Main Menu

School Days /Spoilers/

Started by minuszmiki, 2007-07-16, 01:39:48

Previous topic - Next topic

Xzone

[spoiler=Episode 7]Arghh, Makoto b+... Ekkora töketlen barmot... Azért a végén nagyot csattant az a pofon és teljesen érthetően. Makoto nem érdemli meg egyikőjüket sem.[/spoiler]

Zsiga

Most őszintén, ti kit választanátok, a csendes visszahúzódó kislányt aki egy napra megsértődik ha megfogod a kezét, vagy a jófej csajt akivel akármiről el lehet beszélgetni, és nem mellesleg le is fekszik veled? Lehet velem van a baj, de szerintem alapvetően beszélgetni meg kefélni lehet egy barátnővel, és míg Kotonoha-val jelenleg egyik se működik, Za Warudo-chan mindkettőre jó.
Az már egy másik kérdés hogy az lenne a korrekt ha Makoto elmondaná Kotonoha-nak hogy mi a pálya, de sajnos egy gerinctelen kis féreg (nameg nem kicsit balf*sz), viszont a döntései teljesen emberiek és érthetőek. Szerintem.

Xzone

Quote from: Zsiga on 2007-08-16, 16:49:31
Most őszintén, ti kit választanátok, a csendes visszahúzódó kislányt aki egy napra megsértődik ha megfogod a kezét, vagy a jófej csajt akivel akármiről el lehet beszélgetni, és nem mellesleg le is fekszik veled? Lehet velem van a baj, de szerintem alapvetően beszélgetni meg kefélni lehet egy barátnővel, és míg Kotonoha-val jelenleg egyik se működik, Za Warudo-chan mindkettőre jó.
Az már egy másik kérdés hogy az lenne a korrekt ha Makoto elmondaná Kotonoha-nak hogy mi a pálya, de sajnos egy gerinctelen kis féreg (nameg nem kicsit balf*sz), viszont a döntései teljesen emberiek és érthetőek. Szerintem.

QFT

smash++

Quote from: Zsiga on 2007-08-16, 16:49:31
[spoiler]Most őszintén, ti kit választanátok, a csendes visszahúzódó kislányt aki egy napra megsértődik ha megfogod a kezét, vagy a jófej csajt akivel akármiről el lehet beszélgetni, és nem mellesleg le is fekszik veled? Lehet velem van a baj, de szerintem alapvetően beszélgetni meg kefélni lehet egy barátnővel, és míg Kotonoha-val jelenleg egyik se működik, Za Warudo-chan mindkettőre jó.
Az már egy másik kérdés hogy az lenne a korrekt ha Makoto elmondaná Kotonoha-nak hogy mi a pálya, de sajnos egy gerinctelen kis féreg (nameg nem kicsit balf*sz), viszont a döntései teljesen emberiek és érthetőek. Szerintem.
[/spoiler]
Én az elsőt választom (Kotonoha győnyörű és aranyos No.1).Én nagyon nem értek egyet ezzel a megközelítéssel.Először is nem tudjuk mennyi ideje "kezdtek el járni"...szóval most az a normális ha egy elsős csaj 1-2 hét után már szét teszi neked a lábait?Szerintem nem és hol van a kihívás?Sehol.Kotonoha pedig nem gyengén szépen fejlődött párkapcsolat terén...1 hónapon belül.Már nem volt félős,csók, ölelés simán ment neki.Az,hogy még nem fekszik le vele nem nagy dolog.Csak Makoto egy balf@sz féreg lúzer aki semmihez nem...
Sekai is szimpi volt eddig.Csakhát ő egy egszerű rib@nc az én szótáramban ennyi idősen+ilyen viselkedéssel.

Xzone

Ja, ez is igaz. Kotonoha tényleg sokat fejlődött, a strandolós részben már teljesen nyitott volt és Makotot is úgy kezelte, mint a barátját. Csak az időzítés nem volt jó.

Zsiga

Quote from: smash++ on 2007-08-16, 17:06:37
Csakhát ő egy egszerű rib@nc az én szótáramban ennyi idősen+ilyen viselkedéssel.
"Welcome to the real world. " ::)
Két kérdésem lenne, válaszra nincs szükség, elég ha magadnak megválaszolod.
1. Voltál már szerelmes, ugye? Akkor gondolom tudod jól hogy a szerelem meg az észérvek nem igazán férnek meg egy lapon. Nem hinném hogy bárkinek bármi alapja lenne elítélni Sekai-t azért amit csinált. Ahogy mondani szokás, szerelemben és háborúban mindent szabad...
2. Melyik bolygón éltél eddig ha szerinted ribanc egy 16 éves lány aki pár nap után lefekszik valakivel akit szeret?

Dreamcleaver

1.  :tezsvir: Egyetértek.

2. Attól azt még irl is a ribanc kategória sztem.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lokids

Nem tudom mennyi idős vagy, de feltételezem elmltál 16 éves, és voltál szerelmes x évesen eg 16 éves csajba. Namost te azért pedáloztál, hogy megdöntsd. Szal ezek után ha lefeküdt veled, mert pl ő is szeret, akkor te egy büdös ribancot vittél ágyba?

Itt sajna nem a csajok a hibásak, hanem Makotó. Ő a bafasz. A csajok csak próbálják megszerezni ami kell nekik.

smash++

#128
1. Jelenleg is az vagyok és ha hiszed vagy sem én kb ebben a helyzetben voltam mint Makoto (csak nálam nem volt több jelölt).Azzal a nagy különbséggel,hogy én türelmes voltam és nem gyengén megérte.Egyébként van igazság az elsőben,de én úgy érzem nálam van alapja,hogy elitéljem.1 szerelem&háború mindne szabad -ok. 2 szerelem és ész érv nem mindig jön össze-ok 3.de átvágni a "barátnőmet" és ilyen könnyen "elfeküdni" már nálam elitélendő.Szóval ha nyílt lenne ez a háború ok,de így inkább kicsit gerinctelen szerintem.
2. Ez valahogy a no comment kategória.Mert pro és kontra.Szerintem találsz ilyen lányt és olyan lányt is Csak az a különbség,hogy nálam az aki oylan mint Sekai barátnőnek nem való...másnak lehet jó,de nekem nem.Ja és most nehogy jöjjön az,hogy nagy a "szerelem" így érthető a dolog.Ha már tényleg járnának egy ideje akkor ok,de nem telt el 1 hónap sem.Sőt egy hét alatt lezavarták majdnem az összes "szintet".Ja és szerintem vannak még jó csajok akik 16 évesen hasonlók mint Kotonoha vagy csak annak keltik a látszatát,hogy ők nagyon benen vannak a témában aztán ha közeledsz kb olyan félénkek lesznek és lassú tempójú kapcsolat lesz belőle.

Természetesen mindenkinek más a véleménye a feltett két kérdésről és van aki ezt a típust szereti van aki a másikat.Én inkább a hűségeseket és korrekt lányokat.

Quote from: Lokids on 2007-08-16, 17:59:44
Nem tudom mennyi idős vagy, de feltételezem elmltál 16 éves, és voltál szerelmes x évesen eg 16 éves csajba. Namost te azért pedáloztál, hogy megdöntsd. Szal ezek után ha lefeküdt veled, mert pl ő is szeret, akkor te egy büdös ribancot vittél ágyba?
Itt sajna nem a csajok a hibásak, hanem Makotó. Ő a bafasz. A csajok csak próbálják megszerezni ami kell nekik.
Ha ez nekem volt címezve.Igen voltam 16 és ejlenleg 22 vagyok.Párkapcsolat 3 éve.Pedáloztam 12-19 éves koromig és kaptam kosarat eleget.Én nem azért pedáloztam,hogy megdöntsem...<-van akinek ez lúzerség nekem nem...
Makoto a főgonosz,ezt nem is tagadom.De azt mond már meg nekem Makoto pedálozott Sekai-ért?Nem.Semmit ne mkellett tennie.Milyen érdekes eddig észre sem vette Sekait...
Ja és ebben a kis vitában szerintem ne felejtsük el az idő intervallumot...-tehát mennyi idő is telt el az első és az 5rész között

Lokids

Quote from: smash++ on 2007-08-16, 18:10:49
2. Ez valahogy a no comment kategória.Mert pro és kontra.Szerintem találsz ilyen lányt és olyan lányt is Csak az a különbség,hogy nálam az aki oylan mint Sekai barátnőnek nem való...másnak lehet jó,de nekem nem.Ja és most nehogy jöjjön az,hogy nagy a "szerelem" így érthető a dolog.Ha már tényleg járnának egy ideje akkor ok,de nem telt el 1 hónap sem.Sőt egy hét alatt lezavarták majdnem az összes "szintet".Ja és szerintem vannak még jó csajok akik 16 évesen hasonlók mint Kotonoha vagy csak annak keltik a látszatát,hogy ők nagyon benen vannak a témában aztán ha közeledsz kb olyan félénkek lesznek és lassú tempójú kapcsolat lesz belőle.

Természetesen mindenkinek más a véleménye a feltett két kérdésről és van aki ezt a típust szereti van aki a másikat.Én inkább a hűségeseket és korrekt lányokat.

A gond csak az, hogy Sekaival nem 1 hetes gyors kurzust tartottak. Sekaival Makotó szépen lassan lépegetett, mígnem átlépte a vonalat. Ennyi. Persze Sekait felelősségre lehetne vonni azért, mert nem tartotta tiszteletben más kapcsolatát(pl nálam irl ez az elítélendő), de Makotó volt az aki nem, hogy nem mondott nemet, de egyenesen erőltette.
Az sem véletlen, hogy sokan hitték azt, hogy Makotó Sekaival jár, mert úgy viselkedtek végig. Ott is megvoltak a fokozatok, csak nem volt hivatalos.

smash++

Quote from: Lokids on 2007-08-16, 18:18:20
A gond csak az, hogy Sekaival nem 1 hetes gyors kurzust tartottak.
Ja bocs.Két hetes volt kb max 3,de az már nagyon max szerintem.
Én úgy érzem ez egy véget nem érő vita.Mert alapvetően különböznek a nézeteink.
Ugyanis én azt mondom,hogy a kor és az idő nem egy elhanyagolható tényező.Szeritnem Sekai és Makoto nagyon gyors tempóban haladtak.Ezért és a hátsó dolgok miatt mondtam rá amit.

Zárjuk le mondjuk azzal.Aki Sekai párti annak kívánok olyan gyerket aki meg Kotonoha annak meg olyat ;) .Ezzel kb mindent elmondtam.

Lokids

Quote from: smash++ on 2007-08-16, 18:28:40
Quote from: Lokids on 2007-08-16, 18:18:20
A gond csak az, hogy Sekaival nem 1 hetes gyors kurzust tartottak.
Ja bocs.Két hetes volt kb max 3,de az már nagyon max szerintem.
Én úgy érzem ez egy véget nem érő vita.Mert alapvetően különböznek a nézeteink.
Ugyanis én azt mondom,hogy a kor és az idő nem egy elhanyagolható tényező.Szeritnem Sekai és Makoto nagyon gyors tempóban haladtak.Ezért és a hátsó dolgok miatt mondtam rá amit.

Zárjuk le mondjuk azzal.Aki Sekai párti annak kívánok olyan gyerket aki meg Kotonoha annak meg olyat ;) .Ezzel kb mindent elmondtam.

Csak hogy tudd: Kotonoha párti vagyok : )

smash++

Quote from: Lokids on 2007-08-16, 18:37:28
Csak hogy tudd: Kotonoha párti vagyok : )
Ennek örülök ;).De nem csak neked írtam,szóval nem személyes vita volt.

Leírom akkor a ahogy nekem alakult a véleményem az egészről.
Első részben mindenki szimpi volt.Kotonoha,Makoto,Sekai.Sőt egy kicsit fura volt Kotonoha.Majd szépen lassan egyre jobban megtetszett Kotonoha viselkedése.Makoto akkor kezdett gyanus lenni amikor azt a hülye könyvet vette,amikor pedig bedőlt annak a "gyakorlás dumának" nagyon megindult a lejtőn lefelé a szememben,majd a bunkó paraszt nem törődöm viselkedése-vel halálra ítélte magát.Sekai pedig amikor ezt elkezdte szintén kevésbé tetszett.Akkor lépte át a pontot amikor az esőben már nem bírta megálni a dolgot.Makotoék class rep-je (Sekai barátnője),pedig azért volt unszimpi mert taljesen Sekai párti volt,habár az tetszett amikor kérdőre vonta Sekait így most nem tudom mit gondoljak róla.Kotonoha barátnői meg hárpiák...
Makoto karaktere inkább egy hentai animebe illik,nem véletlen nem tetszik (tom,hogy H-game).Nem gyengén látni rajta,hogy mire is használja Sekait-azért ici picit távol van a srác az igazi szerelmtől...
Ki tudja talán rájön a végén,csak már késő lesz...

Na de komolyan.Mi jöhet még párkapcsolat terén? :confused: Makoto szakít Kotonohaval.Ez után már nem tud fordulat jönni.Max gyilkolás...

Lokids

Egyszerű azért mégsem szakít vele. :)

Én

#134
Quote from: smash++ on 2007-08-16, 18:49:18
Ez után már nem tud fordulat jönni.Max gyilkolás...
Új csajok?... :angyali:
Azért szerintem Sekait sem kéne ilyen egyszerűen leírni. No offense, de ez a ribancozás jó nagy baromság szvsz. Feltételezem találkoztatok már ribanc kategóriáju lányokkal megkérdezném: hasonlított a viselkedésük, a hozzáállásuk Sekai-éhoz? Na ugye, hogy nem. A dolgokat nem kis részben Makoto erőlteti, ahhogy látom eddig.
EDIT: És most megnézem a 7. részt :D

Lokids

Quote from: Én on 2007-08-16, 19:12:11
Quote from: smash++ on 2007-08-16, 18:49:18
Ez után már nem tud fordulat jönni.Max gyilkolás...
Új csajok?... :angyali:
Azért szerintem Sekait sem kéne ilyen egyszerűen leírni. No offense, de ez a ribancozás jó nagy baromság szvsz. Feltételezem találkoztatok már ribanc kategóriáju lányokkal megkérdezném: hasonlított a viselkedésük, a hozzáállásuk Sekai-éhoz? Na ugye, hogy nem. Ami dolgokat nem kis részben Makoto erőlteti, ahhogy látom eddig.
EDIT: És most megnézem a 7. részt :D

És ez így van.

Edit: Én most letöltöm a 7. részt. :)

Xzone

Quote from: Lokids on 2007-08-16, 19:00:17
Egyszerű azért mégsem szakít vele. :)

Hát ez az, majd a 7. részben meglátod :)

Én

Ep 7. kivégezve. Nem tudom, valami okból nem tudom sajnálni Sekait, Kotonohát annál inkább. Az a pár csaj aki szivatja a suliban, na remélem ők se ússzák meg a megerőszakolást. Szinte vártam, hogy mikor vágja a copfos csaj képébe az asztalt.
Azért Makoto tényleg nem semmi, tud ám ingadozni a srác a lányok közt... szerintem az utolsó rész előtt a készítők feldobnak majd egy érmét :D (Én azt tenném :D )

Zsiga

smash++ : El kell hogy keserítselek, Kotonoha se szent...
[spoiler=18+]hard pr0n![/spoiler]

minuszmiki

Egy H-gameben senki se szent. ;)

Zsiga

Quote from: minuszmiki on 2007-08-16, 20:43:44
Egy H-gameben senki se szent. ;)
Sajnos Kotonoha húga az... :__devil: :angyali:

minuszmiki

Hülye Kotonoha húga...  :ejj: :D

smash++

Quote from: Zsiga on 2007-08-16, 20:39:28
smash++ : El kell hogy keserítselek, Kotonoha se szent...
[spoiler=18+]hard pr0n![/spoiler]
Nem keserítesz el :).Én eddig csak ebből a 6 részből táplálkoztam és erről volt véleményem.Ha ennyire megváltozna a karaktere nektek van igazatok.
De ez nem H-gameból van?Annak most seemi köze az animehez.
De ha ezt csak azért linkelted,hogy a te igazad támaszd alá.Hajrá ;)

Xzone

Tulajdonképp most az anime írója "végigjátsza" egyféleképpen a játékot :)

smash++

Quote from: Xzone on 2007-08-16, 21:37:57
Tulajdonképp most az anime írója "végigjátsza" egyféleképpen a játékot :)
Ez a postom egyik sorára lenne a válasz?Vagyis sok köze van a gamenak az animehez?Én nem játszottam vele.
De eddig úgy érzem nem sok köze van egy H-game hoz,az gondolom sokkal durvább.Ha jól tudom a green green is H-game és az se olyan volt mint a game (hiszen az inkább ecchi+romantika volt).
Vagy akkor most számítsak arra,hogy keresztbe kasul mindenki szeretkezni fog mindenkivel és teljesen felborul az eddig kialakult kép a szereplőkről bennem?
Makoto is érdekes azért.Hiszen szerintem eléggé látszik néha rajta mire is kell neki Sekai.Így nem értem miért adja fel Kotonohat?Vagyis ha jólemlékszek nem is akrja feladni :),hiszen nem akar vele szakítani.Lehet még nagyobb "hentai karakter" mint gondoltam...

minuszmiki

Azért Makoto is mondta párszor Sekainak, hogy szereti. Persze ez nem jelenti azt, hogy így is gondolja, de szerencsétlen lány mit csináljon, ha egyszer szerelmes. Kotonohát meg gondolom megtartja tartaléknak. Golyót neki (mármint Makotónak), aztán jöhet a lesbian harem endem végre.

Lokids

Quote from: minuszmiki on 2007-08-16, 22:00:34
Golyót neki (mármint Makotónak), aztán jöhet a lesbian harem endem végre.

Ahhoz 3 csaj kell legalább. Ki a 3.?

Zsiga

Quote from: smash++ on 2007-08-16, 21:56:41
Quote from: Xzone on 2007-08-16, 21:37:57
Tulajdonképp most az anime írója "végigjátsza" egyféleképpen a játékot :)
Ez a postom egyik sorára lenne a válasz?Vagyis sok köze van a gamenak az animehez?Én nem játszottam vele.
De eddig úgy érzem nem sok köze van egy H-game hoz,az gondolom sokkal durvább.Ha jól tudom a green green is H-game és az se olyan volt mint a game (hiszen az inkább ecchi+romantika volt).
Vagy akkor most számítsak arra,hogy keresztbe kasul mindenki szeretkezni fog mindenkivel és teljesen felborul az eddig kialakult kép a szereplőkről bennem?
Makoto is érdekes azért.Hiszen szerintem eléggé látszik néha rajta mire is kell neki Sekai.Így nem értem miért adja fel Kotonohat?Vagyis ha jólemlékszek nem is akrja feladni :),hiszen nem akar vele szakítani.Lehet még nagyobb "hentai karakter" mint gondoltam...
Pontosan arról van szó amit Xzone fórumtárs ír, az anime a játék egyik lehetséges végigjátszása, kicsit elrontva (ratyi rendező + teh so-called művészi szabadság = fail) és a konkrét szexet kihagyva, hogy leadhassák TV-ben. Az hogy te nem játszottál vele nem változtat a tényeken.
Van rá egy söröm hogy még legalább Kotonoha skalpját begyűjti kedvenc antihősünk, de simán elképzelhetőnek tartom hogy még egy-két másik csajt is felpróbál a sorozat végéig...

smash++

#148
Quote from: Zsiga on 2007-08-16, 22:13:26
Az hogy te nem játszottál vele nem változtat a tényeken.
Milyen tényeken?Miért kell így párhuzamot vonni az anime és a game között?Jó pár anime van még amire ugyanezt a sort leírhatnád.
Én animet nézek (lehet nem vagyok vele egyedül) és annak a története számomra a tény.Aki játszott a gameval annak meg legyen az a tény.Szerintem nem korrekt a gamet alapul venni.
Nekem nincs rá söröm.Mivel lehet neked van igazad.De bízok benne,hogy nem úgy lesz.Max akkor ha vmi nagy karakter változás áll be Makotonál...

Modify:
Quote from: Lokids on 2007-08-16, 22:34:50
(bad joke, no offense [nem telik jobb poénra a fizumból])
Még az a szerencse,hogy egyáltalán nem iszok alkoholt

Lokids

Nekem van rá egy söröm. Mivel nem rommolhat meg az átadásig, ezért eltároltam a hasamba, szal majd 'alulról' kell innod.

(joke, no offense [nem telik jobb poénra a fizumból])

Megézve a 7.-et, Kotonha élt tévesztett a pofonnal. Nem Sekainak kellett olna adni. Bár azt sem értem, hogy Sekai min kapta fel a vizet, mert Makoto most mindent megtett, hogy lerázza Kotonohát. A bálra sem igent mondott, hanem, hogy meggondolja, a mobilra is azt mondta, hogy működik, hogy ne kérdezősködjön. Makoto most az egyszer logikusan cselekedett.  Persze ez is relatív, mert a legjobb az lett volna, ha elmondja a szitut.