Main Menu

Lanparty

Started by Zsiga, 2007-09-09, 18:48:43

Previous topic - Next topic

Zsiga

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-09-09, 20:30:49
Sztem is CSS sokkal szebben néz ki, mint CS
Azt nem vitatja senki hogy szebb. A gond az hogy rosszabb. Olyasmi a helyzet mint a Call of Duty esetén, az első rész csúnya de jó, a második meg egy bughalmaz a tunker-cheater skilltelen láma vérpistikéknek.

Soldier

#31
Quote from: Zsiga on 2007-09-09, 20:35:07
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-09-09, 20:30:49
Sztem is CSS sokkal szebben néz ki, mint CS
Azt nem vitatja senki hogy szebb. A gond az hogy rosszabb. Olyasmi a helyzet mint a Call of Duty esetén, az első rész csúnya de jó, a második meg egy bughalmaz a tunker-cheater skilltelen láma vérpistikéknek.

cssben , a hitbox es lastweapon+nade bug van azon kivül nem tudok sulyos hibákrol söt nem is emlitenek mást offi matcheken/cupakon sem,szvl a bughalmaz sztem kicsit erös....a cod sztem nem éppen jo hasonlat..  de mar kezd nagyon off lenni.

Cobra

CS és AvP ami nálunk nagyrészt ment (este 10 után az AvP kötelező :) ). SC-ben meg W3-ban elég béna vagyok, UT még elmegy, de Q3-at nagyon nem szeretem (még pattogósabb, mint az UT). Amit még kipróbálnék MP-ben, de laptopok mellett esélytelen, az a Supreme Commander. Battlefieldek csak akkor játszhatóak, ha van minimum 8 ember.
Gépem egyébként S939 3700+, 2Gb ram, X800GTO2.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fubenalvo

Quote from: Fazék on 2007-09-09, 20:26:16
Quote from: Soldier...
hááát nem tudom. emlékezetem szerint 1024x768-ban, ha mindent minimumra vettem, még akkor is akadozva ment. pont ezért  nem értem, amikor mindenki azt mondja, hogy mennie kéne a gépemen gond nélkül, mert én sajnos nem ezt tapasztaltam, hiába voltak fönt legfrissebb driver-ek, stb
de ezzel a témával lehet hogy át kéne mennünk másik topic-ba már :redface:
Egy évig szívtam én is hasonló gondokkal, aztán rájöttem, hogy Celeron procim van. :D

Fazék

Quote from: Fubenalvo on 2007-09-10, 19:56:31
Egy évig szívtam én is hasonló gondokkal, aztán rájöttem, hogy Celeron procim van. :D
nékem a notebook-ban, egy asztali P4 3Ghz NW magos procim van, nehezen hiszem el, hogy a videókártyához képest gyengén teljesítene...

Soldier

Quote from: Fazék on 2007-09-10, 20:33:59
Quote from: Fubenalvo on 2007-09-10, 19:56:31
Egy évig szívtam én is hasonló gondokkal, aztán rájöttem, hogy Celeron procim van. :D
nékem a notebook-ban, egy asztali P4 3Ghz NW magos procim van, nehezen hiszem el, hogy a videókártyához képest gyengén teljesítene...

én is ^^ de vmi akkor is gázos ,sajna

amugy más gamnel ez nem jött elö ? hogy sokkal alacsonyabb bealitasokal fut mint mas hasolo kaliberü géppel?

Zsiga

Van elég ram a notiban? Mert ha egy régi (=lassú, nagyon...) notivinyóra nekiáll swappelni a Windows akkor nem csodálom hogy beszaggat.

Soldier

Quote from: Zsiga on 2007-09-10, 22:09:50
Van elég ram a notiban? Mert ha egy régi (=lassú, nagyon...) notivinyóra nekiáll swappelni a Windows akkor nem csodálom hogy beszaggat.

asszem 1 gb-t irt , annak elegnek kénne lennie ..

edit : igen annyit

Zsiga

Quote from: Soldier on 2007-09-10, 22:10:34
asszem 1 gb-t irt , annak elegnek kénne lennie ..

edit : igen annyit
Akkor tényleg passz, simán mennie kellene. :confused:

Fazék

UP

szóval hogy állunk a helyszínnel pl?

Zsiga

Quote from: Fazék on 2007-10-01, 22:27:22
UP

szóval hogy állunk a helyszínnel pl?
Nálam egyelőre még teljesen bizonytalan. :frown:

Fazék

#41
nos beszéltem jóatyámmal, és ha számotokra is elfogadható egy ilyen távoli helyszín, akkor tarthatunk lanparty-t nálunk az üzlethelységben. annyi csupán, hogy asztalokat kell majd hozni, mert az itteniek vagy nem használhatóak ilyen célra, vagy nem elmozdíthatóak az iroda részből. kb 3 gépnek van csupán asztal, a többinek hozni kéne (szállítás nem gond)

folytatás:
4 görgős szék és 6 műbőr fotelszerűség van, ezen felül hozni kell. illetve annyi még, hogy lehet hogy függönyöket sem ártana hozni, mert az utcán sétáló ember lazán nézhet minket a kirakatban :haha: 2 szoba lenne, egyik 5m x 4,5m, a másik 3m x 4,5m (az utóbbi egy kis szenvedéssel kitoldható 3,5x4,5 méretűre)
139-es, illetve 153-as buszokkal lehet idejönni. várom a véleményeket.

Zsiga

Részemről OK. Bár hogy asztalt honnan szedek azt nem tudom, az itthoni asztalom egyrészt 2,5méter hosszú, másrészt 5 helyen a falhoz van csavarozva. :)
Szerk.: Összerakjam a két postod, vagy direkt floodolsz? :)

Kuroi Tenshi

Sztem továbbra sem tud mhelyről hosszú postot küldeni ;)
Részemről is ok, átgyaloglok :D

Fazék

#44
köszi a merge-t, K_T jól mondja, munkahely :redface:

közben zseniális férfiagyammal rájöttem, hogy asztalokra terítőt is lehet ám rakni, szóval a tárgyalóasztalnál kényelmesen elfér két gép, kevésbé kényelmesen 3 is talán. :D

Zsiga

Quote from: Fazék on 2007-10-02, 16:48:59
közben zseniális férfiagyammal rájöttem, hogy asztalokra terítőt is lehet ám rakni, szóval a tárgyalóasztalnál kényelmesen elfér két gép, kevésbé kényelmesen 3 is talán. :D
Terítő minek?
Egyébként sok jó ember kis helyen is elfér, ahogy azt a szombathelyi PH-lan is bizonyítja: http://www.burn.hu/private/photos/20060304_party/DSC01672_resize.jpg  :D (Bal sarokban volt még 2 gép...)

Fazék

#46
Quote from: Zsiga on 2007-10-02, 17:28:06Terítő minek?
csak féltem a tárgyalóasztalt kiboruló kólától, pizzától, stb :redface:

a képen látható zsúfoltsággal 8 embernek már van asztala :D
szerk: talán még 1 asztalt kiszabadíthatunk az irodából, az még +3 embernek zsúfoltan :)

Zsiga

Quote from: Fazék on 2007-10-02, 17:31:47
csak féltem a tárgyalóasztalt :redface:
Az IKEA-ban (meg gondolom még ezerféle helyen) lehet kapni szaréhugyé' ilyen vékony lapos műanyag izéket amit a tányérok alá szokás tenni (in b4 tényleg nem tudom mi a neve... :D), azok tökéletesek a monitorok/billentyűzet alá asztalvédelemre. :) Mi itthon vágódeszkának használunk egy nagyobbfajtát. :D

Szerk.: 10-nél többen szerintem úgyse nagyon lennénk. :)

Cobra

Ekkora helyen még 8 ember is elég szűkösen fog szerintem elférni. De én bennevagyok, bár nekem nagy valószínűséggel a szombat délelőtt kieseik, mert általában dolgozom.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zsiga

Quote from: Cobra on 2007-10-02, 20:20:51
Ekkora helyen még 8 ember is elég szűkösen fog szerintem elférni. De én bennevagyok, bár nekem nagy valószínűséggel a szombat délelőtt kieseik, mert általában dolgozom.
Ne viccelj már, egy 22 meg egy 13 m2-s szobában már hogy a fenébe ne férnénk el nyolcan kényelmesen? :) Amit a linkelt képen látsz az egy durván 4*4-es szoba, és 11-en voltunk, egy ember kivételével nagy asztali gépekkel és két ember (plusz a noti) kivételével CRT-monitorral.

