Main Menu

School Days /Spoilers/

Started by minuszmiki, 2007-07-16, 01:39:48

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Quote from: minuszmiki on 2008-03-05, 20:02:16
Ja, 15 percet megért. Bár azért egy-két lány is megkaphatta volna a Ma-ko-tooooooo adagját... :D

You are definately gay sir!  :rotfl: Wanna see Makoto in action that bad?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Én

Quote from: Prof. William on 2008-03-06, 01:44:46
Makoto rendelkezik egyfajta Mako-miriggyel. :) Ennek a feromonja teszi lehetővé hogy Makotoba korra nemre és fajra függetlenül mindenkli belezúgjon...
No exceptions.

minuszmiki

Quote from: Dreamcleaver on 2008-03-07, 00:46:14
Quote from: minuszmiki on 2008-03-05, 20:02:16
Ja, 15 percet megért. Bár azért egy-két lány is megkaphatta volna a Ma-ko-tooooooo adagját... :D
You are definately gay sir!  :rotfl: Wanna see Makoto in action that bad?
OHSHI- Erm... I mean, it's not the real School Days without Makoto in the action. :D

Alkyra

Annyi képet látok ebből 4chanon, h elkezdtem gondolkozni, hogy belekezdejek-e ebbe az animébe.
Mit mondtok? Ha tényleg jó anime akkor végignézem, de ha vlm hárem-ecchi szarság akkor kíméljetek...

Xzone

Quote from: Alkyra on 2008-03-07, 10:08:00
hárem-ecchi

Igen-nem. Az első 5 rész rohadtjó, utána :wtf: értelmetlen/lehetetlen az egész, a vége meg :D

Én

#515
Quote from: Alkyra on 2008-03-07, 10:08:00
Annyi képet látok ebből 4chanon, h elkezdtem gondolkozni, hogy belekezdejek-e ebbe az animébe.
Mit mondtok? Ha tényleg jó anime akkor végignézem, de ha vlm hárem-ecchi szarság akkor kíméljetek...
Watch it for greater lulz. Srsly. :D
Ez csak az én véleményem: jól indul, 5 részig kb értelmes, aztán pedig olyan szar, hogy az már jó. A végét lásd meg magad. Kb amit Xzone írt.

Prof. William

Dettó ez a véleményem... 5. részig jó aztán átmegy... [spoiler] MEgcsalós dugós hentai sorozatba csak hentai nélkül ( némi utalgatással ) [/spoiler]

Manitu

Quote from: Xzone on 2008-03-07, 10:11:07
Igen-nem. Az első 5 rész :wtf: értelmetlen/lehetetlen, utána rohadtjó az egész, a vége meg :D
fixed :D


Dreamcleaver

Quote from: Manitu on 2008-03-07, 18:57:47
Quote from: Xzone on 2008-03-07, 10:11:07
Igen-nem. Az első 5 rész :wtf: értelmetlen/lehetetlen, utána rohadtjó az egész, a vége meg :D
fixed :D

Ezért szép a világ. Adott egy sorozat, ami minden szempontból egy rakás sz@r, mégis van, akinek tetszik.  :smile:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zsiga

Quote from: Dreamcleaver on 2008-03-07, 19:24:01
Ezért szép a világ. Adott egy sorozat, ami minden szempontból epic win, mégis van pár troll fag akinek nem tetszik.  :smile:
FiXED :angyali:

Én

#520
Quote from: Dreamcleaver on 2008-03-07, 19:24:01
Ezért szép a világ. Adott egy sorozat, ami minden szempontból epic failure, mégis van pár troll fag akinek tetszik.  :smile:
The fix war has just started :uzi:
Amúgy mindenkinek tetszik csak sokaknak a fail-ből eredő lulzfaktor miatt. :angyali:

Dreamcleaver

I also think Katsura needs some vectors.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Manitu

Oh lawl :lul: :rotfl: :muhahah: Ez nagyon... School Dasyes lett :angyali:


minuszmiki

Quote from: Manitu on 2008-03-27, 21:20:50
Oh lawl :lul: :rotfl: :muhahah: Ez nagyon... School Dasyes lett :angyali:
Hát sok értelme nem volt... De jókat röhögtem rajta.  :lul:

Xzone

Quote from: Manitu on 2008-03-27, 21:20:50
Oh lawl :lul: :rotfl: :muhahah: Ez nagyon... School Dasyes lett :angyali:

Raid után letöltöm...már előre félek tőle :D

Darkstar

#525
Quote from: Manitu on 2008-03-27, 21:20:50
Oh lawl :lul: :rotfl: :muhahah: Ez nagyon... School Dasyes lett :angyali:
W-W-WHAAAT THE FUUUUCK   :zomg:

[spoiler]A nice boat gyárilag van ott?[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én


Manitu

Quote from: Darkstar on 2008-03-28, 03:12:46[spoiler]A nice boat gyárilag van ott?[/spoiler]
:lol: Ezt elsőre észre sem vettem :D


Prof. William

#528
Bizony bizony az gyárilag volt ott. :) Nekem is feltűnt. :)

Nagyon beteg és idióta rész volt ez. Néha már olyan érzésem volt mintha egy Exel Saga, vagy Puni puni Poemi részt néztem volna... Agykikapcsolásnak ideális. 

Ugye azért megnéztétek mi van a gumicsónakra írva amikor hajűznak a véróceánon? Na én ott estem be az asztalalá. :)

Haláli jó kis OVA -volt. A készítőknek ilyen ökörségeket kellene még csinálni ahelyett hogy az eredeti " Mindenki d*g mindenkivel majd bad end " sztori csinálták volna .:)

Setsuna vagyis Doktor S meg bebizonyította hogy a japánok nem csak az Angolt hanem a Franciát is félelmetesen sz*rul beszélik. :)

Xzone

Megnéztem én is...

Hát ekkora LOL-t már rég láttam! Rengeteg apró poén van benne, ami talán egyeseknek fel sem tűnik, de ezek teszik igazán magával ragadóvá ezt az iszonyúan debil részt :D

[spoiler]
-Makoto: "Melyik lehetőséget válasszam, hogy a jó befejezést kapjam?"
-Bloody conclusion láncfűrésszel, véresővel
-Nice boat
-Szívecskés mellbimbótapasz a kombinált formájukban
-Makoto az elején kijelenti, hogy nem ő a főszereplő
-A padlón lévő kivetítőn a zombik reakciója
-Setsuna franciatudása[/spoiler]

Ez mind-mind nagyon tetszett, és jó érzés volt látni a készítők ilyen szintű önkritikákát. És még teljesképernyős TITS is volt!

Zsiga

Csak most tudtam megnézni...
Epic beyond words... :lol:

Alkyra

Ez az anime ennyire jó? Érdemes megnézni? Épp keresek vlm újat, mivel most fejeztem be a True Tears-t.
4chan tele van "makoto the hero" threadekkel s francot se értek belőle.XD

Manitu

Quote from: Alkyra on 2008-04-01, 09:56:55
Ez az anime ennyire jó? Érdemes megnézni? Épp keresek vlm újat, mivel most fejeztem be a True Tears-t.
4chan tele van "makoto the hero" threadekkel s francot se értek belőle.XD
Animu of teh year, de úgyis jön mindjárt egy troll, és lehurrog :D A maga nemében epic, de ha valami love-storyra vágysz, akkor nem ezt keresed.


Prof. William

Quote from: Alkyra on 2008-04-01, 09:56:55
Ez az anime ennyire jó? Érdemes megnézni? Épp keresek vlm újat, mivel most fejeztem be a True Tears-t.
4chan tele van "makoto the hero" threadekkel s francot se értek belőle.XD

Hát ha romantikus animlére vágysz akkor nem, de ha szeretnéd látni hogy egy elején még viszonylag normális srácnak hogy durran el az agya a saját férfiasságától és kezdi magát szexterminátornak képzelni akkor ez a te animét. A végén meg jön a Nice Boat.

Sztem a OVA-k sokkal jobbak mint az egész sorozat. :)

Dreamcleaver

Quote from: Alkyra on 2008-04-01, 09:56:55
Ez az anime ennyire jó? Érdemes megnézni? Épp keresek vlm újat, mivel most fejeztem be a True Tears-t.
4chan tele van "makoto the hero" threadekkel s francot se értek belőle.XD

Nézd meg, ha kíváncsi vagy rá, hogy egy gerinctelen kis sz@rcsimbók meg egy rakás retardált p*csa hogy szívatja egymást. Amúgy meg felejtsd el, mert epic fail.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

minuszmiki

Quote from: Dreamcleaver on 2008-04-01, 16:10:12
egy gerinctelen kis sz@rcsimbók meg egy rakás retardált p*csa hogy szívatja egymást.
Épp ez benne a jó. :D

Dreamcleaver

Quote from: minuszmiki on 2008-04-01, 16:13:10
Quote from: Dreamcleaver on 2008-04-01, 16:10:12
egy gerinctelen kis sz@rcsimbók meg egy rakás retardált p*csa hogy szívatja egymást.
Épp ez benne a jó. :D

I DO know what YOU like in this series.  :ejnye: :rotfl:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Én

Quote from: Manitu on 2008-04-01, 10:58:00
A maga nemében epic
Ezzel végül is egyet kell értenem. :Kiraly:
Alkyra: nézd végig, már csak azért is, hogy értsd a körülötte lévő 9000+ faszkodást, és az OVA-kat.  :D

Alkyra

Quote from: Én on 2008-04-01, 19:49:17
Quote from: Manitu on 2008-04-01, 10:58:00
A maga nemében epic
Ezzel végül is egyet kell értenem. :Kiraly:
Alkyra: nézd végig, már csak azért is, hogy értsd a körülötte lévő 9000+ faszkodást, és az OVA-kat.  :D

-.-

hmm...rendben. belekukkantok.aztán majd meglátjuk mi lesz ebből. egyb. tudtátok, hogy m33w feloszlott? kár érte mert jó team voltak.

Alkyra

Kezdem érteni, hogy mit mondott Prof. William kolléga...
4. rész elején miután Makoto jól letapizta a lányt a kövezkető kép fogad:
Egy szemetes kuka ami tele van törlőkendővel s Makoto kielégült feje... :he:

Ez vlm hentai lesz vagy mi a túró? Az egész sorozatból egyb. idáig Sekai s Setsuna(a kis barátnője akinek egy nagy piros masni van a fején) tettszik s a barátaik...Ők még úgy normálisnak tekinthetőek...
Makoton meg látszik, hogy piszkosul kanos s már tűkön ül, hogy "lyukasszon" végre. :falba:

Mind1. Meglátjuk, hogy mi lesz ebből. Majd a végén írok egy nagyobb véleményt.