Main Menu

Clannad /Spoiler!/

Started by Solid Snake, 2007-10-05, 15:24:55

Previous topic - Next topic

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Soldier

#92
nah a köv. részre kivancsi vagyok (mamint jobban mint eddigiekben)..a szöke srácot minden részben elpüfölik majd? o.O
anyway still:  :cool:

minuszmiki

A szőke srácot püföljék csak el minden részben sokszor, ő az egyedüli, aki idegesít. (Bár a poénok meg az ütések/rúgások szépen csattannak rajta. :D)

Alkyra

tettszik ez az anime.^^aranyosak a lányok benne.:P meg a főhős humora is üt. olyan Kyon-os.XD
jöhet a többi rész.

Soldier

Quote from: minuszmiki on 2007-10-19, 21:02:16
(Bár a poénok meg az ütések/rúgások szépen csattannak rajta. :D)

indeed  :rotfl:


Solid Snake

Az elmúlt másfél hétben szinte semmi időm nem volt, most pedig látom, hogy azóta már 2 új Clannad rész is kijött.  :smile:
Download begins

Soldier

Quote from: Solid Snake on 2007-10-19, 23:36:43
Az elmúlt másfél hétben szinte semmi időm nem volt, most pedig látom, hogy azóta már 2 új Clannad rész is kijött.  :smile:
Download begins

evby needs some fun  :appl: ;)

Soul

Nekem ez a 3. rész nem jött be annyira, lehet pihentebben kellett volna megnézni.

Azuri

Lehet lehet^^ Sunohara megint bebizonyította, hogy "Én igenis szánalmas és idegesítő vagyok" az anime szerintem igenis jó lett (bár talán ezt csak azért mondom mert nagy VN fan vok és imádom a KEY munkáit?)

Csak sajnálni tudom azokat akik a übercool, hiper szuper animációs és zenés openingre számítottak.  :eek: Az ending szerintem aranyos. Bár örültem volna ha az eredeti és nem a ledangosított változatát teszik be XD (De azért Dango Daikazoku 4 ever:D

Darkstar

Miért, ó miért kell Anonnak a kib* játékból spoilereznie...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: Darkstar on 2007-10-24, 16:40:38
Miért, ó miért kell Anonnak a kib* játékból spoilereznie...
mert mindíg lesznek, akik elég marhák ahhoz, hogy elolvassák...

Darkstar

Ep 1 Widescreen (1280*720)  :hopp:
a5d8fa35aa70e88315f6f405ba967eb55ab88d89
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rage

Ep4 utolsó 2-3 perce: :eek: Hát mit mondjak, nem kicsit lepett meg ez a dolog, annak ellenére, hogy nyilvánvalóan Kanon / Air keverék a Clannad. Nem rossz húzás, remélem, még lesz jópár ilyen a sorozatban. ;)
(Spoilerezni nem szeretnék, sub meg úgyis lesz holnap. :D)
痛みを感じる方向に、出口がある!

Alkyra

kinn a subbos verzió mellow csapat által. kíváncsi vagyok, hogy mi az a nagy dolog ami a végén lesz.:) (rage kollega felcsigázott rendesen:))

Clannad Ep 4 [Mellow]

Dreamcleaver

Quote from: Darkstar on 2007-10-25, 22:45:08
Ep 1 Widescreen (1280*720)  :hopp:
a5d8fa35aa70e88315f6f405ba967eb55ab88d89

where r my fukken subs?  :grrr:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

minuszmiki

Quote from: Rage on 2007-10-26, 00:05:49
Ep4 utolsó 2-3 perce: :eek: Hát mit mondjak, nem kicsit lepett meg ez a dolog, annak ellenére, hogy nyilvánvalóan Kanon / Air keverék a Clannad. Nem rossz húzás, remélem, még lesz jópár ilyen a sorozatban. ;)
(Spoilerezni nem szeretnék, sub meg úgyis lesz holnap. :D)
Engem különösebben nem lepett meg, de teljesen jó volt. [spoiler]A yuri jelenet, na az meglepett. Do want. :D[/spoiler]

Darkstar

Quote from: minuszmiki on 2007-10-26, 17:14:06
[spoiler]A yuri jelenet, na az meglepett. Do want. :D[/spoiler]
Ezt akartam mondani  :tezsvir:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soldier

Quote from: minuszmiki on 2007-10-26, 17:14:06
Quote from: Rage on 2007-10-26, 00:05:49
Ep4 utolsó 2-3 perce: :eek: Hát mit mondjak, nem kicsit lepett meg ez a dolog, annak ellenére, hogy nyilvánvalóan Kanon / Air keverék a Clannad. Nem rossz húzás, remélem, még lesz jópár ilyen a sorozatban. ;)
(Spoilerezni nem szeretnék, sub meg úgyis lesz holnap. :D)
Engem különösebben nem lepett meg, de teljesen jó volt. [spoiler]A yuri jelenet, na az meglepett. Do want. :D[/spoiler]

:tezsvir: chain hit :eek:  :hopp:

Darkstar

#109
De tényleg, az a legjobb, hogy minden ledöbbenése ellenére igent mondott, mielőtt még leesett volna neki, hogy miről van szó. Úgy tűnik nem csak Kyou bi. :D
Anon-on meg megint erőtt vett a feet-fetish. Ezt a képet reggel óta már legalább 5* láttam
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

kár h game nem h-game s nem nagyon elérhető sehol.(s nem is angol...) kár érte...mind1 az anime pótolja.^^
Nekem egyre jobban tettszik ez az egész. nagyon bejönnek a karakterek. érdekes módon mindegyik.általában mindig van legalább egy karakter akit nem kedvelek egy anime-ben, de itt egy sincs.:P

esetleg nincs meg vlknek a game s vlm fordítási mód hozzá?(atlas s agth pl)

Soldier

Quote from: Darkstar on 2007-10-27, 20:37:27
De tényleg, az a legjobb, hogy minden ledöbbenése ellenére igent mondott,

nah igen  :eek:

Quote from: Alkyra on 2007-10-27, 20:59:03
érdekes módon mindegyik.általában mindig van legalább egy karakter akit nem kedvelek egy anime-ben, de itt egy sincs.:P

:tezsvir: meg persze ne szoljuk el ugyanis még csak 4epnel tartunk ^^

Manitu

Quote from: Darkstar on 2007-10-27, 20:37:27
De tényleg, az a legjobb, hogy minden ledöbbenése ellenére igent mondott, mielőtt még leesett volna neki, hogy miről van szó. Úgy tűnik nem csak Kyou bi. :D
Azon én is röhögtem egy sort :D Definitely DO WANT  :hopp:


Dreamcleaver

Elkezdték kiadni a HD WS subokat, úgyhogy megkukkantottam az első részt. Az animáció és a grafika gyönyörű, nagyon tetszenek a színek. A lányok aranyosak, de az első rész alapján a legjobb arc eddig Nagisa apja.  :D Viszont félek, hogy ez is egy olyan sorozat, ahol van egy mosolygós felszín, de alatta valami nagy dráma rejtezik. Remélem nem fordul full demenciába a sztori. Lehet Kanonnal kellett volna kezdenem. Mindenestre várom a második részt.  :jee:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Alkyra

Quote from: Dreamcleaver on 2007-10-30, 00:38:39
Elkezdték kiadni a HD WS subokat, úgyhogy megkukkantottam az első részt. Az animáció és a grafika gyönyörű, nagyon tetszenek a színek. A lányok aranyosak, de az első rész alapján a legjobb arc eddig Nagisa apja.  :D Viszont félek, hogy ez is egy olyan sorozat, ahol van egy mosolygós felszín, de alatta valami nagy dráma rejtezik. Remélem nem fordul full demenciába a sztori. Lehet Kanonnal kellett volna kezdenem. Mindenestre várom a második részt.  :jee:

a másodikat? már a 4. is kinn van.:P
oh mivel a Key csinálja ezért igen valószínű, hogy ilyen lesz az anime. Akárcsak a Sola, Kannon, Air stb stb(az összes keyes mű)
bár legbelül én is nagyon remélem, hogy úgy lesz...

Manitu

Ha nem rejtezne nagy dráma a mosolygós felszin alatt, nem is érdekelne a cucc :)

Egyébként a Solahoz semmi köze a Keynek ;)


Alkyra

Quote from: Manitu on 2007-10-30, 23:58:16
Egyébként a Solahoz semmi köze a Keynek ;)


Tudom, de ez most pont ide passzolt.^^

Fubenalvo

Kanon szerintem abszolut nem volt olyan drámai mint amilyenre készültem. Air nekem kicsit a végén már szenvedős volt, nem is drámai. Viszont, ha ez olyan lesz, mint a Kanon volt, állok elébe.
[spoiler]Kimondottan érdekesnek tartom ezt az iskola szelleme, és nézd már ott faragja a csillagokat. Kiváncsi leszek mit jelképez a csillag... :) Illetve ezek a bejátszások az elején szerintem ennek a kiscsajnak a korházi szobája... vagy valami ilyesmi.[/spoiler]

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん