Main Menu

School Days /Spoilers/

Started by minuszmiki, 2007-07-16, 01:39:48

Previous topic - Next topic

Prof. William

Heheheh... Várom az értékelést. :)

De majd az OVA-t mindenképpen nézd meg. Az sokat javít az öszképen .:)

Solid Snake

Quote from: Alkyra on 2008-04-06, 00:19:10
Ez vlm hentai lesz vagy mi a túró?

Vagy mi a túró.  :D

Alkyra

#542
Ep.5.: AZTA A JÓ &#>@˘~\!! :he:
[spoiler] Azt gondoltam, hogy Makoto nem fogja a farkát a gatyájában tartani, de hogy pont "ott" kössön ki...Számítottam rá, hogy a történet valami hasonló lesz, de azt hittem, hogy ez csak az anime végére fog bekövezkezni.(mármint,hogy Makoto rámozdul Sekaira s dobja a mostani csaját)[/spoiler]
Rég lepődtem már meg így.Kellemes érzés volt.
Mostmár egyre jobban értemi ezt a sok "Makoto the Hero" cuccot 4chanon.

Eddig epic win cucc. :jee:(csak el ne basszák a dolgot)

Én

Quote from: Alkyra on 2008-04-06, 22:07:18
(csak el ne basszák a dolgot)
Ez, uram, csak az ön megítélésétől függ. :D Amúgy nem hiszem, hogy érted még. :D

Alkyra

Quote from: Én on 2008-04-06, 22:14:06
Quote from: Alkyra on 2008-04-06, 22:07:18
(csak el ne basszák a dolgot)
Ez, uram, csak az ön megítélésétől függ. :D Amúgy nem hiszem, hogy érted még. :D

Elbaszás alatt azt értem, hogy pl megölik a főhőst/főhősnő(ke)t vagy pl makoto megunja sekait s visszamegy kotonohahoz etc etc.

Én

Quote from: Alkyra on 2008-04-06, 22:15:34
Quote from: Én on 2008-04-06, 22:14:06
Quote from: Alkyra on 2008-04-06, 22:07:18
(csak el ne basszák a dolgot)
Ez, uram, csak az ön megítélésétől függ. :D Amúgy nem hiszem, hogy érted még. :D

Elbaszás alatt azt értem, hogy pl megölik a főhőst/főhősnő(ke)t vagy pl makoto megunja sekait s visszamegy kotonohahoz etc etc.
[spoiler]MUST... RESIST... THE URGE... TO LAUGH... MYSELF... TO DEATH...[/spoiler]

Alkyra

Quote from: Én on 2008-04-06, 22:16:18
Quote from: Alkyra on 2008-04-06, 22:15:34
Quote from: Én on 2008-04-06, 22:14:06
Quote from: Alkyra on 2008-04-06, 22:07:18
(csak el ne basszák a dolgot)
Ez, uram, csak az ön megítélésétől függ. :D Amúgy nem hiszem, hogy érted még. :D

Elbaszás alatt azt értem, hogy pl megölik a főhőst/főhősnő(ke)t vagy pl makoto megunja sekait s visszamegy kotonohahoz etc etc.
[spoiler]MUST... RESIST... THE URGE... TO LAUGH... MYSELF... TO DEATH...[/spoiler]

Azé se olvasom a spoilert...

Zsiga

Quote from: Alkyra on 2008-04-06, 22:17:04
Quote from: Én on 2008-04-06, 22:16:18
Quote from: Alkyra on 2008-04-06, 22:15:34
Elbaszás alatt azt értem, hogy pl megölik a főhőst/főhősnő(ke)t vagy pl makoto megunja sekait s visszamegy kotonohahoz etc etc.
[spoiler]MUST... RESIST... THE URGE... TO LAUGH... MYSELF... TO DEATH...[/spoiler]

Azé se olvasom a spoilert...
Ezt kivételesen nyugodtan elolvashatod. ;)
Btw. ROFLMAO :lul:

Prof. William

#548
Végül is Makoto the Hero! Évtizedek óta nem volt hozzá fogható!

Más ott kínlódik 52 részen át ( Ah my Godd.... ) és max egy nyamvadt kézfogásig jut el. De ő nem. Ő elveszi amit akar! :)Tudja mi kell nőknek! Az új évezred animeheroja és több 10 000 - pattanásos elhízott otaku példdaképe.

ITOU MAKOTO THE ULTIMATE HAREM ANIME HERO!


Én

Only newfags call Makoto GAR...
De a többi adat megfelel, bár ami nekem volt kép azon nem lógtak ki az értékek a mérőről... de így pontosabb. :D

Prof. William

Ez csak természetes. Makoto az istencsászár.  :szemuveges:

Dreamcleaver

Makoto a példaképem..mindenki példaképe.  :rotfl:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Xzone

Quote from: Alkyra on 2008-04-06, 22:07:18
Ep.5.: AZTA A JÓ &#>@˘~\!! :he:
[spoiler] Azt gondoltam, hogy Makoto nem fogja a farkát a gatyájában tartani, de hogy pont "ott" kössön ki...Számítottam rá, hogy a történet valami hasonló lesz, de azt hittem, hogy ez csak az anime végére fog bekövezkezni.(mármint,hogy Makoto rámozdul Sekaira s dobja a mostani csaját)[/spoiler]
Rég lepődtem már meg így.Kellemes érzés volt.
Mostmár egyre jobban értemi ezt a sok "Makoto the Hero" cuccot 4chanon.

Eddig epic win cucc. :jee:(csak el ne basszák a dolgot)

Az első 5 rész nagy kedvencem, a legjobb romantikus anime epizódok között említhetők. Utána sajna elszáll a valóságérzet és inkább csak "fun" a sorozat :(

Solid Snake

Quote from: Xzone on 2008-04-07, 06:05:20
Az első 5 rész nagy kedvencem, a legjobb romantikus anime epizódok között említhetők.

^^"

Azért szerintem egy Bokura ga Ita vagy egy Kanon jobban ki van dolgozva ilyen téren.
Mindegy, ízlések és pofonok.

Alkyra

#554
Quote from: Xzone on 2008-04-07, 06:05:20
Quote from: Alkyra on 2008-04-06, 22:07:18
Ep.5.: AZTA A JÓ &#>@˘~\!! :he:
[spoiler] Azt gondoltam, hogy Makoto nem fogja a farkát a gatyájában tartani, de hogy pont "ott" kössön ki...Számítottam rá, hogy a történet valami hasonló lesz, de azt hittem, hogy ez csak az anime végére fog bekövezkezni.(mármint,hogy Makoto rámozdul Sekaira s dobja a mostani csaját)[/spoiler]
Rég lepődtem már meg így.Kellemes érzés volt.
Mostmár egyre jobban értemi ezt a sok "Makoto the Hero" cuccot 4chanon.

Eddig epic win cucc. :jee:(csak el ne basszák a dolgot)

Az első 5 rész nagy kedvencem, a legjobb romantikus anime epizódok között említhetők. Utána sajna elszáll a valóságérzet és inkább csak "fun" a sorozat :(
Így a 6. rész után egyet kell értenem ezzel.
Ha az anime arról szólt volna, hogy Makoto a végén Sekati választja s dobja a mostani csaját akkor elment volna egy közepes értékeléssel.
Így viszont..-.- Minden nőt kihasznál akit csak tud s még bűnbánata sincsen.Ezt a stílust viszont nagyon nem kedvelem.
Végignézzem ezt egyáltalán?

Prof. William

Hát ha szereted az "isteni" igazságszolgáltatást akkor igen. :)

Alkyra

Quote from: Prof. William on 2008-04-07, 10:55:43
Hát ha szereted az "isteni" igazságszolgáltatást akkor igen. :)

Inkább nem nézem végig. Sekai is szenved szegény, mert Makoto egy undorító pöcs.( bocsánat a kifejezésért)
Legalább tudom, hogy nem maradtam le semmi életbevágóról.

Prof. William

Akkor ha akarod elspoilerlezem neked a végét. :)

Én

Quote from: Alkyra on 2008-04-07, 18:58:02
Quote from: Prof. William on 2008-04-07, 10:55:43
Hát ha szereted az "isteni" igazságszolgáltatást akkor igen. :)

Inkább nem nézem végig. Sekai is szenved szegény, mert Makoto egy undorító pöcs.( bocsánat a kifejezésért)
Legalább tudom, hogy nem maradtam le semmi életbevágóról.
NO U nézd meg a végét! Az a legjobb, de komolyan. Ha a vége előtt abbahagyod tényleg iszonyat szar, de úgy legalább röhögsz egy jót. Hidd el, megéri... :D

Dreamcleaver

Quote from: Alkyra on 2008-04-07, 18:58:02
Quote from: Prof. William on 2008-04-07, 10:55:43
Hát ha szereted az "isteni" igazságszolgáltatást akkor igen. :)

Inkább nem nézem végig. Sekai is szenved szegény, mert Makoto egy undorító pöcs.( bocsánat a kifejezésért)
Legalább tudom, hogy nem maradtam le semmi életbevágóról.

