Main Menu

School Days /Spoilers/

Started by minuszmiki, 2007-07-16, 01:39:48

Previous topic - Next topic

Soldier

Quote from: Én on 2007-10-01, 21:48:51
, de azért messze nem volt olyan vészes mint ahogy szidjátok.

megsem fordult a fejemben szidni. csak megjegyeztem -ertem mire gondol^^
(romantikus: Romeo x Juliet akkorerdemes megnezni??!)

Solid Snake

Quote from: Én on 2007-10-01, 21:48:51
(Romantikus anime: most a bokura ga ita-t nézem, eddig egyetlen negatívuma, hogy nem hagy tanulni. :) )

Mondd, hogy a lalalalalák is negatívumok. Könyörgök, mondd azt.  :smile:

ultimecia

Quote from: Soldier on 2007-10-01, 21:51:20
(romantikus: Romeo x Juliet akkorerdemes megnezni??!)

Ha nem ragaszkodsz ahhoz hogy Shakespeare Romeo & Juliett 100% adaptációt akarsz látni akkor csak nyugodtan.
Gyak alig hasonlít címadóművéhez. A nevek, ugyanazok amúgy 98%ban minden más. A rajzolás nekem nagyon bejött, nem unalmas, nem nyálas, akciódús és megfelelően anime stílusú :D

Én

Quote from: Solid Snake on 2007-10-01, 21:55:01
Quote from: Én on 2007-10-01, 21:48:51
(Romantikus anime: most a bokura ga ita-t nézem, eddig egyetlen negatívuma, hogy nem hagy tanulni. :) )

Mondd, hogy a lalalalalák is negatívumok. Könyörgök, mondd azt.  :smile:
Már kellőképp felkészítettél rá... :D De egyébként még az elején vagyok, annyira még nem idegesítő.

Xzone

Quote from: Solid Snake on 2007-10-01, 21:55:01
Quote from: Én on 2007-10-01, 21:48:51
(Romantikus anime: most a bokura ga ita-t nézem, eddig egyetlen negatívuma, hogy nem hagy tanulni. :) )

Mondd, hogy a lalalalalák is negatívumok. Könyörgök, mondd azt.  :smile:

Meg a rajzolás... amikor egyszerűen nincs meg a képek széle vagy csak a fél arcát rajzolták meg a szereplőknek, grrr. Amúgy :_off: :)

frozenstein

#455
[spoiler]Megnéztem én is. Tetszett, bár Makoto rettentő idegesítő volt, szerencsére a végére meghalt. Az mondjuk igaz, hogy kicsit jobban tetszett volna ha az utolsó rész végén visszapörgetik az időt, és mutatják ahogy az első részben elcsapja a vonat. Akkor a többi főszereplőnek nem kellett volna meghalni/megőrülni, és természetesen szüzen halt volna meg a mocsok. :__devil:[/spoiler]

hargharg

Quote from: frozenstein on 2007-10-18, 00:13:37
[spoiler]Megnéztem én is. Tetszett, bár Makoto rettentő idegesítő volt, szerencsére a végére meghalt. Az mondjuk igaz, hogy kicsit jobban tetszett volna ha az utolsó rész végén visszapörgetik az időt, és mutatják ahogy az első részben elcsapja a vonat. Akkor a többi főszereplőnek nem kellett volna meghalni/megőrülni, és természetesen szüzen halt volna meg a mocsok. :__devil:[/spoiler]

muhaha, ez az otlet nekem eszembe se jutott, tetszik, elraktarozzuk! x D
rofl

frozenstein

A játékokhoz van angol verzió? Bár lehet akkor se fogok velük játszani ha van, olyan sok résznyi animét megnézhetek azalatt az idő alatt. :3x3:

Gregory

#458
Quote from: frozenstein on 2007-10-18, 17:33:12
A játékokhoz van angol verzió? Bár lehet akkor se fogok velük játszani ha van, olyan sok résznyi animét megnézhetek azalatt az idő alatt. :3x3:
Nincs, mondjuk engem inkább a mérete akadályozott meg a letöltésben

Manitu



Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone


Solid Snake


minuszmiki

Sawanaga ígéretes, kezében a ájult (?) Kokroval.  :__devil: :D

Prof. William

Reméllem a "Kill Makoto" lessz a misson...

Soldier


Shin

Én annyira örültem h Makoto-t kinyírtál  :hopp: :cool:
Úgyis utáltam. Bár azt hiszem ebben az animében kb mindenki őrült  :rotfl:
Kotonoha se volt semmi a legvégén, egy levágott Makoto fejjel hajókázott.. :whoah:

Public Hikikomori

Beteg és valószínűtlen történet. Ugyan mitől lett volna a csávó hirtelen kapós a lányok körében? Mire jó beteg értéktelen emberekt mutogatni? Erre van azért jobb módszer is.
AnimeComment, a kritikai blog:

animecomment.blog.hu

Dreamcleaver

Quote from: Public Hikikomori on 2007-12-02, 17:08:56
Beteg és valószínűtlen történet. Ugyan mitől lett volna a csávó hirtelen kapós a lányok körében? Mire jó beteg értéktelen emberekt mutogatni? Erre van azért jobb módszer is.

1. Mert talán a gimnazista tinilányok többsége (Japánban meg különösen) inkább kapós a külső megjelenésre, mint a belső értékekre. Szal egy rakat trágya megfelelő kinézettel gyak meghúzhatja a fél sulit.  :D
2. Talán ezzel a karakterrel tudott a legjobban azonosulni a sok h-game fan.
2. Talán...gőzöm sincs. Lényeg, hogy a sorozat EPIC FAIL.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Public Hikikomori

Igen, a második. "Azonosulni." Én úgy vagyok vele, hogy egy anime- vagy filmtípust nem csak nem szeretni, de kritizálni is lehet nyugodtan. Vagyis ne hívjunk már filmnek olyasvalamit,amit arra találtak ki, hogy "szükségletet" elégítsenek ki. Az pronó, nem több.  :ejj:
AnimeComment, a kritikai blog:

animecomment.blog.hu

Prof. William

Quote from: Dreamcleaver on 2007-12-02, 17:31:33
Quote from: Public Hikikomori on 2007-12-02, 17:08:56
Beteg és valószínűtlen történet. Ugyan mitől lett volna a csávó hirtelen kapós a lányok körében? Mire jó beteg értéktelen emberekt mutogatni? Erre van azért jobb módszer is.

1. Mert talán a gimnazista tinilányok többsége (Japánban meg különösen) inkább kapós a külső megjelenésre, mint a belső értékekre. Szal egy rakat trágya megfelelő kinézettel gyak meghúzhatja a fél sulit.  :D
2. Talán ezzel a karakterrel tudott a legjobban azonosulni a sok h-game fan.
2. Talán...gőzöm sincs. Lényeg, hogy a sorozat EPIC FAIL.  :D


2. Sztem alapvetően az volt a gond hogy minden csajt bele akartak rakni a animébe akit meghúzott Makoto. A játékban is gonolom lehet úgy vinni hogy csak pl Otomével klavarunk és akkor good end Sekai meg talán nem is szerepel + nem vagyunk egy tahó uninteligens toszógép mint az animében. Ez csak a válaszainktól függ... De mivel az nai,ébe middenképpen minden lányt bele akartak rakni így lett az ami...

Na de lehetett volan roszabb is... Képzeljétek el ha a Yaoi fanoknak is kedvezni akartak volna...

hargharg

igy is van, igy is van, mindenhonnan lehet meg lejjebb kerulni. x DD
ezert inkabb nezd az elet napos oldalat. X DD
micsoda fantasztikus befejezo zene lehetett volna ez igy belegondolva... x DDDD
rofl

Soldier

#472
Quote from: Manitu on 2007-10-28, 12:18:28
School Days OVA I lol'd hard :lul:

azthittem ez vmi vicc csak (mybad)
de megsem..:brr  :3x3: :muhahah:

Darkstar

Amit már itt is linkeltek egyszer. :D


Ed.: editelni nem ér. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soldier


Soul

Megnéztem én is School Days-t.Milyen volt?Hát eléggé vegyes érzelmekkel fejeztem be.Ha azt nézzük "izgalmasnak" tartottam mert egyik rész után néztem a másikat.Ha azt nézzük mennyire vagyok elégedett akkor nem vagyok az, mert én teljesen nem erre számítottam mikor pár infó-t olvastam még anno.Én 1szerű love sztori szerűségre számítottam, és pár rész után már láttam nem az lesz, de mégis örültem hogy láthattam.
Számomra szimpatikus karakter Sekai volt, és mást nem is tudnék kiemelni akit megkedveltem volna.Figyelmeztettek rá hogy Makotot megfogom utálni és ez így is lett (hehe).Biztos volt már más anime karakter aki felhúzott, de Makoto az nagyon.Szóval kicsit felzaklatott a vége, de kimentem rágyújtottam, kicsit elmélkedtem, és végül arra jutottam hmm jó animézni ;).

[spoiler]Off: A School Days eszembe juttatott 1 másik H gamét, mégpedig a Gibo-t.És a miért amiért ez megtörtént az az volt, hogy a Gibo-ból is készült h*ntai és ott is a sok vég közül pont az egyik (számomra) "rossz" (azért rossz mert ha belegondolok nekem nem oké :)) került feldolgozásra.Ha jól gondolom, mi az egyik rossz ending-et láthattuk anime formályában és nem értem miért pont erre esett a választás.Talán hogy ne legyen az átlagos 1szerű love sztori?Kitudja.[/spoiler]

Manitu

Quote from: Soul on 2007-12-20, 16:03:27Ha jól gondolom, mi az egyik rossz ending-et láthattuk anime formályában és nem értem miért pont erre esett a választás.Talán hogy ne legyen az átlagos 1szerű love sztori?Kitudja.
Nem az egyiket, hanem kábé egyszerre az összeset. És azért ez lett, mert a School Days ettől School Days. Kotonoha karakteréhez ugyanúgy hozzá tartozik a fűrész, mint Renához a machete  :lazza:


Twitchblade

School days: HAHAHA!OH WOW!   :lul:
School days OVA: Szerintem valami eltört bennem a röhögéstől.  :muhahah:
Az eredeti... hát erős volt, az biztos, de végig röhögtem/hörögtem az utolsó 3 részt.
Az OVA amint kijön a sub, tuti lekerül a gépemre, nem hagyhatom ki, ekkora baromság ebböl a sorozatból nekem kötelező.
Bullets can't stop destiny

Én

Eh, az OVAnak nincs még subja? Mert eddig csak lustaság miatt nem szedtem le, de mostmár ezért sem :P
Quote from: Soul on 2007-12-20, 16:03:27
Figyelmeztettek rá hogy Makotot megfogom utálni és ez így is lett (hehe).Biztos volt már más anime karakter aki felhúzott, de Makoto az nagyon.Szóval kicsit felzaklatott a vége, de kimentem rágyújtottam, kicsit elmélkedtem, és végül arra jutottam hmm jó animézni ;).
Ezekkel egyetértek :D
Twichblade: te meg nem szóltál volna mi? Also, gyere msn-re fag :__devil:

Manitu

Quote from: Én on 2007-12-20, 22:07:10Mert eddig csak lustaság miatt nem szedtem le, de mostmár ezért sem :P
Véletlenül sem azért nem, mert csak egy fél év múlva fog megjelenni :muhahah: