spoiler]
Ha jól sejtem akkor a .txt file-ban levőket kell összerakni a .zip file-lal, egy hex-editor segítségével, mégpedig úgy, h az első rész a txt file-ból[mert ugye emily.jpg lesz a végeredmény, a txt file neve pedig: 'ey.txt',] utánna jön a .zip file [mert az pedig 'mil.zip', így jön ki az 'emily' szó], ezt meg is csináltam, de nem akarja megjeleníteni a képet. Néztem a fórumot, ott pedig valaki azt említette, h a hex-editorban a szóközt 0-ként értelmezi, és ezt kell 'replace'-elni üres karakterrel, de az a lehetőség számomra nem elérhető, legalábbis azzal a progival, amit az oldalon linkeltek nem működik.
Nem tudom ez mennyire volt így érthető, és, h mennyire tud valaki segíteni
[/spoiler]


Selmo

7 perc 6 mp elsőre. Ez jó?

A tökéletesség unalmas.

Kazenokizu

Quote from: Selmo on 2007-08-04, 01:44:36
7 perc 6 mp elsőre. Ez jó?
Nekem 6:42 volt... :hehe: :hehe:  :lazza: Úgyhogy jó. (Vagy mindketten bénák vagyunk. :haha: )

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Soldier

Quote from: Kazenokizu on 2007-08-04, 01:49:16
Quote from: Selmo on 2007-08-04, 01:44:36
7 perc 6 mp elsőre. Ez jó?
Nekem 6:42 volt... :hehe: :hehe:  :lazza: Úgyhogy jó. (Vagy mindketten bénák vagyunk. :haha: )


2:35 jo nagy maker vagyok  :lul:

minuszmiki

Ez a leggyorsabb, amit láttam, az arc azt írta, negyedikre sikerült neki. (Nekem úgy  négy és fél perc volt, de pontosan nem emlékszem)

Fazék

#85
eh, nekem 5 percbe telt... :(

szekr: hmm  másodszorra 1:31 :D

Soldier

Quote from: minuszmiki on 2007-08-04, 02:00:51
Ez a leggyorsabb, amit láttam, az arc azt írta, negyedikre skerült neki. (Nekem úgy  négy és fél perc volt, de pontosan nem emlékszem)

lol ez szép de elsöre ?? mert negyedikre ah 2x-ra masodpercek allat meglehet csinalni mert akkor az en idöm se olyan rossz elsöre :)

kikuchiyo

http://amanita-design.net/samorost-1/

Point&Click játék flashben, nagyon szép  :cool:
Failure is the default option

noriko

#88
Quote from: kikuchiyo on 2007-08-08, 20:44:14
http://amanita-design.net/samorost-1/
hihi, hát ez cuki volt :) különösen a baglyos rész tetszett  :lul:
majd nézzétek meg a második részt is! igaz, annak a másik fele már sajna fizetős :(

Quote from: minuszmiki on 2007-08-03, 19:16:43
Nem egyszerű puzli.
LOL i FAIL! Külön stopper kellett volna arra is, hogy mérje, mennyi idő alatt jövök rá, hogy a játéknak akkor van vége, ha megnyomom a "küldés" gombot...  :muhahah: (bár igazából  :redface: )
"I wish I could, but I don't want to."