Fazék

Quote from: Cobra on 2007-10-02, 20:20:51
Ekkora helyen még 8 ember is elég szűkösen fog szerintem elférni.
??? kb feleekkora helyen elfértünk 8-an egy havernál. a megadott méreteket úgy tessék érteni, hogy semmi sem vesz le belőle. se kanapé, se ágy, se tv, semmi ilyesmi. ez egy bemutatóterem + tárgyaló.
szóval 10 fő sztem kényelmesen el fog férni. de ha nagyon sűrítjük 16 ember is beférhet :)

szerk: Zsiga megelőzött :)

Soldier

szivesen mennék(CRT)..
"Egyébként sok jó ember kis helyen is elfér" igyvan igyvan ^^

Fazék

Quote from: Soldier on 2007-10-02, 20:37:51
szivesen mennék(CRT)..
"Egyébként sok jó ember kis helyen is elfér" igyvan igyvan ^^
arra hajlandó vagyok, hogyha osztoznak a szállítandó gépesek az üzemanyagköltségen, akkor egy puttonyos C15D-vel begyűjtöm a gépeket és odaviszem az üzletbe.
amúgy van egy tűrhető Hanns-G 19"-os TFT a helyszínen (adatokat semmit sem tudok róla fejből, de holnap megnézhetem a típusát), szóval 1 embernek szolgálhat, mint monitor :) (továbbá van még egy nagyon régi 18,1"-os Philips tuneres TFT, és 2 (nem flat) 17"-os DELL monitor, de kétlem hogy ezekre bárki is igényt tartana :))

Soldier

#53
Quote from: Fazék on 2007-10-02, 20:41:19
Quote from: Soldier on 2007-10-02, 20:37:51
szivesen mennék(CRT)..
"Egyébként sok jó ember kis helyen is elfér" igyvan igyvan ^^
arra hajlandó vagyok, hogyha osztoznak a szállítandó gépesek az üzemanyagköltségen, akkor egy puttonyos C15D-vel begyűjtöm a gépeket és odaviszem az üzletbe.
amúgy van egy tűrhető Hanns-G 19"-os TFT a helyszínen (adatokat semmit sem tudok róla fejből, de holnap megnézhetem a típusát), szóval 1 embernek szolgálhat, mint monitor :) (továbbá van még egy nagyon régi 18,1"-os Philips tuneres TFT, és 2 (nem flat) 17"-os DELL monitor, de kétlem hogy ezekre bárki is igényt tartana :))

rendben(&ty) , ha lesznek meg masok is akkor jo ötlet. ha nincsen más akinek szállitási probja van akkor megtudom oldani 1dül is..inkabb a hely miatt irtam hogy "két" helyet foglalok ha ugyvan  :redface: (19")

Cobra

2 ember gépét én is tudom szállítani, de a helyszínt elnézve inkább csak a budai oldalon (Észak-Budán lakom ugyanis).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

a múltkor még többen jelentkeztek emlékezetem szerint. hová tűnt a lelkesedés? eddig vagyunk 5-en ha jól számolom. Nakedape megkapja mondjuk a notebook-omat a 19"-os helyi TFT-vel használatra, szóval 6-an. de én még ezt is kevésnek érzem. hívjak nem usteam-es embereket is? hogy álltok a dologhoz?

Cobra

Én lehet tudok 2 embert vinni magammal, persze meg kell kérdeznem őket, mert nem biztos, hogy Újpestről szívesen elmennének odáig.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fubenalvo

Szüleim most 3 napíg távol voltak. Kitaláltuk haverral, hogy ha már új gépet vettem, akkor áthozzuk az övét azt kicsit LANozunk ketten mellette vizipia. Valami kis lightos...

...hogy mi lett belőle:
Rajt: Vasárnap De10:00 - gépek száma 4
Finish: Hétfő De 11:00 - gépek száma 13

Este még beestek páran és egész komoly party kerekedett. Swat 4 VIP-et nyomtunk 6-6 ellen általában. Huhh vazee... életem legkomolyabb LANja volt. :D
Persze no alvás közel 25 órán keresztül, majd az a kellemes mosottszar érzés. hmmmm  :redface:

Kuroi Tenshi

Itt is nagy csönd van egy ideje...
Úgy kb január végén, vizsgaidőszak után talán több ember ráérne.
Vagy hagyjuk?

Fazék

én továbbra is tudom biztosítani a helyszínt a gazdagréti lakótelepen a törökugrató utcában.
gépszállításokban is tudok segíteni.
szóval részemről bármikor jó, amikor össze tud gyűlni a nép :)