Amúgy csak halkan jegyzem meg, hogy Sekai nem is érdemel jobbat Makotonál. Allatomos kis ribanc.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Alkyra

Quote from: Dreamcleaver on 2008-04-07, 19:44:53
Quote from: Alkyra on 2008-04-07, 18:58:02
Quote from: Prof. William on 2008-04-07, 10:55:43
Hát ha szereted az "isteni" igazságszolgáltatást akkor igen. :)

Inkább nem nézem végig. Sekai is szenved szegény, mert Makoto egy undorító pöcs.( bocsánat a kifejezésért)
Legalább tudom, hogy nem maradtam le semmi életbevágóról.

Amúgy csak halkan jegyzem meg, hogy Sekai nem is érdemel jobbat Makotonál. Allatomos kis ribanc.  :D

Ez viszont már érdekel.:) Miért? Megváltozik az anime végére vagy mi?Az elején tök aranyos.
Egyb. ki tudom találni a végét.[spoiler] Makoto minden nőt megdug, majd megáll a szíve miközben épp x+1 nőjét dugja.Kész. Happy End. :hopp: A halálon lehet variálni.Elüti egy álló kocsi, Kotonoha kishúga pacit akar játszani s amikor ráugrik a hátára eltörik a gerince stb stb. [/spoiler]

Manitu

Áááá, ennél sokkal nagyobb lol :muhahah:


Alkyra

Quote from: Manitu on 2008-04-07, 21:15:25
Áááá, ennél sokkal nagyobb lol :muhahah:

Mindenki belédöf egy répát?

Prof. William

Szóval a vége...
Az eleje még nem akkora spoiler hisz ez várható Makotótól.

Makoto minden szereplőt végigdug/kihasznál és viszont. Eléri a tahóság és bunkóság csúcsait.

Aztán...  [spoiler] Teherbe ejti Sekait majd dobja mert közben rájött hogy Kotonoha az igazi. ( Hányinger viselkedés. ) Aztán ott smárol nyilvánosan Kotonohaval hogy Sekainak bebizonyítsa hogy Game Over. Erre Sekai is azt gondolja hogy Game Over és egy jókora késsel elég brutálisan meggyilkolja Makotot. Közben szomorú zene szól hogy sajnáljuk már azt a kis pöcst, de sztem nézők nagy része röhögött ennél a jelenetnél. Kotonha érthetően zaklatott lessz amikor kedvesét szétcincálva találja és és hogy bebizonyítsa hogy ez mennyire felzaklatte elég brutálisan megöli Sekait és fel is boncolja hogy va vajon van e benne baba. ( logikátlan viselkedés hisz akkor még nem látható + Koto nem egy sebészgéniusz. ) Aztán már félig/teljesen megőrülve elhajózik a naplementébe a Nice Boaton és ott van a kezében Makoto levágott feje. Utánna valószínűleg meghal a tengeren. Happy End[/spoiler]

Lehet hogy ez iszonyat nagy marhaságnak tűnik neked de többi fórumozó is tanusíthatja hogy ez az IGAZSÁG!

Manitu

Now that's what I call a spoiler :D

Úgy állítod be Kotonohát, mintha olyan nagyon sajnálni kéne, pedig már az elejétől sejthető, hogy egy pszihopata. Ezért szeressük :muhahah:


Alkyra

Quote from: Prof. William on 2008-04-07, 21:49:19
Szóval a vége...
Az eleje még nem akkora spoiler hisz ez várható Makotótól.

Makoto minden szereplőt végigdug/kihasznál és viszont. Eléri a tahóság és bunkóság csúcsait.

Aztán...  [spoiler] Teherbe ejti Sekait majd dobja mert közben rájött hogy Kotonoha az igazi. ( Hányinger viselkedés. ) Aztán ott smárol nyilvánosan Kotonohaval hogy Sekainak bebizonyítsa hogy Game Over. Erre Sekai is azt gondolja hogy Game Over és egy jókora késsel elég brutálisan meggyilkolja Makotot. Közben szomorú zene szól hogy sajnáljuk már azt a kis pöcst, de sztem nézők nagy része röhögött ennél a jelenetnél. Kotonha érthetően zaklatott lessz amikor kedvesét szétcincálva találja és és hogy bebizonyítsa hogy ez mennyire felzaklatte elég brutálisan megöli Sekait és fel is boncolja hogy va vajon van e benne baba. ( logikátlan viselkedés hisz akkor még nem látható + Koto nem egy sebészgéniusz. ) Aztán már félig/teljesen megőrülve elhajózik a naplementébe a Nice Boaton és ott van a kezében Makoto levágott feje. Utánna valószínűleg meghal a tengeren. Happy End[/spoiler]

Lehet hogy ez iszonyat nagy marhaságnak tűnik neked de többi fórumozó is tanusíthatja hogy ez az IGAZSÁG!

/delete directory [AniYoshi]_School_Days_01-12

Köszönöm szépen. Inkább megtartom magamban azt a képet az animeről ami az 5ik részig történt.

Dreamcleaver

Quote from: Alkyra on 2008-04-07, 21:05:37
Quote from: Dreamcleaver on 2008-04-07, 19:44:53

Amúgy csak halkan jegyzem meg, hogy Sekai nem is érdemel jobbat Makotonál. Allatomos kis ribanc.  :D

Ez viszont már érdekel.:) Miért? Megváltozik az anime végére vagy mi?Az elején tök aranyos.

Sztem már az elején is egy rohadt kis k*rva és az is marad végig. Persze H-Game sztár  hölgyeim szal ez nem is meglepő. Mondjuk a copfos barátnője egy fokkal túl tesz rajta, de ő sem semmi azért.  :smile:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Alkyra

#567
Quote from: Dreamcleaver on 2008-04-07, 22:04:54
Quote from: Alkyra on 2008-04-07, 21:05:37
Quote from: Dreamcleaver on 2008-04-07, 19:44:53

Amúgy csak halkan jegyzem meg, hogy Sekai nem is érdemel jobbat Makotonál. Allatomos kis ribanc.  :D

Ez viszont már érdekel.:) Miért? Megváltozik az anime végére vagy mi?Az elején tök aranyos.

Sztem már az elején is egy rohadt kis k*rva és az is marad végig. Persze H-Game sztár  hölgyeim szal ez nem is meglepő. Mondjuk a copfos barátnője egy fokkal túl tesz rajta, de ő sem semmi azért.  :smile:

Nemtom'. Az elején semmi nem volt vele sztem. Teljesen normális. Szereti azt az idiótát, de tudja, hogy az mást kedvel így próbál hozzá közel kerülni más módon.
A végére tuti megőrül úgy mint Koto csak Neki épp más.

Innentől kezdve nem is érdekel az egész.Utálom az ilyen stílusú animet, nagyon utálom.
Az egészből azt sajnálom, hogy egyáltalán belekezdtem ebbe...még soha EGY anime-t se hagytam abba...
Mindent végignéztem akármilyen szar is volt...
Ez lesz az első kivétel.

Én

Alkyra nem érzed a cucc pikantériáját. :D Egyébként az 5. részig én is komolyan vettem a dolgot, és addig nagyon tetszett minden. Utánna pár részig azon gondolkoztam, hogy ezt vajon komolyan gondolják-e. Végül is tényleg jobb, ha nm nézed tovább, mert a 11. részen szétbasznád a géped, lebombáztatnád Japánt és kibeleznéd magad. Viszont az utolsó meg az OVA-k mindent megérnek. :D

Dreamcleaver

Quote from: Alkyra on 2008-04-07, 22:12:43
Quote from: Dreamcleaver on 2008-04-07, 22:04:54
Quote from: Alkyra on 2008-04-07, 21:05:37
Quote from: Dreamcleaver on 2008-04-07, 19:44:53

Amúgy csak halkan jegyzem meg, hogy Sekai nem is érdemel jobbat Makotonál. Allatomos kis ribanc.  :D

Ez viszont már érdekel.:) Miért? Megváltozik az anime végére vagy mi?Az elején tök aranyos.

Sztem már az elején is egy rohadt kis k*rva és az is marad végig. Persze H-Game sztár  hölgyeim szal ez nem is meglepő. Mondjuk a copfos barátnője egy fokkal túl tesz rajta, de ő sem semmi azért.  :smile:

Nemtom'. Az elején semmi nem volt vele sztem. Teljesen normális. Szereti azt az idiótát, de tudja, hogy az mást kedvel így próbál hozzá közel kerülni más módon.
A végére tuti megőrül úgy mint Koto csak Neki épp más.


Azt a csekélysége kifelejtetted, hogy Sekai hajszolta bele a félénk Kotonoha-t a kapcsolatba, hogy aztán jól hátbadöfje. Szerinted ha Koto látja, hogy Makoto Sekai-jal jár, valaha is kikezd vele?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS